Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Michałek 2. Wiśniowa...........dziewczynka.......24.08.....CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka.......26.08.....CC.......Patrycja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08...CC.......Basia 5. Azalia................chłopiec............27.08...SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08...SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka.......30.08...CC.......Joasia 8. Diana24............chłopiec.............31.08...CC....... Dawidek 9. balbi72.............chłopiec.............31.08...???........ ????????? 10. Justme..............chłopiec..............1.09...CC.......Ko nrad 11. kamyczek80.......chłopiec..............1.09...SN.......Ka rolek 12.syska................dziewczynka.........2.09...???.. .....Natalia 13. Eve81..............chłopiec...............3.09...CC.......Sz ymon 14. Peepetti...........chłopiec...............3.09...CC.......Mi chałek 15. Pola40..............chłopiec...............4.09...SN....... ????? 16. Konwalia10........chłopiec...............5.09...SN........Pi otruś 17. Natalia_-...........dziewczynka.........?????...???........L uiza 18. Lukrecja..........dziewczynka..........5.09...CC.......Yasmi na 19. Tristeza...........dziewczynka..........5.09...CC.......Zosi a 20. koffi...............dziewczynka..........6.09...SN. .......??????? 21. Kasiak.............chłopiec...............7.09...SN ........Kubuś 22. Laura28...........dziewczynka.........8.09...CC..... ..Oliwia 23. Anja2525.........chłopiec..............10.09...CC....... Maksymilian 24. Miśka26...........chłopiec..............10.09...CC........Ma teuszek 25. Ziarnko_piasku.dziewczynka.........10.09...SN........Julka 26. jolla25 ............dziewczynka........10.09...SN.........Natalka 27. Azazella...........dziewczynka........11.09...SN..... ...Hania 28. Małagocha333....dziewczynka.......13.09...SN.........Wiktor ia 29. Tofikowa..........dziewczynka.......13.09...CC........Dominikczka 30. Vanilam.............chłopiec............14.09...CC........Sz ymonek 31. To-tylko-ja.........chłopiec............15.09...???. .......???????????? Teraz winno być lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJEEE wlasnie stracilam nadzieje na pozycje30:-) dzieki bardzo za odp w sprawie farbowania,czyli smialo sie wybieram,jak nie moge nowego ciuszka ani buta na moje shrekowate stiopy no to wloski nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z okazji że mój skarb śpi piszę do Was kochane. Jak jest u Was mamusie które już tulą swoje dzieci z emocjami po porodzie? Bo ja ciągle płaczę z byle powodu. W dodatku tak bardzo boli mnie krocze i sutki pogryzione przez mojego aniołka. Starałam się karmić przez te nakładki silikonowe ale moje maleństwo nie chce ssać. Woli naturalne pogryzione. Wrześniówka2007 trzymam za Ciebie kciuki żeby wszystko przebiegło gładko i szybko. Pozdrawiam Was wszystkie Przesłałabym zdjęcia mojego skarba ale nie umiem zrobić tego w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! Byłam ponownie dziś na KTG i lekarz kazał mi sie skontaktowac z lekarzem prowadzacym. Nie wiem co jest nie tak.. Martwie sie. Ale położhna powieidząła, że jakby było na prawde źle, to by mnie zatrzymali w spzitalu. wr... ale jak pyta człwoiek o co chodzi.. to nie potrafia wytłumaczyć. Juz dziś nie bede dzwoniła do mojego gina tylko jutro, nie będe mu truła w niedziele. Oj nic tylko usiąść i płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisterone mam wydruk ale nigdzie nie moge znalezć jak powinno byc prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma to napisz w jakich wartosciach waha się tetno maluszka- podaj skrajne wartosci i skurcze macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykres na górze to tętno dziecka, w jakich jest przedziałach? tzn od ilu do ilu? na dole masz wykrs ewentualnych skurzczów do ilu procent są, jesli je w ogóle mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZęSTOśC PODSTAWOWA( bpm) 135 Skurcze: Akceleracje> 10 BPM =12 > 15 BPM = 5 Epizody wysokiej zmienności 19 epizody wysokiej zmienniśc 39,3 % płodów ma mniejsza zmienność Zmiennośc krótkoterminowa: 15,3 I o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jestem, jestem.. Ale na wykresie tętna dziecka sa rózne wartości sa i poniżej 60.. ale średnio to 110- 170... ale często jest przerywane i widze ze wyżesz okolo 200 tez sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma ta srednia jest w miare prawidlowa, ale nie podobaja mi sie te skrajne wartosci, czyli 60 i 200, wg mnie są zbyt skrajne i napewno trzeba skonsultowac to z lekarzem, ale nie martw się kochana, bo to napewno nic zlego. Moze maszyna szwankowala albo dzidzia nie dawala sie dobrze pomierzyc... napewno wszystko bedzie ok 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksemma - ja nie wiem co te numerki znacza, ale jakbym sie denerwowala to z pewnoscia zadzwonilbym do swojego lekarza, nawet w niedziele. Dzien jak kazdy inny, a to jest przeciez lekarz i jak cos cie niepokoi to powinnas pytac i juz. Zadna z nas tutaj na forum cie nie widzi i ciezko stawiac diagnozy przez internet. Na pewno wszystko bedzie ok. bo jakkby bylo cos naprawde zle to z pewnoscia dostalabys natychmiastowe skierowanie do szpitala. Takze w tym miejscu bylabym spokojna. Ale uwazam, ze upewnic sie i pytac ludzi, ktorzy sie na tym znaja nalezy jak zaistnieje taka potrzeba. Dlatego bierz za sluchawe, dzwon do swego doktora i interpretacje ktg bedziesz miala z pierwszej reki. I ile nerwow sobie zaoszczedzisz. Zreszta, nie tylko sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki fabia 22, wąłsnei czytam że między 120 a 160 sa prawidłowe... Ale co z tymi niskimi zapisami. Dee chyba masz racje, zaraz zadzwonię. W końcu gdyby lekarz nie chciał to by mi nie dawał nr tel. Dziękuje dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma spokojnie, napewno wszystko jest ok. inaczej nikt by nie ryzykował wypuszczania Cię na ulice z wydrukiem i odsyłanie do prowadzącego lekarza... przeciez do rozwiazania zostało niewiele czasu gdyby było cos nie tak to by cię zostawili w szpitalu kilka dni w tą czy w tamtą... a podejrzewam ze lekarz stwierdził ze prowadzacy powinien zobaczyc ktg i tak cię wysłał... zreszta lepiej niech zobaczy to prowadzacy w kncu dał ci skierowanie na ktg nie? wiem, że teraz wszystkie mamy jakies swoje shizy, tak to juz jest na finiszu... ehhh 3 maj sie cieplutko i główka do góry:) grako96 a jak dzis Twoje samopoczucie? Mnie tylko lekko pobolewa brzuch jak na okres, ale gdybym sie tak nie wsłuchiwała w siebie to pewnie bym nie odczuła... dziewczyny ja dzis zrobiłam koncert \"płaczu\" scena pt:\"chce urodzic - mam dosc\" nakrzyczałam na M o wszystko po czym się poryczałam, mówiac ze nic nie zrobi żebym juz urodziła - on tylko obstawia nowe terminy... malagocha ja rycze przed porodem wiec co bedzie potem:( podobno to normalne ze emocje siegaja zenitu przed i po, mija po kilku- kilkunastu dniach. Mam nadzieję ze nie jestes sama w domu z malenstwem, chociaz przez pierwszy tydzien... to podobno pomaga byc z kims, nie samemu z tym bolem krocza, sutkow, zmeczeniem ... ja licze tylko na mojego M lub zaprzyjazniona kuzynke bo na rodziców nie licze i chyba nawet efekt był by odwrotny... wykonałaś kawał ciężkiej roboty z tym porodem i teraz jak wszystko się goi, masz prawo sobie popłakać... 3 maj się ciepło, max. za 6 tyg. bedziesz w formie jak przed ciążą i poczujesz jak to ekstra jest byc mamusią - sama radosc:) pomysl ze niebawem bedziesz smigac z wozeczkiem na spacerki i cieszyc sie ze pogoda dopisuje... zanim zima nas dopadnie moze zdażymy sie spotkac na czterech kółkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Dee ma rację, dzwoń do lekarza, bo całą noc będziesz się denerwować jak ja ostatnio. Okazało się że przez 6 godz niepotrzebnie denerwowałam siebie i maluszka przez byle pierdołę. Poza tym gdyby było źle to wylądowałabyś w szpitalu bo nikt nie brał by na siebie odpowiedzialnosci, ze po zlych wynikach nikt sie toba nie zajął. Nie martw się, tylko weź sprawy w swoje ręce 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma daj znac co ci lekarz powiedzial, bo teraz to my bedziemy sie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam ale lekarz nie odebrał tel.. może jakiś poród odbiera. Musze myślec pozytywnie, chyba że jeszcze za chwilkę sprobuje. Nie ma wyjścia.. jak coś to do jutra trzeba czekać. Dziękuje za wasze wsparcie. Najgorzej jak człowiek zostanie sam w domu i za dużo zaczyna myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missarejevo
1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chałek 2. Wiśniowa...........dziewczynka.......24.08.....CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka.......26.08.....CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08...CC.......Basia 5. Azalia................chłopiec............27.08...SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08...SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka.......30.08...CC.......Joasia 8. Diana24............chłopiec.............31.08...CC....... Dawidek 9. balbi72.............chłopiec.............31.08...???........ ????????? 10. Justme..............chłopiec..............1.09...CC.......Ko nrad 11. kamyczek80.......chłopiec..............1.09...SN.......Ka rolek 12.syska................dziewczynka.........2.09...???.. .....Natalia 13. Eve81..............chłopiec...............3.09...CC.......Sz ymon 14. Peepetti...........chłopiec...............3.09...CC.......Mi chałek 15. Pola40..............chłopiec...............4.09...SN....... ????? 16. Konwalia10........chłopiec...............5.09...SN........Pi otruś 17. Natalia_-...........dziewczynka.........?????...???........L uiza 18. Lukrecja..........dziewczynka..........5.09...CC.......Yasmi na 19. Tristeza...........dziewczynka..........5.09...CC.......Zosi a 20. koffi...............dziewczynka..........6.09...SN. .......??????? 21. Kasiak.............chłopiec...............7.09...SN ........Kubuś 22. Laura28...........dziewczynka.........8.09...CC..... ..Oliwia 23. Anja2525.........chłopiec..............10.09...CC....... Maksymilian 24. Miśka26...........chłopiec..............10.09...CC........Ma teuszek 25. Ziarnko_piasku.dziewczynka.........10.09...SN........Julka 26. jolla25 ............dziewczynka........10.09...SN.........Natalka 27. Azazella...........dziewczynka........11.09...SN..... ...Hania 28. Małagocha333....dziewczynka.......13.09...SN.........Wiktor ia 29. Tofikowa..........dziewczynka.......13.09...CC........Domini kczka 30. Vanilam.............chłopiec............14.09...CC........Sz ymonek 31. To-tylko-ja.........chłopiec............15.09...???. .......???????????? 32. missarajevo.......chlopiec.............10.09....CC........Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to- tylko-ja GRATULACJE!!! Syska, Balbi GRATULACJE!!! Anja2525- witaj z Maksiulkiem ❤️ FABIA22 ***Dee- dzięki kochana za troske o mnie!. jestem 2w1. musiałam się na trochę wyłaczyć z forum, bo zajmowałam się sunia po operacji. dzis była z nią u wet. na kolejnym zastrzyku i powiedział, ze dzis juz mineło zagrozenie śmiercią pooperacji. teraz sunia ma znowu we wtorek zastrzyk. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksemma- kochana dziewczyny dobrze radzą . dzwoń do lekarza, przeciez od czegos do cholerki jasnej oni są. ja po mojej wizycie 14.09 juz pwiedziałm sobie koniec ze wstydem, teraz bede wymagała, a nie kuliła uszy po sobie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia fajnie ze z sunia juz lepiej ksemma czekamy... ja jutro tez mam ktg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missarajewo - gratulacje fabia22- dzieki 👄 sorki ale nie mam siły siedzieć przy kompie ide poleżeć, jestem jak kapeć!! spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzwoniłam jeszcze, ale lekarz nie odbiera. No trudno. Jutro będe dzwoniła. Bo co zrobić. Ale troszkę sie uspokoiłam, bo w sumie ajkby mi coś lub dziecku było to przecież nie puściliby mnie do domu. fabia22 dzieki... 🌻 katusia dzieki 🌻 Dee dzięki 🌻 sisterone dzieki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×