Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Czesc Dziewczynki 🖐️ 🌻GRATULACJE🌻 dla malejgochy333 i Tofikowej! Wszystkiego naj naj dla Maluszkow i reszty rodzinki :) U mnie o.k. Bylam wczoraj u gina. Szyjka skrocona do 0,5cm, dziecko bardzo nisko w kanale i tyle. Rozwarcia nie ma, ale lek. powiedzial, ze ma nadzieje ze spotkamy sie w klinice. Jesli nie to 24.09 mam sie stawic u niego, a wtedy zobaczymy. Bardzo bym chciala jak najszybciej urodzic, ale co zrobic?! Pozdrawiam Was Wszystkie! Potem sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Gratulacje dla tofikowej i malagochy 33 🌻 🌻 U mnie po staremu... Ale zostało równe 2 tygodnie, wiec dzidzia donoszona wiec moge rodzić.:) Jutro jade na ktg- zobacze czy wsyztko OK. Pozdrawiam piatkowo. Ja sie tak ciesze, ze jest piatek i moj Mąz przyjeżdza.:) Zakupy juz zrobiłam, niedługo obiadzik ugotuje, zjem a wieczorkiem go mężowi odgrzeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! Melduję się, że jestem już rozpakowana. 10 wreśnia o godz. 1:00 przyszła na świat Natalka - waga 3430, wzrost 54 cm. Poród naturalny - 1 faza trwała 9 godz., a 2 faza 10 min. Więcej napiszę już niedługo. Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolla25 G R A T U L A C J E czekamy na zdjęcia Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chał ek 2. Wiśniowa...........dziewczynka......24.08......CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka......26.08......CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08......CC.......Ba sia 5. Azalia................chłopiec............27.08......SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08......SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka......30.08......CC.......Joas ia 8. Diana24.............chłopiec............31.08......CC....... Dawidek 9. Justme...............chłopiec.............1.09......CC...... .Konrad 10. kamyczek80........chłopiec.............1.09......SN.......Ka rolek 11. Eve81................chłopiec.............3.09......CC...... .Szymon 12. Peepetti...........chłopiec.............3.09......CC.......M ichałek 13. Pola40..............chłopiec.............4.09......SN....... ????? 14. Konwalia10........chłopiec.............5.09......SN.......Pi otruś 15, natalia_-...........dziewczynka.......?????......????......L uiza 16. Lukrecja..........dziewczynka........5.09.....CC......Yasmin a 17. Tristeza...........dziewczynka........5.09.....CC......Zosia 18.koffi................dziewczynka.........6.09.....SN. .....??????? 19.Kasiak..............chłopiec.............7.09......SN .......Kubuś 20.Laura28............dziewczynka.......8.09.....CC..... ...Oliwia 21.Anja2525..........chłopiec...........10.09....CC..... Maksymi lian 22.Miśka26...........chłopiec............10.09....CC.... .Mateus zek 23. Ziarnko_piasku..dziewczynka......10.09....SN......Julka 24. jolla25 .............dziewczynka......10.09....SN.......Natalka 25.Azazella............dziewczynka......11.09....SN..... .Hania 26.Małagocha333....dziewczynka.......13.09...SN......Wik toria 27.Tofikowa..........dziewczynki.........13.09...CC..... Dominkczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) melduje że nadal 2 w 1 mała olała swój I termin a bylo uz blisko... miałam przez kilka godzin skurcze co 10, 6, 2 min potem co 20, znów 6, 4 minuty w cały swiat... nie były jakies strasznie ciężkie do zniesienia i nie bolaly mnie od krzyża ani nic takiego... poprostu brzuch bolał jak na @ i sciskało mnie w dole brzucha z różna częstotliwoscią... i w nocy minęlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra vanilam
Cześć dziewczyny! Trafiłam do waszego topicu :) Mały Szymonek już na świecie!!! Waga 3800. Urodził się przez cesarskie cięcie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolla25 🌻 GRATULUJE🌻 wrzesniowka2007 rzeczywiscie bylo blisko.Moze znow Cie zlapie i wtedy to juz bedzie to :) zycze oby jak najszybciej! 🌻 ksemma🌻 fajnie, ze bedziesz miala juz M przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Vanilam🌻 najserdeczniejsze GRATULACJE!!! Siostro Vanilam prosze pozdrowic nowa Mamuske i zyczyc jej i Szymonkowi duzo zdrowka! Spory z Niego chlopiec 😍 Wszystkiego naj naj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chał ek 2. Wiśniowa...........dziewczynka......24.08......CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka......26.08......CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08......CC.......Ba sia 5. Azalia................chłopiec............27.08......SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08......SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka......30.08......CC.......Joas ia 8. Diana24.............chłopiec............31.08......CC....... Dawidek 9. Justme...............chłopiec.............1.09......CC...... .Konrad 10. kamyczek80........chłopiec.............1.09......SN.......Ka rolek 11. Eve81................chłopiec.............3.09......CC...... .Szymon 12. Peepetti...........chłopiec.............3.09......CC.......M ichałek 13. Pola40..............chłopiec.............4.09......SN....... ????? 14. Konwalia10........chłopiec.............5.09......SN.......Pi otruś 15, natalia_-...........dziewczynka.......?????......????......L uiza 16. Lukrecja..........dziewczynka........5.09.....CC......Yasmin a 17. Tristeza...........dziewczynka........5.09.....CC......Zosia 18.koffi................dziewczynka.........6.09.....SN. .....??????? 19.Kasiak..............chłopiec.............7.09......SN .......Kubuś 20.Laura28............dziewczynka.......8.09.....CC..... ...Oliwia 21.Anja2525..........chłopiec...........10.09....CC..... Maksymi lian 22.Miśka26...........chłopiec............10.09....CC.... .Mateus zek 23. Ziarnko_piasku..dziewczynka......10.09....SN......Julka 24. jolla25 .............dziewczynka......10.09....SN.......Natalka 25.Azazella............dziewczynka......11.09....SN..... .Hania 26.Małagocha333....dziewczynka.......13.09...SN......Wik toria 27.Tofikowa..........dziewczynki.........13.09...CC..... Dominkczka 28.Vanilam............chłopiec..............14.09...CC...Szymonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jloa25- gratulacje 👄 Buffy jest u wet. od rana dostała zastrzyk usypiajacy, potem poczekalismy az wet dał narkozę i pojechalismy do domu, bo tak nam kazał i teraz do wieczora az mamy czeakc na nią, bo musi być u niego na obserwacji. cały czas mi ten wet gadał o tym, ze przez płaski pysk moze być dobrze i jak Relidze czasem nie powiedzie sie operacja to i tak samo moze być z buffy. płakałam i płacze jak głupia, tak kocham to psisko! brzuch mnie rozbolał, wziełam nospe i czekam by tylko było dobrze. jeszcze ma dzis wieczorem wizyte u gina. trochę dto dla mnie za duzo. a i jeszcze się okzało, ze buffy znowu dostała zapalenia atopowego sóry i bedzie jeszcze leczona. tak ją te cieczki osłabiały. oby tylko wszystko dobrze się skończyło. wygladam jak po wojnie, mam gebę starej zniszczonej pijaczki. tak na mnie wpłaywa zmartwienie. wierzę że się wszystko uda! pozdrawiam👄 teraz pojedziemy do mamy, na obiad, i musze u niej posiedzieć, bo u mnie nie ma ciepłej wody a do gina trzeba będzie włosy i dupsko wykapać pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia kochana, Ty nawet nie myśl inaczej!!!! pewnie że bedzie dobrze, jeszcze tylko ginek przekaże dobre newsy:)) głowa do góry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VANILAM!!! faciaro .gratulacje!!!Trzymaj sie juz nie pogadamy ja w niedzielę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam GRATULACJE!!! 🌻 🌻 Katusia nie martw sie, będzie dobrze. wrzesniowka 2007 jeszcze sie doczekasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolla25GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! VaniliamGRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! Fabia22, niunia, teraz wiem, ze jak ja sie rozpakuje to ktoś uzupełni tabelke. Miłe to było🌻 Aż mi sie uśmiech na buźce pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musimy się uzupełniać - ja tez chciałabym żeby mnie ktos wpisał ale nadal siedze w domu a dzisiaj termin. Gadam do brzuszka że już 14 a maleństwo wypinami pupę :( Ja chcę dzisiaj 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia*** kochana wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, rychłego szybkiego i najmniej bolesnego porodu. Duza 😘 dla Ciebie.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Mamusie rozpakowane i te jeszcze 2 w 1:) Na początek GRATULUJĘ Wszystkim które juz maja przy sobie Maleństwa, a oczekujacym duzo wytrwałosci:) nie nadrobie już tych zapisanych stron, a i zagladac nie bardzo mam czas. Nasz Grześ nadal jest w szpitalu, żółtaczka po mału ustepuje ale dzisiaj zrobiono posiew krwi i jest dodatni. Jesli jutrzejszy wynik tez bedzie pozytywny Mały zostaje w szpitalu i będzie leczony antybiotykiem prze minimum 7 dni.:( Na te chwilę jest mi bardzo smutno i becze bo serce mi peka, że nie mozemy byc razem. Jak bede miała juz dobre wiesci, to sie odezwę. Prosze trzymajcie kciuki za mojego Synka. może jakims cudem jutro wynik bedzie ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja dziękuję ci bardzo a ja liczyłam dzisiaj na najpiękniejszy prezent na świecie ale chyba się nie uda :( chociaż wszystko przedemną !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola wszystk będzie dobrze Myszko. Gratuluje kolejnym Mamusiom a ich Pciechom życzę zdrówka. Ja nadal nic. Dzisiaj pierwszy dzień bez fenoterolu i nic się nie dzieje. Tylko senna jestem zatem chyba zaraz idę spać. Pzdrawiam wszysykich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Wpadłam tylko na chwilkę, póki mała śpi. Jeśli chodzi o cesarke, to wspominam ją dobrze. Cała operacja trwała 30-40 min. Dostałam znieczulenie od pasa w dół, nic nie czułam, ale wszystko słyszałam i byłam świadoma. Samo wydobycie dziecka to ok. 5 min, reszta czasu to zszywanie i czyszczenie. Potem 2 godz. trzeba lezec zeby zeszlo znieczulenie, i przez nastepne 8-10 godz. nie mozna podnosic głowy. Rany pooperacyjnej za bardzo nie odczuwałam, nie bolała mnie bardzo. Na 3 dobe wyszłam ze szpitala. Jakbym miala teraz wybierac sposob porodu,, to wybralabym cesarke. Za to teraz jest ostra jazda z mała bo nie chce za bardzo spac, tak wiec ja spie w nocy po 2-3 godz. i zero czasu dla siebie. Pozdrowienia dla wszyskich mamus, ktore maja juz swoje pociechy jak i tych ktore oczekuja. Mam straszne zaleglosci jesli chodzi o czytanie, ale w wolnej chwili nadrobie. Pozdrawiam as gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×