Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Hej Drogie Wrześnióweczki🖐️ Puściutko tu dzisiaj ale w weekend to pewnie każda z Was ma coś w planach. Mój M jest w delegacji, maluszek spi więc mam chwilkę:) Sakahet,Syska i innym ćwiczącym mamusiom życzę dużo wytrwałości no i oczywiście widocznych efektów:) Mnie udało się bardzo szybko stracić kilogramy, nawet jestem na minusie ale ostatnio dostałam szału na punkcie słodyczy więc za niedługo też chyba będę musiała wziąść się za siebie :O Shira23 wskazówki waszej pediatry brzmią bardzo racjonalnie i chyba to najlepszy sposób na wprowadzanie nowości do diety dziecka.Napisz mi proszę od jakiego soczku zaczęłaś, pewnie jabłkowego,co?? Dzidzia bardzo mi przykro z powodu choroby taty. Zarówno jemu jak i Asieńce życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!Trzymaj się Kochana dzielnie🌼 Syska Natalce również życzę dużo zdrówka, oby to paskudztwo szybko od niej uciekło!! Widzę, że prawie jesienna aura zbiera swoje żniwa - bakterie i wirusy rozmnażają się w straszliwym tempie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dzisiaj pusciutko, ale to pewnie przez weekend. Konwalia- zaczelam od soczku jablkowo- winogronowego jest slodszy niz sam jablkowy, malej smakuje no i nic sie nie dzieje po wprowadzeniu takiej nowosci:) syska i dzidzia- zycze Waszym maluszkom szybkiego powrotu do zdrowia 🌼 Wiecie co ja tez musze zaczac te cwiczenia tylko ze teraz mam okres i musze poczekac az sie skonczy. W grupie bedzie mi razniej, bo tak jakos samej ciezko mi sie zdopingowac. Pozdrawiam goraco 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę. konwalia, shira - 🌼to od Natalki. Dzięki i trzymajcie kciuki, żeby przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wreszce znalazłam odrobinę czasu i mogę coś napisać. Domisia nauczyła się nowych \"słów\": buuu i brrrr (+ ekstra plucie do \"brrr\") :D :D :D Tak się ślini ostatnio, że trzeba jej zakładać śliniak. Poza tym obraca się z pleców na brzuch (tylko przez prawe ramię) w ciągu kilku sekund, a jak nie potrafi wyjąć sobie ręki to denerwuje się i krzyczy. A na plecach nie potrafi długo leżeć, jakiś wewnętrzny imperatyw każe jej cały czas obracać się, nawet jak jest zmęczona i senna. Dlatego w łóżeczku zakładam jej \"blokadę\" - kładę poduszeczkę z prawego boku i zasypia dopiero jak kilka razy bezskutecznie próbuje się przewrócić. Natomiast o zasypianiu wieczorem wolę nie pisać, bo to jest tragedia. Do siadania córcia dalej się nie bierze. Cóż, trzeba czekać. Jeśli chodzi o rozszerzanie diety, to idzie nam to całkiem szybko. Mała je 5 posiłków w ciągu dnia - średnio co 3 godziny. Mleka pije raczej mało bo ok. 100-120 ml na 1 posiłek. Wyjątek stanowi wieczorny posiłek, bo wypija 200 ml mleka + 4 łyżeczki kleiku (kurcze, jak się jej to mieści w brzuszku ?). Po takiej kolacji śpi mi do godz. 4 rano (a dzisiaj nawet do 5.30 !!! patrzyłam na budzik chyba z 2 minuty, bo nie mogłam uwierzyć, że przespała całą noc). Jeden raz dziennie je pół słoiczka jabłka z Gerbera i bardzo jej smakuje. Poza tym dziennie wypija 50 ml soku jabłkowego i 50-60 ml wody. Z zupkami jest gorzej. Przez 4 dni próbowałam dawać jej marchewkę z zmiemniakiem z Hippa, ale zaczęła zaciskać buzię i wypluwała prawie wszystko. Przeszłam więc na dynię z zmiemniakiem, jest trochę lepiej, bo zjada ok. 3 łyżeczek. Na razie problemów z brzuszkiem nie ma, choć zauważyłam, że kupa robi się mniej płynna i gorzej pachnie (o ile można to nazwać pachnieniem ;) ) I muszę się jeszcze pochwalić - udało się nam zwalczyć niedokrwistość :D koniec z żelazem i witaminami !!! Joasia_ 🌻 Aneta76 🌻 Miśka_26 - 🌻 Laura_28 - ja posłam na łatwiznę :) nie robię zupek, tylko kupuję słoiczki Shiva24 - mi pediatra kazał dodawać mięso o posiłków dopiero w 7 miesiącu. A wszędzie pisze, żeby dawać już po 4 tygodniach od wprowadzenia zupki. I bądż tu człowieku mądry :o Ksemma - 🌻 Syska - 🌻 Oby Twoja Natalka szybko wyzdrowiała ❤️ Malgocha333 - nam na badanie wystarczyłko ok. 3 łyżki moczu. mam nadzieję, że Twoja Wiktoria nie jest chora ? Ewciau - hi hi hi - świetna instrukcja obsługi dziecka :D :D :D Shira23 - 🌻 Sakahet - trzymam kciuki, żeby Esterka pozbyła się tej infekcji 🌻 Konwalia10 - u nas też tematem przewodnim są dziąsełka. Lekarz stwierdził, że idą dolne jedynki, ale nie wiadomo kiedy się przebiją. Dzidzia 1975 - przykro mi z powodu choroby Twojego taty ❤️ Ale zobaczysz, będzie dobrze i tato wróci do zdrowia. Bardzo Ci tego życzę. I na koniec chciałam Wam napisać, że zazdroszczę Wam samozaparcia i silnej woli, że potraficie się zmusić do ćwiczeń fiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia 🌻 trzymaj sie kochana, życze dużo sił... tofikowa - mój Mati robił własnie takie brum, brrr przez dwa tygodnie, a przy tym strasznie się ślinił...śmialiśmy się,że zostanie rajdowcem ;) teraz juz tego nie robi, a za to zaczął oddychać ustami, szczeglnie rano jak sobie przypomni, to robi buźka jak rybka....a te brr i brum było chyba takim przygotowaniem do tej umiejętności.. szukam na necie od kiedy dziecko potrafi oddychać buźka, ale nie moge nic wyszukać... wczoraj odkryłam w sklepie nowość :) patrze duzy słoiczek (bo az 190 g.) i od 4 miesiaca...zdziwiłam sie, bo dzieci małe tak duzo nie jedza..:) czytam wiec szybko co to :) i jest to kaszka na dobranoc hippa - ma kilka smaków, nadaje sie do picia przez butelke... Mati wypił całą i spał od 00.00 do 06.00 co juz dawno mu sie nie zdarzyło :) wiec polecam wszystkim, których maleństwa czesto budza się w nocy z głodu... ja lece kupić dziś zapas... :) póki jest czy Wy Kochane zastanawiacie się już nad spacerówką??? mysle,ze od marca (o ile juz dziecko dobrze bedzie siedzieć) można juz się bedzie przesiąść????????????????? czy ktoś słyszał o takiej spacer,\"moon s\" ? bardzo mi sie podoba, no i jest dość droga, dlatego musze sie dobrze zastanowić, czy jest praktyczna.... a moze macie jakies propozycje - prosze o nazwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! tofikowa my musimy zbadać mocz ponieważ mojej córeczce strasznie pocą się stópki ale tak bardzo że ma ciągle mokre śpiochy i do środka zakładam skarpeteczki. Bierze leki ale to nic nie pomaga więc trzeba zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Domiska zjada od dwoch dni 5 x150ml mleka w tym dwa razy z kleikiem, 50ml herbatki i 50gr marchewkiz jablkiem.jak je lyzeczka to taka nieszczesliwa,ze szok na www.garnek.pl uzytkownik zuber mozecie zobaczyc wlasnie jej mine po zjedzeniu buhahahaha :-) ja umieszczam zdjecia na garnku zeby tesciowie mogli non stop ogladac ukochana wnuczke,ale jak wczoraj zobaczyli to sier malo ze smiechu nie posikali jak skonczymy opakowanie kleiku,to kupie kaszke do zageszczania mleka podajecie juz mleko 2? ja na razie mieszam i dodaje po 1 miarce 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Czy do Was też wróciła zima?? U nas sypie okrutnie ale niestety temperatura dodatnia więc jutro pewnie będzie plucha po kostki :o Shira23 dzięki za podpowiedź🌼 Chyba też w tym tygodniu zaczniemy od soczku a skoro winogronowy jest słodszy to napewno ten wybiorę:) Syska- trzymamy mocno kciuki za Natalkę 🌼 Tofikowa- u nas też ochodziło brrrrr z pluciem:D Ale tak jak u Miśki skończył już tą zabawę bo odkrył że ma języczek:D Więc teraz uwielbia wysuwać język a przy okazji ślinić się niemiłosiernie:D Ale fajne te nasze bejbisie :D Gratuluję zwalczenia niedorwistości:) My jeszcze do końca stycznia walczymy z żelazem i potem też koniec. Czyli u Was też dolne jedynki idą i idą......ciekawe kiedy w końcu wyjdą :D U nas narazie Piotruś, mimo że jest bardzo ruchliwy nie obraca się z brzuszka na plecy. Obecnie jestesmy na etapie obracania się na boki i ciągłego wyginania się do tyłu:) Ale myslę że do obracania sie też wkrótce dojdziemy. Miśka_26 jeżeli tylko pogoda będzie na to pozwalać i smyki będą potrafiły siedzieć to można wyciągać spacerówki. U nas Piotruś powoli wyrasta z gondoli więc też już o tym myślę.No i w końcu smyki będą mieli na co patrzeć i co obserwować:) Malagocha333 oby badania wykazały, że wszystko jest w porządku🌼Powodzenia w \"chwytaniu\" moczu 🌼 Życzę Wam miłego niedzielnego popołudnia!!Może od poniedziałku zrobi się tutaj większy ruch🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciau super zdjęcia!!Dominisia kapitalnie wygląda z tą ubrudzoną buzią:D Już nie moge się doczekać jak wprowadzę coś nowego do menu Piotrusiowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogromne podliz i dla wszystkich ogromne buziaki👄 aniołekjg konwalia10 Laura_28 Szczęściara28 Wisniowa LuKrEcJa justme missarajevo Vanilam Edyta79 Kasiak* syliak iza iza ziarnko_piasku daria123 NINKA78 syska esa sakahet eve81 tristeza soophiee Tofikowa anja2525 mysza3 kasiek78 ***niunia*** ewapiano Diana 24 Kaja 72 Shira23 Granini kaska0110 lea76 azazella julllka zielony_talerzyk destiny Jolla25 Greta78 Aneteczka1976 dzidzia1975 Pola40 Peppetti diana shanti Monia18 malagocha333 Rinka84 aneta76 Sisterone Irysek Miśka_26 Shiva24 Dotex82 ksemma to-tylko-ja grako96 kamyczek-80 joasia_ Luiza342 Samara zekanna kofii Magda7184 fabia22 ewciau azallia balbi77 wrześniowka2007 Ania1978 _maja_1980 Elżwira też wrześniówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kompanki!!!! tu kosmitka katusia nie odzywałam się , bo nie tylko kompa zajęła siostrzenica, a najbardziej moja głowa została zajęta mnogą ilością problemów, bo w kyciu nikt nie powiedział, ze będzie łatwo!!!!! coś bardzo nieeeeeeeeeeemiłego (tak ładnie to tylko nazwe) stało się w moim życiu i jestem w Duuuuuuuużej kropce. 3 marca wracam do pracy, a nie mogę znaleźć NIANI!!!! teraz letam po sąsiadach , pisze ogłoszenia, czytam ogłoszenia i dupa, a młodej niedoświadczonej pindy nie chce, by mi Kubulka nie lała!!!! jak bym mogła wczesniej przewidzieć to, ze będę zmuszona czukać naini to już dawno bym się za to zabrała!!!!!!!!!! psychicznie jestem wrakiem jade non stop na persenach, ale poddżwignę się, bo mam Wspaniałego Syna i Wspaniałego Męża-TO MI DAJE SIŁE DO DZIAŁANIE, ONI SĄ MOJĄ AMBICJĄ!!!!!!!!!! kochane już macierzyński mi się skończył teraz ciągnę urlop wypoczynkowy, powiem jedno- mój macierzyński był pełen problemów i nie wiem skad te złe fatum na mnie ciąży!! oby to wszystko się poukładało ogromnne buziaki dla Waszych pocieszek i dla Was moje kompanki doli i niedoli a zielona jestem już coraz bardziej- hahahhaah no kosmitka pitka hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy dzis pierwszy w zyciu Marcelka katar-nosek ma zapchany,fluczki mu leca z noska i marudzi na maksa,nie ma goraczki wiec aplikuje mu Sterimar i mam nadzieje ze jakos przejdzie.zaczynaja sie lamenty,bo chce spac,a musze go jeszcze z godzine przetrzymac,bo wczoraj za wczesnie zasnal a w nocy obudzil sie o 4.30 i do 6.30 sie bawil(oczywiscie ze mna).pierwszy raz poczulam co to znaczy zarwana noc z powodu dziecka,nawet jak byl maluski to spal lepiej,tzn budzil sie pare razy na jedzenie i spal dalej,a teraz robi to czesciej-rekord ostatni to 8razy-to chyba przez zabki,bo dzialsa ma juz bardzo opuchniete i sa zarysy jedynek dolnych-ciekawe ile to jeszcze potrwa.ide bo tacie brak juz pomyslow na zabawianie.dobrej n ocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki! Natalce juz trochę lepiej. No więc ja też mam lepszy humor. Katusia- no witaj wreszcie. Nic się nie martw niania się znajdzie. ja kiedys szukałam niani dla syna i gdy już zwątpiłam to sama do mnie przyszła. To była najlepsza niania jaką miał ( a miał cztery ). Ja też byłam załamana że nie znajdę nikogo i jakoś to się wszystko układało. Dobrej nocy dla Was i dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja już dawno przesiadłam sie do spacerówki bo Kaja wyrosła z gondolki. a spacerówka od gondoli to porażka. dlugo sie zastanawiałam nad wyborem spacerówki i wkoncu sie zdecydowała n Coneco Solar. jest droga ale rewelacyjna. rozkłada sie do lezenia na płasko jest szeroka ale cała nie jest duża. jest fajnie zabudowana i mięciutka tak że nawet młodsze dziecię może w niej spac. a kiedy juz lala sie wyśpi to moge jej podnieśc plecki minimalnie i patrzy sobie. folia jest przypinana na zamek do budki i do tego jest na takim giętkim stelażu ze jak wiatr wieje to nie przylepia sie do buzi dziecka tylko fajnie odstaje. my juz jemy zupke, oraz gotowane jabłko z kleikiem bo po surowym jest rozwolnienie. soczek narazie czeka bo też rozwolnienie. za pare dni szczepienie napisze ile mój pulpecik waży. Bo jest co nosic. Zapraszam do obejżenia zdjęć na garnku Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia1975 współczuje i trzymaj sie dzielnie. Mam nadzieję, ze tacie się poprawi. Rehabilitacja po udarze na prawdę pomaga- mojemu tacie na prawdę pomogła. Zobaczysz, będzie dobrze. sakahet wczoraj miałam przerwe w ćwidczeniach. Ale dziś już nie darowałm sobie i poćwiczyłąm, czyli 5 dzień ćwiczeń za mną. Nie wiem, czy byłyście na zakupach. Ja w sobotę się wybrałam. I jakie przeceny w sklepach dla dzieci w 5-10-15, w Smyku, w H&M. Obkupiłam mała i takie jestem szczęśliwa z tego powodu. Ach.. kombinezon z 60 zł na 10 żł.. ubranka z 50 zł na 20zł, z 30 zł na 10 zl.... rewelacja. Troszkę wydałam kasy ale jakie to przyjemne. Oczywiście ubranka sa ciut za duże, ale dziś Basia już w nich paradowała:) Shira23 dzieki za ładny opis wprowadzania jedzenia.. syska zdrówka dla dziecka życzę Ja jutro soczek podam dziecku 1 raz, zobaczymy jak zareaguje. Ale podam z samych jabłek, nie jak niektóre pisały z winogronem. Spokojnej nocy dla wszystkich mam. Oby nasze dzieci wreszcie przespały noc:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneteczka1976 sliczna niunka poogladama bo sama jestem tam zalogowana pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Ale przyjemnie słonko świeci za oknem; jak Piotruś wstanie napewno wyruszymy na sacerek:) Katusia- nareszcie siostrzenica dopuściła Cię do komputera:)Brakowało Cię tutaj🌼 Trzymam mocno kciuki za znalezienie odpowiedniej niani, przy której Kubuś będzie się czuł bezpiecznie i dobrze!!I postaraj się nie stresować się tak bo to wszystko przechodzi na maleństwo!!Powodzenia Kochana 🌼 Ksemma - dziękuję bardzo za info o wyprzedażach:) Już dzwoniłam do męża, że dziś po południu jedziemy na zakupy. Piotruś tak szybko wyrasta ze swoich ubranek, że musimy kupić coś większego, a dodatkowo zbliżają się uodzinki mojego siostrzeńca. Uwielbiam ciuszki ze Smyka- bardzo ładne i dobre gatunkowo!! Daria123- dużo zdrówka dla Marcelka🌼Piotruś też miał takie nocki, że wstawał o 2 i bawił się do 4!!Ale na szczęście już dawno mu się to nie zdarzyło. Syska 🌼 Ewciau 🌼 Czy Wasze dzieci są rannymi ptaszkami czy lubią sobie pospać?? Moj Piotruś robi mi pobudki ok.7 i jak dla mnie to stanowczo za wcześnie:P No ale cóż zrobić, trzeba wyciągać zabawki i się bawić :D Aneteczka1976- córunia sliczna, a na zdjęciu gdy wcina jedzonko ma boski ten uśmiech:) Widocznie jej smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilke... wszystkim wam bardzo dziekuje za słowa otuchy 🌼 wiem że bedzie dobrze bo wierze w to a wiara czyni cuda🌼 załatwiam juz rehabilitacje, na szczęście (nieszczescie) udar pozostawił niedowaład tylko(aż) na prawej stronie ale noga jest ok moze tatko chodzic(ciągnąc noge za soba) gorzej jest z mową i jedzeniem jeszcze...a do tego okazało sie ze razem z udarem miał tatko zawał:(( takze....ech łzy tylko płyną i płyną u nas jest ok, mąz mnie wpiera a córcia dodaje skrzydeł i nawet sie usmiecham ...momentami Asia ma mega katar taki jak poprzednio gdzies głęboko siedzi frida sie nie wyciąga, nocki zarwane bo nie ma jak oddychac, inhalacje robimy woda morska i kropelki homoopa... jakies tam i tyle goraczki nie ma wiec na spacerki chodzimy, jedzonka wcinamy najlepiej jej smakuja i mi tez zupki z gerbera-jarzynowa mniam mniam... no to zmykam i pozdrawiam i pamietam o was pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobietki OOOOOOOOOOOOOGGGGGGGGGGGGGGGRRRRROOOOOOOOOMMMMMMMMMMNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEE dzieki akcja szukam niani nadal tgrwa kochane ile u was płaci sie za godzinę pracy albo za miesiąc pracy niani???? buziaki lece wstawiać pranie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ksemma, Sakahet - pochwalcie mnie bo dzisiaj zaczęłam \"6\". No a jak juz zaczęłam to będę ćwiczyć (chyba). dzidzia-trzymaj się dzielnie. Rehabilitacja daje dużą poprawę. Zobaczysz będzie lepiej tylko trzeba trochę czasu. Dobrej nocy mamuśki! Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syska - witaj w gronie ćwiczących \"6\" 🌼, ja mam już za sobą 14 dni, dziś kolej na 15 :) ksemma - a Tobie jak idą ćwiczenia? 🌼 dzidzia - 🌼 bądź dzielna w tych trudnych chwilach i nie poddawaj się :) dobrze, że masz wsparcie w najbliższych miśka 🌼 katusia 🌼 anja 🌼 peppetti 🌼 aneta 🌼 ewciau 🌼 tofikowa 🌼 laura28 🌼 vanillam 🌼 - a Ty się gdzieś zgubiłaś? dawno już Cię tu nie było na forum i dla pozostałych wrześniówek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Nie wiem czy zauważyłyście ale od 5 dni jesteśmy na tej samej stronie :( Odzywajcie się Kochane, że żyjecie i macie się dobrze!! Dzisiaj Piotruś wstał w super humorze, bawił się i uśmiechał, a gdy przyszła pora karmienia zaczęły się płacze i lamenty:( Jak dotknęłam mu dolne dziąsełko to aż się skrzywił. Od tego płaczu zasnął i bez jedzenia:( Biedactwo, mam nadzieję że jak wstanie to już będzie się czuł lepiej.Kiedy te zęby w końcu wyjdą :O Dzidzia bądź dzielna!!Wszystko będzie dobrze 🌼 Katusia niestety nie mam pojęcia ile płaci się niani za opiekę nad dzieckiem. Cały czas trzymamy kciuki za Wasz dobry wybór🌼 Ksemma, Sakahet, Syska gratuluje wytrwałości w ćwiczeniach!!A tak wogóle jakie to są ćwiczenia bo jakoś wcześniej nie doczytałam. Byłam wczoraj w smyku i 5-10-15, nawet duże obniżki ale ubranka już dosć przebrane. Kupiłam Piotruniowi modną koszulę z bezrękawnikiem i fajną bluzę!!Czyli nawet opłacało się jechac:) Ale dzisiaj wredna pogoda, wszędzie mglisto i brzydko:O Ja chcę już wiosenkę!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sakahed idą, idą... dziś dzień 7, jeszcze nie ćwiczyłam. Syska fajnie ze dołaczyłas. Niedługo wiosna, trzeba jakoś wygladac. Pozniej napisze, bo idziemy zaraz na spacer. Codzienni przynajmniej godzinke chodzimy.. a dzis 2 planuje, az nogi bola:) Ale to wskazane dla mnie ruch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamutki🌼 faktycznie maglujemy te jedna strone niemilosiernie:-) ja tez zbytnio nie popisze bo musze sie zbierac na wywiadowke:-( niestety nie lubie spedow w tym stylu,a w dodatku za 6 lat nastepne spotkania na mnie beda czekaly dziewczyny planujecie juz jakies wczasy z maluszkami? hihih zima ,brzydko,do wiosny daleko a ja wyskakuje z wakacjami no ale co tam,pozastanawiac sie mozna moja Domiska,od wczoraj robi straszne cyrki przy zasypianiu,ani na rekach ani na kolanach ani w lezaczku.....po prostu musi sie pomeczyc i zasypia jak aniolek drzemki juz sa krotsze i myslalam,ze zacznie na nocne spanie udawac sie wczesniej ale gdzie tam! dalej 23 karmionko i spanko dopiero,fakt,ze do 8 ale.... pozdrawiam goraco slonecznie i wczasowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strona nastepna...ale ciszaaaaaaaaaaaaaa nadal :) Katusiu co miasto to inna stawka,w wiekszych miastach biorą wiecej, w mniejszych opiekunki są tańsze... u nas jeszcze 1,5 roku temu dawało się 4oozł, teraz 600 to minimum i ciezko kogokolwiek dorwać... ja na szczescie mam dodatek do wychowawczego 450zł wiec nie ide do pracy, jakbym miała dac opiekunce 600 to zostawałoby mi z wypłaty tylko o 150 zł wiecej niż przy wychowawczym - wiec gdzie sens???? współczuje tym, które chciałyby być z dziećmi, a nie mogą :( do dziewczym ,które są pod kontrola kardiloga, a w sumie to ich dzieci - czy u Was są juz jakies poprawy??? u nas nadal nic do przodu jakaś tam przerwa jest widoczna miedzy komorami,lekarz nadal kazła kontrolować co 2 miesiace i czekać....narazie mamy sie nie denerwowac...ale nerwy jednak są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia nie mam pojęcia ile u mnie nianie biorą...🌻 Miska_26 ja do kardiologa z dzieckiem idę dopiero pod koniec lutego. Takie kolejki... Tzn echo serca 2 razy już miała robione a teraz do specjalisty nas odesłano- zobaczymy .🌻 ewciau Twoja córka przesypia od 23 do 8 rano?? Tak zrozumiałam. Zazdroszczę Ci.:) 🌻 A i myślę o wakacjach.. już:) Nawet myślę, że może na majowy weekend nad morze pojedziemy, ale zależy jaka pogoda będzie i czy mąz wolne będzie miał. Bo ja mam wolne do września.:) Już się chyba chwaliłam. syska. I jak idą ćwiczenia?? Konwalia10 tutaj link do ćwiczeń.. To tzw 6 Weidera. http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176 🌻 Sakahe dzień 8 ćwiczeń zaliczony ale ciężko dziś było. Kurcze Ty tydzień do przodu jetseś i po 12 powtórzeń.. rany, czy ja to zrobię?:) 🌻 Moja córka już śpi. Ale oczywiście koło 22 będzie karmienie, poźniej 1, poźniej 3-4 no i o 7 pobudka. Często je.. Jak już mąz na stałę będzie to postaram się, żeby rzadziej jadła. Przynajmniej mam plan, że on ją będzie brał na ręce o 1 i da herbatki a dopiero następne karmienie ja. Ciekawe czy to sie uda? Macie jakiś sposób?? A jak wygląda wasz dzień? Bo moja ma 3 drzemki w ciągu dnia, 2 po 50 min i 1 około 1-2 h jak jesteśmy na spacerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moja Kaja do tej pory jak ją trzymałam pod paszkami to miała ugięte kolanka i zginała je , ale od wczoraj zaczęła prostować nóżki i próbuje stawać. oczywiście ciężar jej ciałka trzymam ja. ale fajnie to wygląda jak ma takie proste nóżki w kolankach W necie wyczytałam że 4 mies. niemowle potrafi utrzymać kilka sekund ciężar ciałka na wyprostowanych nogach. Moja Kaja wstaje około 7,30 i bawi sie do 10 oczywiście troche sama a troche ze mną, potem zasypia w łóżeczku koło 10 (1,5 godz)potem idziemy koło 13 na spacer to śpi 2 godz. po zupce pół godz się kimnie i wieczorem koło 18 śpi około 1-1,5. zawsze staram sie żeby od 19 już nie spała, to o 21 najpóźniej juz śpi. budzi sie kiło 5 ale jak ją nakarmię to śpi do 7,30-8. moja mama mówi że jak zbudzi sie o 5 to żebym jej dała herbatki ale jak tak spróbowałam to od 6 juz nie spała wcale. więc daje mleczko. w ciągu dnia wypija mi około 600 ml mleka, około 50-80 zupki, 1/3 jabłuszka, herbatkę różnie w sumie to 150ml nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma dokladnie,miska od pierwszych dni zycia(oprocz 2 tygodni)przesypiala nocki od ok23 do 7 30-8 rano w ciagu dnia ma 3 drzemki ok 50min i na spacerzr do 2 godzin pi ze spaniem nie ma problemu,chociarz oczywiscie nie spi juz tak duzo jak chocby 2 tyg wczesniej:-) a ja mam wolne do sierpnia 2010r hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×