Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Ksemma ja używam pieluszek TESCO tych fioletowych nr 4. 56 szt za 29zł. nr 3 też są jeszcze dobre ale jużzrobiłam zapas 4 .są bardziej chłonne od pampersów. Tak uważam. ja tez na noc zakładałam pampersy ale wporównaniu z tesco po dotknięciu pieluszki ręką (środka)to te z tesco są suche a pampers wilgotne. zróbcie sobie taki test. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Od urodzenia Wiki używałam Hugisów i czasami Pampersów. Od 2 miesięcy kupuję w Biedronce Pieluchy Fitti , kosztują 21,99 za 64 szt. Nie są tak chłonne jak te markowe ale na dzień w zupełności wystarczają (na noc też, ale jednak zakładam je tylko na dzień). Odpowiadają mi bardziej niż Happy. U mnie się sprawdziły więc polecam je Wam, bo przyznacie cena jest przyzwoita. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe my to mamy!znow temat pieluszek naj naj to pampers pozniej huggis bella rossman .taka jest u nas kolejnosc,te gorszej jakosci tez kupuje bo czasem Miska zrobi kupke a jescze z godzina do kapania wiec nie opyla sie tych drogich na ten czas zakladac po cieniach z lidla zaraz ma pupy czerwona i jakis babelek juz sie robi,delikutasna ta pupencja ze szok🌼 my juz od 4dni w spacerowce jezdzimy i jest bardzo bardzo happy pozdrawiam aneteczka napisz jak robisz kisiel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Tyle sie napisałam i mi wcieło.U nas dzis strasznie zimno bylismy na spacerku i Szymon spal az 40min a powrót do domu to jeden wielki krzyk.Ida mu zęby widac juz zalążek mały \"kiełek\".A propo pieluszek to czytłam tu na kafe ze doba opinie maja Dady z Biedronki i własnie te Cieny z Lidla ale kazda dzidzia inne toleruje.Zrobiłam dzis zupke z cukinią jak mały wstanie to mu ja dam,ciekawe czy mu posmakuje.Pozdrawiam wszystkie wrzesnioweczki i dzieciaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau wrzucam na wrzątek pokrojone jabłko, tyle wody żeby zakryło jabłko chwilke pogotuję zależy jakie jabłka bo akurat dzisiaj były twardsze to chwilke pogotowałam, potem przecieram przez sitko i jeszcze raz zagotuje łyżeczka mąki ziem. rozmieszana z wodą zagotuje i gotowe, robie od razu na dwa dni, czasem dodaje troche soku z jabłek dla słodkości. nie słodze cukrem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌼 widzę, że aktualny temat pieluszek - dla Esterki najlepsze są happy belli; wygrywają dlatego z pampersami i huggisami, że są od nich szersze; bo czwórki p. i h. są za wąskie; pieluszki dada z biedronki - używałyśmy 2 - są całkiem chłonne, ale też dość sztywne, ale poza tym to ok; mam pytanie odnośnie pieluszek rossmana (nie pamiętam, która z Was ich używa)- czy są one szersze od pampersów i hugissów? i które rossmanowskie są lepsze - bo wiem że w tym rozmiarze są czerwone i żółte (takie widziałam); dziękuję z góry za odpowiedź; my dziś pobiłyśmy rekord spacerowy - była taka ładna pogoda, cieplutko i pomimo chwilami bardzo dużego zachmurzenia, bez deszczu, że byłyśmy na spacerku 4h bez 10 minut; ku mojemu zaskoczeniu Esterka przespała tylko 30 minut; to tyle na dzisiaj :) pozdrawiam Was wszystkie 🌼 cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, ktoś miał dziś ładną pogodę. U nas mżawka cały dzień. I dziś Basia na balkon, folia wózek opatulony, babcia jej pilnuje a my z mężem na miasto. Wreszcie wspólne wyjście, jak za czasów randkowych. Super było, romantyczny obiad, kwiaty. Odpoczęłam. Wracamy do domu a Basia śpi dalej... I dziś od 11 do 15 spała. Szok dla mnie. Nie wiedziałam, ze ona tyle potrafi ciągiem przespać:) No ale za to wieczór... oj namęczyłam się żeby ja uśpić. Ale dziś bardzo mało jadła, na szczęście wieczorem zjadła dosyć, bo 100ml kaszy. Ale i tak budzi sie co 10 min. Pewno zaraz padnę to ją wezmę do łóżka rodziców. Chyba pójdę jutro po te biedronkowe pieluchy i je wypróbujemy. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Co do pieluch to używamy Huggies`ów. Pampersy jakoś mi nie leżą, tak samo Happy. Natomiast próbowałam z Lidla Cien i są chłonne, tylko jakieś takie grube. Obecnie poszukuję chusteczek bezzapachowych, ale dość dobrze nasączonych. Do pupy idealne są Bambino, niestety są za bardzo nasączone zapachem i przez to nie nadają się do buzi. A resztki z kupnych zupek strasznie trudno doczyścić z buzi wacikiem z wodą. Jeszcze teraz Domiśka przechodzi fazę plucia w trakcie jedzenia :( i możecie sobie wyobrazić jak ona wygląda po karmieniu. Resztki zupek ma na policzkach, czole, powiekach, w nocie i uszach - taki ma rozprysk :) Domiśka siada już jak stary wyga :) co parę minut :) trzyma się już prosto i potrafi się tak bawić na siedząco grzechotką. Na początku asekurowałam ją z tyłu, bałam się kiedy chwiejnie siedziała, że się przewróci do tyłu. Poza tym zaczęła raczkować, na razie przechodzi za jednym razem 4-6 kroczków i musi się na chwilkę położyć na brzuchu i odpocząć. Jejku, tak strasznie zazdroszczę Wam spacerów :( u nas jest cudna pogoda, ale lekarka kazała nam przez tydzień nie wychodzić na dwór. Chyba nie wytrzymię i jutro wezmę małą choćby na 30 minut na dwór. Tym bardziej, że mogę już ją posadzić do wózka, może będzie sobie oglądała i choć jeden raz spacer nie zakończy się wrzaskiem :) Pozdrawiam i życzę miłej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa z którego jest Twoja córa? Nie ma to jak porównywać.:) A nie wolno. Hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tyko na chwilkę. Po tej mojej chorobie to rozchorowałą się Natalka. Po prostu do d*py. Ale już jej przechodzi. Całe szczęście bo chrzciny za pasem, czyli w niedzielę. Kupiłam jej śliczna sukieneczkę i pelerynkę. Będzie wyglądałą jak królewna. Gorzej ze mną bo nic ciekawego nie było dla mnie.Kupiłam w końcu jakieś spodnie z żakietem. Trzymajcie kciuki za pogodę na niedzielę. Gratuluję silnym dzieciaczkom, podnoszenia się i samodzielnego siedzenia. Zeby tak moja już usiadła, a najlepiej wstała i zaczęła chodzić bo ręce odpadają. Trzymajcie się. Dużo słoneczka dla Was. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 13-go września. Ale na prawdę nie ma co porównywać, bo rozwój to sprawa indywidualna i genetycznie uwarunkowana. W mojej rodzinie większość dzieci wcześniej zaczyna chodzić, mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 13-go września. Ale naprawdę nie ma co porównywać, bo rozwój to sprawa indywidualna i genetycznie uwarunkowana. W mojej rodzinie większość dzieci wcześniej zaczyna chodzić, mówić. Wiecie co, dzisiaj przeglądałam sobie początek naszego topiku i aż się mi łezka zakręciła, kiedy czytałam sobie o pozytywnych testach, o mdłościach, zachciankach :) z jednej strony to było tak dawno temu, a z drugiej strony przecież minęło dopiero kilkanaście miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Hej Mamusie! Ja uzywam Huggies, troche na nie narzekalam, ale juz sa ok. Zreszta nie ma co narzekac, bo pierwsza coreczke Dominisie wychowalam na pieluszkach tetrowych, tylko na noc byly pampersy. Na poczatku pampersy byly dobre, ale pozniej do srodka dodali aloes i juz sie popsuly. Dominika je w nocy przesikiwala, wiec kupowalam pampery rossmanoskie i bardzo byla z nich zadowolona. Alex mial we wtorek 5 szczepien, biedak dostal goraczke. Dzisiaj juz jest lepiej, ale chyba ida zabki, bo strasznie jest marudny. Wazy 8300, wedlug siatki miesci sie po srodku, takze przystopowal, bo wczesniej byl wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Ja tak z rańca dzisiaj mam leniuchny dzień leżymy z Julią w łózku, Ona chojrakuje z pioltami od tv a ja z komputerem. Ja pedagog takie rzeczy ;-) Tofikowa do buzi bardzo dobre są husteczki nivea i hipp. Ale moim zdaniem lepsze sa nivea. Osobiści edla mniej naj są bambino i tymi wycieram tak że buzię, chyba że Twoja Dzidzia ma jakies uczulenia lub podrażnienia pozdawiam i młego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematy powracaja jak bumerang :) ja używam pieluszek heppy, kupuję w internecie więc cena w zależnosci od rozmiaru, od 37 gr do 45 gr za sztukę.Jestem z nich zadowolona, pampersy przeciekały po nocy a te nie, próbowałam też dada z biedronki ale takie jakieś latające były i mało chłonne miałam wrażenie jakbym mu podpaskę wkładała,natomiat bardzo lubie chusteczki z biedronki z panthenolem i rumiankiem ,dla nas lepsze niż babino i johnson. Ja ochotuję na taką spacerówkę, nie wiem jak sie sprawdzi http://www.allegro.pl/item336004133_spacerowka_coneco_traper_wys_0_zl_supergratisy.html u nas leżenie na brzuchu nadal blee, siedzenie może być zębów ani śladu,ale za to go odrobaczyłam i w miesią nadrobił kg na plus pozdrawiam, uciekam dziecko do szkoły zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja używam teraz tylko już pampersów.Wcześniej próbowałam na dzień z lidla, rossmana, dady ale doszłam do wniosku że wychodzi to drożej niż Pampers ponieważ musiałam tamte częściej zmieniać niż Pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś kupiłam pieluszki z Biedronki- Dada są po 26 zl, czyli tanio. Popróbujemy i sie okaże czy zdają egzamin. Dotex oj poleżałabym sobie, ale czy dzicko pozwoli? Dzis mało na spacerze Basia spała to teraz nadrabia, dobre i pól godzinki dla mnie odpoczynku. Marudna dziś- chyba ta pogoda tak na nią działa, pada u nas i pada. Jakoś nie chce mi się obiadu robić. W sumie zupa jest, a drugie może na kolację?:) Co do chusteczek to też nivea bardzo lubię, miałam huggisy też były Ok, bambino też. Ale może nam wszystkie pasują? Ale wszystkie miały lekki zapach aneta76 no nie wiem.. ta spacerówka to dla większych dzieci. Ja tak sie wkopałam- kupiłam na małych kółeczkach i potwornie trzęsie. Szkoda mi dziecka i chce kupić jakaś na pompowanych kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystki Mamuśki :) na zachodzie kraju pogoda jest okropna - jak jesienią, jak oglądam pogode i widze 18stopni na południu to jestem czerwona z zazdrosci hehe ale my i tak spacerujemy, głęboki wózek dzis właśnie został sprzedany, a w spacrówce mam polarowe okrycie, wiec Mati nie zmarznie.. u nas na szczęście dwór nadal sprzyja spaniu :) i z 2-3 godziny synek sobie śpi, a jak się obudzi to ogląda z zaciekaweniem wszystko dookoła.. Wczoraj byliśmy na szczepieniu, od ostatniego razu za wiele nie przybrał bo 0,6kg i ma teraz 74cm i 8,6kg...ale wg siatki jest dokładnie po środku, więc jest ok :) mimo ciagłego ślinienia i wpychania wszystkiego do buźki,ząbków nadal brak i nawet nic nie wskazuje by pojawiły sięw najbliższym czasie.. Matuś siadać sam nie potrafi, owszem jak go posadzimy to siedzi,ale do doskonałosci jeszcze troszke :) za to moze się okazać, że szybciej będzie chodził niz siedział hihi z resztą u nas to rodzinne... bardzo sztywno trzyma się już na nóżkach i ciężko jest go posadzić, bo nie chce się zgiąć. zasypia codziennie ok 19.30, zaraz po kąpieli wciąga kaszke manna (tą bobovity od 6 miesiaca) i dosłownie w 3 minuty usypia. Oczywiscie czasem jakieś wyjątki od reguły są,ale niezauważalne. W nocy jedzonko ok.2-3, no i pobudka o 6.30- ale wtedy nie woła jeść, leży sobie spokojnie w łóżeczku i z uśmiechem na twarzy rozmawia do smoczka, którego trzyma w rączce..hehe tak jest co rano :) to tyle z życia Mateuszka :) Jak tam Wasze diety Kochane? bo ja od świąt jakoś sobie radze i trzymam diete, ale dziś mam kryzys i właśnie zjadłam całą czekoladę :( a na ćwiczenia jakosnie mogę się zebrać... Pozdrawiam Wszytkie cieplusio i mam nadzieje,ze nikogo nie zanudziłam, ale z braku laku lepiej coś poczytać, niz pustą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spacerówek, to ja mam niemiecką babywelt moon s, ma tylne koła pompowane, a siedzonko na zasadzie krzesełek do karmienia, są 3 stopnie regulacji i jestem bardzo zadowolona, bo Mati w tej spacerówce jest pod takim kątem jak w leżaczku i bardzo mu wygodnie.. spróbowałam od koleżanki spacerówke na małych kołach i telepało nim ostro...z resztą zależy gdzie jakie chodniki są, bo u nas dziurawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Chciałam sie pochwalić,ze Szymkowi wyszedł pierwszy ząbek i ładnie stuka na łyżece;-).Po za tym bez zmian na spacerku znów miałam do wiwatu ale mam nadzieje ze jak zęby wyjdą to sie to unormuje.Dzis w rossmanie kupiłam pieluszki 2szt (tak sa pakowane) na próbe zobaczymy ,w dotyku mieciutkie i grube.Ja małemu daje po kąpieli kaszke bananowa z moim mlekiem,później jeszcze cycuś;-) i wydaje mi sie ze lepiej śpi;-) Buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skhatet rossmanowskie pieluchy sa(zolte)wieksze od pampersow4 rewelacja nie sa ale nawet nawet:-) oj zaki zabki u nas slinienie,dziasla rozpulchnione lekko marudne nastawienie do zycia:-) i tyle!!!! teraz jak cieplo to starszy biega po odrobieniu lekcji po dworzez a mala niepocieszona bo ciagle by chciala z nim przebywac,wieczorem z nim lubi lezec,w trakcie odrabiania lekcji siedzi w jego pokoju i zapatrzona!!!! aneteczka dzieki za przepis na kisielek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Złamałam się i wzięłam Domiśkę dzisiaj na spacer :) w cieniu było 24 st. C (a w mieszkaniu 23 st. C) tylko paskudnie wiał wiatr no i miałam dylemat, jak ubrać dziecko. Pierwszy raz prawie cały spacer mała siedziała, była taka zadziwiona i zaciekawiona światem, a kiedy opuszczałam oparcie do leżenia znalazła sobie wewnątrz budy taką gumkę od foli ptrzeciwdeszczowej i usiłowała ją wyrwać. I wreszcie stało się - pierwszy od stycznia spacer bez krzyku, płaczu i wrzasku :) całą godzinę Domiśka nie spała i dało się nie krzyczeć :) Mało tego, kiedy przechodziłyśmu obok placu zabaw, Domiśka śmiała się na głos na widok bawiących się głośno dzieci :) Jakim kremem smarujecie przed spacerem buzię Waszych maluszków ? Ja na razie kończę Nivea na Każdą Pogodę, ale średnio jestem z niego zadowolona. Dzisiaj tak mocno słońce świeciło, aż pomyślałam sobie o jakimś kremie z filtrami. Daria123 🌻 gratuluję drugiego ząbka Marcelkowi :) a u nas ulubioną zabawą Domiśki jest walenie grzechotkami po panelach :) biedni sąsiedzi z dołu ;) Malagocha333 wow :D 280 ml zupki na jeden raz :D moja tego by przez 2 dni nie zjadła :) przy ząbkowaniu na kilka dni przed przebiciem się zęba dziąsła były właśnie rozpulchnione. Nie martw się, że Wikusia nie ma jeszcze ząbków :) ma na to czas do 12 miesiąca Grako96 🌻 Aneta76 🌻 Aneteczka1976 🌻 Shira23 🌻 Ksemma 🌻 Ewciau 🌻 Sakahet 🌻 Syska 🌻 Myszka60051 🌻 Katusia 🌻 Peppetti 🌻 Dotex82 - już testowałam chuteczki Nivea Sensitive i na mój gust są zbyt mało wilgotne. Bardzo podobne są chusteczki Happy z aloesem. Natomiast Cleanic Sensitive to dla mnie porażka, zostawiają na skórze taką tłustą warstwę, na pupie może być, ale na buzi fuuuuj;. Gdyby tylko Bambino tak nie pachniały byłyby moim ideałem :) Miśka_26 🌻 he he he moja dieta leży i kwiczy :D nie mam ostatnio motywacji, żeby zabrać się za odchudzanie. A powinnam ... Gochasia 🌻 gratuluję pierwszego ząbka 🌻 Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U nas bez zmian. Szykuje się drugi ząbek, bo Wiki ma taki ślinotok, że szok. Dziś robię drugą turę imienin więc mam trochę roboty. Niestety nie dam rady pomieścić gości jednorazowo. Oby do jutra. Jutro obchodzimy z mężem 17 rocznicę ślubu. Mam nadzieję, że uda nam sie wyjść na romantyczną kolację i młodsza siostra nie dokuczy zbytnio starszej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako96 GRATULACJE 17 rocznica ho ho to nie byle co!!!🌼 udanej kolacyjki:-) i romantycznego zakonczenia wieczorkuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieżką miałam noc. Kaja od 2 do rana ryczała i darła sie naprzemian. 5 min spania 5 min darcia sie. nigdy jeszcze nie zbudziła sie w nocy. przez całe życie sie tyle nie napłakała co przez te kilka godz. dopiero koła 8 rano jak Maja wstała to sie pierwszy raz uśmiechneła. nawet światło i całkowite wybudzanie nic nie dawało, nawet telewizor właczaliśmy, uspokajała sie na chwile w pozycji pionowej na rękach, ale przy jakimkolwiek ruchu znowu ryk, przeraźliwy ryk.gorączki nie miała ale za tojak zasneła po 10 to spała do 14, w domu wcale cicho nie było, musiała odespać nockę, szkkoda że ja nie mogłam, na wszelki wypadek jestem już w łóżku gdyby sytuacja sie miała powtórzyć do zdąże sie wyspać. któraś o takim zachowaniu pisała ale nie moge znaleść. miłej niedzieli grako gratulacje my dopiero 8 lat, a swoją drogą szybko zleciało pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Grako96 gratulacje i szczescia na dalsze latka malzenstwa. Ja we wrzesniu mam 12 rocznice. Anteczka1976, moj maly juz trzy noce tak sie zachowuje, placze nie moze spac, wczoraj dawalam nawet mu lekarstwo i tak nic nie pomoglo. Dziaselka sa rozpulchnione i wydaje mi sie, ze dwa zabki na raz ida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×