Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witajcie U nas bez zmian 4zęby,raczkowania nie ma,sam nie siada.Wczoraj mały zaczoł mówic mama;-) Katusia sliczne te Twoje zdjęcia a szczególnie te ostatnie.Wcale tych kilogramów nie widac!!!! Daria123 ja mam to samo tylko chodzenie go interesuje,nie siadzie ani na chwile.Zero zainetresowania zabawkami tylko nogi i nogi.Nawet jak kapie sie w baseniku to na stojąco;-)Wczoraj opowiadłam koleżance o Twojej córeczce jakie ma sliczne włoski;-) Anja2525 popraw sie;-) i pisz częciej;-) mój mały ma tez lekkie czuwanie nawet paznokci mu nie obetne bo zaraz sie budzi.Wow 7 ząbków;-) a myjesz mu je szczoteczka i pasta? Dotex u nas tez mega upał wczoraj u rodziców na termometrze w słoncu bylo 55stopni;-).co do mleka to ja bym sie jeszcze bała podawac ale ze mnie taka mała panikara;-) dobra uciekam poprasowac troche zanim Szymek sie obudzi bo wtedy bedzie hopa hopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zębów brak:( dziś byłam z 6 latkiem wyrwać jedynki i pytałam sie przy okazji dentystki o pustą gębę małego, więc mi powiedziała że ma czas do 1 urodzin...hmm miejmy nadzieję że zdąży na czworaka-po całym mieszkaniu sadanie-samodzielne wstawanie przy meblach-samodzielne jedzenie-ok wypróżnianie-aż za dobrze ALE GĘBA PUSTA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76- kochana mkiedyś dostałam linka i tak sobie na tą stone wchodziłam i obrabiałm te zdjecia, no musiałabym w domu neta przeszukać czy jeszcze nie wywaliłam go. gochasia- oj dziaaaaaaaaaaaaaa, ale niestety są te kg, oj są kochane wczoraj mi odwaliło na maksa i jestem maaaaaaaaaaaaaaarchewkowa w pracy dostali szoku, wkońcu moga mnie dobrze obgadać a i mam to w duszy, bo ja tego potrzebowałam, jestem ognista i wredna hahahahahahhahahah buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie mój mały zaczoł sam siadac chyba przyśniło mu sie jak ma to robic bo rano nie wiedział;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gochasia-dzieki za mile slowa dot.czupryny mojej pociechy-ale to synek,latwo przez te wlosy sie pomylic:)wszyscy mysla,ze to dziewczynka,wiec jestesmy przyzwyczajeni,gratuluje siadania. coreczka Dotex tez ma bombowe wlosy-te kitki sa rozbrajajce. anja-7zebow???????alez ten twoj Maksik ma tempo. cos ten moj Marcel nie chce wcale jesc zupek-pare lyzezcek i koniec,za to wcina chleb,truskawki,banany,chrupki,herbatniki,pomidory,rzodkiewke,ser zolty,wedline,jogurt,serki,jajka wiec chyba niedozywienie mu nie grozi.....najlepiej to jadlby sam,ale potem wyglada jek nieboskie stworzenie.goraco jak diabli-siedzielismy caly dzien na podworku,napelnilam taki maly basenik woda to radochy bylo co niemiara i chociaz moj biedny kregoslup odpoczal od prowadzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups Daria123 ale wpadka ale rzeczywiście chyba pomyliłam z Dotex.Ale Marcel i tak jest niesamowity.Kurcze ja jeszcze wielu produktów nie dawałam co Ty wymieniłaś,wiec spróbuje dzis dac zółty ser;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam coś napisać ale zobzczyłam zapiprzającą po moim biurku mrówkę(????) i zapomniałam co może jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta76 - cha cha cha :D :D :D :D :D :D mrówka uciekła czy ją utłukłaś ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76-ale mnie rozwalilas ta mrowka,zaplulam monitor i gratulacje dla trzyzebnej Domisi Tofikowej:) u nas tez sa 3zebulki.dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacja dla wszystkich zębatych dziecików, a dla tych szczerbatych- jak i mój Kuba- mało bólu i oby szybko rosły ja jestem dziś wrak i to rudy, wiewiurowarty hahhah kuba miał bolące dziąsła w nocy buziaki mrówka była suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuperb hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dawalam zadnego p[rzepisu na ciasto sliwkowe🌼 ale chetnie by zjadla buhahahahah] u nas 4 zeby raczkowania brak!!! pozdrawiam paptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau- to przepraszam najmocniej, ze az tak cie tym uraziłam buhahahahahah pomyliłam się, bo była tu jeszcze inna ewacia, więc pamiec mi figla spłatała postaram się odszukać nazwy użytkowniczki, która podała przepis na placek ze sliwką buziaki kochaniutka babeczki:>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ciasta to pewnie była eve81- kochana odezij sie do na i przytaknij lub zaprzecz z tym przepisem na CIASTO buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam U nas bez zmian. Wiki udało się nie wiem jakim cudem samodzielnie usiąść. Niestety zdarzyło się to tylko 4 razy, więc wciąż stagnacja. O raczkowaniu nie ma mowy, jedynie spacery za obie rączki. Mój kręgosłup jest już taki wygięty, że pewnie zmalałam o jakieś 3 cm ha ha. Wszystkie was bardzo pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Katusia - fajnie że się tak często udzielasz na forum bo zawsze siedzę i czytam i michę cieszę. Pytałaś o dietę - stosuję South Beach. Całkiem fajna, polega na znacznym ograniczeniu węglowodanów. No ale odstępstwa sa na porządku dziennym, jak te chipsy w trakcie meczu na przykład. Aneta76 - ty tak samo jesteś urocza, jak nie dziecko kwiatki zjada to znowu mrówka cię zdekoncentruje.Siedzę uchachana czytając Wasze wpisy. Natalka ma 3 ząbki. nacierpiała się przy tej górnej jedynce, ale wylazła wreszcie. powoli zaczęłam poszukiwania niani, ciężko to idzie ale jestem dobrej myśli. A co z wakacjami laski? Mnie namawiają (mąż i siostra) na wyjazd nad morze. Ode mnie to jakieś 10-12 godzin jazdy. Co o tym sądzicie? jest to realne z takim szkrabem? jak pomyślę o podróży to mam ciarki, ale słoneczna plaża, morskie fale, szum wiatru........ Kuszące jak cholera Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje? A co to są wakacje?...ja będę miaa troje dzieci 24/na dobę, po wakacjach czeka mnie odwyk albo dobry psychiatra ot i całe moje wakavje będą.. mrówka zwiała po 10 minutach był ich tłum...brak słów zębów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas bez zmian - 2 dolne jedynki i lewa górna dwójka zdobią buźkę Domiśki :) dziąsła ma tak napuchnięte i miękkie, że wcale się nie dziwię, że nie chce jeść i płacze w nocy. Poza tym nastąpił regres - zapomniała jak się robi \"pa pa\" i za cholerę nie mogę jej powtórnie tego nauczyć :o za to cały czas pokazuje \"gdzie jest nosek\" - mój, tatusia, maskotek :) Spacer jest fajny tylko na 30-40 minut i potem wrzask, bo nie chce siedzieć, tylko raczkować i stawać. Wakacji na razie nie planujemy, jedynie w sierpniu jedziemy do Wrocławia na wesele i chyba zostaniemy tam kilka dni. Poza tym wk.....łam się dzisiaj na męża faceci chyba czasem mają problem z używaniem mózgu :o Lea76 🌻 Syska 🌻 gratulacje górnej jedynki :) Domiśce podaję Bebilon, duża puszka (800 g) wystarcza na 8 dni, kosztuje 37-39 zł. A z dorosłych rzeczy to na razie też nic nie wprowadzam (tylko czasem dam na skosztowanie pół łyżeczki jogurtu, troszkę chleba lub makaronu). Poza zupkami, kaszkami, deserkami podaję tylko chrupki kukurydziane bez soli, jabłka, banany i raz dałam poziomki. Wiesz, jestem przewrażliwioną mamuśką, która zbyt późno zdecydowała się na dziecko i teraz mam syndrom nadopiekuńczości :P hi hi hi a tak poważnie, to joguty, twaróg, chude wędliny i pieczywo jako osobny posiłek mam zamiar podaawać po 10 miesiącu, a mleko krowie dopiero po 1 urodzinach, a i tak w ograniczonej ilości - mleko krowie zbyt obciąża nerki takiego malucha, ma za dużo składników mineralnych i białka. Wiadomo, wiele mam podaje mleko krowie takim szkrabom i nic się nie dzieje, ale nie ma żadnej gwarancji, czy w przyszłości nie odbije się to na zdrowiu dziecka. Może temu jestem taka przewrażliwiona, bo moja kuzynka ma celiaklie, jej rodzice już w 7 miesiącu dawali jej trochę bułki, biszkopt, kaszkę manną i inne glutenowe rzeczy. Tak ją karmili, bo inni ich znajomi też podawali takie pokarmy, tyle że ich dzieciom nic się nie stało, są zdrowe, a kuzynka ma ciężką formę celiakli. Gdyby jej rodzice później wprowadzili gluten, celiaklia miałaby lżejszą formę :( Malagocha333 🌻 Gochasia 🌻ale Ci Szymonek zrobił niespodziankę z siadaniem :) Aneta76 🌻 Daria123 🌻 gratuluję górnej jedynki :) Ewciau 🌻 gratuluję czwartego ząbka Dotex82 🌻 Wiśniowa 🌻 witaj po przerwie Jak się sprawuje Twoja Zuzia ? Miśka_26- u nas mleko jest też bleeee :( ostatnio Domiśka wypija ok.300-350 ml mleka na dobę. Ale radzę sobie z tym tak, że do niewypitej porcji mleka dosypuję zaraz po karmieniu kaszkę ryżową i mała w parę minut dojada to co zostawiła :) pewnie bolą ją dziąsła przy ssaniu mleka, dlatego woli jeść łyżeczką. A skąd wiesz, że rozwolnienie ma od mleka, a nie np. od nowości kulinarnych ;) albo od jakiejś infekcji jelitowej albo od ząbkowania ? Katusia 🌻 a ja siedzę w domu i też obżeram się :( buuuuuuuuu :( Anja2525 🌻 pamiętam Cię :) WOOOOOOW 7 ząbków !!!!! Buziaki dla Maksia 👄 Grako96 🌻 no proszę, Wiki też już zaczyna siadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski Mój mały Billaden tak mi daje popalić i tak mnie terroryzuje w domu, że nie mogę zniknąć jej na chwilę z oczu. Boże jaka ja jestem szczęśliwa, że chodzę do pracy. Babcia, która na razie pilnuje Wiktorii - tak sobie ją ustawiła, że ta od 7-15 potrafi jej spać trzy razy. Po godzince albo 1,5. Za to w domu już nie ma o czym mówić. Masakra. W domu mam syf na maksa. Nie wydalam z tą moją histeryczką. Jak tylko jest u kogoś innego to jest cacy i tylko się śmieje. Jak ze mną, to się kurczowo trzyma choćby za nogę. No dobra to się poskarżyłam, ale kocham ją jak nie wiem co i w tym wszystkim to długo się na nią nie złoszczę. Zapomniałam powiedzieć, że najgrzeczniejsza jest jak je ha ha Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U nas zębów brak, ale juz pierwszy widać i jest tuż tuż. Co do wyczynów dziecka to nie raczkuje tylko pełza. Uczy się raczkowania, ale na razie jest na czworakach i bujanie uskutecznia i odrywanie rączek raz jednej, raz drugiej, ale do przodu coś jej nie może ruszyć. I czasem się złości an to. Umie już trafiać piłeczką do wiaderka:) i Kubeczkiem w kubek... a papa nie umie i nie jarzy tego. ładnie mówi.. wreszcie mama:) Czasem zamiast mówić krzyczy:) Tata..baba..dada.. i takie tam swoje. Poczytam was jeszcze i skrobnę niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje..miły temat.. ja niby caly czas na wakacjach.:) Mąz urlopu nie dostanie, chyabże dzień- dwa na wesele mojej przyjaciółki. I jedizemy tam pod koniec lipca- na śląsk. Za 2 tyg mamy też wesele ale tutaj na miejscu to moi rodzice zostaną z Basią. Z teściami jakoś gorzej mi ją zostawić.Boję się wtedy o nią... wiem, głupie. Pewno pojadę na wieś do moich rodziców ale dłuzęj niż 2 tyg to nie wytrzmam .. i moze z nimi na kilka dni nad morze. Szkoda, zę mój mąz nie będize mógł z nami jechac. Bo co to za wyjazd bez niego:( No i my wczoraj też siepokłociliśmy ale żeby było o co.. o pierdołę, a ja zawzięta jetsem i nie chciałam się pogodzić..oj głupia jetsem. No ale już dobrze, tylko takie kłótnie zawsze bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syska- fajnie ze potrafie rożsmieszać w tym ponurym świecie :> i dzieki za ta diete, kurde bele a ja na żadna dietę sie nie nadaję, bo jak sobie powiem ze mam diete to od razu jestem głodna hahahahha tofikowa- no to kochana żremy razem i razem sie rozrastamy grako96- kochana praca i dom i terroryści nasi to jest szok, ja jeszcze psa mam na głowie więc czasem czuje sie jak czubek :>> no u nas scerbano, ale kuba siedzi juz sam bez podtrzymywania no i na wakacje nigdzie nie jade, bo łatam dziure finansową no to tyle w dzisiejszym dzionku buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nie było mnie parę dni bo korzystałam z pogody. No i dobrze bo dziś już szaro-buro i pada 😠 U nas długo już dwa zęby...następnych ani śladu. Brak samodzielnego siadania i wstawania. Turla się po całym pokoju, ma już wszystkie kąty oblukane i namierzony każdy dostęp do kabli ;) a za rączki też chodzi, no ale rzadko z nim chodzę bo podobno dziecko powinno się samo nauczyć chodzić i takie chodzenie obciąża kręgosłup. Poza tym apetyt ma nieziemski i już sporo je. Wczoraj spróbował truskawki, była delikatnie kwaskowata, ale wcinał aż mu się uszy trzęsły - mimo, że się krzywił :D Poza tym nie daję mleka krowiego i na razie warzyw typu pomidory czy rzodkiewka też nie próbowałam. No a co do gadania to jest mega rozgadany mój Filipek :D Mówi baba, dada, mama, tata, ada, nie, dziadzia, mniam, i tak jeszcze dużo po swojemu nawija :) Śmiechu nieraz co niemiara :) Tym bardziej, że czasami gada tak głośno, że chyba wszyscy sąsiedzi go słyszą ;) Ja też z tych co nie nadają się na diety i kilogramiki ściskają kurczowo na brzuchu itp. 😠 Któraś z Was pytała jak ma jeść bezzębne dziecko...mój Filip mimo, że ma dwa zęby to mało z nich korzysta bo na ogół nie gryzie tylko memła w buzi to co ma albo małe i mięciutkie kawałki często od razu połyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że o czymś zapomnę :) Syska - ja miesiąc temu byłam w Polsce. Jechaliśmy samochodem z Anglii. Podróż trwała w jedną stronę 20 h w drugą 21. Filip zachowywał się rewelacyjnie i moje wcześniejsze obawy były niepotrzebne. Zanim wyjechaliśmy zapytałam pediatrę o zdanie. Powiedziała, że bez problemu, byle robić przerwy i dobrze rozplanować wszystko. Uważam, że jeśli dobrze to sobie zaplanujecie to nie ma co się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie-wpadlam na chwile pochwalic sie,ze Marcel zaczal w koncu pelzac-do tej pory na brzuchu byl od razu przekret albo ryk.Bardzo sie ciesze,bo to w koncu wstep do raczkowania.dzis juz rozlozylam koldre na podlodze i bedziemy cwiczyc(boje sie,zeby sie nie uderzyl w buzie,bo juz sie to zdarzylo i placzu bylo na pol godziny)poza tym definitywny koniec ze sloiczkami,wczoraj nakupilam cieleciny(swoja droga34zl za kg to lekka przesada),pokroilam,pomrozialm i bedziemy gotowac.i mam pytanie-ile miesa trzeba dodac do zupki?tak orientacyjne,bo pokroilam sobie na kostki wielkosci 1/4pudelka od zapalek,to na ile to zupki?wczoraj gotowalm \"na oko\"ale chcialabym wiedziec. grako-u nas tez terroryzm sie rozwija,np.wczoraj smazylam kotlety z dzieckiem uczepionym do nogi,i np.bawi sie sam dopoki gdzies nie przemkne,to od razu mama zalosnym glosem i wyciaga rece. tofikowa-u nas tez jest regres-pokazywal gdzie sa samochodziki i ajk robi piesek a teraz zero,ale dzieci tak maja,przypomni im sie kiedys,za to czasem zdarza sie papa a hit to jaki jest duzy-non stop by to pokazywal. moj maz tez mnie wczoraj wkuuuuur......i to o mega pierdole,czyli o smieci......czasem tak bywa. lece na sniadanie,bo zaraz pojdzie do pracy ,a nie lubie jesc sama.no i znow zabierze mi laptopa kurna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tego wk...nia sie na mężów, ja jestem sama wiec nie ma sie z kim pożreć a wiadomo że potem godzenie sie jest najleopsze hehe(ja o suchym pysku jadę :(..) miłego dnia papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Ja jestem jeszcze ciagle chora.Mam kaszel gruzlika i katar a przy tym jestem tak strasznie oslabiona, ze po glupim przewinieciu Danielka jestem tak zalana potem ze musze sie zaraz przebrac. Pszecie, ze Wasze dzieci jedza wedlina sery rzodkiewki.Jak Wy to robicie, ze Wasze dzieci sie nie dlawia. Dalam dzisiaj DAnielowi sprobowac banana to oczwiscie skonczylo sie dlawieniem i wypluciem kawalka na podloge. Dostalalismy dzisiaj bardzo dobra wiadomosc. Pamietacie mojego szwgra Lukaszka chorego na bialaczke? Powiedzieli nam dzisiaj, ze znalezli 3 potencjalnych dawcow.Teraz beda sprawdzac czy w dalszym ciagu sa chetni oddac szpik i czy nie maja zadnych chorob, potem beda robic jakies dodatkowe proby zgodnosci. Koncze Kochane bo ledwo zyje. Pozdrowionka dla wszystkich. PA pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea oby wszystko zakonczylo sie szybko i pomyslnie:-) moja tez wszystkiego ogolnie doroslego juz probowala no w wiekszosci oczywiscie jedzenie dorosle jest zdecydowanie lepsze od dziecinnego!! ale puki co nie mamy problemow z jedzeniem zabki nadal 4 raczkowania nadal nie zaobserwowano:-) hitem zostaly u nas poziomki,truskawki byly super ale poziomki!🌼 nie wiem gdzie kupic rybe po grecku gerbera od 6 miesiaca.wszedzie u nas w marketach jest duzy sloik ryby gerbera od9m-ca a ma byc maly i od 6.widzialam w gazecie reklamowali a na polkach nico:-( ani w tesco ani carrefour ani kaufland ani rossaman dupa blada pozdrawiam wszystkie wszysciutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×