Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

No tak, stronke chca przeskoczyc a nie odzywa się żadna ..pewnie laski leniuchują z mężami pod jabłonkami oj dziewczynki bo nagrzeszycie i skoczycie na rok 2009 :) u nas idzie chyba burza mnie boli głowa, jestem smutna bo już dwa miesiace nie widziałam się z mężem a przyjedzie dopiero końcem sierpnia na 5 dni,dobija mnie to i cporaz częściej łapie przez to doła dlatego tylko jak możecie to grzeszcie,kłóćcie sie kochajcie wybaczajcie i cieszcie się chciwlą,bo nie ma nic gorszego jak samotność:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja dzięki za info co do wysypki. jeszcze troszku jej ma ale już jej schodzi - moczy dupcie w nadmanganianie potasu i mam maść poleconą w aptece. Zobaczymy. Co do serków, Jula jadła danonki przez jakiś miesiąc, ale jeden stał sie być mało na raz więc przeszliśmy na serek homogenizowany. I teraz je albo Danio alboo danone gratka - bo to taka optymalna porcja jak dla Niej, po za tym je dwa razy dziennie kaszę manną na mleku, albo ryż na mleku albo jajeczniczkę na mleczku - którą uwielbia - ale je tak raz na dwa trzy dni. Mamy jaja od Babci więc są świeżukie. Poza tym je zupkę - jeszcze blenduje bo Mała nie może się przyzwyczaić do kawałków, ale jest co raz lepiej, i dwa razy je kaszki. Pije też z butelki albo moją herbatę z kubka. Kubek nie kapek jest super - do zabawy. Ząbków wciąż brak, i już pomału sama staje bez trzymania. to tyle o Julci :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, zę dzis sie chwalimy:) I donrze, po to mamy dzieci, zęby sie nimi chwalić. Moja smacznie śpi to ja przed kompem. Nadal jestem na wczasach u rodziców. I pod jabłonką z mężem nie leżę- tylko z Basia w kojcu. Niestety mąz pracuje, ale jutro do ans przyjeżdza na 3 dni to nadrobimy czas niewidzenia. gochasia nie widziałam tych jogurtów, muszę sie porozglądać i dzięki za info- przynajmniej wiem czego szukać. Moja dziś spałą w sumie 1,5 h to chyba kolejny ząbek. Koło 1 z lewej strony górka i chyba następna jedynka wyjdzie. Oby prędko:) Wczoraj w nocy nieźle mi dała ... jak sie przebudziła to nie chciała usnąć. Oczywiście w tym też i moja wina, bo co... wspaniała mama 2 dni spała z córeczka, ona sie przebudzała to ja brałam do siebie i smacznie spałyśmy. A wczoraj... wpadłam na pomysł, że przecież mąż jutro przyjeżdża to troje w łóżku to za dużo. I dziecko się buntowało. I ja nie miałam siły i ją u mnie zostawiłam. I po cóż mi była nauka w domu, że śpimy oddzielnie.. chyba czeka mnie na nowo odzwyczajanie. Nie trwało to długo ale 1 czy 2 noce trzeba sie pomęczyć. grako moja siada, ale czy to z zupełnego leżęnia.. raczej lekko obraca się na bok i siup do góry. Jestem z niej ogromnie dumna, bo pięknie czworakuje, siada a to siad płotkarki a to nóżke przełozy i normalnie siedzi. Klęcznie siediz, klęczy.. staje ale przy meblach czy kojcu lub łóżeczku. Myśle, zę niebawem będize chodizła. Trzymająć sie kojca chodzi bokiem, ale jak coś jest za dlako to siup na czworaki, dojdzie gdzie chce i znó stoi:) I wreszcie nauczyłą sie robić papa:) Ale nie tak jak ją mama czy tata uczyli.. ona macha taką \"wycieraczke\" a nie normalne papa:) Ale macha jak wychodzi z pokoju , jak kogoś zobaczy:) tak jakby pozdrawiała.:) O nocniku już pisąłam, ze też sadzam i to z dobrym rezultatem. No czasem jest bunt, zeby usiadła, ale dam zabawkę i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie napisałam, ciekawe, czy to ktoś przeczyta.:) Strona z Danona coś mi sie nie może otworzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gochasia co do zegarka to juz kupilam,tradycyjnie na bielanach:-) wybor az glowa mala! hotel las jest wypasny na maxa,bylam tam pare razy na basenie wiec pobawisz sie w bardzo sprzyjajacych warunkach mojaDomiska jeszcze sama nie siada ale o czym mowie!ona dopiero rozgryza idee raczkowania🌼 robi papa,podnosi raczki na pytanie\"jaka duza\" i bije brawo jak cos jej sie uda zrobic najbardziej zadowolona jest jak leca jej piosenki w radiu na vivie lub gdziekolwiek .tak rusza dupa,ze tylko czekac jak wystapi w you can dance:-) pozdrawiam maminki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gochasia- dzieki za pamieć i apel do kosmitów:>> u mnie jest teraz mały zpiarnicz w parcy i po pracy, nie mam siły juz nawset wchodzić na kompa. kuba wkońcu ma 1 ząbka Danonka daje codziennie i jest wszystko oki ja dalej sie toczę i cosik nie potrafie zabrac sie za walke z kg:> ogólnie jakos życie idzie do przodu, choć LUDZISKA KÓODY POD NOGI WALA A WALĄ :> BUZIAKI I PRZYTULANKI I POZDRAWIASKI I CMOKASKI I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ:>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie. cały dzień nie mogłam nic wpisać na kafe, jakąś awarię mieli. aneta76 - nie martw się samotnością bo to tylko czasowe. Ale pomyśl o tym powitaniu pod koniec sierpnia...wrrr ;) No i moglibyście skończyć z ta sraczką :) katusia - ty pszczółko pracowita, co to kurde znaczy żeby koleżanek od czasu do czasu nie pozdrowić? czekamy tu zawsze na Ciebie!🌻 Jutro napisze o postępach mojej gwiazdeczki. ksemma 🌻 gochasia🌻 dotex🌻 ewciau🌻 grako🌻 miśka🌻 peppetti🌻 i reszta - gdzie jesteście?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej - Dzień dobry Gdzie jakieś dzisiejsze nowiny z dotychczasowych osiągnięć waszych pociech. U nas bez zmian. Moja mała jest chyba na zbliżonym poziomie co Ewciau tzn jej dziecko. Sory Ewciau za to porównanie. Poza tym jest ok, tylko paskudna pogoda. Moja Wiki ostatnio fatalnie usypia wieczorem. Śpi cała noc ale usypianie stało się koszmarem. Pewnie dlatego że w dzień sporo sypia. Jednak jeśli nie prześpi się 3 razy po 1-1,5 godz, to nie można z nią wytrzymać. No i w ostatnim czasie przed 22 spać nie idzie. No to na tyle. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako dobre poruwnanie🌼hehehe moja Domiska tez tak pozno chodzi spac ale my jeszcze pozniej wiec jest ok ma swie drzemki w ciagu dnia i rowniez nie da sie ich ograniczyc ,zreszta nie ma takiej potrzeby ,wszystko fajnie mamy poukladane itp pozdrawiam w ten wietrzny troche pochmurny dzien ooooo na jakies slonce chyba mozna liczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Grako mój mały tez chodzi póxno spać.Wczoraj az o 23.30 a usypianie to jeden wielki koszmar.Wczoraj był taki grzeczny,ze marzyłam zeby ta chwila została.Dzis to cała odwrotnośc;-) Ząbka dalej nie widać:-( Katusia w końcu sie odezwałas wpadaj do nas częściej bo tęsknimy za Tobą.Nie przejmuj sie ludzmi omijaj te kłody!!!! I co dziewczyny przeskoczymy dzis stronke?? a może dwie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) właśnie moja kruszyna usnęła, mam więc tak 30-45 min. dla siebie. Obiadu też nie muszę dzisiaj robić, zatem dziś dzień leniuchowania :D :D :D wczoraj mała dwa razy zasnęła mi sama w łóżeczku :) próbowałam usypiać ją w wózku, ale wpadła w taką histerię (przez to, że przypięłam ją pasami), więc wyciągłam ją i na chwilkę włożyłam do łóżeczka i poszłam zrobić sobie kawę. Przychodzę, a Domiśka śpi, mało tego, zasnęła na brzuchu !!!! Do tej pory jakoś spanie na brzuchu jej nie wychodziło ;) Popołudniu też sama padła w łóżeczku. Natomiast dzisiaj już nie było tak dobrze, znowu wózek poszedł w ruch. Poza tym mała nie dość, że nie chce zupek, to teraz zjada tylko 1/2 porcji kaszki, natomiast owoce muszę jej też wciskać podstępem. Natomiast dopiero teraz zapałała miłością do mleka :o na pewno to przez zęby, co noc płacze mi przez sen, dzisiaj mieliśmy koncert od 5.30 :( w końcu wzięłam ją do naszego łóżka i jak zaczynała płakać głaskałam ją po główce i szybciej przestawała szlochać. Niestety po 10-15 minutach znowu płacz :( w końcu obudziłam ją o 8.00, bo serce mi się krajało, jak słyszałam jak ona śpi. Wczoraj dałam jej viburcol i pomógł, jak dzisiaj będzie marudna też jej zaaplikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa ja tez własnie uspiłam swojego daibełka mam nadzieje ze wstanie z lepszym humorem.Zupa tez gotowa;-) U mnie sie jeszcze nigdy nie zdażyło zeby Szymon sam zasnoł.A propo jedzenie to nidgy nie miałam z tym problemu po za chorobą a teraz nie chce mi deserków jesc i wieczornej kaszy.Na szczescie cycusia ciągnie no i zupki mojej roboty. Grako zrób sobie mała przerwe na pogaduchy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chodź Grako na kawkę :) Gochasia jak Ci zadroszczę, że nie musisz męczyć się z karmieniem jak ja. U nas to walka o każdą łyżeczkę, dzisiaj mała zjadła mi tylko 110 ml kaszki :( ale na szczęście poprawiła 100 ml mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja Ależ ciężko nam się teraz zapełniają strony, a popatrzcie jak było w ubiegłym roku. Ha ha, teraz wiadomo kto tak naprawdę rządzi w naszych domach. Małe Billadeny. Powiem Wam że nie wiem co znaczy by dziecko samo usnęło w łóżeczku. O przepraszam, 2 razy w ciągu jednego dnia, ale stałam wówczas przy łóżeczku - to było jeden jedyny raz. U mnie usypianie odbywa się w ten sposób,że biorę małą na ręce - ona się wtula we mnie i tak usypia. Ewentualnie kładę się z nią na łóżku i dopiero jak uśnie, to przenoszę ją do łóżeczka. I tak jest cały czas, tyle, że normalnie trwa to góra 10 min ale wieczorem, to bardzo różnie. No to trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać, że wczoraj znowu nie dopilnowałamn Domiśki i mała zjadła kawałek gazety, co prawda mały, ale zjadła :( zauważyłam, jak żuje coś w buzi i nie pozwoliła sobie tego wyciągnąć, nie chciała otworzyć ust, a jak próbowałam rozwiązania siłowego, to gryzła mnie w palec tymi małymi ząbkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grako mój mały jestki delikatny,ze nie mam szans go przeniesc ,ani paznokci obciąć bo sie zaraz obudzi.Ja leże z malym na łóżku i z cyckiem usypia. Tofikowa mój tez bardzo lubi \"czytać\" gazete,zeszta próbuje wszystk co wpadnie mu w ręke.Wczoraj obgryzał kapcia swojego tatusia:classic_cool: Może wymienimy sie profilami na NK fajnie byloby siebie zobaczyc.Jak cos to na meila;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem co sie dzieje z założycielka topiku. SZczęsciara odezwij sie jak nas czytasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gochasia :D :D :D buchahchahchaaaaaaa dobre z tym kapciem :D co do profilu NK to nie posiadam, podstępnie korzystam z profilu męża hi hi hi Też się zastanawiam, co u wielu dziewczyn z tego topiku słychać. Kiedyś często pisała To-tylko-ja, Vaniliam, Konwalia10, Zielony Talerzyk, Irysek, Azazella, Eve81 i wiele, wiele innych dziewczyn. Mam nadzieję, że u nich wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga laski, następny wpis przeskoczy na drugą stronę !!!! No to która ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie znalazłam tabelke przez Was zrobioną zostawie tylko imiona moze któras sie odezwie,sa tu tez dziewczyny które sa aktywne;-) Miśka_26 ... Tofikowa ... Kaja 72........ destiny....... monia12...... Diana 24... zielony_talerzyk. aniołekjg. *slonko*... syliak... aniołekjg.. Shiva24... tristeza.. diana shanti... sakahet..... Szczęściara28 ***niunia***. justme.... ewapiano.. Samara.... Jolla25. esa. kamyczek-80 OOO moje szczescie wstało;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest pół tysiączka teraz juz do 1000 wielkimi krokami hihihi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest nas wiecej;-) Laura_28.... Szczęściara28.. Wisniowa....... Agnieszka79.. justme......... LuKrEcJa :*...... missarajevo... Edyta79.... syliak....... aniołekjg.... esa......... tristeza........ sakahet....... soophiee....... ***niunia***... Tofikowa . mysza,3... ewapiano... Diana 24........... Kaja 72 Shira23 azazella julllka............. *slonko*............ monia12 zielony_talerzyk... destiny Jolla25 Peppetti.......... diana shanti.... Irysek ............. Miśka_26 ......... Shiva24........... kamyczek-80..... Sisterone..... Luiza342 to-tylko-ja.. Samara... GosiaD..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze uważałam wrzesień za podły miesiąc, bo kojarzył mi się z końcem wakacji, a od ubiegłego roku kojarzy mi się z nowym życiem. Niech żyją wszystkie miesiące - przecież każdego miesiąca jakieś dzieciątko uszczęśliwia swoich rodziców. Moja Wiki też uwielbia prasę - zwłaszcza świeżą (do jedzenia rzecz jasna). Poza tym przepada również za kwiatkami. Ostatnio przez naszą nieuwagę posmakowała koniczynki. Chyba niewiele zjadła, ale nie mogliśmy odgadnąć czy była czterolistna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, I ja liste podpisuje, ale na dluzszy wpis nie moge sobie pozwolic bo moje slonce grasuje po calym mieszkaniu :) Eh, grako, masz racje, kto tu rzadzi ? Lepiej nie denerwowac szefa :):):) Moze pozniej sie odezwe i tez sie pochwale postepami :) Pozdrawiam was wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex ja ta liste wzielam z poczatkowych wpisów.Moze któras z wymieniony dziewczyn sie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gochasiu ja żartowałam brakło buźki o takiej :-) Ale rzeczywiście fajno by było gdyby się odezwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×