Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

jestem za:-) odezwijcie sie hohohoooo u nas rowniez ksiazki gazety i mamy klapki domowe hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 500 stronie to i mnie nie może zabraknąć:) Pozdrawiam. U nas pogoda dziś się popsuła ale i tak jest dobrze. Widżę, zę ja najwcześniej dziecko usypiam, bo o 19 kąpiel i 19:30 do łóżka, no czasem o 20. A wstawanie o 6-7 rano. No ale w nocy 2-3 pobudki. Już chciałabym przespać noc, ale jak to zrobić? A usypiam albo w łóżeczku, albo na rękach podczas karmienia. i jutro lepszej pogody nam wszystkim życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja podpisuje sie na 500 stronce u nas takze dzisiaj pogoda do d......., mlodego roznosi :P szaleje, wariuje non stop jakby chcial wyskoczyc ze skory - nadmiar energi go roznosi, ale przez to jest duuuuzo smiechu i radosci w domu dla nas wrzesien to takze najpiekniejszy miesiac - jak chyba dla nas wszystkich 👄 w nocy budzi sie srednio co 1h lub 2h i na spiku pomarudzi i spi dalej, nie pamietam kiedy spalam dluzej niz 2h - oj wlasnie teraz tez sobi breczy :D czy ktoras z Was podcinala juz swojemu Szczesciu wloski ??? pozdrawiam i uciekam bo zanosi sie na ciezka noc - jak zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello podpisuję się tylko na liście. Nie mam czasu pisać, bo od kilku dni mam straszne urwanie głowy. Mam mnóstwo problemów z nianią, a właściwie z byłą nianią. Wczoraj wyrzuciłam ją na zbity pysk. Bo okazało się, że jest alkoholiczką, popijającą sobie na mój koszt, z mojego barku, podczas opiekowania się moim dzieckiem!!! teraz na gwałt szukam nowej niani. Nie moge wziąć urlopu i od dzisiaj do piątku z Michalem jest moja bratowa, która oprócz mojego synka ma na głowie jeszcze swojego siedmiomiesięcznego bąbla. :( na dodatek w poniedziałek ide do szpitala na operację. Nie mam pojęcia jak to sobie poukładać. :( :( Wierzę, że u Was wszystkich jest cudownie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppeti- nie martw się kochana, na pewno wszystko dobrze się ułoży. Przeszłyśmy już tyle, że pewnie jeszcze wiele zniesiemy. Po burzy zawsze w końcu wschodzi słońce. Wszystkim życzę miłych snów i przespanych nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odliczyłam się z listy :), uaktualniłam stopkę i to chyba na tę chwilę wszystko. Raczęj wątpliwa sprawa żebym nadrobiła kilkaset stron zaległości, ale postaram się choć troszeczkę być na bieżąco :):):) jeszcze raz gorąco Was pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara28 witaj po przerwie :) miło Cię widzieć. Jakie Twoja Patusia ma już słodkie ząbki :) Peppetti 🌻 będzie dobrze, znajdziesz na pewno dobrą opiekunkę dla Michasia. I trzymam kciuki za pomyślną operację, obyś szybciutko wróciła do zdrowia Anja2525 🌻 jeszcze nie podcinałam włosów Domisi, bo ma takie rzadkie i krótkie kudełki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Anetka76 na rozwolnienia sprobuj dac Smecte u nas pomoglo po jednym razie. Z usypianiem u nas tez koszmar, najlepiej przy mamusi, albo w samochodzie, a lozeczko be mozna wstawac i ze spania nici. Pozdrowienia dla wszystkich mamus i dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsciara fajnie,że sie w końcu odezwałas pochwal sie osiągnięciami swojej księżniczki;-) Anja2525 mój mały tez wczoraj wyłaził ze skóry i padł dopiero o 23.30;-),ja jeszcze włosków nie podcinałam nie mam takiej potrzeby ale mówią zby dziecku do roku nie podcinać. Peppetti współczuje,dobrze ze masz taka bratową i Ci pomaga.Na pewno znajdziesz jakies rozwiązanie;-) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie-mam urwanie glowy,bo mamy od piatku gosci sztuk 5!!!!!i latam jak kot z pecherzem i tylko gotuje,sprzatam i wymyslam im rozrywki-chyba w koncu przestane byc mila to pojada w cholere........ u nas podcinanie wlosow bylo 4razy,no ale Marcelkowa czupryna nalezy do wybitnych:)mialby wlosy do ramion,gdyby nie nozyczki raczkowanie odbywa sie jak rakieta wszedzie,rosnie mi maly psotnik,ktorego wszedzie pelno,ale jaki slodki:) po trzydniowce i zabkowaniu(mamy juz 6pieknych zabkow)wraca pomalu apetyt,bo przez ponad tydzien krolowal cysio a tak jest fajnie,choc czasem padam na pysk(na pewno kazda z Was to zna) wczoraj mielismy 3rocznice slubu i maz mnie zabral na randke,maly 1raz zostal wieczorem z tesciowa,bylo ok,nawet zasnal bez cysia,czyli mozemy balowac:)tylko ja nie moglam opedzic sie od mysli,co tam z malym sie dzieje:)przezywalam to chyba bardziej niz on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syska i gochasia dzieki kochane, az motywujecie mnie bym tu zagladała, w opracy mam okres urlopowy, a ja na urlop dostałam zgodę dopiero od 1 wrezsnia, wiec siedze tu sama i nie wiem w co rece włozyć, stąd te moje braki zagladania na kafe:) Anja2525- u mnie nie ma co podcinac :>>> Peppetti- kochana to życze znalezienie lepszej niani i to mega dobrej, kochanej i sympatycznej, pewnie masz teraz nieszły szok:* Buziaki kochane dla was wszystkich i waszych pociech jesli chodzi o WRZESIEN ja zawsze kochałam wrzesień, bo nigdy nie przepadałam za upałami, i tęskno mi było do szkoły nieźle powalona bylam hahahahahhahahaha teraz wrzesien to dla mnie miesia mojego CUDU NARODZIN:> buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja 2525- ja kochana nie wiem kiedy przespałam pełna godzine, a potem trzeba wstac i w pracy miec mózg na 100%, oj a mój mózg sie wypala buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssttttttttttttttttttt drugi ząb hihihihhihihihi właśnie mąż do mnie dzwonił, ze zobaczył 2 ząb u Kubali:>>>>> hurrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia hehehhe to gratki dla kubali u nas deszczowa pogoda ale oczywiscie spacer odbebnilismy,a zaraz grilek na dzialce bo m ma urodzinki deszczowo ale nawet cieplo ok20 dzis pierwszy raz mojaDomiska zjadla rybke na obiad,sloiczkowa bobovite i teraz ciagle smierdzi jak z centrali rybnej:-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja też muszę się znaleźć na tej 500ej stronie. Szczęściara - fajnie że się odezwałaś. Wiele razy zastanawiałam sie czy czytasz \"swój\" topik. peppetti - o matko, jestem przerażona sprawą Twojej niani. ja też szukam kogoś dla Natalki i juz mam ciarki na myśl o takich sytuacjach. Dużo zdrówka życzę 🌻 katusia - no n ie mówię że mróweczka z ciebie. nawet do szkoły tęskniłaś. A przecież to orka jak nic. Gratulacje drugiego zębalka :) A u nas nieciekawie, gorączka od wczoraj i wygląda na gardło. natalka nieznośna, marudzi popłakuje. Ale ma prawo, w końcu na pewno czuje się fatalnie. Pozdrawiam Was i pędzę do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No więc tak, najpierw przeproszę, że tak długo mnie tu nie było 🌼, ale tak się jakoś u mnie przez te ostatnie miesiące działo, że naprawdę nie miałam ani ochoty ani siły czytać, a o pisaniu to już nie wspomnę. ale teraz już wróciłam do zywych hihi, oczywiście to przenośnia i się poprawię. Jak już będę na siłach to się wytłumaczę dokładnie :). A teraz pochwalę się moim skarbem :):):):):) 1. to najwspanialszy SKARB, dzięki któremu wogóle chce mi się żyć i uśmiechać i tak będzie zawsze. 2. my już mamy 8 zębów i strasznie nimi gryziemy, wszyscy w rodzinie to odczuwają :) 3. od zeszłego wtorku chodzimy, chodzimy to mało powiedziane biegamy jak szalone i tylko guzy kurujemy 4. włoskow nie podcinamy, łeee bo nie mamy co, śmieję się że to miał byc chłopak i ma króciutkie niestety (ja też słyszałam że do ukończenia 1 roku zycia lepiej nie strzyc, bo wtedy się osłabiają) 5. jesteśmy bardzo grzeczne (oczywiiście jak nie nabijamy guzów, najpierw w chodaku, a teraz na własnych nóżkach), spimy grzecznie, mama przez te 10 m-cy nie miała ani jednej zarwanej nocki, w dzien tez jest ok - 3 x przesypiamy po 1-1,5godz. No może starczy juz tego chwalenia się :) Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze brzdące i życzę miłego popołudnia i spokojnej nocki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie, Wczoraj mialam sie odezwzc, ale jakos czasu nie znalazlam to dzisiaj nadrobie. Ciesze sie, ze u Was wszystko ok i cieszycie sie swoimi skarbami. A mamom majacym przejsciowe problemy zycze duzo sil i zdrowka 🌻. Pamietajcie,ze juz tak w zyciu jest - raz na wozie raz pod wozem :) Ale zawsze przychodza lepsze dni. gochasia - w imieniu Beniaminka dziekuje za komplement 🌻. Musze jakies nowe zdjecie wstawic, bo na tym na fotosiku mozecie podziwiac 2miesieczne dziecko :) A wiele sie od tego czasu zmienilo :) Zeby mamy 4 - dwie dolne jedynki, gorna jedynke i gorna dwojke :) I wychodzenie tych gornych zabkow odczulismy znacznie bardziej niz dolnych :( Ale coz, trzeba przez to przejsc .... Beniamin raczkuje na calego, wszedzie go pelno, jest istnym wulkanem energii :) Ale tak jak anja napisala, mamy przez to duzo smiechu i pozytywnej energii w domku :) I pomyslec jak to kiedys smutno i nudno bylo tylko we dwojke :) Wstawanie tez przy meblach i jakies pierwsze niesmiale kroczki przy sofie, ale oczywiscie sie podpieramy :) Jedzenie - menu niezbyt wyrafinowane, mleko, mleko i jeszcze raz mleko ... Chyba mam taki problem jak tofikowa bo przemycanie jakiegos innego jadla idzie ciezko. Ale nic na sile, wychodze z zalozenia, ze w koncu zacznie jesc \"bardziej\" dorosle rzeczy. Za tydziem mamy wizyte kontrolna to zapytam doktor co i jak. Wczoraj dalam Beniaminkowi arbuza, hehe porozdrabnialam na male kawaleczki wlozylam do tacki w jego krzselku. Smiesznie to wygladalo, te zapoznanie z arbuzem, oczywiscie podloga najadla sie najbardziej, ale malemu tez chyba smakowalo. I smiesznie ostatnio jest - jak daje mu jakis owoc albo ciasteczko to probuje mnie karmic, wszystko pcha do mojej buzi. Chyba nasladuje :):):) Malpka mala :) Wloskow tez jeszcze nie podcinalismy, nie ma jeszcze takiej potrzeby :) Co prawda czuprynka jest, ale slodko z nia wyglada :) Wczoraj pierwszy raz bawilismy sie w piskownicy --- ile radosci bylo !!!! Jak konczylismy zabawe to byl bunt, ze chcemy wiecej !!! Ale sie rozpisalam ! Pozdrawiam Was wszystki baaaardzo serdecznie i dzieciaczki. Aaaaa ... juz bym zapomniala - Katusia ... GRATULACJE za zebulka oczywiscie !!! Trzymajcie sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ pytalam o obinanie wloskow bo Maks ma takie smieszne pejsy i musze mu za uszko wkladac - sa dlugie az do konca ucha a reszta wloskow jest ok, nie wiem jak sie zachowa przy obcinaniu :P Peppetti - msakra z ta niania, szok jaka wiara jest bez wyobrazni i glupia:( powodzenia, szybkiego powrotu do zdrowia graco96 🌻 Szczesciara28 - no Ty moja droga powinnas sie odzwyac:) w koncu dzieki Tobie tu wszystkie jestesmy moj Maks tez ma 8 zebow ale nas na szczescie nie gryzie, za to lozeczko nadaje sie do stolarza - wszedzie obgryzione przez mlodego:P tofikowa 🌻 dziekuje ze zawsze odpowiadasz na moje zapytania :) myszka60051 🌻 gohasia 🌻 pozdrawiam serdecznie daria123 - wszystkiego naj naj z okazji rocznicy 🌻 - no Twoj mlauda ma slodka czuprynke - jak pamietam to juz od urodzenia katusia - GRATULACJE uuuuuuuuuu juz 2 zabek - teraz szybko pojdzie co do tel to niestety na dole babcia ma stacjonarny a my nie mamy a ona ma gumowe uszy :D :P nic nie umknie jej uwadze ewciau - nie wiem czy dobrze pamietam, ze masz MUTSY ??? jestes zadowolona ??? - ja coraz mniej:( syska - duuuuuzo zdrowka dla Natalki i sil dla Ciebie na walke z chorubskiem ***Dee - to musi super wygladac 1 i 2 gorna - hihihi - dzieci sa przeslodkie miska_26 - pozdrawiam Was barrrrdzo 👄 aneta76 🌻 pozdrowienia dla wszystkich ktorych nie wymienilam i ktore dawno sie nie odzywaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee nie wiedziałm, zę Twój synek ma na imię Beniamin.. piękne imię, jak 2 będize chłopiec to też tak dam.. Niew wiem jeszcze co an to mąż. My nadal na wsi. Grilujemy, opalamy się i jest cudnie. Pozdrowienia dla wszytskich mam. Szczęsciara zaglądaja na \"swój\" topik częsciej. Anja 2525 no mnie nie wyminiłaś;P Peppeti nieźle z tą nianią,,, aż strach pomyśleć, że coby było gdybys sie w porę nie zorientowała. Ja słyszałam, że ludize kamery w domu instalujążeby dowiedizec sie ajk nianie z ich dziećmi postępują i to jets dobry pomysła. Moja koleżanka rak zrobiła i niania dostała podwyżkę, bo okazała sie super babka do dziecka:)( I wsyztkim takich niań życzę. Przespanej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma - bardzo prosze o wybaczenie - jak moglam o Tobie kochana zapomniec :( - PRZEPRASZAM milion buuuuziali dla Basiuni 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau- kochana 100!!!!! lat 100!!!! lat wszystkiego naj naj naj z okazji urodfzinek. spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i ogromniaste buziaki! Syska:> **Dee :> Ksemma- kochana jak ja Wam zazdroszcze tego wyjazdu na wieś, mi sie marzy bezludna wyspa, najchetniej zapadła bym sie pod ziemię. buziaki Anja2525- szkoda, ze nie moge zadzwonić, no trudno jakos do tej pory sobie radziłysmy to i teraz trzeba sobie radzić. kochane serdecznie was pozdrawiam i znikam bo nic tu po mnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze wiekszosc z Was korzysta z pieknej pogody...tak jak my dzisiaj-wybralam sie z Marcelem i kolezanka nad jeziorko blisko nas-po raz pierwszy,bylo super,maly nie dawal sie wyciagnac z wody,chodzil w niej raczkowal,sypal piachem,pluskal i wcale sie jej nie bal-zanurzalam go dosc gleboko a on sie smial.....spedzilismy mily dzien,a potem padl i spal 2,5godziny,zjadl 180ml zupki!!!!czego dawno nie bylo,chyba codziennie bede go zabierac nad wode:)mam pytanko: czy wszystkie dostalyscie juz okres?bo to prawie 10,5mies. od porodu a tu ni widu ni slychu...... zycze fajnego piatkowego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 ja mam wozek graco a o musty nie slyszalam🌼 katusia to moj m mial urodzinki nie ja:-) ale dziekije z calego serca szalona kosmitko daria123 10,5miecha bez @ wow!!!! tylko ciaza moze to zagwarantowac w moim przypadaku hehehe jezeli chodzisz do gienia to sie nie martw moja Domi dzis kalarepke wcinala i ogoraska dzialkowego,jak zwykle dorosle jedzenie jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wpadłam sie tylko przywitać.U nas bez zmian,mały raczkuje jak motorek a chodzeniem za raczki tez nie pogardzi.Całe dnie jestesmy na budowie,dzis bedziemy malowac pokoik małemu a potem jedziemy do znajomych do Berlina(juz nie moge sie doczekac hihi),aaaa jeszcze dentysta mnie dzis czeka :-( uciekam bo wstała moja kruszynka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
daria123 Ja okres dostalam trzy tygodnie temu, bo przestalam karmic na pare dni i odrazu bach, ale moja kolezanka karmila coreczke 13 miesiecy i jak przestala to dopiero dostala okres. Takze wszystko jest w porzadku to normalne. tofikowa mam male pytanko, pamietam ze Twoja coreczka miala zielone kupki po jabluszku, moj maly tez czasami robi takie kupki tylko to jest ciemna zielen jak oliwka, czy tez byly tego koloru czy, inne? Moj Alex jest alergikiem dlatego zwracam uwage na kupki i kroski. Super ze Wasze pocieszki moga jesc wszystko. Co do nian, to moja kolezanka jest na inny forum gazetowym i tam byla taka niania, ze dziecko caly czas przy niej plakalo i okazalo sie za niania romansuje z tatusiem. Takze sa rozne nianie. Alex dobrze raczkuje i dobrze staje na nozkach, siadac potrawi z pleckow, wiec w wozku nie ma spania, bo go poloze, a on siup i siedzi. W ogole z zasnieciem w dzien jest wielki problem. Ile Wasze pocieszki spia jeszcze w dzien? Milej niedzieli dla mamus i dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×