Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

daria123 przepraszam pomyłka to dla ciebie 🌻 GRATULUJE!!! ewcia myśleze tobie tez moge czegoś pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja 🌻 - szykuj kawę w poniedziałek bo już niedługo nadciągam :D :D :D 👄 daria 🌻 - gratulacje! może i ja bym się zdecydowała ale finanse nijak nie pozwalają :P a jak się w ogóle czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciau mozesz napisac jak dawkujesz te granulki Osanit ile razy dziennie?,kolega co mi tłumaczyl to mówił ze daje sie je pod jezyk ale jak to mozliwe???a Ty jak je podajesz?Własnie je zakupiłam i mam zamiar dzis wypróbowac.Pozdrawiam wszystkie wrzesniówki. P.s u nas tak leje ze wszystkiego sie odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gochasia daje 8 granulek do buzi bo pod jezyk nie dalabym pewnie rady:-). podaje je tylko raz dziennie ok godziny przed snem to-tylko-ja pewnie,ze mozesz pogratulowac hehehe juz ja sobie znajde jakis powod!!! wszystkie wrzesnioweczki cieszcie sie dluuuugij weekendem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane za gratulacje,czuje sie dobrze,nie mam mdlosci na szczescie,wlasnie wcinam rolmopsy i zagryzam oliwkami:)jeszcze nikomu z rodziny nie mowilismy,bo nie chcemy zapeszac,ale Wy juz wiecie. Marcel probuje nas terroryzowac na kazdym kroku,slabo je,wszystko m usze mu wciskac,co mnie troche martwi-tylko cyca by jadl ,a daje juz mu tylko 1-2 w nocy,chce go odzwyczaic stopniowo.poza tym jest zdrowy,mega aktywny i oczywiscie bardzo madry:)jak wszystkie wrzesniowe dzieciaczki zreszta(bo sama jeste jednym z nich hihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni ciszy?????????????? smutek na cafe:-( w srode chyba podejde do przychodni na szczepienie,w sumie to juz najwyzszy czas!!! bylyscie juz wszystkie??? a jak skutki poszczepienne??????tej boje sie bardzo bardzo bardzo!!! prosze napiszcie jak tam wasze skarby po niej sie czuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria Gratulacje!!! Super, super. My też po malu myslimy o 2 dziecku ale pewno bliżej lata :) Trzeba gdzies na ferie wyjechać i popracować troszkę, bo pewno jak zaciązę to na L4 pójdę. U nas dobrze.... po staremu. Czy karmicie dzieci nocą, tzn sztucznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau byłyśmy na szczepieniu. Tez się baaardzo bałam, naczytałam sie o skutkach poszczepiennych i dygałam niesamowicie. Na szczęście wszystko dobrze. zero skutków ubocznych. Ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma ufffff oby u nas bylo to samo!!!!bo jutro serce mi nie wwytrzyma z nerwow:-) moja miska jadla w nocy mleczko tylko przez miesiac🌼 jak zje ok 22 to dopiero o 6 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie Forumowiczki i Dzieciaczki! Dawno mnie tu nie bylo, ale w miare mozliwosci sprobuje nadrobic zaleglosci :P Serdecznie Was POZDRAWIAM!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie kobietki i maluchy:) dla przypomnienia jestem mama natanka i mieszkam na florydzie:)mam nadzieje,ze cos kojarzycie:))) chcialam z calego serca pogratulowac darii drugiego malenstwa w brzuszku i pochwalic sie,ze wczoraj rowniez uczynilam pierwszy krok w strone drugiej kruszynki i wyciagnelam mirene(5 letnie zabezpieczenie przed ciaza-wspaniale -polecam!!!) i jak minie caly cykl to zaczynamy staranka!!!huraaaa!!! juz sie nie moge doczekac balonika i rodzenstwa dla naszego syneczka i choc troszke sie boje to jestem dobrej mysli alen to chyba dlatego,ze natan jest dzieckiem bezproblemowym i spi calutka noc od 20 do 8 rana w swoim lozeczku przy czym zasypia po butli sam w lozeczku a ja tylko daje buziaka na dobranoc otulam go kocykiem ,gasze swiatlo i zamykam za soba drzwi:))) je wszystko ,wszedzie i od kazdego(to ma po mnie:) ) biega juz od 2 miesiecy czyli 2 tygodnie przed swoim roczkiem a na roczku juz wital gosci samm od progu:) smiechu bylo przy tym duzo:))) do tego uwielbia jezdzic samochodem a jezdzimy dosc duzo co tez ulatwia mi zycie:) jesli ktos chce zobaczyc nasze zdjecia to podam jak mnie znalezc na naszej klasie ale nie chce tego tu na forum upubliczniac przygotowuje sie juz do zostania mama po raz drugi na calego,zajadam witaminki,jestem na diecie i juz 6kg poszlo,zostalo jeszcze 3 i jestem gotowa na to wielkie wyzwanie i szczesliwa,ze juz podjelismy ta decyzje a teraz zostalo najprzyjemniejsze czyli staranka:))) chcemy miec z mezem 3 dzieci wiec nie ma na co czekac bo nie chce w wieku 40 lat wciaz zmieniac pieluszek.....zyczcie mi szczescia:))) pozdrawiam wszystkich i napiszcie prosze jak u was z planami powiekszania rodzinki buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta- ja Cię pamiętam i optymizmem zawiało. Superowo. Gratuluje decyzji i ciesze się razem z Tobą. My odkładamy starania na wiosnę, a raczej bliżej lata. Moja niestety budzi się w nocy 3- 4 razy i to jest dobrze, jak tylko tyle. I też myślimy o 3 dzieci.. ale 2 na pewno. Zobaczymy czy się wyrobimy i czy się zorganizujemy z tym wszystkim.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau 🌻 u nas po szczepieniu mmr była jednodniowa gorączkaq 7 dnia po szczepieniu, pomogły czopki z paracetamolem. Poza tym wszystko ok :) nie bój się, wszystko będzie dobrze moje dziecie złapało rota :( jestem w Polsce i 3 dzieci mojego brata miało to świństwo :O plus oni sami też :( ale już jest ok, bardzo łągodny ten wirus ;) ale rzyganko było :P jutro wracam do domu w anglii i już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria gratuluję Greta, pamiętamy i gratuluję decyzji Ewciau dzielnie pilnujesz forum ja standardowo raz w miesiącu tu zaglądam, nadrabiam i uciekam. Moja Kajunia znowu ma katar. biega już po całym domu, tylko jak jej zmienię buciki to chwile sie msi przyzwyczaić, ale rusza kiwaczek do przodu dzisiaj zrobiła mi psikusa i jedyny smoczek wrzuciła do kolumny. obszukaliśmy cale mieszkanie i nic i tylko przypadkiem poruszałam kolumną a on był w środku. spryciara. przeleciało mi przez myśl że może to znak że czas zastopować smoczek ale jak sie znalazł to odetchnęłam. po nowym roku zacznę ją oduczać. co do dzieci to ja już mam komplet i absolutnie nie planuję już. tylko z anty mam problem bo tabsów nie mogę ze względu na żyly a spiralę miałam założoną na początku roku i wypadła mi po 3 tyg z wielkim krwotokiem. więc boję się zakładać znowu. został mi kalendarzyk. naszczeście cykle mam regularne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ja też się zbytnio nie przykładam do frekwencji na forum - obiecuję poprawę. daria - gratuluję. Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa 🌻 greta - tobie również gratuluję wspaniałej decyzji. Miłego staranka i szybkiego sukcesu :) ewciau - ratuj mnie. weź mi jakoś załatw te granulki bo ja już nie wytrzymam. Mam fatalne noce z natalką, w dzień też nie jest lepsza. Czasem to mi się płakać chce. Kocham ją najbardziej na świecie ale już siły brak. Fakt, że za dużo obowiązków wzięłam sobie na głowę. Ale cóż jest jak jest. Mam do Ciebie prośbę, jeśli masz możliwość to jakoś kupić to ja ci wyślę pieniążki. bardzo cie proszę. Aneteczka - ja też już mam komplet dzieci i więcej nie planuję. Też się boję wkładki. Pozostaje kalendarzyk wspierany prezerwatywą :( Pozdrawiam Was serdecznie i do \"zobaczenia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cosik sie ruszylo hehehe🌼 syska nie ma sprawy ,w tym tygodniu znajomy moze mi to przytransportowac i ja bede mogla podac tobie. podaj maila to sie zgadamy co do powiekszenia rodzinki ,mam juz komplecik i zdecydowanie mowimy NIE biore tabletki harmonet i zastanawiam sie nad siralka bo tak do konca zycia na hormonach????? ja w srode bylam na szczepieniu,po raz pierwszy uklucie w reke:-( i po raz pierwszy placz!! na razie jest ok ale jeszcze sporo dni przed nami aby minelo 2 tyg miska wazy 12kg 12 zebow i .....nie mam juz natchnienia do wymyslenia trzeciej 12-tki hihihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! ewciau - życie mi ratujesz kobieto. wezmękażdą ilość tego cudownego środka :) dziasiaj znowu spacerowałam po nocy z moim dziecięciem na rękach. A 5.30 pobudka , nie ma przeproś i do pracy. Potem sklep, zamówienia , formalności. W weekendy studia. No przeciez muszę spać bo wykituję. Podaje maila sylwiaduma@op.pl Ja standardowo - jestem w pracy i kradne każdą chwilę służbowego czasu, żeby wskoczyć na cafe. Pozdrawiam was cieplutko bo u nas juz zaczęło mrozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) juz taki długi czas nie miałam w domu komputera, ale nareszcie kupilismy dzis-wiec powraca kontakt ze światem hehe.. ciesze się,że piszecie i topik żyje u nas też trochę terror w domu ;) na wszystkie słowa zaczynające się na -nie- krzyk i taki płacz,jakby ktoś ze skóry obdzierał, a przy tym taka biedna minka,że aż żal za serce ściska...no i tak często kończy się tym,że Mati dostaje to czego nie wolno-pilot,komórka,klucze itp... Ząbków wykrytych mamy 8,reszty nie da się sprawdzić, z chodzeniem też już mistrzostwo :) Mateusz długo raczkował, ale od ok. 2 tygodni porusza się w pionie, jest bardzo ostrożny, nie biega, no i odpukać nie nabija guzów. Spanie w dzień tylko raz, ale za to 2,5h , wieczorem o 19 kapiel i do 20 dawno juz śpi - oczywiście czasem są wyjątki od reguł,ale ogólnie super. Zasypia od pół roku na naszym łóżku,ale bardzo szybko w ok.5 minut. W nocy za to różnie, bardzo się czasem kręci, \"spaceruje\" po całym łóżeczku- musielismy kupić turystyczne łóżeczko - by się nie obijał. Przynajmniej raz dostaje pić i raz kaszke. Mówić, mówi dość sporo - można juz się dogadać :) np. rano opowiada zawsze \"tata ma titit\"-czyli,że nie ma taty i autkiem pojechał do pracy hehe ostatnio Mati uwielbia oglądać książeczki o zwierzątkach i naśladuje-kurki,krowy,kaczki - to zasługa babci :) To tyle w paru zdaniach co u nas :) Daria - GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak ładnie podniosłam, aż się stronka zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysyka wlasnie wyslalam maila.wczoraj nie moglam bo wywiadowka zakupy i bylam juz tak padnieta ,ze nawet nie zagladalam na neta] miska narescie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, bo nas usuną. piszcie coś. U nas po staremu, czyli trudne dni i trudne noce z łobuzem Natalką :) Pozdrowiaski 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) U nas bez większych zmian poza jedną - Domiśce w końcu przebił się 7 ząb !!!!! Dolna dwójka ! Noce kiepskie, do tej pory przez 14 miesięcy miałam tylko 4 przespane w całości noce - bez budzenia się małej, płaczu przez sen, wiercenia się i postękiwań. Też przydałyby mi się te cud-granulki :o Domiśka dalej nie chce jeść, na szczęście kiedy włącze jej Teletubisie udaje mi się ją jakoś nakarmić, co prawda trwa to ok. 30 minut, ale je. Tak działa czar Teletubisiów he he he :) Niestety nie chce papać \"dorosłego\" jedzenia, na obiady podaję tylko słoiki, natomiast w ciągu dnia próbuję jej dawać po kilka łyżek naszj zupy czy trochę bułki z szynką lub masłem (białego sera nie lubi i wypluwa). Wreszcie odkryłam owoc, który smakuje Domisi - mandarynki je z ogromną ochotą. Kiedyś ktoś pytał o mycie zębów, więc Domisia nie daje sobie umyć zębów. Na razie robię tak, że daje jej szczoteczkę do ręki i siadam naprzeciwko niej i sama myję zęby. Z reguły mała rzuca swoją szczoteczką i usiłuje mi wyrwać moją, ale czasem zdarzy się jej i włoży sobie na chwilę szczoteczkę do buzi i ją gryzie. Zawsze jakiś to postęp ;) Dzisiaj kupiłam nenetent, może smak pasty jakoś ją zachęci do mycia ząbków. Poza tym Domisia ma teraz nowego wroga - rękawiczki he he he !!!! Wczoraj przez pół spaceru płakała przez to, że nie mogła swobodnie ruszać palcami, a potem cały czas je ściągała (i oczywiście płakała, kiedy ponownie jej zakładałam). No nic, musi się do niech przyzwyczaić. Pochwalę się jeszcze, że Domisia potrafi też naśladować zwierzęta - mówi: hau, ssssssss (wąż), kicikici (miau jest jeszcze za trudne :D) ), beee, muuu, i-i-i-i (to kogut). Niestety coś się jej miesza i coraz częściej mówi do mjnie \"tata\" :o Daria123 - GRATULACJE !!!! my startujemy ze staraniami za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa nareszcie sie odezwalas!!!rozumiem mamy pracujace ale my?kury domowe?:-) moja Domis rowniez nie lubi bialego sera ale na szczescie wszystkie homo je!! szczotka do zebow to tylko dorosla! swoja jak widzi to ryk!!! ostatnio to nawet nie przepada za kapiela ,tak tylko posiedzi dla swietego spokoju i juz chce wychodzic.maly brudasek nam rosnie w domku!!! co do rekawiczek to az bylam w szoku ,ze nie sciaga i juz od dwoch dni na spacerku siedzi z lapkami cieplutkimi🌼 pamietam,ze jak starszy mial ubrac rekawiczki to byl koszmar!!!!i tak ma do dzis hehehe Domis uwielbia nasladowac zwierzatka kogut to kokoko(jeszcze z wizyt na dzialce jej zostalo bo sasiadka miala tam kury)kotek to miauuuuuu a piesek z wywieszonym jezykiem i eeeeee sapie!komicznie ostatnio w telewizorze pokazowano konie a moja Nuska miauuuuuuuuuu :-) aleeeeeeeeeee zima za oknem!!!!bialo!!!sniegu napadalo,ze nie wiem czy jutro wozkiem dam rade jechac heheh powaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówią,że zima idzie.....u nas narazie zero śniegu tylko wiatry .. od dwoch dni siedzimy w domu, bo sprzedałam nasz wózek na allegro i zamówiłam na niemieckim ebay drugi ...i paczka narazie doszła w połowie hehe bez stelaża.. u nas obszukałam wszystko i nic nie znalazłam idealnego na zimę. Jedynie wielofunkcyjne - ale juz bym sie nie przyzwyczaiła do wielkich kół i nieskrętnych.. :) a ten jest idealny, można go ustawiać też przodem do siebie, więc wiatry i śniegi nam niestraszne, siedzisko jest dość szerokie,że śpiworek, czy gruby kombinezon się zmieści , no i najwazniejsze budka duża i da sie nią dosć mocno zasłonić dziecko. ABC desing 6 TEC - u nas 1400 a mnie z przesyłką wyniosło 500..ale troche strach miałam,czy dojdzie wogóle przesyłka hehe ewcia - u Ciebie tata, a u nas często Mati woła mama do taty :) a jak jakas \"krzywda mu sie dzieje\" czyli nie dostanie czegoś co chce, a nie wolno to tez woła mamamamaaaa haha u nas jest problem z myciem główki , jak tylko się ją namoczy,to juz zrywa się w wannie na równe nogi i płacze..a potem ząbków także nie da sie umyć, ale za to rękawiczki mogą być :) tofikowa - u nas tez całej nocki nie było nigdy przespanej..raz jest lepiej raz gorzej, nieraz tylko raz wstaniemy, a np. dziś od 4 prawie zero snu i ciągle płakał Mmauśki odzywajcie piszcie co tam Wasze \"maleństwa\" :) mówią, robią itd... miło poczytać MIŁEGO WEEKENDU DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Wieki juz nie pisalam...Niestety nie mialam ani czasu, ani zdrowia aby regularnie tu zagladac i sie udzielac...ale moze czesc z Was mnie pamieta - jestem mamą Karolka ur. 01 wrzesnia :) Ostatnio pochwalilam sie, ze ponownie jestem w ciazy... Dzis zagladam na topik - a tu dyskusja o ponownych starankach :):):) Zbieg okolicznosci? Ja dzis zaczelam 40tc - jestem o tyle zdziwiona, ze dotrwalam do tak zaawansowanej ciazy, bo Karola urodzilam w 37tc2. Tym razem bedzie niunia - jakas leniwa i mało ciekawa swiata w przeciwienstwie do starszego brata ;p Przesylam serdeczne pozdrowienia dla wszystkich mamusiek i ich pociech i zycze wszystkim starajacym sie owocnej pracy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie! tak trochę po góralsku bo u mnie za oknem halny :) kamyczek 80 - gratuluję serdecznie, trzymaj się dzielnie i melduj szybko jak już niunia się urodzi. Moja kochana Natalcia tez fajnie mówi: mama, tata, dziadzia, baba, a kuku, cieś (cześć) , ala ( to moja mama), ajta ( spacerek), cyca (wiadomo co chce :) ), no mi zwierzątka, piesek jest hau, kotek - kiki, krowa - muuuu, kura - koko, rybka - pum,pum (plum), kozia - to pluszowa koza. a jeszcze jedno słowo to album - uwielbia oglądać zdjęcia. Ale najfajniej jest jak zrobi kupsztala. Ponieważ zostaje z tatusiem jak ja jestem w pracy, a tatuś cierpi katusze jak musi ją przebrać w takim stanie, to zawsze robi sobie żarty i z synkiem lecą jak na sygnale i krzyczą AKCJA. czyli akcja specjalna dla prawdziwych twardzieli :) No i teraz natalka jak robi kupę to krzyczy akćja. Można się uśmiać. martwi mnie trochę, że jeszcze nie chodzi no ale nic nie przyspieszę. Za to świetnie wchodzi na pietro i schodzi po schodach, na raczkach pod naszą kontrolą. czasem spędzamy na tych schodach godzinę - taka ma zabawę. żadnej nocy całej nie przespalam, mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej. Pozdrawiam Was cieplutko Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syska mam nadziej,ze wyspisz sie po zastosowaniu granulek:-) u nas bialo bialo bialo ale ciezko sie wozkiem jezdzi!!!!koszmar to za male slowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! Kamyczek gratulacje i szybkiego porodu.. oby był lekki i dzidzia zdrowa. Oj moja to biega, biega.. nadążyć za nią nie można. na szczęście mieszkanie tak zabezpieczone że nigdzie sibie krzywdy nie zdrobi. Chociaż nic nigdy nie wiadomo. Moja chyab 4 noce przespala cale. też bym chciał takie granulki.:) Biało, biało na szczęscie mamy już sanki. Ale wieje to poczkamy na lpszą pogodę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×