Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Kofii - gratuluję córci 🌼 w wolnej chwili opisz swój poród :) (ja też Cię pamiętam) i prześlij zdjęcia swojej kruszynki Sakahet - ale mnie zaskoczyłaś 🌼 🌼 🌼 dzięki za pamięć, jednak najważniejszy prezent nadal nierozpakowany :) Ludzie, mały się tak wypina, że mam wrażenie, że brzuch mi zaraz pęknie. Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam moja Viki tak ładuje po brzuchu jakby straciła orientację, którędy wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - stopka srednio aktualna ;) po drugie - kazdej zycze tak expresowego porodu jaki mialam :) tak napredce napisze bo padam na pyszczek pojechalismy do szpitala po 16 bo zobaczylam na papierze toaletowym krew i sie przerazilam, polozna sprawdzila powiedziala ze to szyjka macicy sie rozwiera a ja nie mam skurczy tylko takie twardnienia macicy i to nie to :O w drodze do domu chcialo mi sie plakac z bolu i zaczelam mowic ze jak skurcze te prawdziwe sa gorsze to ja chce zzo juz pal licho ten porod w wodzie. w domu weszlam do wanny z goraca (no prawie) woda na jakies pol godziny ale nie pomoglo, o 19 polozylam sie na lozku i 10min pozniej czuje ze musze przec- jeden raz, drugi, trzeci - chlust wody odeszly o 19:15 :D tempo expresowe do szpitala na porodowoce czekamy na polozna a ja czuje ze musze przec, przebralam sie w swoja koszule do porodu i dzwonie po polozna bo czuje ze musze przec i koniec ale skoro tamta powiedzial ze to nie TO to sie balam zeby nie zaczac przec przy np 5cm rozwarciu. no wieic polozna przyszla, zajrzala mi w tylek - doslownie :O nie wiem czego tam szukala i mowi ze moge przec bo dzidzius juz idzie :) to ja na lozko w pozycje horyzontalna a tamta razem ze studentka radza zeby na bok albo jakos inaczej bo lezac to nagorzej jak moze byc, wiec sie oparlam o wezglowek jak radzila i po kilku partych dziecko bylo na swiecie :D wycalowalismy malego brudasa, przystawilam do cyca a za pol godziny szczesliwy tatus przecial pepowine (jak przestala pulsowac) Julcia jak juz wiecie urodzila sie o 19:55 (u was w Polsce byla 20:55) a dzisiaj o 17 bylismy juz w domku :) nie mam jak Wam przeslac zdjec ale musicie uwierzyc na slowo ze jest sliczniusia :) Moje Serce Kochane :D czuje sie swietnie (oprocz tego ze dupa i cyce bola) ale jestem PRZESZCZESLIWA!!! dziekuje za gratulacje, ja rowniez gratuluje nowym mamusiom 🌻 a tym nierozdwojonym zycze szybkiego i lekkiego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grako96, Vanilam - też tak mam :D zupełnie jakby malutka chciała wyjść przez pępek, a nie dołem ;) A po tych akcjach z wypinaniem tylko mi rozstępów przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grako96 - mój M też się śmieje, że Szymonowi już całkowicie drogi się pomyliły. To, że jest główką do góry, to jeszcze można zrozumieć, bp kto to widział stać tyle na głowie, ale czasami mamy wrażenie jakby chciał wyjść przez pępek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafii GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! Azazella GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chał ek 2. Wiśniowa...........dziewczynka......24.08......CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka......26.08......CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08......CC.......Ba sia 5. Azalia................chłopiec............27.08......SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08......SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka......30.08......CC.......Joas ia 8. Diana24.............chłopiec............31.08......CC....... Dawidek 9. Justme...............chłopiec.............1.09......CC...... .Konrad 10. kamyczek80........chłopiec.............1.09......SN.......Ka rolek 11. Eve81................chłopiec.............3.09......CC...... .Szymon 12. Peepetti...........chłopiec.............3.09......CC.......M ichałek 13. Pola40..............chłopiec.............4.09......SN....... ????? 14. Konwalia10........chłopiec.............5.09......SN.......Pi otruś 15, natalia_-...........dziewczynka.......?????......????......L uiza 16. Lukrecja..........dziewczynka........5.09.....CC......Yasmin a 17. Tristeza...........dziewczynka........5.09.....CC......Zosia 18.koffi................dziewczynka.........6.09.....SN......??????? 19.Kasiak..............chłopiec.............7.09......SN .......Kubuś 20.Anja2525..........chłopiec...........10.09....CC..... Maksymi lian 21.Miśka26...........chłopiec............10.09....CC.... .Mateus zek 22. Ziarnko_piasku..dziewczynka......10.09....SN......Julka 23.Azazella............dziewczynka......11.09....SN......Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarnko_piasku - to miałaś poród jak moja mama :) Moją siostrę to prawie urodziła w windzie, bo porodówka była na trzecim piętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam spać, bo mężulek wrócił z pracy i w końcu mam się do kogo przytulić :) 🌼D🌼O🌼B🌼R🌼A🌼N🌼O🌼C🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azazella 🌻 gratulacje!!! koffi 🌻 Gratulacje!!! ziarnko_piasku expresowy porod. Też tak chce:) I dzięki za opis. tofikowa mi też przybywa rozstepow.... wrrr Vanilam najlepsze życzenia urodzinowe🌻 🌻 I ja zmykam spac, choć nie mam się do kogo przytulić, ale co tam... byle do piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam, to-tylko-ja- kurde wy z tymi skurczami to juz kochane mogły byście urodzić :) naprawde Wam tego zycze , bo sie strasznie meczycie. czekamy na wasze maluchy :) wszystkim forumowiczkom mówie słodkich snów, bo M. ma dziś władze nad kompem! niech sobie biedaczyna pobawi się, bo to już mogą byc ostatnie chwile na kompie na dłłłłllllllllllllluuuuuuuuuuuugi czas hihihihihi :) pozdrawiam i buziaki trzymamy kciuki za Miśkę_26 i jej Mateuszka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofii - gratuluję córci ❤️ ziarnko-piasku- ja też tak chcę 👄 Vanilam+ ciut póżno ale z całego serca ❤️ STO LAT STO LAT NIECH VANILAM ZYJE NAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!STO LAT STO LAT NIECH VANILAM ZYJE NAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!STO LAT STO LAT NIECH VANILAM ZYJE NAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIECH SZYBKO I BEZBOLESNIE URODZI I NIECH BEDZIE SZCZĘSLIWA DO KOŃCA ŻYCIA I AMEN 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem dalej 2 w1 nów był i nic:) może jednak ktoś się rozpakował? vanilam - brzuch jak by miał pęknąć to normalne, u mnie też... skure mam tak napiętą aż patrzec jak sie rozerwie... mysle ze nasze brzuszki rosna z dnia na dzien a ze sa nisko to tego tak nie widzimy... rozwarcie fajna sprawa, ale co zrobisz jak nie masz skurczy? ja mam 4 cm i skurcz ni chuchu :( małagosiu 333 ja sama nie wiem gdzie pojadę rodzić zdam się chyba na M :) zresztą do pazdziernika jeszcze szmat czasu :) moze otworza nasza porodówke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja 2w1! jestem wymeczona strasznie io to przez samą siebie, bo tym, ze nie śpie to juz od paru miesięcy sie nie przejmuję! wiecie wczoraj były mojego M. imieninki a mnie nie wiem czy to hormony ciązowe czy nów a może mam coś z głową nie tak, bo naszło juz nie tylko na płacz (bo jak dotąd zawsze płacze mnie brały) tylko na krzyki i złości. jestem soba straaaaaaaaaasznie rozczarowana. nastepny dzien sie zaczoł wiec musze jakos się pozbierać i nie odwrócę tego co się stało.:( ide zaraz z sunią na sikanko potem polece popłace rachunki, bo teramin był 10.09 a ja dojśc nie mogę do banku! potem polece na chwilu do 2 sklepów! a potem mamulke sobie odwiedze! resztę dnia postaram sie być bardzoooooooooo grzeczna! miłego dnia moje kochane babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze względu że do szpitala mam 5min. kazali mi isc do domu, bo szkoda mojego leżenia. Serduszko dzidzi bije miarowo wiec wszystko ok. mam bardzo napięty pęcheż plodowy wiec wody mogą mi odejść w kazdej chwili. Następna wizyta u położnej i na ktg w sobote po 19, chyba ze cos samemu sie zadziała. szyjka pracuje czyli już sie cos dzieje ale rewelacji nie ma. szkoda myślałam, że dzis urodze. Noc miałam do bani, co chwilke cos mnie boli do tego miednica i wogóle nei moge spać ja nie wiem jak ja taka umeczona będę rodzić.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja a moze wlasnie, że teraz tak cierpisz reszta pójdzie juz szybciutko. I wcale nie będzie potrzeba dużo sił. Trzymaj sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 współczuję tego masażu szyjki :( greta78 ty przynajmniej wiesz kiedy masz deadline:)) grako96 dzięki:)) też własnie chcemy kupić taki wszystko w jednym, ale ciągle nie możemy się wybrać...Mój M dosyć późno wraca z pracy i już potem mu się nie chce...Może w sobotę?? Aha Twój podglądnęłam sobie na allegro- bardzo ładny:)) ksemma Moja malutka tez miala mniej wiecej tyle w tym okresie, a jak będzie w rzeczywistości- życie pokaże:)) Azazella, koffi GRATULACJE z całego serducha... chyba więcej już tych rozpakowanyxch niż spakowanych, a jeszcze połowy września nie ma... Katusia u mojego tez jest zawsze poślizg, ale podobno jestem pierwsza, chyba że korki wrocławskie spowodują spóźnienie mojego ginka... Vanilam podziwiam Cię- ty sama jestem \"przeterminowana\" a jeszcze potrafisz mnie pocieszać... Mnie też brzuszek mało nie pęknie jak malutka się przewala, albo wystawia mi pięty...🌼 spóźniony z okazji Twoich urodzinek tofikowa spóźnione ale szczere życzenia 🌼 ziarnko_piasku chyba mistrzostwo świata ten Twój poród... 🌼 fajnie że opisałaś....życzę dużo zdrówka Tobie i Kruszynce:)) to-tylko-ja trzymamy:)) katusia najlepszego dla M 🌼 Nie przejmuj się kochana, takie płacze, histerie i inne to normalne w naszym stanie. Mąż pewnie to rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. wciąż 2 w 1 - więc u mnie bez zmian. No może poza jednym. Wczoraj wieczorem zaczęłam mieć dość bolesne skurcze. Nie wiem co ile były i jak długo trwały, bo wiedziałam że to te przepowiadające (a wiele z was ma je od dłuższego czasu). Miałam tylko wrażenie, że nie czuję przerwy między nimi. To trwało chyba ze 2 godz. No ale w nocy nic i dzisiaj też już nic. Tak więc to tylko natura przypomniała, że nie zapomniała o mnie. to tylko ja - mam nadzieję, że u ciebie wszystko się ruszy teraz szybciej. ksemma - no to czekamy, może nas też w końcu chwyci fabia22 - kochana ja właściwie wszystkie zakupy robiłam sama. Twój M przynajmniej wraca późno, bo mój to dopiero na weekend (z tego co pamiętam u ksemmy jest podobnie) - tak więc wszystko na mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko piasku GRATki ,jestem pod wrazeniem twojego tempa porodu!!!! szok w trampkach doslownieeeeeee po prostuuuu suuuperrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko piasku GRATki ,jestem pod wrazeniem twojego tempa porodu!!!! szok w trampkach doslownieeeeeee po prostuuuu suuuperrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gratuluję kolejnym Mamusiom. Miska jestem z Tobą i syniem całym serduszkiem. Małagocha co do masażu - pomimo że był bolesny to jednak dobrze że go miałaś. Moja koleżanka po takim masażu nie była w ogóle nacinana. Ja nadal 2w1 i mam wrażenie że jeszcze dłuuuuuuuugo tak pozostanie. A niby miałam urodzić wcześniej. Do jutra zażywam fenoterol a potem zobaczmy co się będzie działo. Wg mnie nic. Ale staram się być cierpliwa z pewnością to już niej niż miesiąc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×