Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JESZCZE NIE KONIEC WIEŚCI!!! WIADOMOŚĆ OD MIŚKA_26 \"MAM JUZ MATEUSZKA PRZY SOBIE :) PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT O 9.00, MA 54 CM I 3400G, JEST CUDNY :) NARAZIE NIE MOGE SIĘ NIM NACIESZYĆ BO DALI GO POD LAMPY...... A MNIE POD KROPLÓWKI, POZDRAWIAM SERDECZNIE\" KOLEJNA MAMUSKA ROZPAKOWANA GRATTTTTTTTTTTTTTUUUUUUUUUUULACJE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja2525GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chał ek 2. Wiśniowa...........dziewczynka......24.08......CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka......26.08......CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08......CC.......Ba sia 5. Azalia................chłopiec............27.08......SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08......SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka......30.08......CC.......Joas ia 8. Diana24.............chłopiec............31.08......CC....... Dawidek 9. Justme...............chłopiec.............1.09......CC...... .Konrad 10. kamyczek80........chłopiec.............1.09......SN.......Ka rolek 11. Eve81................chłopiec.............3.09......CC...... .Szymon 12. Peepetti...........chłopiec.............3.09......CC.......M ichałek 13. Pola40..............chłopiec.............4.09......SN....... ????? 14. Konwalia10........chłopiec.............5.09......SN.......Pi otruś 15, natalia_-...........dziewczynka.......?????......????......L uiza 16. Lukrecja..........dziewczynka........5.09.....CC......Yasmin a 17.Kasiak..............chłopiec.............7.09......SN .......Kubuś 18. Anja2525..........chłopiec...........10.09....CC.....Maksymilian Ciekawe czy dobijemy dzis do 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka26 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chał ek 2. Wiśniowa...........dziewczynka......24.08......CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka......26.08......CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08......CC.......Ba sia 5. Azalia................chłopiec............27.08......SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08......SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka......30.08......CC.......Joas ia 8. Diana24.............chłopiec............31.08......CC....... Dawidek 9. Justme...............chłopiec.............1.09......CC...... .Konrad 10. kamyczek80........chłopiec.............1.09......SN.......Ka rolek 11. Eve81................chłopiec.............3.09......CC...... .Szymon 12. Peepetti...........chłopiec.............3.09......CC.......M ichałek 13. Pola40..............chłopiec.............4.09......SN....... ????? 14. Konwalia10........chłopiec.............5.09......SN.......Pi otruś 15, natalia_-...........dziewczynka.......?????......????......L uiza 16. Lukrecja..........dziewczynka........5.09.....CC......Yasmin a 17.Kasiak..............chłopiec.............7.09......SN .......Kubuś 18. Anja2525..........chłopiec...........10.09....CC.....Maksymi lian 19. Miśka26...........chłopiec............10.09....CC.....Mateuszek No to jeszcze czekamy na jedna wiadomość z CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołekjg konwalia10 Laura_28 Szczęściara28 Wisniowa LuKrEcJa justme missarajevo Vanilam Edyta79 Kasiak* syliak iza iza ziarnko_piasku daria123 NINKA78 syska esa sakahet eve81 tristeza soophiee Tofikowa anja2525 mysza3 kasiek78 ***niunia*** ewapiano Diana 24 Kaja 72 Shira23 Granini kaska0110 lea76 azazella julllka zielony_talerzyk destiny Jolla25 Greta78 Aneteczka1976 dzidzia1975 Pola40 Peppetti diana shanti Monia18 malagocha333 Rinka84 aneta76 Sisterone Irysek Miśka_26 Shiva24 Dotex82 ksemma to-tylko-ja grako96 kamyczek-80 joasia_ Luiza342 Samara zekanna kofii Magda7184 fabia22 ewciau azallia balbi77 wrześniowka2007 Ania1978 aine777 _justys_ Anka32 AniA26 Asik1984 pozdrawiam i buzialkuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde bele to-tylko-ja- moze ty pojedz do tego szpitala, bo to nie regóuła, ze musi cię bardzo boleć. sprawdzaj co ile boli. jak bedzie co 5 min to uciekaj bo w domku nie możesz urodzić👄 Vanilam to samo do ciebie, kochana napinaj się, bo normalka aż mi ciebie żal, ze tyle dni juz po terminie sie męczysz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia1975 ❤️ kochana a na te cycusie to spróbuj bepanten maść. kochana jestes już wykończona i te płacze to normalna sprawa, siwat nam sie przewraca do góry nogami. ja jeszcze nie urodziłam a pobieraja mnie raz smiechy a raz ryki. buzialki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja i Miśka - GRATULACJE Peppetti - dziękuję za umieszczenie moich zdjęć na bloogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się popłakałam :) ze szczęścia naszych nowych mamuś, a zarazem z żalu, że to jeszcze nie ja. Anja2525 - G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E Miśka_26 - G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E Zapomniałam Ci powiedzieć, że \"stanowisko pracy\" masz pierwszorzędne :) A tak w ogóle, to ten kącik w łazience jest przecudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o brodawki, to pisała do mnie koleżanka, która urodziła trzy tygodnie temu i polecała smarowanie brodawek maścią bephanten od samego początku. Nawet jak jeszcze nie bolą i nie są popękane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy nowe mamusie.JEEEJ jak ja wam zazdroszcze ;) Anja,Miska -G R A T U L A C J E!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :D Najszczersze 🌻GRATULACJE🌻 dla Anji i Miski :D :D :D Ciesze sie, ze macie juz swoje malenstwa przy sobie! Odpoczywajcie i zbierajcie sily! Jak to fajnie, ze tyle z nas, juz ma bobaski. Ciekawe ktora bedzie nastepna ;) Soophie tez miala miec dzis cc, wiec juz pewnie jest po :) Vanilam🌻to-tylko-ja🌻 i ziarnko_piasku🌻 teraz Wasza kolej. Ja tez juz bym chciala urodzic, ale musze poczekac. We wtorek (18.09) przyjezdza w odwiedziny moja babcia i chce mnie jeszcze koniecznie zobaczyc 2w1 :) wiec nie mam wyboru, musze czekac. Trzeba spelnic prosbe przyszlej prababci 🌻 Czuje sie dobrze, tylko strasznie leniwa jestem. Mialam wybrac sie na spacerek do miasta, ale stwierdzilam, ze jednak mi sie nie chce :P Poczekam na meza, to wieczorem pojedziemy na zakupy i chociaz troche sie przewietrze. A tak wogole to wiecznie mi sie jesc chce :) Pozdrawiam Was Wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie w radiu slyszalam, ze w Dabrowie Gorniczej urodzilo sie Malenstwo, ktore mialo prawie 2 promile alkoholu we krwi. Jak matka moze skazywac swoje dziecko na takie cierpienie, kalectwo, a moze nawet smierc. Obled, jak sie o czyms takim slyszy. Niestety ostatnio coraz czesciej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz teraz mam bole co jakies 5 min jak nie czesciej, ale jakos nie wierze ze to wlasnie TO :) wejde pod prysznic i zobaczymy co bedzie... aaaauuuuaaaaa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne gratulacje dla nowych mam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzidzia-wspolczuje bolu piersi,mnie na szcczescie narazie to ominelo,boli tylko na poczatku karmienia jak m oj glodomorek sie przyssie,a p ozniej juz wcale,Marcelkowi dzis rano odpadl pepuszek-bardzo sie ciesze,bo bedzie mozna go zamoczyc w wannie calego,lamentuje strasznie przy kapieli,ale gdy sie polewa go woda przestaje,wiec jak bedzie zamoczony to oze nie bedzie plakal..........w ogole nie lubi byc rozebrany-najlepiej sie czuje opatulony i lubi ciepelko-tak jak mama:) no i super z niego chlopczyk-pozwala mamie i posprzatac i obiad ugotowac i makijaz zrobic-myslalam,ze dom bedzie wygladal jak po wojnie,a tu codziennie blysk,bo staram sie szybko wszystko zrobic poki maly spi. ciekawe,ktora dzis nastepna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bole sa co 5minut to raczej jestTO-powodzenia kochana!!!!!!!!!!!!!i mam odpowiedz na moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamą gratuluje.Ja nie zamierzam mieć dzieci ale jestem pełna uznania dla kobiet ktore chcą miec dzieci i je rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamą gratuluje.Ja nie zamierzam mieć dzieci ale jestem pełna uznania dla kobiet ktore chcą miec dzieci i je rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaWojewódzki
Zuza pisze się MAMOM a nie MAMĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko_piasku - trzymam kciuki:) powodzenia! mi nic nie dolega, tyle co w nocy jak spię na boku to ta noga co jest na dole to drętwieje mi:( chyba jestem za gruba... ale ostatnio schudłam dobry 1 moze nawet 2 kg :) macie wrazenie ze brzuch wam sie zmniejszył? kurde ja mam mniejszy na 100% albo juz tak przywykłam... ale jeszcze 2-3 dni temu mi przeszkadzał a teraz to jest zupełnie inaczej... zwariowałam? gdzie te bole ? gdzie te skurcze ? gdzie to parcie na pecherz? ktore mi dokuczało wczesniej???? czyzbym miala urodzic na Boze Narodzenie? Oszaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde - nie nadążam z uzupełnianiem tabelki :) :) :) :) Gratuluję wszystkim świeżo rozpakowanym mamusiom!!!!!! Dzidzia1975 - na pocieszenie Ci powiem, że nie jesteś sama z problemem \"cyckowym\". Ja mam bardzo podobną sytuację. Choć podobno jestem doświadczona - pierwszego synka karmiłam przez 9 miesięcy. Mój synuś prawidłowo ssie pierś, do buźki bierze całą brodawkę wraz z otoczką, ale chyba końcówką mojej brodawki jeździ po podniebieniu. Porobiły mi się rany na brodawkach. Ciągle mi pękają. W piątek odstawiłam go od piersi i wyleczyłam je bephantenem. A w tym czasie odciągałam pokarm laktatorem. W niedziele wróciliśmy do karmienia piersią i znów krew się leje i okropnie mnie boli. Próbowałam karmić go z nakładkami silikonowymi aventu, wtedy prawie wcale nie boli. Ale on nie umie ich złapać, próbuje złapac całą - tak samo jak pierś. W wyniku tego ciągle jest głodny. Dziś od 9tej do 13 leżałam z nim w łózku i próbowałam go nakarmić. W końcu się poddałam, dałam mu gołą pierś, a ja aby wytrzymać z bólu, zaciskałam sobie zęby na swoich palcach. Nie wiem, jak długo tak wytrzymam. Nie widzi mi się ciągłe odciąganie pokarmu, bo to w sumie zajmuje mnóstwo czasu. Tak więc Dzidzia, łączę sie z Tobą w bólu i cierpieniu. Aha, Pola ciągle jest jeszcze w szpitalu. Jej synuś - Grześ, ma żółtaczkę i opala się w inkubatorku. Ziarnko piasku - to jest TO!!! trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wpasc do mojego ginka zeby mi skrobnał druk do zusu, bo te głąby musza mi zrobic cd. swiadczenia i wrównac kaske :) zapytam sie go czy wszystko ok, pewnie pomysli ze jakas wariatka jestem, ale naprawde czuje sie duzo mniejsza.... hm... lustro milczy na ten temat i słusznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka-nie martw sie,ja tez nie mialam zadnych skurczy,boli,dolegliwosci,dzien przed porodem jeszcze firanki wieszalam i szorowalam podloge,a tu nastepnego dnia pyk-odeszly mi niespodziewanie wody.............no i sie zaczelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko_piasku🌻 pedz do szpitala, mysle, ze to to :) W razie czego odesla cie do domku, ale trzeba to sprawdzic. Peppetti🌻, dzidzia1975 🌻 oj biedulki wspolczuje Wam tego bolu. Nie mam doswiadczenia, wiec nie bede sie wypowiadac, zycze tylko by piersi sie szybko zagoily i byscie mogly normalnie karmic. Trzymam kciuki! daria123🌻 ale z Ciebie przebojowa mamusia :) Chcialabym miec tyle sily :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Lukrecja 🌻 Anja2525 🌻 Miśka26 🌻 GRATULACJE !!!!! Ale Wam zazdroszczę, że już jesteście po ;) Ziarnko-piasku - trzymam kciuki, myślę, że to już to 🌻 W środę mam termin, a tu oprócz potwornego bólu kręgosłupa nic się nie dzieje. Mała cały czas się wierci, kopie i wierzga, krzyż boli jak cholera, podbrzusze czasem też. Ale poza tym chce mi się spać i nie jestem w stanie nic w domu zrobi. Wydaje mi się, że jestem w ciąży od zawsze ;) Wrzesniowka2007 - od czasu, jak mi brzuch opadł, też miałam wrażenie że się on zmniejszył. Ale to tylko tak wygląda \"od góry\" ;) - wczoraj zrobiliśmy z mężem parę zdjęć i z boku brzuszek jest dalej olbrzymi. Poza tym przez ostatni tydzień pojawiło mi się na brzuchu bardzo dużo rozstępów (wcześniej na brzuchu miałam tylko kilka). Shiva24 - też czytalam na necie o tym biednym dzieciaczku. Nie rozumiem, jak można być tak nieodpowiedzialnym i po prostu głupim jak ta matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 Miska_26 GRATULACJE!!! 🌼 🌼 ziarnko_piasku powodzenia!!! to-tylko-ja a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma ja juz sam nei wiem co to jest, boli mnie co jakos czas, ale to chyba jeszcze nie to. jak do 18 bedzie tak albo jeszcze gorzej to pójde do szpitala i zobacze albo mi przyspieszą albo puszczą do domku. Plecki zaczynaja bolec dokładnei tak jak wczasie okresu. Oj to czekanei jest okropne:( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj dzieciaczków pcha się na świat. Z tego co pamiętam, to jutro jest nów :) :) :) Peppetti - współczuję bólu, trzymaj się kochana 🌼 Ja na 17.00 jadę na kolejne ktg. Odezwę się po powrocie. Może przybędzie nam kolejnego wrześniowego dzieciaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia1975 a próbowałaś karmić z nakładkami silikonowymi? ja tak karmie bo stwierdziłam że małemu lepiej złapać takiego wielkiego silikonowego sutka niż mojego małego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×