Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

grako96, to-tylko-ja- no pewnie taki urok końca ciąży, ze ta głowka tak się cisnie w krocze i te dziwne odczucia nas dręczą. teraz jeszcze od godziny mały ma czkawke aż jestem tym zmęczona, a jeszcze ja dostałm takiej zgagi, ze na wymioty mnie pobiera! a zasnąc nie mogę życze Wam spokojnej nocy Anja2525- lęzy na ktg w szpitalu Miśka_26- też ma lęki przed porodem kochane łaczmy się z nimi myslami i oby im sie wszystko udała, a potem nam wszystkim 👄 pozdrawiam poogladam jeszcze tv jej ta zgaga i Kuby czkawka to koszmar :( spokojnej nocy słodkich snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musze sie pochwalić, że wreszcie udało mi sie wygrac licytacje z leżaczkiem- bujaczkiem an allegro. I to taka z wibracjami. już myśle - jak tu sobie ulatwic zycie:) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnna
raczej nie czop, czop powinien miec albo rozowy albo czerwony kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkie polamane brzuchatki,ja od wczoraj nie moge sie wyprostowac,taki mam bol krzyza a do tego promieniuje do przodu i nie moge zbytnio chodzic! suuuper doslownie ,mam nadzieje ze niedlugo sie zacznie bo z tym bolem nawet zebow nie idzie umyc wyprostowanym do pozniej papatki ba\\\\\\\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się w piąty dzień po terminie :) Dzisiaj wstałam o 8.00 i całkiem dobrze się czuję. Byłam już popłacić rachunki i po świeże bułeczki na śniadanko :) Zaraz umyję sobie głowę i chyba wezmmę się za podłogi. Trzeba coś robić dopóki człowiek ma werwę, bo jak dopadnie mnie leń, to znowu cały dzień przeleżę. Ksemma - u mojego malucha pupa idzie pierwsza, więc mam nadzieję, że mu nic nie uszkodziłam. A ze szkołami rodzenia, to tak samo, jak z lekarzami - każdy ma swoje racje. Nie przejmuj się - po prostu będę stosować inne metody wywoławcze. Katusia - ale z tym apetytem, to tak mam od ponad tygodnia, więc nie jestem pewna, czy to ma jakiś związek z rychłym porodem :) Ale mi narobiłaś ochoty z tymi zachciankami. Hmmm..... Malagocha333 - moja gin mówiła mi, że zdarza się, że czop jest bezbarwny, ale rzadko. Ewciau - współczuję bólu, mnie plecy bolały między 7 a 8 miesiącem. Teraz jest ok. Mąż musi pomaswować :) Ciekawe jak nasze dziewczyny po cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dopiero 2 dzien bolu! 5 dzien po terminie?i taka spokojna)))? hehehehe ja bym juz lacina rzucala w nerwach chyba powodzenia w sprzataniu w takim razie,puki jest ochota bo to znami nigdy nic nie wiadomo kiedy len dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! na początek jeszcze raz serdeczne gratulacje dla wszystkich mamuś, które już tulą w ramionach swoje dzieciaczki. Ja na cc ide dokładnie za tydzien ale wyglądam jakichkolwiek objawów bo gdyby się ruszyło to by mnie wzieli z marszu...a tu nic cisza mam ochote cos poeksperymentować co by chociaż wody odeszły to wtedy juz z górki albo jakies skurcze, w nocy spie jak niemowle tak przynajmniej od kilku nocy jedno sikanko i długie spanie.jestem juz zmęczona bo brzuchol nie pozwala mi na normalne funkcjonowanie czy wykonywanie najprosztych czynności(o wiązaniu butów nie ma mowy)...ponarzekałam ide na spacer trzymajcie sie ciepło!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja to sobie dziś pospałam, wstałam o 9.45:) ale zjadłam sniadanko i nadal mi sie chce spać. Najlepsze w tym wszystkim jest to ,że jak śpie to nie czuje skurczy a jak nie spię to cały czas cos mnie boli. są mało rególarne i mysle, ze mimo, że sa mocne to , ze powinny być jeszcze mocniejsze. w środe z rana ide na umówione spotkanie z położna w szpitalu. zobaczymy co tm sie dzieje. a ten śluz znów mi troche wyleciał ale to naprawde o niczym nie śwadczy, przynajmniej w moim przypadku. Pozdrowionka{kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciau - tłumaczę sobie, że wszystko ma chyba jakiś cel w życiu. To przenoszenie u mnie to chyba właśnie po to, żeby nauczyć mnie cierpliwości, bo jestem straszny nerwus. A teraz sama siebie nie poznaję :) Aneta76 - ja też czekam, aż coś mnie ruszy, bo by było już po strawie. A tak musze czekać do piątku i ta cała procedura z cc. A tak jakby się coś zaczęło, to może człowiek nie myślałby tyle. To-tylko-ja - wyśpij się na zapsa kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grako
Cześć dziewczyny. Ja wciąż 2 w 1. Właśnie odwiozłam męża do pracy. Zobaczę go pewnie nie wcześniej niż w piątek, więc cały tydzień znów będę sama. No oczywiście jest moja córcia, ale ona jak wychodzi do szkoły na 8, to przed 15 nie wraca - tyle mają zajęć. Jestem więc zdana na siebie. Właściwie to nauczyłam się już tak żyć i nawet mi z tym dobrze. U mnie ostatnio zwiększyła się ilość wydzieliny z pochwy, ale jest taka bardzo rzadka, lekko biaława. Jak wstanę rano do wc, to potrafi mi trochę polecić po nogach. Słyszałam, że tak może być, ale czy któraś z was też tak ma? vanilam - twój spokój jest godny podziwu. ewciau - współczuję tego bólu. Mi dokuczał ból kości ogonowej od początku ciąży. Teraz mam już spokój - jedynie jak porobię za dużo to mam wrażenie jakby mi ktoś zaprasował kręgosłup w jednym miejscu. Okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako96, z ta wydzielina to ja tak mialam, pisze mialam bo tak jakby zaczelo sie cos dziac... mam nadzieje ze pojdzie dalej bo ja juz dzisiaj jestem pierwszy dzien po terminie :O w sobote i niedziele mialam takie brazowe plamienie, wczoraj wieczorem i dzisiaj znowu znalazlam kawalki czopa (swoja droga to nie spodziewalam sie ze tyle tego moze byc :O) no a dzisiaj od 7 rano brzuch mnie napierdziela jak nie wiem, az ledwo stoje... no i rozwolnienie mam. skurcze mialam co 15 minut od 7 rano, teraz juz nie patrze bo sily na to nie mam :( gratulacje dla wszystkich mamusiek ktore juz maja Malenstwa przy sobie 🌻 a tym ktore czeka dzis cc zycze powodzenia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby wcześnie wstałam dziś, ale zjadłam śniadanie i znów do wyrka. Ale miałam melodie do spania.:) Ja też mam więcej wydzieliny, ale z tego co czytałam to normalne, A czop śluzowy powinien mieć jakieś podbarwienie krwią, wiec to nie jest to.:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) a ja dziś weszłam w 38. tydzień. Brzuch mnie na dole pobolewa jak na okres i mam straszną zgagę. Powiedzcie, te bóle brzucha to mogą być sygnały zbliżającego sie porodu? nie mówię że jutro czy dziś :D ale moze niedługo? jak to było u tych, które już urodziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko_piasku oj to chyab niedługo sie rozdwoisz:) u mnie bez zmian ale rewelacji nie ma. Aine777 mnie tak boli od 3tyg, wiec nie wiem jak to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma, czop niekoniecznie MUSI byc podbarwiony krwia, mi najwieksza jego ilosc odeszla 2 tyg temu w srode i czwartek i byl taki kremowo zoltawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko piasku - mam nadzieję, że dzisiaj zakończysz te bóle owocnym sukcesem. Bo to chyba już niedługo, choć myślałam, że to będzie Vanilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grako96 - ja cały czas mam nadzieję, że to się dzisiaj, a najpóźniej jutro zacznie. W weekend trochę blokowałam się psychicznie, bo bałam się, że jak coś zacznie się nagle, to zanim ściągną do szpitala odpowiedni personel, to może cos się skomplikować. Miałam umyć podłogi w całym domku, ale mąż zadzwonił i mi wręcz zabronił. Powiedział, że jak już chcę, to jak on przyjdzie. Martwi się biedny. W takim razie chyba zetrę kurze :) Mam jeszcze do Was pytanie, jak to jest z tą legitymacją ubezpieczeniową. Wiem, że pieczątka jest ważna miesiąc. Ja miałam podbijaną 16.08 i co będzie jak trafię do szpitala dopiero w piątek (14.09) - będzie to ważny dokument czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane mamusie Dzisiejsza noc byla bez bolu na szczescie :) ziarnko piasku-chyba czas na ciebie,trzymam kciuki ;) milego dnia wam zycze,ja uciekam przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilaim z tąlegitymacja to jest róznei ja na twoim miejscu to bym ja podbiła bo po co Ci dodatkowy strs w szpitalu. a tak bedziesz mic spokojna głowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To-tylko-ja - 🌼 chyba tak zrobię, bo jeszcze każa mi płacić na doby po 16.09. A jak Ty się czujesz dzisiaj z tym przeziębieniem? Ja dawkuję sobie gorącą herbatkę z cytryną i miodem oraz sok malinowy i na razie (ODPUKAĆ!!!) jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja dzisiaj na 20.20 jadę do gina, ależ chciałabym żeby umówił się ze mną na konkretny termin. Boję się, że inaczej mogę nie zdążyć na czas. Jednak to godzinka jazdy, a może się okazać że będę sama w domu i będę musiała wszystko zorganizować sama. Odezwę się jak będę po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaniliam dzis oprócz tego, ze strasznei jestem senna ale to pewnei przez pogode to też ok. Dzieki za pamięc🌻 Tylko strasznei boli mnei brzuch to sie chyba zaczyna, ale kurcze nei jestem pewna nie wiem czy isć do szpitala czy nie. Boli mnei co jakis czas taki mały skurcz ale to chyab powinno bardziej boleć. cholerka nei wiem co robić. Jestem sam w domu, nie wiem czy dzwonić po kogoś i co robić:( chyba poczekam jeszcze chwilke jak nei prejdzie albo jak bedzie mocniej to pójde do szpitala mam 5min drogi pieszo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To-tylko-ja - ja tak miałam w poprzedni poniedziałek i we wtorek późnymi godzinami wieczornymi. Też mam blisko do szpitala, a poza tym mąż był w domu, więc postanowiłam poczekać i po 1-2 godzinach przechodziło. Chociaż mąż chciał mnie już wieźć. Ale jak Ty masz tak od rana, to może lepiej się upewnić, czy jest wszystko ok. Podłączą Cię do ktg i przynajmniej będziesz wiedziała, czy maleństwo czuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry po weekendzie! musze nadrobic troszke czytania ale to później... mamusie które karmia swoje niunie piersia bez problemów JAK JA WAM ZAZDROSZCZE!!! prbowałam podstawic jej sutka( troszke wygojonego) ale jak mi chwyciła i pociągnęła to ...o Jezu! ona nie umie uchwycic całej piersi tak jak powinna, mimo ze sie staram jak mi pokazywano i wpycham jej sutek z otoczka to nic z tego po probach znow mam rany i rycze jak bóbr! a uwierzcie wstawanie w nocy ściaganie potem ona siebudzi podgrzewanie karmienie jej i znow za 1 godz wstawanie to... mój mąż mwi ze wyglądam jak śmierć blada zmeczona...ja tak bardzo chce ja karmic normalnie bo mam mleczko ale...chyba cos ze mna nie tak.. poza tym to powoli sie przyzwyczajam ze jest ona Joasia i my ale wachania nastroju mam nadali płacze z byle czego z szczęścia ze jest ona i z troski... no to troszke wam sie pożaliłam, dobrze ze mam kochanego męża i mam w nim wsparcie... u nas tez dzis mija 11 dzien jak malutka jest z nami i zastanawiam sie czy na spacer nie wyjsc, chociaz chłodo? moze poczekam na lepszy dzień? a cha odpadł juz waszym niuniom pępusze? bo mojej dzis w nocy! pozdrawiam was cieplutko! wszytkie juz mamusie i te co biedne czekaja- trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIADOMOŚĆ DO ANJA2525 \"MAKSYMILIAN 3250-WAGA, 57 CM, 10 PKT.\" DZIEWCZYNKI CZYLI MAM NOWA MAMULKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRAAAAAAAAAAAAAAAAAAATULACJE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde sorki za czeski bład chodziło mi , ze jest taka WIADOMOŚĆ OD OD OD OD!!!!!!! ANJA2525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×