Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

hejjjj moja miska tez ma krostki na buzce i tez sie obawiam skazy czy ktores malenstwo ja ma?? 🌼 jutro miska konczy 7 tyg i dopiero pierwszy raz ide na kontrole bo w koncu laskawie skonczyli remont przychodni ogolnie jestem na biezaco,bo czytam topik codziennie,tylko nie mam jak odpisac bo wiecznie mam ladunek na rece❤️ moja myszka wiecznie sie smieje i usmiecha,do rodziny,szafy.sciany hehehe dobrze ze nie jest placzkiem bo u mnie w rodzinie sa takie babyaczki pozdrawian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżwira dzięki. rzeczywiście super butelki. Gdzieś o nich już czytałam, ale zupełnie o tym zapomniałam. Dzięki, jak wypróbuję, to dam znać czy się udało. Wiem, wiem, że czasem dzieci robią tak rzadko kupkę, ale się i tak się martwię. Sama wiesz, jak to jest. Bylam dziś u kosmetycki i się trochę odgruzowałam. Zaraz mi lepiej. pozdrawiam ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pozdrawiam was i wasze szkraby. Justme- kochana nie przejmuj sie tak tymi zimnymi rączkami. Temperatura jaką masz nie jest wcale za niska. Twoja dzidzia tak ma. Jeśli ma ciepły kark to wszystko jest w porządku. Ja w sypialni mam ok. 18 stopni i mała często jeszcze śpi przy otwartym oknie, a ma na sobie tylko kaftanik i śpiochy. Przy 22 stopniach ja małą kąpię. Nie martw się, bo możesz ją w końcu przegrzać. jeśli poza tym wszystko w porządku, to jest ok. Hagisy - niestety dziewczyny ja kupiłam hagisy 3 i jestem z nich niezadowolona bo mała jak zrobi kupkę to się z nich wylewa. Ja miałam się zaopatrzyć właśnie w pampersy 3 - może te sprawdzą się w moim przypadku. Maja1980 - ja kąpię mała w oilatumie i niczym jej więcej nie smaruję. Ten płyn zawiera płynną parafinę i nie potrzeba skóry niczym nawilżać. Jedynie okolice intymne smaruję raz dziennie kąpaniu sudokremem. Moja Wiki jest bardzo wrażliwa, a przy takim sposobie pielęgnacji jej skórka wygląda jak brzoskwinka.Polecam. Vanilam - co do kupki nie pomogę. Ja karmię wyłącznie piersią i mam rzadkie kupki ok. 3 razy dziennie. Współczuję ci problemów. Elżwira - jeżeli te smoczki polubi moja mała to będę ci winna \"flaszkę\". Nie wiem tylko czy wody mineralnej , soku czy wódki. Moja mała niczego poza cyckiem nie toleruje - jestem więc uwiązazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane :) widze, ze temat pieluszek jest wałkowany..a więc my byliśmy bardzo zadowoleni z pampers 1 i 2 , trójki były jakieś za duże i w dodatku przez ten lotion Mateuszek dostał uczulenia, huggies 3 premium leży lepiej na wage 6kg. niz pampers 3..ale jest sztywniejszy i niestety siuśki się tak jakoś zbrylają i huggies jakoś przeciakeją...pampers był the best - no,ale niestety przez te perfumowanie dla nas odpadają, a szkoda :( jakos mi się wierzyć nie chce, że tak wielki koncern robi tylko jeden typ z dodatkiem lotionu..no,ale cóż..... dobra koniec tych wywyodów..hehe co do krostek - to Mati je ma non stop..ostatnio tak sie ładnie zagoiły i miał taką piękną buźkę, no i tylko założyłam pampersa z lotionem i cała dupka i buźka wysypana - wiec myśle,ze to wina chemi, a nie mleka.. a z kupkami to już nie raz pisałam :) jak nie są one twarde i nie ma w nich nic niepkojącego to nawet jest normą jak są raz na tydzień... u nas przeważnie są raz dziennie, czasem co drugi dzień - a dziś szok - bo przy wieczornym karmieniu była druga kupka :) co się nigdy nie zdarzało... Jestem dziś jakaś wymęczona, więc idę spać :) Wszystkim życzę spokojnej nocki i jak najmniej zmartwień i duzo zdróweczka dla naszych malestw ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Irysku - przepraszam , ze odrazu nie odpisałam na Twoje pytanie ale jakos nie korzystalam z kompa kilka dni , oczywiscie juz nadrabiam zaległosci :)! co do debridatu to trzymam go w lodowce a podaje go z odrobina przegotowanej wody na 15 min przed jedzeniem ,pytalam lekarki powiedziala ze mozna rozpuscic , dla mnie to jest tez duzy problem choc karmie i butla i wklasnym cycem to tez mala sie denerwuje musze sie niezle nagimnastyowac przez te 15 min zeby ja czyms zajac . Powiem Ci ze ja jestem zadowolona u mnie widac juz efekty mala jest spokojna a po kolkach prawie ze nie ma sladu , oby tak dalej z tym ze na efekty czekalam 10 dni ! a ile razy dziennie podajesz ten lek ? ja mam go podawac 3 razy dziennie przez 14 dni , z tym ze moja siostra ,ktora tez podawala swojej corce to , powiedziala mi ze jesli kolka mija to nalezy ograniczyc nie wiem czy to prawda ? Vanillam biedulko absolutnie nie podawaj miodu , miod jest mocno alergizujacy , jesli karmisz piersia to znam naturalny sposob mozesz wyprobowac i przez kilka dni przyjmowac majeranek z kminkiem , poł na pol bierzesz to na mala lyzeczke i polykasz przepijasz woda , Ty prukasz jak nie wiem co ale maly zrobi i kupe i nie bedzie mial wzdec i kolek , czopka glicerynowego nie podawaj za czesto ! mozesz wziasc na oliwke koncoweczke termometru i wlozyc do pupci ewentualnie ,patyczek maly do czyszczenia uszu tez nnaoliwkowac i do pupci tyle ze musi wychodzic powietrze!Ewentualnie ja mojej malej bralam nozki do gory i rozszerzalam troszke pupcie wlasnie zeby powietrze wychodzilo czasem to pomagalo kupka byla ! Co do pieluszek to ja uzywam tez huggiesow , pampersy mi smierdzialy tym balsamem a i majka miala jakos tak dziwnie zaczerwieniona pupcie a na tych pieluszkach wszystko jest OK ! Co do mleka to moja mała pije Nan 1 choc na poczatku podawalamjej bebilon pepti , lekarka stwierdzila skaze , niestety pomylila sie bo to byl tradzik a mala jak miala krostki tak miala , potem przepisala nam Nutramigen , niestety a moze stety Majeczka nie chiala tego mleka pic i w koncu sama zadecydowalam zaczelam podawac Nan 1 i dziecko je bez problemow , krostek tez nie ma i wszystko w porzadku ! a jesli chodzi o te nieszczesne krostki to ja moja mala codziennie kapie w krochmalu i mysle ze to dzieki temu ma ladna skorke :) Co do spacerów to ja nie chodze z nia na dwor codziennie własciwie 2 -3 razy na tydzien , bo sie boje ze cos zlapie taka brzydka ta pogoda u mnie w kieleckim to wieje :)))!!!!! A i tez sie martwie bo cos mi malo zjada nie cale 700 ml czasem nawet 600 ml to chyba troche malo co wy myslicie ? chyba jutro sie wybiore ja zwazyc do lekarza ,bo cos mi sie niepodoba dzisiaj , cały dzien spi trzeba ja wybudzac i na spiaco bez mala karmic jeszcze rano jak cie moge ale po poludniu taki spoch ze szok ! i troche sie martwie ! tymbardziej ze w nocy mi zwymiotowala wszystko co zjadla ...Oby to nie zaden wirus ! A jesli chodzi o kombinezon to ja tez mam ten sam problem , mam dwa kombinezony i oby dwa beznadziejne pod szyjka , wlascie ja Majeczce nigdy nie zapinam bo by sie dziecko udusilo , musze chyba jakis szaliczek skombinowac sobie i jej zakladac ! Maja 1980 tez mam problem podobny do Ciebie tez kupilam cos na allegro i kobieta mi do tej pory nie przysyla , a to juz prawie 3 tyg , czy jest szanasa na to zeby ja postraszyc i odzysakc pieniadze , tez nie odpisuje na maile ! Dzidzia 1975 ja podobnie jak Ty doluje sie swoim wygladem , wszystkie ciuchy z przed ciazy wywalilam zrobilam taka czystke w szafie ze nie mam sie w co ubrac ! niby po porodzie w pierwszym tyg schudlam 14 kg ale co z tego skoro zeby dobrze wygladac musialbym conajmniej drugie tyle schudnac a tu waga od połtora miesiac ani drgnie ...ech ! Oj rozpisalam sie , pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Mamusiom i Dzieciaczkom:)) Czytam prawie codziennie, a pisanie idzie mi z oporem. Temat PIELUCH, własnie testujemy happy belli. Jesteśmy zadowoleni. nie przelewają, nie ma zadnego uczulenia, moze w dotyku nie są tak miłe jak pampersy ale ważne, że wiecej jest za niz przeciw. Huggisy tez przerobilismy i tez byłam zadowolona. Próby skończyły się na numerze 2, ,,trójki,, nie próbowałam, to nie powiem jakie są. Myślę, że pieluchy to bardzo indywidualna sprawa i trzeba samemu dojśc co dla naszych maluszków najlepsze i na co nas stać, bo wiele osób tez to bierze pod uwagę. KROSTKIi, na ciele maluszka. Nam lekarz polecił tormentiol ( maść), Grzesiowi rewelacyjnie goi jesli się cos pokaże ale od kilku tygodni jest spokój. KUPKI, u nas były problemy z kupkami i bóle brzuszka kiedy Grzes jadł NAN1, od kiedy spróbowałam wrócic do bebika 1 nie ma problemów. Kupka jest luźna i robi ja raz dziennie, nawet zauwazyłam, że o jednej porze. Dzisiaj Grzes konczy 10 tyg i pierwsza noc kiedy przespał bez pobudki na butle 6,5 godziny :) Jestem w szoku! Zauwazyłam, że cor az cześciej w dzien zabawia się sam, gaworzy do wiszących zabawek i co najważniejsze, udaje się mu zasnac bez rączek i kołysania;)) Jak coś sobie przypomne to jeszcze skrobnę;)) POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUŚKI i życze miłego dnia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Właśnie wciągnęłam śniadanko, mi też zostało jeszcze jakieś 6 kilo do zrzucenia, ale co tam przecież nie mogę się głodzić bo muszę mieć mleko;-) Katusiu, balbi77, garko96-buteleczki są naprawdę super, jedyny minus to to że są bardzo szerokie i nie mogę do nich znależć termoopakowania, nawet to z canpolu do butelek balonik nie pasuje. balbi77 i grako96 będę trzymać kciuki żeby wasze dzidzie w końcu \"zassały\", wiem jakie to męczące nie móc się nigdzie ruszyć. Ja ostatnio wybrałam się po jakieś swterki, bo cyc mam taki, że w stare bluzki nie wejdę,( przedtem miałam A teraz mam duuuże C) i biegiem bo zbliżała się pora odciągania i karmienia. Strasznie to jest stresujące. Grako96-jak się uda to na razie flaszeczka soczku, a jak zamkniemy nasze \"bary mleczne\" to czegoś mocniejszego:-) Pola 40 - ja na twoim miejscu uważałabym z tormentiolem ,naczytałam się o nim negatywnych rzeczy, ma jakiś szkodliwy składnik, nie pamiętam dokładnie jaki, ale poszperaj w necie to na pewno coś znajdziesz na ten temat. Kurczę muszę odgruzować chatkę, ale mam takiego lenia, jak juz mały śpi to cieszę się, że mam chwilkę dla siebie i jakoś nie mogę się zabrać za sprzątanie. Pozdrowionka dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżwira- dzieki za odp. kochana ja co do zamkniecia barów mlecznych hahahahahaha fajne określenie, to już sobie obiecałam, ze po tych wszystkich akcjach w ciązy, po porodzie to sobie takie wieeeeeeeeeeeeeeelkie piwsko walne i tone orzeszków i chipsó i padne na przysłowiowy ryj hihihihihihihihihi witam was w ten deszczowy dzień śle buziaki i znikam dziś zrobiłąm małą nerwówkę w domu, bo jakieś nerwy mnie dziewne biora, że mam doła, ze M mojemu dałam tak czadu, znikam i kochane badzcie spokojniejsze ode mnie a jak macie rade jak zwalczyć nerwy to posłucham 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam tenn problem, tylko u mnie te nerwy wynikają przede wszystkim z braku snu i nadmiaru obowiązków, jak mnie dopadnie taka furia to normalnie szklanki latają. Raz powiedziałam mojemu żeby się już lepiej do mnie nie odzywał bo go normalnie zabiję,pójdę do kicia, a biedne dzieci zostaną sierotkami;-) Także Katusiu nie jesteś sama.Za to jak się wyśpię to wszystkich kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No, dzisiejsza noc już dużo spokojniejsza, chociaż Szymek co jakiś czas wił się po całym łóżeczku. Kurcze, kiedy ten układ pokarmowo-trawienny się już w pełni wykształci? PIELUSZKI My od samego początku używamy Pampersów. Obecnie jesteśmy na \"3\". Też bałam się tego balsamu. Na szczęście - odpukać - nie zauważyłam żadnych zmian skórnych. Niestety w tym rozmiarze nie ma produktu bez tego balsamu :( Zresztą większe też są chyba zapachowe. BUTELKI I SMOCZKI Ja synka od początku przyzwyczajałam do butelki, bo wiem (z opowiadań koleżanki), co to znaczy jak wróci się do pracy, a dziecko nie chce pić z butelki. Tylko, że ja karmię małego przez nakładkę i dlatego może mam mniejszy problem. Ostatnio próbowałam dać mu samą pierś, to biedny nie wiedział o co chodzi :) KUPKI Wczoraj wyczytałam, że muszę jeść surowe jabłka, aby dziecku łatwiej było robić kupki. No i oczywiście zaraz zmykam łyknąć kminek z majerankiem. Oby pomogło. SPACERKI To ja jestem chyba wyrodna matka, bo trochę boję się zaziębić małego. W mieszkaniu go nie przegrzewam, ale na dwór to raczej ostrożnie. Tymbarzdiej, że ja jestem chorowitek i co do roku walczę z kilkutygodniową anginą. Pozdrawiam Was serdecznie i do następnego kliknięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuję za odpowiedzi w sprawie pielęgnacji skóry po kąpieli. 🌻 Moja Wikusia przesypia całą noc z 1 karmieniem o czwartej. Potem o 6 ale wtedy już mąż wstaje i zaczyna się dzień. Na szczęście po tym karmieniu śpi jeszcze ze 2 godzinki więc ewentualnie można sobie dospać :) A kupki mamy codziennie 2-3 razy, zawsze po południu (karmię piersią). Ślicznie nam się rozgugała, nieraz taką kompozycję strzeli że można się polać ze śmiechu ;) No i ciągle się śmieje, szkrabik nasz kochany ❤️ mysza3 - a ta pani z allegro to nie \"angela_2005\" przypadkiem? Można powiadomić zarząd allegro a nawet zgłosić na policję ale ja jeszcze nie próbowałam bo w komentarzach wyczytałam że ten sprzedawca często się opóźnia z paczkami. Liczę jeszcze że będzie OK, ech... W razie czego pisz jak u Ciebie sytuacja się rozwija. Zapłaciłaś z góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kilka dni mnie nie było ponieważ w niedzielę mieliśmy chrzciny naszej córeczki. Była przesłodka. W kościele prawie przez cały czas spała, obudziła się tylko jak ksiądz polewał jej główkę.Później było przyjęcie na ponad 30 osób i też było super a teraz sobie odpoczywamy. anja 2525. justme, shiva24, peppetti dzięki dziewczynki za odpowiedz odnośnie USG bioderek. Mnie lekarz napisał że oba biodra są Ib nie wiem co to znaczy?jądra kostnienia głów kości udowych niewidoczne, klinicznie norma maja1980 ja swoją małą po kąpieli smaruję zawsze oliwką. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) Co do pieluszek to tak jak napisała wcześniej Pola,że to inwidualna sprawa każdej znas bo każda z nas wie co naszym skarbom najlepiej pasuje.My używamy pampersów3 i jesteśmy z nich zadowoleni innej firmy nie próbowaliśmy więc nie moge sie tu za bardzo wypowiadać. Jeśli chodzi o spacery to my wychodzimy dziennie bo nie ma innej możliwości,mąż pracuje od rana do wieczora a zakupy jakoś trzeba zrobić więc jakby jestem zmuszona,ale ubieram cieplutko niunie,wkładam ją do śpiworka i jeszcze kocykiem opatule i jak narazie jest ok. w niedziele mamy chrzciny:)jestem ogromnie wdzięczna mojej mamie,bo wszystkie obowiązki związane z przyjęciem wzieła na siebie,robimy je u rodziców bo mają większe mieszkanie a u mnie 2malutkie pokoiki więc troszke ciasno.Moja mama mi powiedziała,że mam koło siebie zrobić,ona z tatą wszystko przygotuje,podzielą sie gotowaniem i pieczeniem a młodsza siostra posprząta wszystko aby było cacy więc mam fuul wypas nic mnie nie obchodzi,dałam tylko kasiurke i na tym koniec,jednym słowem dobrze być w czepku urodzonym. ok ale sie napisałam,pozdrawiam was cieplutko i spadam zmyć farbe z głowy bo zaraz sie mała obudzi i będzie awantura o mleczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicka1987
Kochane dziewczyny pomóżcie mi proszę!! Chodzi mi o to w czym śpią wasze dzieciaczki?? Zrobiło się zimno więc trzeba by je troszkę grubiej odziać do snu. Moje maleństwo śpi w łóżeczku w śpioszkach w rożku i jest przykryte kocykiem, ale chyba jest Mu chłodno bo jest chłodniutki jak się go dotyka. jak są ubrane Wasze niunie do snu?? śpią w łóżeczku, wózku czy Waszym łóżku??????? śpią w rożku???? no i czym je okrywacie?? Ja się boję użyć poduszki z piór, żeby Malec się nie udusił pod nią! Aha i jeszcze chciałam zapytać czy Wasze skarby śpią na boczku czy na pleckach?? Jakoś boję się położyć synka bez rożka i przykryć poduszką. PROSZĘ poradźcie mi!!!!!!!! A jeśli wybrać kołderkę, to jak, owinąć w nią MALCA???? tak się boję żeby nie zrobić mu krzywdy, a robi się coraz zimniej, w domu jakieś 18-20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój misiak śpi
w pajacu z weluru pod kołdrą i jest ok - tuż po kąpieli zakładam mu czapkę a jak już zaśnie zdejmuję bo mu przeszkadzają troczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicka1987 moja niunia śpi w kaftaniku i śpioszkach albo w pajacyku w łóżeczku tylko pod kołderką i na to kładę cienki kocyk. Na całe szczęście mam kołderkę przypinaną na ekspres do prześcieradła bo mała tak wierzga, że w innym przypadku musiałabym co 5 min ją przykrywać. A to że jest chłodna, tzn. buzia i rączki, to sie nie przejmuj, sprawdzaj tylko czy kark ma ciepły. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubieranie dziecka sprawiało mi zawsze najwięcej trudności. o kąpielach i pielęgnacji noworodka piszą wszędzie, ale nie podają gotowych rozwiązań co do ubioru w różnych sytuacjach. Po kąpieli Huba ma zakładane body z długim rękawem i pajacyk - przykrywamy go kołderką i to koniec. Mam jakąś beznadzejną kołderkę, bo jest dość gruba i nie da się małego super opatulić, tak więc czesto śpi z nie przykrytą klatką piersiową i nic mu nie jest. A gdy wychodzimy na spacer to albo ma body z krótkim + cieplejsza bluzeczka albo body z długim i cienka bluzeczka i na to zakładam kombinezon i wkładam go w taką kołderkę do chrztu, którą mamy w wózeczku. I to jest tak w sam raz nigdy nie jest przegrzany an zmarznięty. Natomiast na początku gdy się urodził, gdy było jeszcze dosc ciepło ubierałam go tak grubo, że szok. Aż mi wstyd jak pomyślę, jak facet się musiał gotować. No ale uczymy sie na błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając jeszcze do pieluszek, to słyszałyście o pieiuszkach ekologicznych? Nasi znajomi używają takich od dawna i ich dziewczynki nigdy nie miały problemu ze skórą. Zamówiłam 3 paczki na spróbę. Podobno niee są takie ładne jak firmowe, ale jakością nie odbiegają. No i cena jest dobra. Jutro je będę miała, jak przetestuję, dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Maja 1980 ta klientka to nata62 , przestrzegam wszystkich przed nia !, napisalas ze mozna zglosic problem do allegro ale w jaki sposob ? Poradz :) Kobieta w ogole od jakiegos czasu nie odpisuje na maile , miala sprawdzic w sobote co z przesylka i od piatku zero reakcji a to juz 3 tydzien ! wkurza mnie to ze ktos mnie tak potraktowal , dlatego dzisiaj odwalilam wielkiego negatywa , zreszta wczoraj ja ostrzegalam ! Vanillam mam nadzieje ,ze Szymonkowi cos lepiej ?! Katusia ja tez mam ochote odreagowac , a chpisy to ja uwielbiam !!!wiec znowu podaj łapke :) Ja moja mała to chyba przegrzewam , po kapaieli zakladam jej najczesciej body z długim rekawkiem , spioszki i kaftanik , albo body i pajacyka z bawełny , ale w domu mam dosc cieplo , na kaloryfery musze reczniki mokre klasc , a i tak mala rano wstaje z katarkiem ! Balbi 77 ja o takichj pieluszkach niestety nie slyszalam ale jak przetestujesz to daj szybko znac bo jestem ciekawa co to za pieluchy :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas kupa;-) i z pampersow i huggisow wycieka,wiec uzywam ich na zmiane i ogolnie musze stwierdzic ,ze sie skasztanily na maksa 8 lat temu mojemu synkowi ani razu nic nie przecieklo a teraz..... wczoraj w koncu u pediatry,,,, ale jeszcze szczepienia nie bylo ( 7 tyg skonczyla) bo wyniki musze zrobic , dzis wyniki bilurbiny i morf. oby bylo wszystko ok co do wagi to 5650kg wazy domiska i przez 7 tyg przytyla 800gr tylko,troche malo ale to jest spioszek i przesypia niejeden posilek a lekarka powiedziala,ze wszystko oki i mam sie uspokoic bo dziecko chce utuczyc🌼 co do spacerow to tez wychodzimy codziennie,nawet jak sypie snieznkiem pozdrawiam papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicka1987
Dziewczyny dziękuję za porady. Powiedzcie mi jeszcze układacie Dzieciątka na boczku czy na pleckach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżwirka- kochanaja mam takie nerwy, bo już nie pamietam kiedy spałam, w ciązy cukrzyca i w ciągu nocy robienie pomiarów i dieta, a teraz to naturalne ze nie śpie bo mały w nocy je. tylko denerwuje mnie fakt, iż ja się z tym dobrze nie czuje, ze jestem taką nieznośną dla otoczenia ZŁOSNICĄ, musze zacząć nad sobą pracowac, bo robie krzywde innym i przede wszystkim sobie. nie wiem skąd taka nerwica hmmmmmm..... oby tylko to przeszło 👄 Mysza3- kochana to jak już bedzie po wszystki to umawiamy się przed kompem z piwskiem i chipsami i bedziemy się dzieliły wrażeniami jak to jest kolorowo w życiu hahahahahahahahahah bzuaki i to ogromne i podaje grabkę hihihihihihi 👄 nicka1987- ja daje na noc mojemu synkowi tylko bawełniany spiszek i kołderka, bo jak bym mu załozyła welurowy, a nawet i w jego pokoju wyłączony jest kaloryferek, to by się darł ze mu za gorąco. wiesz ja mieszkam w bloku, a bloki sa przegptwowane wrecz w tym okresie, inaczej jest w domkach vanilam- jej kochana jak mi ciebie szkoda z tymi akcjami kolka, przechodziłam to z Kubą, ale nie trwało to długo, bo wyeliminowałm całkiem mleko ze swojego jadłospisu , bardzo mocno cię całuje i 3mam kciuki, by jak najszybciej to się skonczyło 👄 balbi77- gdzie takie pieluszki mozna zamówić i ile kosztują???? 👄 Peppetti- no ciekawe te futerko, tylko ze ja mam synka hihihihihih to by dopiero wygladał w takim cudeńku , ale jestem puknieta 👄, Anja2525- odezwij się?? Miśka_26 chyba się z Anią gdzieś schowałyście- pewnie wpierniczacie krówke i nam tylko tu ochoty narobiłyście hihihihihihihihihihihihihihihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich przesylam buziaczki aniołekjg konwalia10 Laura_28 Szczęściara28 Wisniowa LuKrEcJa justme missarajevo Vanilam Edyta79 Kasiak* syliak iza iza ziarnko_piasku daria123 NINKA78 syska esa sakahet eve81 tristeza soophiee Tofikowa anja2525 mysza3 kasiek78 ***niunia*** ewapiano Diana 24 Kaja 72 Shira23 Granini kaska0110 lea76 azazella julllka zielony_talerzyk destiny Jolla25 Greta78 Aneteczka1976 dzidzia1975 Pola40 Peppetti diana shanti Monia18 malagocha333 Rinka84 aneta76 Sisterone Irysek Miśka_26 Shiva24 Dotex82 ksemma to-tylko-ja grako96 kamyczek-80 joasia_ Luiza342 Samara zekanna kofii Magda7184 fabia22 ewciau azallia balbi77 wrześniowka2007 Ania1978 _maja_1980 Elżwira jesli kogoś pominełam prosze mnie poprawić!!! ogromne buziaki dziewczynki moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusiu jestem jestem :) tylko troche zabiegana, mąż robi remont w firmie i musze troche nadzorować..hehe bo co kobiety oko to kobiety :) Mati zostaje z babcią a ja kursuje posrpawdzać wszystko kilka razy dziennie..bo już by kilka małych wtopek było, a z resztą co tu dużo gadać wiadomo jak faceci podchodzą do wystroju ;) troche się denerwuje bo w nocy jakiś kaszelek dopadł mojego synusia..gorączki nie ma, no i teraz ani razu nie kaszlał i nie wiem czy wołać lekarza? bo w taką pogodę nie chce go z domu wynosić..poobserwuje jeszcze i najwyżej zadzwonie do naszego pediatry, na dodatek po karmieniu dość dużo mu się ulało przy odbijaniu - a nigdy tego nie było..aj zawsze jakieś zamartwianie.. na wiosne chciałam wrócić do firmy chociaż na 4 godziny, a teraz mam wielki dylemat, na pomoc teściowej nie moge liczyć, a mama ma chory kręgosłup i dźwiganie 6 kg Matiego daje się jej we znaki :( więc mimo jej najszczerszych chęci nic z tego - a obcej baby przy moim Skarbie jakoś nie widze.....nie wiem jak to rowiązać - a jak Wy dziewczyny planujecie? może jeszcze uda się tak,że bede szła w godzinach takich, gdzie mama będzie mogła Matiego w wózeczku brać na spacer, to jakoś by moze obleciało ale dzieci szybko rosną :) jeszcze niedawno układałam na spód komody za wielkie ciuszki na Mateuszka, dziś je wyciągam i okazuje się,ze są na styk..nim się obejrzymy to już pójdą do przedszkola... Wam tez tak szybko uciekają tygodnie? ja co pomyśle jaki to dziś dzień- to zawsze niedziela...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik. Przed 13.00 ma przyjść lekarz, bo ten nasz synek to się w końcu wykończy. Dzisiaj w nocy co 15 minut miałam pobudkę, a karmiłam go co godzinę, bo był tak wymęczony, że pociągnął kilka razy i usypiał, więc za chwilę znowu był głodny. Poza tym podejrzewamy z mężem skazę białkową, bo ma taką drobniutką wysypkę na policzkach. Napiszę później co i jak. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam właśne meila od instytutu pampers no i niestety napisali, że wszystkie pieluszki od rozmiaru 3 zostały zastąpione tymi z balsamem, a dostać te bez balsamu można dostać w sklepach, którym zostało ze starej dostawy...tylko gdzie tych sklepów szukać ?:) hehe napisali,ze pieluszki Sleep & Play ne mają balsamu - nawet nie widziałam takich w markecie, tylko chusteczki pampers Sleep & Play - a może któraś z Was używała już ich? ciekawa jest jak one cenowo wyglądają no i wogóle wizualnie... ubrałam moje Skarbusia grubo bo jakoś chłodne rączki miał, a wole grube ubranie, niż wysuszajacy śluzówki kaloryfer - i śpi smacznie jak niedżwiadek :) na szczęście ani ksaszlu, ani katarku nie widać...mam nadzieje,ze to w nocy było tylkood suchego powietrza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam - Kochana 🌻 może i rzeczywiscie rozwiązaniem dla Was byłoby podanie mleka np. bebilon pepti, ono tez ma niby zapobiegać kolkom..skoro u Was ciagle coś się dzieje, no i Ty przecież przemęczona jestes..popytaj pediatre, moze lepiej przejsć na butelke? chociaż niby wszędzie się twierdzi,ze mleko matki najlepsze, ale jak widać nie zawsze... odnośnie tych pieluszek sleep& play to znalazłam na stronie pampers,ze to nowa lnia dla oszczędnych, są niby tańsze i co najważniejsze bez balsamu - muszę ich poszukać i przetestować :) oto link : http://niemowle.onet.pl/pl_PL/products.php?id=sl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×