Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Peppetti, ja nie mam urazy do ciebie. Kazdy ma prawo do swojego zdania. Mnie zdziwilo tylko, ze napisalam cos zupelnie szczerze i zostalam potraktowana jak alkoholiczka. Tu jest albo czarne , albo biale.Jak pijesz, to nie dbasz, niewazne, ze napisalami ile i dlaczego. Wszystkich do jednego wora. To ja zaczelam wyciagac wnioski z tego, ze nie warto tu byc szczerym. Moglam napisac, ze sie mecze, nie moge spac, tabletki nie pomagaja, ale walcze. Glupota moja bylo pisac o alkoholu, bo widze co na kafe sie dzieje. Wlasne zdanie, troche odmienne od wszystkich nie jest tu tolerowane. Spokojnie Peppeti, mysle ze warto mimo wszystko byc soba, tylko odpowiadajac na czyjes komentarze najpierw trzeba zrozumiec drugiego czlowieka, kazdego nalezy traktowac indywidualnie, bo nie ma dwoch takich samych osob na naszej ziemi. Czasami trudno odczytac w linijkach czy ktos jest zlosliwy, dobry, zazdrosny, troskliwy itd. Nie siedzimy na przeciwko siebie i nie widzimy sie, wiec trudno jest czasami ocenic intencje drugiego rozmowcy. Wczesniej ktos tu napisal, ze jak blizej sie poznamy, to latwiej nam bedzie ze soba rozmawiac, a tych nieporozumien bedzie mniej. Mi sie tez tak wydaje. Pozdrawiam mocno i zycze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też sie wydaje że kilka z nas troche za bardzo wyolbrzymiło tą \"niby kłótnie\". Czytałąm wypowiedzi na bieżąco i ani nie zauważyłam żeby ktoś był atakowany, ani nie zauważyłam żadnych apodyktycznych opinii. Dzięki temu natomiast wywiązała sie dyskusja z której można sie sporo dowiedzieć. Nie przesadzajmy, chyba nie o to chodzi żeby tylko sobie przytakiwać i głaskać sie po głowie- w ten sposób nigdy nie poznamy innych poglądów niż nasze . Nie bądzcie aż tak drażliwe :) Rozumiem , że ciąza to taki stan sprzyjający emocjom ale jak nie ma emocji to nie ma dyskusji. Poza tym Peppetti wcale nie podoba mi sie , to co napisałaś przed chwilą Od dziś będę grzeczna i będę tylko ładne się uśmiechać Masz być normalna a nie jakaś bezosobowa ;) I jeszcze jedna prośba mam wrażenie że jest wśród nas osoba której zalezy na \" podgrzewaniu\" nieprzyjemnej atmosfery, zawsze kiedy tylko można skrytykować nasz topik - krytykuje, a to że nie odpowiemy i tak na pytanie, a to że nikogo jak zwykle nie ma itd. Mnóstwo niepotrzegbnych pretesji. Musimy to przerwać bo jak tak dalej pójdzie to będziemy przenosić sie do innych miesiecy ( sierpień lub pażdziernik) bo nasz topik umrze śmiercią naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a , i zobaczcie znów są emocje i dzięki temu nasz topik dzisiaj żyje , nieraz o tej porze niebyło co czytać a dziś :D Faktycznie wiosna dobrze nastraja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Irysku. Byl przynajmniej temat:). Za chwile pojawi sie nowy i o to chodzi. Trzeba o czyms rozmawiac, bo ilez mozna o mdlosciach:). Jedyne co mnie przeraza, to to , ze czasami tak trudno zdobyc sie na indywidualne podejscie i troche zrozumienia. Ale i tak u nas nie jest zle. Jak czasami czytam zlosliwosci na innych topikach, to sie za glowe lapie. Mi sie tez stwierdzenie Peppetti nie podoba, nie o to chodzi. Peppetti badz soba! Naprawde, rozmowa poprzez slowo pisane jest trudna, a szczegolnie jezeli sie nie znamy. Skad mamy wiedziec jakie emocje niosa ze soba nasze wystukane na klawiaturze wyrazy. Mysle, ze stad te nieporozumienia. Za piekna pogoda na te nieporozumienia. Slonce swieci, krokusy zakwitly, jest chyba wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Teraz Irysek marudzi, że nie byłoby co czytać :D Mam wrażenie, że ktoś na siłę próbuje tworzyć rodzinną atmosferę - ona się sama utworzy jesli damy jej szansę. Nie można traktowac tego topu tak śmiertelnie poważnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki :D Widzę, że wywiązała się gorąca dyskusja ;) Byłam wczoraj u lekarza - na razie wszystko jest OK, ginekolog przepisał mi Femintal N, żelazo i kwas foliowy 5 mg. I wiecie co, kurcze źle się czuję, mdli mnie, boli głowa i tak zastanawiam się, czy to aby nie przez witaminy. Ostatnie tygodnie całkiem dobrze znosiłam, a wczoraj zażyłam pierwszy raz witaminy i dzisiaj od rana ledwo stoję na nogach. Trochę zdiwiłam się, że ginekolog nie kazał mi robić USG na przezierność. Nie wiem, co o tym myśleć. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta piękna słoneczna pogoda pobudza do ruchu :) dziś wymyłam okna i wymieniłam firany :D Super!!!! Już dawno tak się nie nameczyłam :P czuje się 5 kg lżejsza :) Zaraz idziemy na ogródek siać z teściową warzywa :D uwielbiam wiosnę!!!!! Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn!!!!! Dokładnie to jest forum i gada się o wszystkim, ale jestem pewna że nikt nie chce tu nikogo urazić 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEK Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........02,09...2 5 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Kasiak84..........Kasia......Śląsk...............29 .11......05.09........23 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 aniołekjg..........Julia ......Skierniewice.....26.11.........??...........28 daria123...........Marta........lubelskie........03.12.. ....10.09......29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .12.09.......28 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......12.09...... 23 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. ........06.12......12.09........30 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12...... .14.09......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.0 9. ......34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz.........09.12.... ..15.09......23 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......25 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 destiny.............Ania.......Siemianowice.......11.12. ......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie................09.12......23 .09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie..............20 .12....24,09.....24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09.... AnA82..............Anka.......Kraków................20. 12.....29.09....25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy któraś z Was zastanawiała sie może nad możliwością pobrania krwi pępowinowej u dziecka? Na ostatniej wizycie lekarz spytał mnie czy myślałam o tym i dał mi taką kilkustronicową broszurkę do przejrzenia. Powiem szczerze , że idea jest super ale ceny... jak zwykle w Polsce. Dla zainteresowanych podam linka www.progenis.pl można tam sporo wyczytać a przede wszystkim poznać cennik. Jestem ciekawa czy w ogóle myslałyście o tym i jakie macie zdanie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wczoraj słuchałyście jakichś wiadomości to podawali tam informacje o śmierci 21 letniego chłopaka u którego zastosowano metodę leczenia białaczki komórkami macierzystymi, co prawda chłopak zmarł ale wskutek zakażenia , natomiast przez 3 m-ce od przeszczepu był wyleczony z białaczki. Na świecie podobno jest to już metoda leczenia normalnie stosowana, w Polsce nadal w fazie pierwszych zabiegów. Ale biorąc pod uwagę światowe dokonania chyba i u nas wkońcu zacznie być stosowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) faktycznie, skonczmy juz ten watek, bo nie dosc, ze sie w pracy denerwujemy, to jeszcze tutaj, a po to ten topik jest, zeby sie wspierac:) -->tofikowa, super, ze wszytko ok wyszlo u dzidzusia:) co do witamin, to niestety sie na ten temt nie wypowiem, bo biore tylko folik. a z przeziornoscia to myslalam, ze wszyscy lekarze robia to badanie, ale kilka dziewczyn napisalo, ze nie mialy, to juz sama nie wiem... dziewczyny, macie jakies spoosoby na \"niedenerwowanie\" sie na innych? dzisiaj myslalam, ze kilkoro uczniow pozabijam, bo tak sie bezczelnie zachowuja, uczyc sie nie chca, kasiazek nie nosza, powinnam sie przestac nimi przejmowac, ale kurde nie potrafie:( musialalm sie wyzalic, dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_talerzyk najlepszy i najskuteczniejszy to L 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony_talerzyk ja tez Twojej profesji jestem. I od razu poszłam na L4. Juz czasy Siłaczki mi przeszły:) Moje dziecko jest wazniejsze. Nie będe może opisywała dlaczego teraz tak uważam. Tryzmaj sie ciepło i uważaj na siebie. Krzyki i wrzaski, jakie są w szkole nikomu na dobre nie wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) wiem, ze to najlepsze, ale pracuje dop. od wrzesnia i nie chce tak od razu brac... i tak teraz bylam ponad 2 tyg, przez to przeziebienie. juz sama nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony talerzyku - doskonale Cię rozumiem. Chociaż ja pracuję w wyjątkowej szkole, gdzie wszelkie problemy wychowawcze mnoży się razy 10 :( Ale co robić? Do 22 marca jestem na okresie próbnym, więc póki co nawet nie myślę o L4 :( Przykre to, zwłaszcza, że w zeszłym tygodniu uczeń tak mnie wulgarnie zwyzywał przy całej kasie, że już naprawdę miałąm ohotę rzucić to wszystko w cholerę ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany. zielony _talerzyk i tristeza, wspołczuje wam strasznie. nie dość, ze to taki teraz \"specjalny\" stan to jeszcze musicie sie z niedobrymi dziećmi męczyć! sytuacja bez wyjścia z tym okresem próbnym i nową pracą, ale ja pewnie zostawiłabym t wszystko i poszła na zwolnienie. sama, jestem na trzecim roku studiów na UJ, prawo dzienne, a wziełam dziekankę. nie miałabym siły chyba sie teraz uczyć. trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
cześć dziewczyny:) peppetti-widze,że po tym feralnym zdarzeniu mniej sie odzywasz na forum,szkoda.Uwazam cię za bardzo miłą,sympatyczną i otwartą kolezanke do rozmowy,nie chce nikogo usprawiedliwiać ani winić bo tamten temat poprostu czeba zakończyć,głupio wyszło-ktos chciał dobrze-druga osoba żle to odebrała a ja to pozostawie bez komentarza.Odzywaj sie częściej-co było mineło.buziaki jak sie czujecie dziewczyny w tak piękną wiosenna pogode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! Witam was po kilku dniowej nieobecnosci.. Dzis tez zagladm tylko na chwile zebyscie o mnie nie zapomnialy.. Pomimo nadchodzacej wiosny,dobrego samopoczucia, dzis smutny dzien.. Odwiozlam moje \"Szczeście\" na lotnisko.. Nie chce zanudzac.. Moze troszke chcialam sie pozalic... Pozdrawiam Was cieplutko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
cześć AnA82:) rozumiem cie doskonale-napewno jest ci smutno,i jezeli czujesz potrzebe rozmowy z kimś na ten temat to jestem otwarta i z chęcią porozmawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od roku czytam wasz topik i tak zastanawiałam sie kiedy wkońcu zobacze dwie kreski! No i co? wczoraj zobaczyłam jestem najszczesliwsza na świecie, a mąż jeszcze bardziej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja, dzieki wielkie ale chyba dzis nie nadaje sie do rozmow a szczegolnie na ten temat.. Ale jeszcze raz dziekuje...:)🌼 A nowej kolezance bardzo gratuluje i ciesze sie razem z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
AnA82-nie ma za co-trzymaj sie:):):) no i witamy nową uczestniczke tego forum.GRATULUJE:):):)mam nadzieje,że zostaniesz z nami i dopiszesz sie do naszej tabelki:)rozumiem,że narazie robiłaś tylko test-więc teraz wizyta u gina i podziel sie informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, pamiętaj, ze masz nas na forum! radość dwie kreski koniecznie dopisz sie do naszej tabelki:) fajnie że jest nas coraz wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dwie kreski to chyba termin nie na wrzesień, co ? ;-) Dopisz się do tabelki :) Witamy serdecznie :) Myślałam o tej krwi z pępowiny już ostatnio, ale cena skutecznie mnie zniechęciła - nie stać mnie na zamrożenie :-0 a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radość 2 kreski, gratulujemy z calego serca!:) zosiu, masz racje, ze wzielas dziekanke, mam kilku znajomych, ktorzy przez to samo przechodzili i naprawde czasami byli juz wyczerpani psychicznie. tristeza, ja tez pracuje w takiej szkole:p smiejemy sie, ze to specjalna szkola:P wiec doskonale Cie rozumiem! Samara, a ile to kosztuje? bo tez sie zastanawialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samara, my z mężem czytaliśmy dużo o krwi z pępowiny, bo w razie jakieś choroby to dzidzia byłaby \"zabezpieczona\", ale gin ostatnio nam powiedziała, ze niestety polskie szpitale nie są wystarczająco dobrze wyposażone aby taką krew przechowywać. sama już nie wiem. Zielony_talerzyk, jak miło, powiedziałaś do mnie \"zosiu\", rozumiem , że teraz chcesz jeszcze popracowac, ale jak tylko będziesz miała możliwośc to od razu idź na zwolnienie. nie warto męczyć, zwłaszcza że za niedługo brzuszki będa już większe i pewnie większa trudność będą sprawiały nam nawet najprostsze czynności, a co dopiero zajmowanie sie niegrzecznymi dziećmi. Dziewczyny, mykam już spać, trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny, dziękuję za obronę przed unicestwieniem mojego własnego JA :) :) Nie mam zamiaru znikać z kafe, ani mniej pisać. Wczoraj po prostu nie było mnie cały dzień w domu. Obiecałam sobie, że po prostu nie będę wdawać się w dyskusję gdzie mam bardzo radykalne poglądy. Chociaż boję się, że w każdym temacie dotyczącym ciąży, ja mogę mieć takie radykalne opinie. Tak jak napisane jest w przytoczonym na bloogu artykule, strach zależy od doświadczenia. A ja w temacie ciąży mam dużo doświadczeń. Niekoniecznie tych opytmistycznych. :( Mam nadzieję, że znów się na mnie nie obrazicie, ale chcę jeszcze raz wrócić do tematu alkoholu. Przeczytajcie sobie poniższy artykuł http://www.ona.24polska.pl/ona_i_ciaza/zdrowie_w_ciazy,pije_i_pali_jak_ciezarna,300.html pozdrawiam cielutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc Peppetti:) widze, ze Ty tez juz wstalas:) zaraz zbieram sie za czytanie artykulu i o krwi i o alkoholu. Znowu dzis mamy takie sliczny dzien!:) wiecie co, nie wytrzymam do tego 14 na wizyte i zaraz bede dzwonic przekladac na przyszly poniedzialek. Zwlaszcza, ze ostatnio mam potworne koszmary i boj sie podwojnie. Zosiu, ciesze sie, ze Ci sprawilam przyjemnosc:) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×