Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Gość bergamotka21
witam ponownie. co tam słychać??? przez weekend ssałam ten olej. kiedy będzie widoczna jakaś poprawa w związku ze zdrowiem? narazie nic nie odczuwam, ale będę konsekwentna. a czy na wypadanie włosów ten olej też pomaga, bo ostatnio to masakra. strasznie dużo mi ich leci. i na dodatek nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotoryzowana
Mie to niestety obrzydza, od razu mam odruch wymiotny... POLECAM BO WARTO -> pisałaś(eś), że pomaga na guzy mózgu, możesz mi podać źródło takiej informacji? Albo choć więcej szczegółów. Byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
laska która założyła ten topic podała stronę internetową na której możesz o tym poczytać. ale tez wystarczy że wpiszesz w wyszukiwarce ten temat to znajdziesz wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jestem nowa...mam pytanie- co jeśli połknę ten olej????? No i czy na sprawy hormonalne to też pomaga? Proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomam
Muszę przyznać że niedawno tj. w czercu zaczęłam ssać olej , ale wtedy nie wiedziałam że w pierwszym okresie może nastąpić pogorszenie stanu zdrowia ,kiedy było coraz gorzej ,przestałam ssać bo myślałm że to przez ten olej nic mi nie przechodzi i pobiegłam do lekarza i oczywiście kolejny antybiotyk na anginę .Jakoś powoli dochodzę do zdrowia , ale wystarczy że wypiję coś zimnego to zaraz boli mnie gardło.Przypadkiem trafiłam na ten topik i tu się dowiedziałam że wlaśnie tak może być , tz. pogorszyć sie ale potem może być tylko lepiej , więc znów zaczęłam i kilka dni już ssam , jak narazie poprawił się stan moich śluzówek a to że jestem teraz tak blisko oceanu też ma wpływ na moje gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhjuyjyhj
starajcie sienie połykac tego oleju bo tam są toksyny z oeganizmu.nie wono polykać .na sprawy kobiece tez pomaga iwszelkie guzy jajnikow.itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to wzmaga łaknienie
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdf
ja bym powiedziala ze odchudza wręcz:)bo przemiana materii sie poprawia zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
ja tez zauwazylam lepsza przemiane materii po tym oleju. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to wzmaga łaknienie
Jak lepsza przemiana materii,to i większy apetyt... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
na pewno nie. mi to sie raczej w ogole nie chce jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga,uwaga zaczynam ssać przewidywany czs zakończenia operacji 00:35 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
witam. chciałam się was zapytać po jakim czasie będą zauważalne jakieś efekty. też w sumie nie jestem pewna czy ja prawidłowo ssę ten olej. jak możecie to napiszcie mi dokładnie jak to robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfd
ssaj ja kcukierka w przedneij czesci jamu sytnej miedzy zebami powolutku ssaj i bez wysilku :)tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
dobra dzięki, ale po jakim czasie zauważyliście jakieś efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
co wy ludzie nic się nie odzywacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .łączenie tematów.
***Efekty i skutki po oczyszczaniu watroby olejem*** 11:28 Eksperymentujaca Topiki o metodach oczyszczania watroby sa, ale malo kto pisze o skutkach, tych pozytywnych i negatywnych. Wpisujcie tutaj swoje KONKRETNE OPINIE - komu pomoglo i co wyleczyl ta metoda, a komu zaszkodzilo. Ja oczyszczalam watrobe 3 razy. Efekt - lepsze samopoczucie w pierwszych tygodniach po oczyszczaniu oraz zywszy kolor ust. Skutek negatywny - klucie w boku, mimo ze wczesniej tego nie bylo. Moze kamienie sie rozdrabniaja i to dlatego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfh
malo kto ssie bergamotko ..bop kazdy mowi ze to głupota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
ja ssę ten olej i chyba nie chcę przerwać. narazie jestem uparta. nie interesuje mnie co mówią inni. zobaczymy jak będzie a ja wtedy do was napiszę. ssę ponad tydzień. czuję się trochę lepiej psychicznie a dla mnie to ważne bo ostatnio mam takie dziwne depresje (zawsze latem). mam nerwice i głównie to zależy mi na tym żeby ona w końcu dała mi spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano possałam przedśniadaniowo a teraz będzie ssanie przedobiadowe :) nawwet jeśli efektem mają być tylko bielsze ząbki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobryczlowiek
Widzialem ze kilka razy na forum podane zostaly linki do ksiazek Tombaka w pdf. Czy jakas dobra duszyczka moze przeslac mi je na maila wali21@wp.pl albo wrzucic znowu na jakis serwerek i linki podac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
i co nikt nie ssie oleju? kurde chyba wam się tego odechciało. a pisząc szczerze ssę ten olej już od 2 tygodni i nawet jeszcze ząbki mi nie wybielały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ssie juz olej od stycznia , byly male przerwy gdy wyjezdzalam i bylam poza domem. A wiec co mi sie poprawilo, stan moich dziasel ulegl poprawie, mialam juz zaawansowana paradentoze, a teraz mam ladne rozowe dziasla. Jeden z zebow mnie bolal i to bardzo, a na wierzchu tego zeba byla swiezo zrobiona porcelanowa koronka, sporo zaplacilam, po pewnym czasie ropa mi sie przez podniebienie przebila i wszystko wyplynelo, pieknie sie wygoilo, zab nie boli i jest wszytsko ok. Co jeszcze ? poprawila mi sie cera, na nic nie chorowalam specjalnie wczesniej, ale teraz czuje sie duzo lepiej, no i wogole nie mialam zadnych przeziebien, tyle lub az tyle, ja jestem fanka ssania oleju, polecam, bo to taki rodzaj szczotki, ktora wymiata z organizmu toksyny, a wiec nie bedzie dochodzilo do rozwoju roznych chorob, ja teraz ssie profilaktycznie. ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Flora
czy w tym czasie zauważyłaś jakieś zmiany w wyglądzie wypluwanego oleju? wszystko jest jak na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ssałam od stycznia 5 miesięcy. Wygląd ssanego oleju zmieniał się w zależności od mego stanu zdrowia - gdy dobrze się czułam, to wypluwałam dość rzadki olej, gdy byłam przeziębiona, to bardzo gęsty. Zniechęciły mnie do ssania tworzące się małe zmarszczki wokół ust, bo kiedy ssałam olej, to usta układały mi się w \"dziób\" :D Ale ogólnie ssanie oleju, to rewelacyjny sposób na pozbycie się infekcji gardła i oskrzeli oraz na stany zapalne zatok. Ja ssałam dwa razy dziennie po 20-30 minut, a gdy przeziębiałam się w międzyczasie, to nawet 3 razy dziennie. Wtedy po 1-2 dniach wychodziłam z choroby. Gdyby wieść o tej metodzie rozeszła się po ludziach, firmy farmaceutyczne zadrżałyby, bo spadłaby natychmiast sprzedaż wszelkich świństw, tak bardzo niszczących błonę śluzową dróg pokarmowych. Można by było wtedy spodziewać się kampanii wyśmiewawających naszą metodę, tak jak to stało się, kiedy na rynek weszły leki homeopatyczne, które nie tylko są skuteczne, ale i nie niszczą organizmu (nawet je wzmacniają, ale farmaceutykom to nie w smak). Pozdrawiam wszystkich ssaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chaber
bzdury piszesz,farmaceutom nie w smak homeopatia? Nie zauważyłam.Bardzo chętnie sprzedają coś co nie może ani pomóc,ani zaszkodzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osoby powyżej Może trochę kulturalniej, hę? Nie miałam na myśli aptek, tylko firmy produkujące leki. Za ewentualne wprowadzenie w błąd przepraszam. Sugerujesz, że lek homeopatyczny ani nie pomaga, ani nie szkodzi? Dziękujemy za poinformowanie ...... Więc powiem Ci jeszcze, że ssanie też na nic nie pomoże ...... Tobie. Wlej sobie kilka kropli oleju do sałatki, będzie lepszy pożytek...... dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"hej Flora \" jesli chodzi o wyglad oleju to nie przygladalam mu sie za specjalnie, czasem byl gesciejszy czasem rzadszy, czasem bialy a czasem zolty, nie wiem od czego to zalezalo, myslalam ,ze od czasu ssania .....tj. trzymania w buzi, a moze faktycznie od tego co sie akurat oczyszczala....., ja szybko wypluwalam, plukalam usta plynem mietowym i mylam zeby, jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chaber
Prof. A. Gregosiewicz 25-07-2006, 11:35 212.182.97.252 (dsk.vlan186.corcoran.lubman.net.pl) SZANOWNI POSŁOWIE KOMISJI ZDROWIA Oto raport czasopisma Służba Zdrowia, w którym 14 naukowców, lekarzy i farmakologów, udowadnia, w sposób nie budzący merytorycznych wątpliwości, że homeopatia jest oszustwem leczniczym. Raport zawiera także opis manipulacji prawnych, których efektem jest możliwość dopuszczania do obrotu "leków" homeopatycznych, bez obowiązujących procedur kontrolnych (http://www.sluzbazdrowia.com.pl/html/more3556.php). Ta sytuacja jest skutkiem przegłosowania przez Sejm artykułu 21 ustawy "Prawo farmaceutyczne", który zawiera (m.in.) absurdalny, niezgodny z Konstytucją i ośmieszający polską medycynę i polskie prawo, zapis (cytuję): "Produkty homeopatyczne nie muszą wykazywać dowodów skuteczności terapeutycznej" (sic !). Na tej podstawie dopusz-czono do uproszczonego obrotu, tzn., wyłącznie na podstawie opinii "lekarzy" homeopatów (sic !), ponad 5 tysięcy "leków". Nie można wykluczyć, że powyższy zapis powstał na sku-tek, niezgodnego z prawem, lobbingu. Jedynymi bowiem beneficjentami zapisów artykułu 21 ustawy "Prawo far-maceutyczne" są francuskie i niemieckie koncerny homeopatyczne, które, żerując na nieświadomości pacjentów, zalewają nasz rynek granulkami cukru przeno-szącymi "duchową postać leku" lub - wg nowszej terminologii - "wirtualną informację leczniczą" (sic !) Opisana w raporcie "technologia" produkcji "leków" homeopatycznych wywodzi się bezpośrednio z dziewiętnastowiecznego okultyzmu i jest, w oczywisty sposób, niezgodna z podstawowymi prawami nauki. Z raportu wynika, że stosowanie "kuracji" homeopatycznych, m.in. u pacjentów z chorobą nowotworową, może powodować, tragiczne w skutkach, opóźnienia właściwej te-rapii. Szokujące dane liczbowe na ten temat opublikował prof. M. Pawlicki (Instytut Onko-logii w Krakowie), lecz zostały one zlekceważone przez kolejne ekipy rządzące. SZANOWNI POSŁOWIE KOMISJI ZDROWIA Nowelizacja ustawy "Prawo farmaceutyczne", polegająca na oddzieleniu homeopatii od medycyny, jest absolutną koniecznością. Podobnego zdania jest całe medyczne śro-dowisko naukowe. Do takiego uogólnienia upoważnia mnie doświadczenie z wieloletniej walki z homeopatycznym kłamstwem i częste kontakty z wieloma ekspertami w dziedzinie oszustw leczniczych. Istotą nowelizacji powinno być: 1/ CAŁKOWITE USUNIĘCIE ARTYKUŁU 21 Z USTAWY "PRAWO FARMACEUTYCZNE" 2/ WYDANIE ZAKAZU ORGANIZOWANIA KURSÓW NA TEMAT HOMEOPATII W PAŃSTWOWYCH UCZELNIACH MEDYCZNYCH. 3/ WYDANIE ZAKAZU DYSTRYBUCJI "LEKÓW" HOMEOPATYCZNYCH PRZEZ APTEKI. Realizacja przedstawionych propozycji jest ostatnią szansą, by, w realnej przyszłości, można było zawrócić polską medycynę z fałszywej drogi, akceptowania przez władze pu-bliczne (sic !), największego oszustwa w historii lecznictwa. A ssanie oleju stosuję jako uzupełniającą metodę mycia zębów z powodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×