Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Gość gość
jeśli akurat to nie jest komuś potrzebne to nie ma rewelacji jak ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a podobno ssanie siusiu jest o niebo lepsze ale kto to wie kto to doceni nikomu się nie chce nawet spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to najlepiej starej WALĘDZIAKOWEJ a żadne insze niech Wacek Broni nie rusza przed 3 cim stycvznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawia was jak zwykle Maciej z Podkarpacia sosiad Admina wieta jaki to porządny chop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eedziaa
Hej,wierzcie albo i nie, ale moja siostra miała guza gdzieś na narządach kobiecych.Nie jestem do końca pewna gdzie dokładnie, bo opowiedziała mi o tym dopiero po wszystkim. W każdym razie chodziła do ginekologa jednego a potem poszła do drugiego, ale nie chciała zdecydować się na operację, bo jak twierdziła "nie ma czasu" (mieszkała wtedy w Anglii). w każdym razie ssał olej słonecznikowy tłoczony na zimno. codziennie, systematycznie tak jak trzeba, przez prawie rok. Jakież było jej zdziwienie, gdy przyjechała do Polski, poszła do ginekologa, a tam...nic...guz zniknął.lekarz zdziwiony, ona tym bardziej. i tak to się właśnie skończyło.Jestem ciekawa czy ssanie oleju pomogłoby mi osobiście przy niedoczynności tarczycy? wiecie może o takich przypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia

Moim skutecznym sposobem na odchudzanie jest Foreverslim, ten preparat działa w 100% i na dodatek nie mam efektu jojo o który się tak bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraT

Moim zdaniem nie ma pewniejszego środka wspomagającego odchudzanie od Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×