Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

dziewczyny ze skoliozą?

Polecane posty

[29.12] 11:55 ciooo hej, chciałabym zapytać czy są tu jakieś dziewczyny ze skoliozą? tzn ze skrzywieniem kręgosłupa? chciałabym o tym pogadać, bo ja mam, tzn już po operacji jestem ale zastanawiam się nad drugą... poprawką... odezwijcie się jeśli was też to dotyczy!! [29.12] 11:56 laaaaaaaaaaaaaaaaaaapa ja mam , ale strasznie bola mnie kregi szyjne, bez operacji [29.12] 11:59 piszcie chciałabym wiedzieć jak Wy to przechodziłyście? i jak się czujecie?? no i czy idziecie na drugą???? [29.12] 12:02 trefniś amator też to mam ale u mnie na szczęście obyło sie bez operacji ile miałaś tego skrzywienia? słyszałem że operują od 15 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wytrsssss
ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 18
ja tez mam i około 40 stopni ledzwiowo jestem mocnej kosci wiec az tak bardzo sie nie rzuca w oczy jak w przypadku kiedy byłabym bardzo szczupła strasznie to krepujace tak skolioza :( ale musze sie uczyć z tym życ bo na operacje sie boje iśc boje sie ze nie bede tak gietka jak teraz nie myślac juz o tym ze istnieje ryzyko niepowodzenia operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_23
hejka.ja mam 35 stopni skrzywienie. W jakim szpitalu czy sanatorium byłyście? Bo ja na GÓRCE w Busku-Zdroju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_23
napiszcie coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
ja tez mam skolioze, ale chyba nie az tak powazna jak wy, mialam rehabilitacje jak bylam mala i u mnie to sie objawia krzywymi łopatkami. A jak dlugo siedze przy biurku to umieram z bolu. czasem tez bardzo boli tak samo z siebie, podobno kosci naciskaja na nerwy, mialam znowu chodzic na rehabilitacje, ale to olewam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam skoliozy, ale mam skrzywienie kręgosłupa, notabene dobrze skorygowane, ale nie zupełnie, wiadomo. Górka, Busko-Zdrój, świetna rehabilitacja i dobre podejście do pacjenta. Byłam trzy tygodnie i naprawdę nie żałuję, choć było to.. parę lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_23
ja tam byłam po 2 tyg zawsze i aż 12 razy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×