Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

Mojego ostatni szczyko w plecach zachowywal sie jak staruszek-oj mialam ubaw:-D Dziewczyny wiem ze na was moge liczyc,a sprawa wyglada tak-okropnie rozdwajaja mi sie paznokcie sa lamliwe i do bani, mysle ze to przez odchudzanie wiec moze znacie jakies dobre odzywki do paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mela26....ja niestety ci nie doradze:( Nigdy nie mialam ladnych paznokci a jedyne czego uzywam to jakas odzywke w emulsji ,nakladana tak jak lakier chyba z revlona..Moze inne dziewczyny maja wieksze pojecie na tan temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja uciekam juz spac:)bo ciekawe jak rano zwleke sie z lozka;) A wiec pamietajcie kobietki zeby jutro wpisac NIK/WZROST/WAGA/ZRZUCONE KG/CEL.. to gdzies tak kolo 17:00 skompletujemy tabeleczke:) hm...ciezka walka przed nami dziewczyny ale taka motywacja co tydzien jest potrzebna:D Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich o poranku... dzisiaj jestem pierwsza... stawiam wszystkim dobrą kawke hehe, zważyłam sie i troszke ubyło aż dziwne, bo zawsze najedzona jestem... ale fajnie:) Dzisiaj czeka mnie bieganie po mieście, przez kilka godzin wiec ćwiczenia sobie odpuszcze, zrobie troche brzuszków na noc i tyle. :D 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela 26 ja mam tipsy, ale kiedys bardzo bardzo pomogły mi tabletki merz special ( nie wiem jak to sie dokładnie pisze). Nie nadążam za wami... 🌻 Otreby kiedys kupiłam ze sliwkami chyba. jak dla mnie to było takie paskudne ze jesc tego nie mozna była. fee :-O Ja uwielbiam jogurcik naturalny i płatki fitnesss z owocami :-) tzn odwrotnie. płatki z jogurtem :-) Z sukienka sie wstrzymuje bo lepiej w sklepie kupic, przymierzyc i w ogole. Jak nie znajde jakiejs fajnej to wtedy ja kupia, ale wolałabym zeby była symetryczna i chociaz jedno kolano bylo przykryte, zobaczymy. Moze jakas inna wypatrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzien:D Mela - a czy przy odchudzaniu wspomagasz organizm jakimis witaminkami? Byloby to wielce wskazane! Tym bardziej, jezeli drastycznie zmienia sie diete. melduje swoja wage zgodnie z umowa: 175cm 69kg zrzucony 1kg cel 62 kg buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważyłam sie. Jest 61,9 czyli 62 prosze wpisac do tabelki... :-) tylko pół kilo ,,, dobre i to . Ale zaczyna sie rodzic we mnie wieksza motywacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
no to i na mnie kolej! :) Od razu mowie bo jestem w szoku, dwa dni w tym tyg mialam max obrazstwa a od kiedy sie wazylam ostatnio mineło zaledwie 5 dni. A efekt taki ze schudłam idealnie 1kg 27.01 65.1 03.01 64.3 08.01 63.3 hurrrrra! ad_21...1.70... 63.3...1.8...(sama nie wiem)moze 57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
Jesli chodzi o paznokcie, to mojej siostrze pomogl wyciag ze skrzypu polnego (w tabletkach) ale efekty byl dopiero po 2 miesiacach. kiedys kupilam jej odzywke, byla na prawde genialna, miala w sobie drobinki czegos, paznokcie miala po niej jak kamien, to bylo firmy Maxfactor (19.90) ale jaka konkretnie to nie powiem, jak wroci z pracy to sie jej spytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
a! dodam jeszcze ze z tych 1.8 ktore schudlam w te 12 dni, 1.35kg to czysty tłuszcz! (mam wage ktora to mierzy) Jupi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! jestem... Pojechałam na weekend do rodzinki skutkiem czego byłam odcięta od netu :( strasznie mi się za wami tęskniło... przyznam się od razu na początku że w sobotę skusiłam się na piwo a w niedzielę na całego kotleta... :( w związku z czym z obawą stanęłam dziś rano na wagę... a tu co? 1 kg mniej!!! strasznie się cieszę. Więc u mnie wyględa to tak: 174 cm byo 70 kg jest 69 kg cel 61 kg 🌼 🌼 🌼 dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzieki dziewczyn za wszystkie rady-jestescie kochane🌻 Z witamin biore feminatal(dla kobiet w ciazy)ale coś marnie dzialaja bo naprawde paznokcie mam fatalne,popatrze na allegro moze znadje cos dobrego.Jakis rok temu tez mialam tipsy po ich sciagnieciu paznocie mialam porozdwajane do polowy-makabra i juz sie nie skusze. Waga od piatku bez zmian 59kg Dziś biore sie ostro za cwiczenia i zero podjadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
aha, zapomnialam, polecam wam wejsc na strone www.vitalia.pl , mozna tam sprawdzic w jakim czasie nalezy optymalnie ztracic kilogramy i jest tez podany maksymalny czas, w jakim mozna to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tipsy mam juz ponad 2 lata... jak ich nie mam to obgryzam panokcie i potem mnie bola jak cholera... :classic_cool: Ja Zawsze Wieczorkiem Po Ostatnim Posilku Bede Pisac Co zjadłam Przez Cały Dzien :classic_cool: I wiecie ze mi to pomaga... Byłam w sklepie i mialam jakies ciacho kupic sobie, i mysle... a potem napisze tutaj ze snikersa zjadłam... o nie... i kupiłam jabłuszko i mandarynki :-) Wy jecie (czy pijecie) siemie ? jak i z czym ? Ja mam problemy z kibelkiem. Kiedys rano zawsze kawka pomagała, a teraz nie pije bo w ogole mi nie smakuje, a z jogurtami itp musze sie pilnowac bo żołądek mnie boli bo jogurtach, mleku, kefirach itp itd. Zamiast cwiczen ide sprzatac... wymyje sobie całą kuchnie :-) A jak rusze na miasto to kupie sobie skakanke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
siemie nalezy pic rano na czczo (polecam mielone, bo niemielone jest obrzydliwe, takie ciagnaace sie gluty) lyzka zmieszana ze szklanka wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tequilka22 - jak mam tu napisać że zjadłam ciacho to się dwa razy zastanawiam a potem sięgam po owoce :) jeśli chodzi o otręby itp. - to ja jem tzw. saatkę piękności - płatki owsiane zalewam ciepłą wodą wieczorem, rano dodaję starte jabłko, łyżkę miodu i rodzynki - pyyyyyyyyyyyyyyyycha i super działa na wszelkie trawieniowe sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta wiec moaj waga na dzis rano to 68 :) takze 2 kilo w dol ale etraz musze sie pilnowac bo musze sie do czwartku uczyc na obrone i jak sie bede uczyc to nie moge podjadac a to ciezko u mnie wykonalne jest. No ale zobaczymy. a wiecie co bylam na miescie z moja mlodsza siostra i ona jest bardzo chuda ( ale tez schudla ostanio kiedys byla tez grubsza- tyle ze ona sama z siebie a wcina tyle ze hej) i kupowala sobie jeansy i wiecie co nie mogla znalesc rozmiaru wszystkie byly za duze no az wkoncu znalazla :) no i tam sprzedawal taki fajny pan ehh ale jak sobie pomyslalam ze jestem taka gruba to nawet pewnie na mnie nie popatrzy ehh i sie peszylam na jego widok bez sesnu! no ale nic za pare miesiecy jak wskocze w mini to kazdy facet bedzie sie za mna ogladal na ulicy!!! jeszcez tylko pare kilo... Co do odzywek do paznokci to nie wiem wiele wyprobowalam i wlasciwie zadna nie pomogla jakos rewelacyjnie a mnie sie rozdwajaja paznokcie no ale nie narzekam nie sa zle a tipsy tez mialam i jedynym plusem bylo to ze nie musiaam malowac czesto paznokci a tak to same minusy przede wszystkim finansowe no ale mzoe kiedys jeszcez bedzie mnie stac:) Co do plastrow Evra to tez je mailam i tez nie polecam nie dosc ze wszyscy sie gapia na Ciebie ( ja akurat nosilam je w lecie) to denerwowaly mnie po pewnym czasie. ja zrezygnowalm z nich bo to wlasnie przez nie przytylam miedzy innymi tzn tak mi sie wydaje ale nie powiem na 100% gdyz wtedy wlasnie stracialm prace itd historie juz opisywalam wczesniej... dzis sobie obiecalam ze bede jesc malutko naprawde malutko musze schudnac musze!!! tak bardzo tego chce! trzymam i za was kciuki w nowym tyg a teraz lece sie uczyc buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:D po pierwsze powiem wam ze bardzo sie ciesze bo widze ze przez ten tydzien prawie kazdej z nas cos spadlo...:) Gratuluje wszystkim:) Ja tez dzis rano rowne kilo mniej i zaczyna mi sie to wszystko podobac jak nie wiem co.. ad_-kurcze fajna masz ta wage:)Tez bym taka chciala zeby pokazywala mi rowniez spalony tluszcz..a powiedz mi..gdzie sie kupuje to siemie lniane?normalnie w marketach czy w aptece? Fedra-a ta salatke pieknosci to zrobie sobie jutro na sniadanko,brzmi super:)no i najwazniejsze ze posiadam platki owsiane i cala reszte..Dzieki za przepisik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goge-suuper:)No to przegonilas nas wszystkie w tym tygodniu:) Ja tez kurcze mam wazny egzamin w sobote i nie tyle musze sie uczyc co byc w formie wiec nie moge jakos drastycznie ograniczac jedzenia bo potrzebna mi pelna koncentracja od srody do soboty;) Mnie jak nosilam plastry latem,wszyscy zaczepiali i pytali czy to antynikotynowe?:)A swoja droga chcialabym rzucic i papieroski oprocz jedzenia ale nie wiem czy dam rade zrobic te dwie rzeczy naraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tipsy niby drogi interes, ale ja je robie sama. i zrobienie takich tipsow kosztuje max 15 zł... a kosmetyczki zdzieraja po 80 zl a nawet i wiecej... i robie tez tipsy paru osóbkom to mam za darmo, a nwet cos zarobie :-) wiecie co... porabało mnie juz do reszty.... na allegro kupiłam sobie chyba z 30 stanikow i z 50 majtów... :-) za niecale 200 zł... i jestem bardzo zadowolona :-) :-) niektóre staniczki kosztowały mnie od 5 do max 10 zł i sa zajefajne. mężulek ostatnio kupił mi komplet z triumpha i nie moge tego przebolec... 150 zł a cycki wygladaja mi w nich jak u starej babki ... fee... Dosc bielizny juz mam na jakies 2 lata... a ja mialam oszczedzac... roboty nie mam i nawet nie szukam.. ta trzeba oszczedzac na zakupach szmatek- z tym cięzko... i na zakupach zarcia-ale to mi sie podoba...:-) wiecie do czego sie wam przyznam... Moja cała szafa ubran to ubrania z tzw dziadów. Powaga :-) Nigdy nie kupie zadnego swetra w sklepie bo po 1 praniu do podlogi nawet sie nie nadaje :-) A te szmatki kumpela mi przywozi co na slasku ma pare takich sklepów. a tak w ogóle to ładną mamy zime, prawda ? :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka... ja tez pale... ale wiem ze jak rzuce to zgrubne... Ale i tak nie potrafie rzucic, a nwet ograniczyc. Cholerstwo jedno. Mi paczki na dzien brakuje...:-( chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka kobietki :) O antykoncepcyjnych z wami nie pogadam :P Siemia też nie próbowałam. Mi na zaparcia pomaga najskuteczniej kefir lub ostatecznie maślanka. :) Kurcze... Brzuch mnie dzisiaj boli... :( Nie chciało mi sie iść do szkoły i mama nawet się zgodziła, bo dzisiaj same luzyy :P Więc przespałam pół dnia :) Tzn. wstałam rano specjalnie żeby się zważyć :) 19.12 ------- 65kg 29.12 ------- 60 kg 05.01 ------- 58,5 08.01 ------- 57,5 :) :) :) Więc: było 65, zrzucone 7,5, jest 57,5, cel 50, wzrost 163 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tequilka a ja poltorej dziennie:(MASAKRA:( No i wlasnie z powodu wydatkow strasznie chcialabym rzucic to cholerstwo..Serio,ostatnio obliczylam ze wydajemy we dwoje okolo 300 euro miesiecznie na same fajki...Moj maz policzyl ze za to raz do roku mamy super fajne wakacje:(Na zdrowiu jeszcze nie odczuwam ale po kieszeni jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do paznokci :) Ja mam długie paznokcie już prawie od 3 lat :) aktualnie środkowy ma 2,3 cm :) :P Ale to są moje paznokcie naturalne :) Lubie sie bawić we wzorki itp. :P Nigdy nie brałam na nie nic.... Ale mam taki fajny wzmacniający lakier z avonu :) Teraz biorę magnez, wit. C i A+E :P No i staram sie pić codziennie trochę soku pomidorowego, żeby potas uzupełniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi nieraz paczka dziennie tez malo:-( i palimy obydwoje) z checia bym rzucila brak mi silnej woli do tego:-(.Wiec moze jak juz bedziemy szczuplutkie i z siebie zadowolone to zalozymy topik \"rzucam fajki\"co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasiunia
Olaaaa jak Ci się udało tyle schudnąć w tak krótkim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nigdy nie mialam tyle odwagi zeby rzucic ale jak bede juz szczupla to bedzie pierwsza rzecz za ktora sie zabiore:)Mysle ze nie palac-latwiej jest utrzymac wage niz wtedy sie odchudzac...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×