Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

Gość ad_21
no czesc dziewczynikil, ja tez juz po sniadanku. U mnie mala zalamka, bo mam w ten weekend 3 egzaminy i do oddania 2 referaty(conajmniej dwa) jestem na tyle nieodpowiedzialna ze wczoraj w sumie nic nie zrobilam z calej dlugiej listy. ja wiec teraz nizymc poza nauka sie nie zajmuje, w odstawke ida zarowno codzienne masaze jak i cwiczenia. Jestem wsciekla z tego powodu, ale niestety, cos za cos. Teraz wiec nie bede tak czesto sie pojawiala, dopiero od środy po poludniu bedzie po staremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana zasuwam w pracy i dopiero teraz miałam chwilkę co by tutaj zajrzeć. Muszę powiedzieć że wczoraj tak się rozpędziłam ze oprócz gimnastyki zrobiłam sobie jeszcze 20 minutowy masaż - takim fajnym drewnianym przyrządem :) Od razu poczułam się lepiej że coś dla siebie robię :) :) :) Niestety dziś mam koszmarny apetyt, zjadłabym dosownie wszystko, a najlepiej w dużych ilościach :( buuuu.... coś czuję że się złamię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed chwila skonczylam sprzatanie..dumna jestem z siebie bo tak mi sie okopnie nie chcialo ale coz....Zaraz zabieram sie za szarlotke....eh....no i znow bedzie mnie kusic;) Fedra-nie daj sie apetytowi:Da jak jestes bardzo glodna to ponadprogramowo wcinaj marchewki,zobaczysz ze zapelnia ci zoladek i bedziesz miala zajecie;)Przeciez nie mozesz sie zlamac bo na nastepny poniedzialek musisz pochwalic sie wynikami:D AD_powodzenia w nauce:)Dasz rade,z twoja ambicja to nadgonisz szybko to co masz do zrobienia...No i wracaj szybko,im czesciej jestes tym lepiej:) Hej goge:)i Tequilka22:) U mnie dziewczyny jest tak piekna pogoda ze szok...Nie dosc ze jest cieplutko to jeszcze tak mocno swieci slonce ze normalnie az by sie chcialo wystawic twarz do slonca i troche sie poopalac....Odrazu czlowiek ma wiecej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz zwariuje dziewczyny wcale nie z glodu tylko ze strachu i z tego jak mi sie nie chce siedziec i uczyc hehe zaraz serio zwariuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...goge czasem tak bywa.... Ale pomysl ze dzisiaj sie pouczysz a jutro bedziesz miala swiety spokoj..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja też powinnam sie uczyć w piątek mam zaliczenie przedmiotu - anatomia nic nie pamiętam z poprzednich semestrów, powinnam zakówać a co?? siedze sobie i klikam, ale zmószać sie nie mam sensu, bo nic do łba nie wejdzie, poucze sie jutro... wkońcu jeszcze środa i czwartek jest na nauke... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja jestem dzisiaj nieprzytomna poprostu... Poszłam spać o 3 w nocy a o 5.30 musiałam wstać , a o 6 byłam juz na przystanku...eh dopiero co ze szkółki wróciłam ...ledwo żyję... Muszę się pochwalić zrzuciłam 2 cm w talii ;-) Teraz sobie piję mleczko potem nauka i jak zdąże to poćwiczę.... Jejuś jak mnie się nie chce...ja chcę spać! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wziełam sie wkońcu do pracy a tak mi sie nie chce :-(ale kasa się przyda na moje wydatki.U mnie jest tak że kasa która zarabia mąż jest wspólna ,a ta którą zarabiam ja jest moja:-p niezle to sobie wykombinowałam- no nie:-) Czeka mnie jeszcze prasowanie(cała sterta)i chciałaby pojechać na zakupu bo w domu mam same bomby kaloryczne,ale nie wiem co na to mój facet czy wszyscy faceci nie lubią zakupów? czy tylko mój tak ma:-(.Pojechałabym sama ale nie chce mi sie tego wszystkiego taszczyć więc tragarz jest potrzebny:-) Nie wiem co bedzie dzis z ćwiczeniami już jestem padnieta:-( Czekam na szarlotke--myszkka chodz malenki kawałek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszystkie sie uczycie.....ja bede musiala zaczac dopiero od marca wiec mam jeszcze kuupe czasu;) Feen-gratuluje:)!!!! Nie lada wyczyn:)2 cm to sporo:Dja nie mam centymetra wiec sie wcale nie mierze choc slyszalam ze to jest lepsze i dokladniejsze niz wazenie;) Mela26-suuper sobie to wykombinowalas:Djej,az sie usmialam doslownie......Musze namowic mojego meza rzebysmy przeszli na taki sam system;) Co do zakupow to moj ma tak samo,nie martw sie:)wszystko targam sama a on sie ogranicza do wody i napoi raz na tydzien...,nio i cwany jest bo duzo mnie chwali i zazwyczaj mowi tak:\"oj,kochanie,sama to wszystko przyciagnelas do domu?-biedactwo moje....\"-cwaniaczek;) A i powiem wam ze ciasto robilam wg nowego przepisy i wyglada bosko.....Zapraszam na kawaleczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e co Ty Myszkaaa jutro to tez musze sie uczy i pojutrze wkoncu to nie jakis tam egzamin tylko obrona wiec z glowy bede miec dopiero wpiatek albo i nie...:)ja juz dzis nic nie jem a zjadlam muesli z jogurtem nat. i pomidorowke pozdrawiam dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goge-a to zwracam honor:)Rzeczywicie w takim razie pewnie nauki masz mnostwo..:( A ja nie zjadlam duzo i wszystko byloby dobrze gdyby nie maly kawaleczek szarlotki...buuu:( No ale musialam sprobowac,nie? Motyleczek-ja czuje sie na silach zeby schudnac normalnie tzn.w naturalny sposob:)mniej jedzac i wiecej sie ruszajac a leki to uwarzam sa juz ostatecznoscia dla osob z wielka nadwaga..bo nawt wtedy powinno sie najpierw sprobowac odchudzic normalnie..Moje 9 kilo predzej czy pozniej zrzuce....-nie spieszy mi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh nauka i stres z nia związany to najlepszy ,,odchudzacz,, Ja już myślałam , że będę mieć luzackie ferie a tu kicha...nauczyciele powariowali ;-(;-(;-( Ja mówię STOP jakimkolwiek tabletkom odchudzającym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnei dziewczeta my odchudzamy sie zdrowo bez jakis tabletek wspomagaczy!!! Podstawa to zdrowe odzywianie i gimnastyka:) Ja tez bym zjadla szarlotke hehe ale nie mam nadal nie chce mi sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pelni sie zgadzam kobietki:) Zdrowe jedzenie i troche ruchu a nie jakies prochy:) Damy rade mimo ze pewnie nie raz beda gorsze chwile to wytrwamy do samego konca:D Przeciez skoro ludziom udaje sie zrzucic 20,30 a nawet 40 kg to cos w tym musi byc..To ciezka praca ale warto dla efektow,prawda? Ja dzis niestety nie cwiczylam:( Nie mam sily tak szczerze powiedziawszy bo mialam troche ciezki dzien..i jestem poprostu wykonczona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę sobie poćwiczyć przynajmniej będę miała ładne jędrne ciałko a nie jakieś jo-jo bo po takich tabletach to nie wiadomo co może być...i przynajmniej żołądek zdrowy a nie zniszczony od tabsów. Same pozytywy....ale jak ktoś musi natychmiastowo schudnąć to jego sprawa ja sobie dałam czas do kwietnia i ze spokojem i zdrowo zrzucę kilogramki;-) Damy radę dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołądek to nic, ale wątroba od adimpexu to koszmar... Ja dzisiaj zjadłam: -jogurt naturalny z płatkami -serek wiejski -bułke z ziarnami -marchewke ugotowana -i jakies soki piłam... po tych papierochach mnie suszy...:-( feee :-p DO JUTRA KOBITKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnieta po zakupach ,nic dzis nie cwiczyłam :-( Myszkka z szarlotki rozgrzeszam:-) i może nie będe pisała co ja dziś zjadłam-szkoda czasu:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,ja dzisiaj jedynym grzechem byl ten kawalek placka:(Pozatym trzymam sie dzielnie.i nawet powiem wam ze chyba przyzwyczailam sie do tego lekkiego uczucia ssania w zaladku:)Jak zjem ciut wiecej to czuje sie ociezala i przejedzona wiec jest ok:) Jutro musze wstac z samego rana a wcale nie chce mi sie spac..eh..,nie zawsze tak buszowalam po nocach...Odkad sie odchudzam to nawt jak poloze sie do lozka kolo polnocy to i tak do czwartej nad ranem sie wierce...Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszkka cos w tym jest,ja musze byc na nogach o 8 ,zawsze kładłam sie o 23 a teraz to nawet po 1 nie chce mi sie spać ,ale jak juz sie przytule do podusi to minuta i mnie nie ma. Młodej osobie 8 godzin snu ma wystarczyć i tego sie trzymam Własnie wypiłam figure(oj obidałam sie ciut na wieczór)pewnie jutro nie wyjde z kibelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz lepiej uciekam i sprobuje usnac,jestem wykonczona wiec moze mi sie uda:D Do jutra kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przymierzam sie do figurki ale chyba sobie odpuszcze jeszcze dzisiaj.. Ale ci dobrze mela:)ja juz nie pamietam jak to jest przylozyc glowe do podusi i odleciec,..a ogolnie jestem taki spioch ze szok wiec dziwne..mecze sie jak nie wiem co a rano wstaje nieprzytomna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja padam jak kawka ale fak po północy i najchętniej to spałabym conajmniej do 10,ale cóż obowiążki Napisz przepis na udana szarlotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie...zajmuje z pol godzinki a masz cala blache ciasta....nie niskokalorycznego no ale coz.... 2 kg jablek kwasnych 50 dkg maki kostka margaryny szklanka cukru 4 jaja 2-3 lyzki gestej smietany cukier waniliowy,cynamon lyzeczka proszku do pieczenia 5 dkg rodzynkow,cukier puder Margaryne utrzec z 3/4 szklanki cukru dodajac stopniowo zoltka.Z maki wymieszanej z proszkiem do pieczeniai cukrem waniliowym ,tluszczu z zoltkami i smietany zagniesc ciasto i wlozyc do lodowki lub zamrazarki,Jablka zetrzec na tarce o grubych oczkach,wymieszac z reszta cukru,rodzynkami i cynamonem.2/3 ciasta wylozyc na natluszczona i posypana bulka tarta blache podpiec ,nakluc widelcem i podpiec ok.6-7 min w piekarniku rozgrzanym do 180 st.wyjac ,wylozyc jablka i piec kolejne 20/25 min.Z bialek ubic piane ,pod koniec ubijania dodac lyzke cukru pudru.wylozyc piane na mase jablkowa,reszte ciasta zetrzec na tarce i piec jeszcze 15/20 min.Jak ostygnie posypac cukrem pudrem Pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za przepis🌻🌻🌻 Szarlotka pychotka-ale dlaczego taki malenki kawałeczek;-) Dobrej nocki i zasnij szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Dziś ja pierwsza - więc komu kawy a komu herbaty? :) wczoraj miałam jakiegoś doła ale skończyło się na 10 gumisiach i 2 ptasich mleczkach - normalnie to pewnie bym zjadła całe pudełko ale miałam w głowie słowa Myszkki, że będę musiała się w poniedziałek zważyć (dzięki Myszka!) widze że nie tylko mnie się wczoraj tak nic nie chciało - ciekawe co było \"w powietrzu\" :) Też jestem za odchudzaniem bez wspomagaczy - jakoś mam wrażenie że łatwiej złapać jojo po odstawieniu tabletek niż jak sie schudnie normalnie. no, dobra - kawa, papierosek i do dzieła! miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka, papierosek i do dzieła...:-) Witam . Normalnie to bym spała do 9 , ale mam załatwiania na miescie i musiałam wstac. z dietka ok... ale czasami mnie to dobija.... jak schudłam i wazyłam 63 kg to kupiłam sobie kilka par spodni, a teraz to samo.... leca mi z dupy :-( czasami jak mam ubrane cos dluzszego to guzika nie zapinam normalnie tylko o piewsza szluwke do paska .... Dobrez ze chociaz cyce teraz mi nie maleja... dziwne ale jakies 3 m-ce temu mialam pewne przezycia. nie jadłam, a jak juz to troche, załamka totalna. schudlam do 60 kg (cyce :-) zmalały), jak przytylam 2 kg to teraz mam narmolne :-) Wiecie co... moja mamuska zawsze była grubsza ode mnie. Nizsza ode mnie o głowe, ale wazyla tyle samo. a teraz (ostatnie pół roku) zgroza. W spodnie w ktore ja sie nie mogłam zapiąc (brakowało mi z 10 cm), ona sie zmiesciła..... Dzisiaj nagrzesze... boli mnie głowa juz 2 dni i chyba musze cos zjesc zeby pojesc... tylko co takiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:D:D ja zaraz zmykam do pracy ale ciesze sie bo dzis 3 godzinki i koniec:) Fedra...-normalnie jestem z ciebie dumna:D Wiem jak to jest gdy ma sie ochote,ogromna ochote zjesc cos zabojczego...wiem jak ciezko nad tym zapanowac i gratuluje ci silnej woli:)...Dobrze zrobilas ze pozwolilas sobie na kawalek ptasiego mleczka i kilka gumisi bo nie wiadomo jak by sie to skonczylo..,ja mysle ze w takich momentach trzeba troszke sie poddac i jak organizm domaga sie cukru to poprostu zjesc cos slodkiego i nie walczyc z tym,ale to ogromny sukces zatrzymac sie w pore:)...Spisalas sie na medal:D tequilka-czasem lepsza miarka jest centymetr i nawet jak na wadze niewiele sie zmienilo to moze ubylo ci wlasnie w wymiarach:)Mnie tez troche glowa boli ale to raczej dlatego ze jeszcze nie wynurzylam sie z domu..Zjedz cos dobrego jak masz ochote ale pamietaj o nas;) Pozniej musisz napisac co i ile zjadlas;) A gdzie reszta dziewczynek?Czyzby z glodu nie mialy sily pisac?Hey!Gdzie jestescie? Ja juz uciekam bo w koncu sie spoznie....zajrze do was jak tylko wroce. Milego dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×