Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

tequilka22 Sprzątanie to też wysiłek fizyczny i na pewno dużo kalorii spalisz. Ja też muszę zabrać się za sprzątanie. Rowerek jest fajny, a szczególnie jak mozna w trakcie jazdy oglądać TV. Uzywam jeszcze balsamów ujędrniająco-wyszczuplających i bede stoswać przez miesiąc suplement, aby wytrwać na diecie. Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, coś Wam powiem... Generalnie szóstka weidera to dla mnie pikuś, przerobiłam ją nawet kilkakrotnie, jednak nie przyniosła mi ona żadnego skutku. Może to dlatego, że codziennie ćwiczę po ok. 1.5h, a wśród koleżanek mam ksywkę \"czołg\", bo nawet step mnie nie męczy. Od dziecka sporo ćwiczyłam - basen (dlatego mam serokie ramiona), rower to nawet wyczynowo, gdyż startowałam w zawodach (dlatego uda mam twarde jak beton i zero cellulitu), fitness itp. Jednak mimo wszystko nie umiem się pozbyć tłuszczu, beznadziejnie się odżywiałam i w ogóle szkoda słów. Dlatego od jakiegoś czasu uprawiam jogę i pilates, no i od dzisiaj przeszłam na dietę... (PILATES DAJE ŚWIETNE EFEKTY!!!) Mnie zatem czeka dwa razy więcej roboty, bo oprócz utraty tłuszczu, muszę wyszczuplić i rozciągnąć mięśnie... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanel, a jaki suplement? Odżywkę np. białkową czy jakieś spalacze tłuszczu, a jeśli spalacze to apteczne czy siłowniane? :) Tak tylko pytam, bo sama od jakiegoś czasu popijam izolat białka, na mieśnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra spowiadam się z dnia dzisiejszego :) -garść orzechów - jogurt - sałatka z tuńczykiem - pół kalafiora - avokado - jabłko ad_ - nie przejmuj się :) ważne żeby na studiach dobrze poszło (gratuluję czwórki!) Wiecie co - ja w sumie też jakoś byłabym za ważeniem sie w piątek - po weekendzie to zawsze jakaś taka ociężała jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez za piątkiem jestem..... i tez sie spowiadam....: -kefirek -kromka czarnego chleba z pasztetem -marchewka -1 rafaello i 2 orzechy w czekoladzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...ja wlasnie wcinam marchewki bo cos mnie dopadl glod o tej godzinie i zastanawiam sie jak z ta tabelka? To co naprawde wolicie ja w piatek?....To nic mysle ze jako ze reszta dziewczyn czeka na nia dzisiaj to zrobimy a kolejna zrobimy w piatek jesli wolicie i zostanie juz na tym-dla mnie to bez roznicy:)Piszcie kobietki co o tym myslicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nenah Ten suplement to spalacz tłuszczu, nie chce go reklamowac,a nie jest też dla kazdego-zawiera efedrynę. Ale pomoże mi wytrwać i zmobilizuję do ćwiczeń. Będę go brać przez 30 dni. Potem juz mi chyba nie bedzie potrzebny. Postaram się potem bez niego stracic kolejne kilogramy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - no fajnie by było z tym piątkiem... jakoś przez cały tydzień praca i masa zajęć to szybciej schodzą kilogramki, a potem przez weekend przychodzi odprężenie i trudniej zapanować nad głodem :( idę się uczyć :( jutro test z niemieckiego, z całego semestru... kurcze ale się boję... nic jeszcze nie umiem do jutra... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK_______WZROST______WAGA AKTUALNA_______UBYLO_____CEL myszkka79__1,74___________63,2______________5,3kg______55 anielcia30___1,75___________67________________3kg________62 ad_21______1,70___________65,4_______________-__________57 fedra______1,74____________67,5_______________2,5________61 mela26_____1,64____________58________________2kg________54 goge_______1,68____________67________________3kg________55 olaaa_______1,63___________56_________________9kg_______50 margolec___1,68____________67_________________1kg_______53 feen_______1,60____________55,5_______________2,5kg______50 tequilka22__1,70____________60_________________2,5kg______55 karimatka___1,65___________60_________________4kg_______54 nenah_______1,69___________64_________________-_________55 editha______1,66____________64_________________-_________56 chanel25_____1,75__________68,8________________-_________55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)W porzadku fedra,feen ,mela i tequilka:)Wiec bedzie piatek:) Skoro w poniedzialek kazdy jest zawiedziony to tez mysle ze pod koniec tygodnia bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.... ja uważam, że poniedziałek jest oki... Bo to jakoś motywuje mnie, żeby nie opychać się w weekend :P No ale mi w sumie już to obojętne :P I Tak opychać się nie bede bo za 2 tygodnie studniówa :p Dzisiaj o tym pomyślałam i... Przymierzyłam kiecke, którą miałam rok temu na balu gimnazjalnym i.... :P Za wielka!!!!!!! Topie się w niej :P Opada mi na biodra tak, że w butach na korku jest o 10 cm za długa :P Kurcze... Rok temu (13.02.2006) ledwo się dopinałam :P Nie wiem co założe :P Chyba się na zakupy skoczę, ale z kasą cienko :P (jak zwykle :P) A co do tabelki - może być w piątek :P Ale tzn. 2 lutego?! :) Myszka - gratuluje spadku wagi :) Aaa... Jak będziesz robić tabelkę nową to mój cel - 49kg :P Musze tą ukochaną 4 na początku zobaczyć :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... Nenah - prośba do ciebie, bo widze, że nikt tu nie ma takiego problemiku z pupą... :( Jeżeli to nie sprawi problemu... Czy przy okazji kiedyś mogłabyś spytać swoją dietetyczkę o te kości... Czy duża pupa (przez szeroko rozstawione kości, a nie tłuszczyk) może się zmniejszyć choć o kilka centymetrów, gdy schudniemy.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaaa-dziekuje🌼 I przedewszystkim moje gratulacje co do za wielkiej sukienki z zeszlego roku🌼🌼🌼 Ale musialas sie ucieszyc!!!-wyobrazam to sobie:D nie ma sprawy...-pamietalam o tym ze ty kiedys pisalas o tej wymarzonej czworeczce z przodu wiec pewnie ze dopiszemy ci ja jako cel:) A mysle ze najlepiej byloby ja zrobic 27/01-czyli za 4 dni-a potem normalnie co tydzien...moze tak byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... :P No... Może... :P Ale ja już nie chudne w takim tempie jak wy!! :P Więc jestem pewna, że waga pokaże to samo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslalam ze ja bede dzisiaj pierwsza;)hihi Tequilka-dzieki za kawusie:)Pyszna ci dzisiaj wyszla:) Dzis mam wolny dzien i tak naprawde to mialam zamiar pospac sobie troche dluzej..ale nie daje rady..Dziwne bo jestem taki spioch z natury ze szok .. Milego dnia wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam, Dziewczyny!:) Olaaa, duża pupa to żaden problem, wierz mi. Popatrz na J.Lo - nasławniejszy przykład. Poza tym tak - pupa może się zmniejszyć jeśli stosujesz odpowiednie ćwiczenia - rozciągające mięsień pośladkowy duży. Jednak wg mnie nie rozumiem po co pozbawiać się tyłka, kobieta powinna mieć na czym siedzieć i czym oddychać, ale też bez przesady. Przepraszam, że pytam, ale ile masz wzrostu? Z tym ważeniem w piątek może być problem - w weekend wyrzuciłam wagę, moja nowa waga dopiero dotrze do mnie w pierwszej połowie lutego (elektroniczna z możliwością pomiaru ilości tkanki tłuszczowej, mięśniowej i wody w organizmie), więc ja będę musiała się wstrzymać. :) Mam nadzieję, że to żaden problem... Pozdrawiam, kolejnego dnia wytrwałości w diecie życzę. :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, pół kilograma na tydzień? No to bardzo dobre chudnięcie. :) Tequilka, a jeśli ktoś kawy w ogóle nie pija - herbatka może być? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika23
dziewczyny jak sie odchudzacie ja mam z tym problem moj problem to 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika23
nadwagi 20 kg pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika, a skąd jesteś? Jeśli masz problem to pomożemy, a przynajmniej postaramy się! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika23
z częstochowy bardzo poptrzebuje jakiejsc dietki bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w krakowie dietetyczkę, gdybyś chciała podam namiary i możecie się spotkać. Mój kolega jeździł do niej z Warszawy, ale efekt był oszałamiający. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️nenah widze ze sporo wiesz na temat diet i odchudzania:)Nenah a moze wiesz tez jak zmniejszyc naprzyklad obwod ud?Jakie sa najodpowiedniejsze cwiczenia czy cos-bo przypuszczam ze bez tego sie nie obejdzie;)Mi zalezy wlasnie na udach najbardziej,a wydaje mi sie ze one sa ciagle takie same mimo ze pare kilo spadlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika23
nie3stety nie mam mozliwosci do krakowa ale wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,ja tez mysle ze pol kilo tygodniowo jest ok:) Fakt ze jestem niecierpliwa ale wole to niz chudnac wiecej a potem uganiac sie z jojo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika23
zazdroszcze wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj marika:D wiesz...chyba nie mamy dobrej recepty na to jak schudnac... Kazda z nas odchudza sie inaczej ale jak widzisz powolutku pozbywamy sie dodatkowych kilogramow:) Jesli masz ochote to dolacz do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×