Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

gosza-niezle porownanie,hihi:)Naprawde wolalabys jeszcze raz rodzic niz miec bol zeba?Ja juz chyba wole bol zeba;)niby jeszcze nie rodzilam ale i tak sie strasznie boje wiec narazie nie ma nawet mowy:) A wiec buziaczki dla wszystkich,ja juz napewno uciekam,trzymajcie sie cieplo i odchudzajcie nadal.. Do szybkiego uslyszenia -mam nadzieje:D 👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! :):):) Hehe, wiosna coraz blizej, a Wy coraz chudsze! BRAWO! :):):) 🌼 Waga pokazała mi dzis rano 61kg, ponoć to normalne, że w trakcie diety waga w pewnym momencie nie spada, a potem znow leci szybko. Mam nadzieje, ze bedzie tak i ze mna. Wczoraj wazylam 60.5, wiec troche niespokojna jestem. Do tabelki dopiszę się w przyszły piątek już, bo teraz nie ma to sensu. :) A tak w ogóle najdziwniejsze to to, że najbardziej schudłam na buzi. I wszystkim się wydaje, że schudłam na amen, a to dopiero poczatek. Mam nadzieję, że teraz zaczną chudnąc mi przede wszystkim biodra i brzuch. :) Poza tym zamknęłam sesję i robię sobie tydzień wolnego. Koniec z paragrafami, artykułami, roszczeniami, etc. etc. Jestem wolnym człowiekiem. Jednak tylko przez parę dni. :0 Myszko, gratuluje Ci pięknie takiej wspaniałej kondycji i wytrwałości. Jesteś moim przykładem, aż sama postanowiłam schudnąć nie do 58kg, a 55. :) Tak w ogole to nie poddajemy się, Kobietki! NIE PODDAJEMY! :) 👄 p.s. Jakby ktoś się pytał to - WRÓCIŁAM! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tradycji stało się zadość - nowy post, nowa strona. Buziaki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to zapomniałam się przywitać: Mela, Ad, Emily, Fedra, Feen, Margolec, Olaaa (jesli tam gdzies jestes), no i Myszko - dzien dobry. Gosza, witaj w gronie. Może tak dogadalybysmy sie jakos we trojke - Ty, Margolec i ja - i oddalybyscie mi choc troche Waszego biustu, co? ;););) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście - Tequilka, Karimatka, Anielcia, Chanel - witam. Przepraszam, ze zapomnialam. :);) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko-naprawde wqolalabym drugi raz rodzic ,pod warunkiem ze bylby to porod tak samo lekki jak ten pierwszy!wiadomo ze bolało ,ale zaraz po porodzie widzac ma piekna corcie zapomnialam o porodzie o tym bolu!a u dentysty---=--te wiercenie brrrr ja musze zeby leczyc kanalowo a to strasznie boli!wiecie dziewczyny o 20 .oo wieczorem zlapaly mnie bole ,a o 23 .40 mala byla na swiecie,wody odeszly pare minut przed rozwiazaniem ,3 parcia i tyle bylam w szoku bo połozna mowila zew pierwszy porod trwa pare godzin !farta miałam hi hi nenah-moge ci oddac jeden rozmiar hi hi hi buziale dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi przeważnie jest jeszcze lżejszy niz pierwszy.. za pierwszym razem rodziłam 3 godzinki i wyłam z bólu.. a za drugim p[o pół godzinie było po wszystkim i mniej bolały skórcze... wiec poród zdecydowanie lżejszy... ja co 5 miesięcy chodze do dentysty... sprawdzić czy jest coś do zrobienia wiec raczej nie jestem w takich sytuacjach... a co do biustu...gdyby to było możliwe to oddałabym wam troche... maży mi sie rozmiar D ale do tego jeszcze daleko... przymieżałam dzisiaj F i nawet dobre było hehe...wiec te 8 kg robi różnice... nie pamiętam czy sie chwaliłam... 8 KG SCHUDŁAM JUŻ!!! waże 60 kg - dzisiaj sprawdzałam... a tabletki już odstawiam... wpadłam w rytm odchudzania i jestem odpowiednio nastawiona... ostatnio odmówiłam pizze, którą mój mąż przy mnie sam zjadł... bo ja powiedziałam że przecież sie nie skusze i dopiełam swego a skoro pizzy odmówiłam to silna jestem.. a dzisiaj czipsami częstowali i ani okruszka nie wzięłam i w mak kwaku byłam z koleżankami i na nic nie skusiłam sie... wieć dumna jestem z tego osiągmnięcia... i ten fakt mówi mi że dam rade... pozdrawiam was wszystkie gorąco, trzymajcie sie dzielnie dziewczyny... odezwe sie wkrótce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane moje dziewuszki :D Nenah miło ze znowu jesteś :) Gosza z checia bym Ci troszku tego biusciuku zabrała bo ja mam tylko C :( Chciaż nie, nie będe Boga obrazać bo niektóre dziewczyny w ogóle piersi nie mają i takim należy współczuć.. Ja dziś ładnie, ładnie i grzecznie zdrowo jem :) Sałateczki, ryzyk z jabłkiem i cynamonem, herbatki owocowe i jakoś idzie :) A tak w ogóle to zaliczyłam ANATOMIĘ!!!!! Jupi :D Wybaczcie ale dziś wypiję piwo z tego sczzęścia :D Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcinam ananasy ------mniaaaaaaam!od poniedzialku zaczne biegac!mieszkam na osiedlu w blokach ,ale mam jakies 2 km do lasku wiec z kumpela bedziemy trzymac forme pa dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo! widze ze biustem dziela. biorę w każdej ilości!! :D :D : D :D :D NENAH cudownie, że juz jestes!! brakowalo tu Ciebie 🖐️ ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🖐️ Ja to w ogole bardzo się ucieszyłam, jak zobaczylam ile jest wpisow i ze dziewczynki sie pokazujecie i mowicie co u Was. Ciesze sie z waszych efektow, bo ja to ciagle 63,5 waze wiec od kiedy prowadzimy topik, to tylko 2 kilo, a u Was to po 10,8... Ja jednak z absolutnym przekonaniem musze stwierdzic, ze Wy dziewczyny bardzo mnie motywujecie, albo jak slysze, jak Ty MARGOLEC tak wytrwale odmawiasz przekąsek, to duma mnie rozpiera :D Wiesz Myszka, jak to się od Ciebie odchudzam dwa dni dluzej, a mam 4 razy mniejsze efekty. Bardzo mnie motywujesz, nawet sobie nie wyobrazasz. Choc teraz to ja jestem w troche patowej sytuacji. Wczesniej to bylo tak, ze moglam ale nie mialam silnej woli, wybieralam lenistwo i pokusy. Teraz mam duzo samozaparcia, chce isc Waszym przykladem, ale kompletnie na odchudzanie czasu nie mam. Postaram sie to wszystko pogodzic, ale wątpie, zeby cos z tego wyszlo. U mnie to jest tak: od pon do czw wychodze o 8.30 przychodze 19 pt wychodze o 8.30 przychodze o 22 (praca +zajecia) sob wychodze o 8.00 przychodze o 21 nd wucjpdze o 7.00 przychodze o 19 taki grafik mam do czerwca, najgorsze, 1 ze nie mam mozliwosci chodzic do biblioteki i bede musialam wybrac temat licencjata (termin do 18.03 w ciemno, bo nie mam jak powęszyc w bibliotece) 2 musze zapisac sie do lekarzy, bo mam pilne sprawy 3 i jeszcze moj chlopak chce sie widziec ze mna co najmiej 3-4 razy w tyg, 4 do tego musze codziennie iles na angielski poświecac w zwiazku z praca, 5 a w tym semestrze to musze tez bardzo duzo kuc, bo mialam kiepskei oceny, a to ostatni dzwonek zeby podniesc srednią (musze miec co najmniej 4,7) 6 i juz zrezygnowalam z prawa jazdy i przeloze chyba z kwietnia na lipiec w wakacje, bo nie wyrobie 7 i nie wiem jak w to wszystko wsadzic cwiczenia i kiedy mam to robic, o 23, po obiedzie, angielskim, nauce, lekarzach, kamilu i wyjsciu z psem, czy o 6.30 przed szykowaniem sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to fakt ze nie mam jak korzystac z biblioteki doprowadza mnie do rozpaczy i obledu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja przez to wszystko bede wpadala do Was w miare mozliwosci, ale bedzie to zawsze skraj dnia , albo bardzo wczesnie, albo wieczor, albo tak jak teraz POZDRAWIAM GORACO!!! dzis juz nie pocwicze, bo musze isc spac, spalam wczesniej przez swoja glupote 4 godz a na moj organizm to stosunkowo za malo! no doooobra! przyyyyznam sie , zjadlam dzis lody, carde dor, smak milka i na sniadanie pewnei tez zjem, ale na swoje usprawiedliwienie powiem, ze podobno lody malo tucza bo organizm duzo energii poswieca na ogrzanie ich i wychodzi, ze malo ostatecznie kalorii dostarczamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, cos soie przypomnialam, a mianowicie rodzaj mojej aktywnosci, bo zawsze jak wracam z pracy na przystanek to biegne, zeby zdazyc na wczesniejszy bus i musze przyznac, ze wczesniej to w polowie sie zatrzymywalam i czulam ze pluca mi plona, slina mi sie zbierala i lało sie z mnie, a teraz dobiegam pod sam autobus i jest ze mna ok, tyle ze mam troche przyspieszony oddech, dzis tez bieglam z uczelni do tramwaju i az zdziwiona bylam, ze tak dlugo moge (jak na moje mozliwosci) biec i biec i dobieglam do przysgtanku i nie zdazylam sie zmeczyc :D U mnie to jest jeszcze tak, ze ja ubostriam wszelka aktywnosc i sport i smutno mi ,ze nie moge poswiecic na to tyle czasu ile bym chciala. Przez ten cholerny czas to tez nie rysuje, a fascynowalo mnie robienie portretow. DOSC TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM KOMPLETNIE NIEZORGANIZOWANA. JUTRO LUB W RPZYSZLYM TYG ROBIE PLAN, ZEBY ZROBIC TO CO MUSZE, ZROBIE SOBIE PLAN NA TYDZIEN I MOZLIWIE UWZGLEDNIE W NIM TO CO POWINNAM ZROBIC. DOŚĆ TEGO! Jedno jest pewne, w planie musze wczesniej chodzic sapc i wczesniej wstawac, trzecia to zdecydowanie za poźno, dobranoc kochane, (ja mam jutro pobodeczke o 5.15, ale i tak nie wstane :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad aleś się rozpisała :D Zafundowałaś mi niezłą lekturkę na dobranoc :) Widzisz fajnie że bieganie coraz bardziej Cię męczy! A tak w ogóle to spróbuj może jakoś bardziej się zorganizować i jednak moze poświęcić sportowi i Twoim fascynacjom trochę wiecej czasu. Zycie masz jedno kochana! Wiem że napewno Ci ciężko bo masz kupę zajęć ale warto spróbować :) Ja muszę jutro wstać o 7:30 bo muszę wyszykować się ładnie bo idę w odwiedziny na izbę chorych do mojego ukochanego :) Jejejej już nidługo wyjdzie :D Nie mogę się doczekać! Buziaki na dobranoc dla wszystkich pięknych dziewuszek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się cieszę że tak się wszyscy teraz troszczą o topik zeby nie upadł Naprawdę to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo ostatnia poszłam spać i pierwsza wstałam :D Jak wspaniale! A jak mi się niechciało wstać.. no ale jak mus to musZaraz się ubieram i wychodzę. Miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki wczoraj przed pojsciem spac zrobiłam 200 brzuszkow i 10 pompek ........ale tylko dlatego ze corcia juz spała bo cholera mała pozno mi spac chodzi zawsze i juz mi sie wieczorkiem niechce cwiczyc!dzis tylko 100 brzuszkow bo se mysle zajrze na TOPIK...HI!JAKBYŁAM W SREDNIEJ SZKOLE TO BYŁAM MISTRZYNIĄ POWIATU W BIEGACH NA 1000m a teraz na czwarte pietro trudna mi wbiec ..kurcze dobrze ,ze wiosna nadchodzi bedzie okazja do biegania!wiecie co cieszyłam sie bo mieszkam na bardzo zielonym osiedlu blisko lasu,a tu gafa za oknem mi bloki budują ...no i po pieknym widoku..!!!!!w lato mogłam toples na balkonie sie opalac he czysta swoboda ...no i sie teraz skonczy !moj mąż zaczoł ze mną wcinac wieczorne sałatki ,,,ciesze sie bo sie strasznie odzywia !duzo tluszczu ,przypraw no i oczywiscie piwo co wieczor .....cholera smiałam sie z niego ze niedługo bedzie miał beben od tego piwa bo w soboty potrafi wlac w siebie tysiace litrow tego napoju!od miesiaca niezjadłam kawalka czekolady,ciastka ani nic w tym stylu ..jestem dumna z siebie bo slodycze to był mój nałog!Wciazy było to moje głowne danie i dlatego przytyłam aż 33 kg ....nastepnym razem bede jesc normalnie ,ale niebede sie obzerac !do usłyszenia buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Choc do konca nie wiem czy taki dobry... Dzis jestem u mamy i w ogole diety nie trzymam. W ogole. Np. wlasnie opycham sie miodem, popijam to woda mineralna i czuje sie OK. Postanawiam od dzis nie miec wyrzutow sumienia z powodu grzeszkow, raz w tygodniu mozna sobie urzadzic \"dzien lasu\", co nie? Jesli chodzi o biust - aktualnie mam calkiem spore 75B, ale nie wiem jak to bedzie kiedy zaczne chudnac wiecej, poki co roznica tylko na buzi. Ale znajac moje zezowate szczescie to pewno biust zejdzie mi na A. :( Ech, ja nie marzę o D, ale takie B jakie mam teraz i o ile go nie strace chudnąc, bedzie OK. Byle mi nie ubyło... Ad, wiec co znaczy taki plan, ja co prawda mam przerwe w miedzyczasie - tak w polowie dnia, ale generalnie jak wracam do domu padam, a swego czasu rzucalam się na jedzenie. Dzis tez sie rzucam, ale na lozko... W ogole to buziaki weekendowe! Mam nadzieje, ze u Was OK. :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze wcinam saltke owocowo .........niema z kim pogadac .....smutno troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki gosza, ze nie wtrafilam sie w Twoja godz, w ogole to zauwazylam, ze bardzo sie mijamy i najczesciej jak piszemy, to do pustki, i tak caly czas. Musimy umowic sie na jakąs konkretna pore. WIEC WSTEPNIE UMOWMY SIE NA PON LUB WT NA GODZ 19.10, JA BEDE, WIEC JAK PRZECZYTACIE MOJ WPIS, TO ZAPRASZAM! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaanel25
czesc dziewczyny!Dawno tu nie zaglądałam.Żałuję bo znowu przerwałam na kilka dni diete i jestem zła na siebie. Ale od jutra na 100 % się poprawię. Chcę zrzucić te kilogramy do maja. Ale to wymaga silnej woli. Muszę się zmotywowac. To forum w tym też mi pomaga. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i gratuluje efektów Mam nadzieję że u mnie też pojawią się spadki wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli chanel zaczynamy razem, bo ja od jutra tez sie biore za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny - ale wy pózno spać chodzicie, jak wy wstajecie rano... ? ja o 22 to już w łużeczku sobie leże a tu po 1 czy 2 w nocy i jeszcze przy kompie... podziwiam ja stawiam kawke dzisiaj wam..i uciekam bo mam dzisiaj wolne i ie sobie na zakupy, od jutra praca sie kłania:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TysiaPtysia
Witajcie Dziewczynki.Moge sie przylaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Humor mi dopisuje przez cały weekend dietę ładnie trzymałam i oby tak dalej Napisze wieczorkiem bo teraz sie spiesze chanel25 i Nenah jak miło was widziec TysiaPysia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj się ważyłam i zaczyunam od 68 kg. Wczoraj poszłam późno spać bo mialam obejrzeć oskary ale były nudne i poszlam spac. Zrobie dziasiaj sok ananasowy z kiwi. A wieczorem pojeżdze na rowerku. Papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×