Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koczkodanus milusi

przez gg czuje ze to jest to

Polecane posty

Gość koczkodanus milusi

boze facet ze mnie po 30 rozmawiam z kobieta na gg dzwonimy do siebie niedlugo sie spotkamy jestem bardzo ostrozny juz nie romantyk ale czuje ze to jest ta osoba ma swietne poczucie humoru wspanialy usmiech nasze rozmowy to platanian zartow i tesknoty za cieplem drugiej osoby -z drugiej strony strach przed kochaniem i ponownym cierpieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so whattt
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablacaaaaafe
gratuluję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój się
mnie się udało, teraz jesteśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy po nieudanym związku ma jakiś strach. Sądzę, że nie powinieneś się przejmować tylko dać sobie i jej szanse. A moze się Wam uda:) Wiesz ja 3 lata temu poznałam męża przez telefoniczną pomyłkę, postanowiliśmy spróbować po jakimś czasie i się udało jestesmy razem:) Tobie życzę tego samego. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczkodanus milusi
dzieki ludziska moze do 3 razy sztuka i wreszcie na dluzej bede szczesliwy miec taka swoja osobke tylko twoja wiedziec ze naprawde cie kocha z wadami i zaletami to wspaniale uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co:) Jest takie powiedzenie \" Raz kozie śmierć\" Bedzie dobrze pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyciowa-laska
koczkodanus milusi ... Gratuluje ! A jak dlugo sie "znacie" i ile dzieli Was km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczkodanus milusi
znamy sie 2 tydodnie mieszkamy blisko siebie ale spotkamy sie za tydzien -mysle ze poprostu musze najpierw pogadac z kobieta ,zobaczyc co ma do powiedzenia by potem nie bylo rozczarowania uroda to nie wszystko przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyciowa-laska
Super!!! To wydaje mi sie takie szalone!!! Oby ni e bylo rozczarowania u zadnej ze stron. Zycze Ci Wszystkiego NAjlepszego, i aby to Bylo "to" :) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczkodanus milusi
dzieki Tobie rowniez zycze wspanialego faceta (o ile juz nie masz go przy sobie) szalenstwa na sylwka do samego rana i jak najwiecej usmiechu na Twojej twarzyczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyciowa-laska
Wow, Dziekuje Slicznie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczkodanus milusi
do vadera kazdy czlowiek jest inny-przeczytalem to co napisalas nie chce znikac i pojawiac sie jak duch jestem doroslym facetem niby twardy samiec ale brakuje mi ciepla drugiej osoby nie lubie wracac do pustego mieszkania (nie zawsze tak bylo) kochalem te chwile gdy wracajac z pracy moja polowka machala mi przez okno cieszyla sie ze wreszcie jestem -szkoda tylko ze to tak krotko trwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto więcej machał
ty czy ona? bo jak ona a ty byłeś zajęty to nic dziwnego ze jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczkodanus milusi > Miej nadzieję, że bedzie dobrze i bedziecie zyć długo i szczęśliwie:) Czego życze ci z całego ❤️ Przypominasz mi kolege, który tez jest po dwóch nieudanych związkach i który ma nadzieje, ze mu sie ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że jest tak jak mówisz i nie stchórzysz:) życzę powodzenia!!! a sobie wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczkodanus milusi
dzieki -milo jest poczytac komentarze kobiet ktore zycza wszystkiegfo najlepszego wiecie ciekawy jestem jak by to wygladalo -mowa o nowej kobiecie w moim zyciu ,czy poprzednie zwiazki beda mialy wplyw na obecny czy tak samo mocno bede kochal czy znikna wreszcei te wszystkie obawy lapie sie na tym ze mam ochote wyslac jej smsa ale nie robie tego -strach przed zbytnim narzucaniem sie niech wreszcie kobieta torche polata za mna (tylko prosze na mnie nie wsiadac drogie panie:-)) ) jest mi to poprostu potrzebne na tym etapie zycie spokojnie-jesli bedziemy razem ja to wszystko nadrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz mi mój drogi co sądzisz o postępowaniu mojego wybranka, czy rzeczywiście się boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bedziesz juz w nowym związku to pozostaw swoje byłe zwiazki za sobą nie oglądając sie za siebie, a bedzie dobrze. Liczy sie tu i teraz chwila obecna, a nie przeszłość. Jeśli chcesz być szczęśliwy to nie wracaj do przeszłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vader> a może twój wybranek został zraniony i boi sie, ze ktoś zrani go po raz kolejny? Czy rozmawiałaś z nim na ten temat? Zycze ci wszystkiego naj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczkodanus milusi
tak vader mysle ze panicznie boi sie kolejnej porazki osobiscie na sama mysl ze moge obudzic sie w takim stanie w jakim bylem po rozstaniach z kobietami ogarnia mnie panika dlatego tak ostroznie teraz postepuje przeciez moge wykombinowac troche czasu dzisiaj lub nawet jutro rano by zaproponowac jej spotkanie alec nie robie tego moge z nia nawet isc na sylwka ale nie zmieniam planow choc bardzo chce wiec ze mi sie podoba ale nie chce by wiedziala jak bardzo mnie do niej ciagnie niech wreszcie to kobieta zakocha sie we mnie pierwsza zawsze potrafilem okazywac uczucia,wiec wiem i tymrazem tak bedzie masz wlasnie przyklad jak dorosly facet moze sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koczkodanus milusi / dziękuję Ci bardzo, tylko, że on się chyba nie tego boi, on się chyba boi tego, że swoim niedojrzałym postępowaniem może mnie zranić i jednocześnie stracić, więc woli mnie jako przyjaciela, bo przecież przyjaźń takie rzeczy wybacza, miłość już nie ... niż jako swoją kobietę, tylko kiedy zrozumie, że to do niczego nie prowadzi, aż mnie straci całkowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze ile masz lat
? pytam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vader> myśle, że powinnaś dać mu troche wiecej czasu, dalej utrzymujcie ze sobą kontakt koleżeński może z sie coś zmieni? cierpiwość czasem popłaca, bardzo bym chciała przeczytać na kafe, że jesteście razem szczęśliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczkodanus milusi
masz 2 wyjscia to moje zdanie 1-skonczyc ta znajomosc wyleczyc sie z niej calkowicie i zaczac nowe zycie -trudne ale nie niemozliwe lub przy nastepnym spotkaniu z wlasnej inicjatywy zaczac okazywac mu uczucia objac przytulic przeciez facet nie ucieknie wrecz przeciwnie jesli cos do Ciebie czuje odwzajemni te gesty tyle dziwnych historii ilu ludzi na swiecie prawda? sam mialem ich dosc duzo ale to juz zbaczanie z tematu zycze powodzenia ,niech wreszcie Tyt ja i tysiace innych samotnych ludzi bedzie ze soba szczesliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczkodanus milusi
32 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×