Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewaB

do warszawianek

Polecane posty

Gość ewaB

zbieram opinie na temat centrum medycznego Damiana na Mokotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaB
nie znacie tego szpitala? jest ponoc najlepszy w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje tam moja znajoma. Podobno jest dobry, ale drogi i dość snobistyczny. Jesli Ci to odpowiada, będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie każdego stac na Damiana i dlatego nie ma komentarzy. Ja niestety tez Ci nic nie napiszę,bo mnie tez nie stac:P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaB
jakto snobistyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzą tam ludzie, którzy mają wysokie dochody. Jak drogi hotel - czujesz się dobrze w drogich hotelach? :) Ja nie przepadam za takimi klimatami, wolę miejsca profesjonalne, czyste i miłe, ale mniej \"prestiżowe\". Jesli Tobie to nie przeszkadza, to nie masz problemu. Poziom usług jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie drogo
POŁOŻNICTWO szkoła rodzenia 400 zł poród fizjologiczny 4 970 zł cięcie cesarskie z 3-dniową hospitalizacją 7 040 zł dzień pobytu na sali jednoosobowej 350 zł wynajęcie całej sali dwuosobowej 500 zł kolejna doba pobytu w szpitalu 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaB
A tamtejsi specjalisci to doskonali fachowcy? o to mi głownie chodzi no bo skoro maja tutuł szpitala roku to chyba sa najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaB
Ondyna gdyby było cie na to stac leczyłabys sie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewaB, to zależy od sytuacji i specjalisty. I nie chodzi o to, że mnie nie stać na konkretny zabieg - nie wszystkie oferty Damiana są dla mnie zbyt drogie - ja po prostu nie lubię miejsc, w których \"czuje się pieniądze\". To jest szpital dość luksusowy. Można uzyskać dobrą pomoc medyczną w W-wie za dużo mniejsze kwoty. Gdybym miała do wykonania ważny zabieg i nie znalazła dojścia do dobrego specjalisty w innym miejscu, z pewnością bym skorzystała - w takiej sytuacju mój komfort psychiczny byłby na trzecim planie. Ale rodzić wolałabym chyba na Żelaznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, sprawy położnicze to pryszcz. Istnieją bardzo drogie zabiegi, po których powinno sie pozostać w szpitalu przynajmniej przez tydzień - spójrz w kosztorys podany przez jedną z dziewczyn i policz. A to nie są przecież pełne koszty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaB
rozumiem ze to dobry szpital tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z medycznego punktu widzenia - raczej tak :) Ale zanim zdecydujesz się na poważniejszą akcję, lepiej zebrać opinię na temat konkretnego lekarza. W Damianie nie ma marnych lekarzy, ale jak wszędzie są specjaliści średniej klasy i dobrzy. Lepiej mieć szczegółowe rozeznanie. Do dwóch ginekologów z Damiana nie wróciłabym na kolejną wizytę. Jeden z nich opiekował się mną przed porodem :O Różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaB
moze jest tu dzis ktos kto zna ten szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×