Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna szukajaca

DOBRY GINEKOLOG KRAKÓW-poradzcie prosze...

Polecane posty

Gość gość
A znacie jakiegos gina co zajmuje sie przywracaniem cyklu menstruacyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietny ginekolog to grzegorz hille. bardzo kompetentny i nie ma problemu z antykoncepcja czy tez awaryjnymi metodami antykoncepcyjnymi. mnie pomogl w trudnych chwilach kilkukrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o delikatnego ginekologa w Krakowie to poleciłabym od serca Tomasza Łabiaka. Przy wątpliwościach zleca powtórne badania, bardzo szybki kontakt w pilnych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Hille Grzegorz. Świetny zabiegowiec - specjalizuje sie w wysiłkowym nietrzymaniu moczu. No i za wizytę nie bierze jakis kosmicznych pieniędzy w porównaniu do pewnych przereklamowanych krakowskich lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam doktora Hille. Wyleczył mnie z przewlekłych stanów zapalnych i infekcji, z którymi trzech innych ginekologów sobie nie poradziło. Klasa sama w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam w stan menopauzy i to bardzo tragicznie. Pogorszenie zdrowia, bezsenność to tylko niektóre z elementów, które mnie zaskoczyły. Poszłam na konsultacje do ginekologa Tomasza Łabiaka, bo kilka koleżanek już w podeszłym wieku mi go poleciło. Doradził mi, w jaki sposób mam radzić sobie z menopauzą, dostałam namiary na świetne specyfiki, uprawiam więcej sportu. Ginekolog z solidną wiedzą, no i faktycznie pomaga, zero bagatelizowania problemów pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leczyłam sie u doktora Łabiaka bezskutecznie na nadżerkę. wydałam na darmo kupę kasy i całe szczęście trafiłam do doktora Ufnaleskiego, który mnie wyleczył szybko i tanio. Doktor Ufnalewski był bardzo zdziwiony że taki klinicysta jak Łabiak nie potrafił sobie poradzić z moim przypadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVUM
Doktor Kisielewska i Springwald polecane wcześniej na tym forum dalej przyjmują w gabinecie OVUM - strona: ginekolog-krakow.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat jestem pacjentką doktora Hille i jestem bardzo zadowolona. Super lekarz i super człowiek, dokładny, bardzo miły, konkretny, niczego nie bagatelizuje, słucha pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś miał do czynienia z dr slawomirem piwowarczykiem który pracuje w ujastku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze ginekolog się bardziej stara gdy przy nas jest podczas całego badania krocza partner tak samo liczą się z nami gdy przy porodzie jest partner. Wielu ginekologów wyprasza osobę bliską bo są zboczeni i mają złe zamiary. Jak ostatnio onkologii urolog czy. ..Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek. Wiele polek jest mocno zacofanych i wstydzą się partnera przy badaniu palpacyjnym a intymność mają z ginekologiem ciemno gród! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jest taki dobry skoro musi się tutaj reklamować! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te uwagi o zboczonych ginekologach tyczą sie którego krakowskiego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś mi poleci jakiegoś dobrego lekarza na NFZ, który przyjmuje na ul. Kopernika w Krakowie i może poprowadzić ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może się podzielić doświadczeniem z leczenia u dr Piwowarczyka z Ujastka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakas kobieta gin z krakowa (nie chce do faceta) ktora traktuje pacjentke jak czlowieka a nie chodzacy aparat rozrodczy i powaznie sie zajmie ciezkimi miesiaczkami?bo dla wiekszosci problem to bezplodnosc, ciaza, impotencja a nie takie "bzdety" i nawet nie chca rozmawiac lub od razu przepisuja pigulki i wywalaja z gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endo8
Doktor Jankowski przyjmuje na Kostrzewskiego. Chodze do niego juz kilka lat. Usuwal mi ostatnio miesniaka. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia Górecka bardzo kompetentna ginka. Na pewno coś poradzi w kwestii bolesnych miesiączek. Ma gabinet na ulicy Królowej Jadwigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ereczka88
A Intima Clinic kojarzysz? Chodzę tam już rok i bardzo sobie chwalę. Mają tam dużo dobrych lekarzy, ale ja chodzę akurat do Łukasza Dancewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam raz do czynienia z dr Dancewiczem na IP i raczej bym go już nie chciała spotkać. Był niemiły i zero delikatności przy badaniu. Zachowywał się jakby był obrażony na cały swiat że musiał przyjść na IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie lekarze z kliniki Kopernika są mili tylko jeśli bulisz im grubą kasę w gabinecie prywatnym. Na NFZ zmieniają się nie do poznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha887
Sprawdźcie tutaj: http://sofimed.pl - bardzo dobra i profesjonalna opieka. Gorąco polecam - ja przeniosłam się tam całkiem niedawno i od razu zauważyłam różnicę przede wszystkim w podejściu do pacjenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę do ginekologa w krakowie, ale tylko po pigułki vines, właściwie po receptę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StenkaX
Dobrego lekarza to ze swieca szukac ;) U mnie wybor padl na doktora Jankowskiego. Chodze do niego juz pol roku i bardzo sobie chwale. Na Kostrzewskiego przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam zespół ginekologów z gabinetu http://sofimed.pl. Bardzo doświadczeni i dobrzy fachowcy. Warto się do nich wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłasza się dobry ginekolog-amator!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jeden z najlepszych ginekologów w Krakowie to Tomasz Łabiak - przyjmuje w prywatnym gabinecie i pracuje również na Kopernika. Ja jestem bardzo zadowolona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaX
Zdecydowanie doktor Jankowski. Przyjmuje na Kostrzewskiego. Trafiłam do niego z polecenia i chodzę już dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×