Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna szukajaca

DOBRY GINEKOLOG KRAKÓW-poradzcie prosze...

Polecane posty

Gość moniuszzkowwa
Ile płacice za wizytę prywatna a ile za USG piersi ? I ile czekacie na taką wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimossskowa
W Krakowie to 120 zł - i jesli chodzi o czekanie na wizytę, to mysle ze od 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiu
Witam, czy ktoś się orientuje czy w gabinecie na ul. Urzędniczej dr Springwal wystawia zwolnienie L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssowska1
A czy teraz zeby przepisać receptę trzeba normalnie zapisać sie na wizytę ? Czy wystarczy po prostu poprosic o to położną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ja polecam dr Olgę Kacalską- Janssen z kliniki Endokrynologii Ginekologicznej na Kopernika. Bardzo dobry ginekolog, z dużą wiedzą. Wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Atmosfera w gabinecie jest mało stresująca. Pani dr jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Zdecydowanie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaarkson
Najlepiej po prostu raz trafić na dobrego lekarza i sie go trzymac. Ja nie widze innego rozwiazania, zwłaszcza ze przeciez nie powinno sie co chwile chodzic do innego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matttuska
Zgadzam sie z Wami. Natomiast jesli dzieje sie cos nie tak, zaczynaja sie problemy i wszelkie dolegliwosci powinnysmy iśc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Marta M
Dr.Róża Sobocińska.Serdecznie polecam. Bardzo miła i ciepła kobieta. Jest moim ginekologiem od prawie 3 lat i nie zamieniłabym jej na żadnego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, możecie powiedzieć coś na temat dr Łukasza Dancewicza - słyszałam same dobre opinie, ale może ktoś jeszcze się wypowie, bardzo proszę o inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr. Lenart (kobieta), przyjmuje na ul Urzędniczej. I trzymajcie sie z daleka od Szlachcica. Moją mamę tak rozchuśtał hormonalnie, że schudła do 43 kg przy wzroscie 172 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulencja81
Z kobiet polecam dr Joanne Korabel. Pani doktor przyjmuje w SCM na Grzegórzeckiej. Jest świetnym specjalista, wyrozumiałą kobietą i każdą kobietę traktuje wyjątkowo. Nie spieszy się, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentce. Polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odwiedzam swojego ginekologa ( dr Jerzy Jakubowicz) raz na pół roku ponieważ jednak warto jest zadbać o siebie, zwłaszcza ze my kobiety powinnyśmy jednak byc przeczulone na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoffijka
I bardzo dobry wybór. Mysle ze własnie najlepiej jest własnie wybierać zdecydowanie najlepszych specjalistów i to im własnie ufać w takich kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sofimedzie na norymberskiej http://www.sofimed.pl/ sa dobrze specjalisci od kobiecych spraw i to nie tylko ginekolodzy. Sama chodze tam juz od jakiegos czasu i jestem zadowolona bo i personel bardzo mily, a lekrza profesjonalisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na TOMASZA MILEWICZA - jeśli nie chcesz stracić zdrowia, lepiej trzymaj się od niego z daleka. Lekarz ten jedzie na opinii sprzed lat, natomiast jego leczenie aktualnie jest szablonowe (każdej to samo, bo u jednej się sprawdziło). Na wizytach zasypia wypisując recepty!!! Jaką mamy pewność, że to nam zapisuje nie zaszkodzi zdrowiu! Leczyłam się u niego i choroba się rozwinęła do zaawansowanej! 3 LATA LECZENIA NIE DAŁO NIC, A TYLKO POGORSZYŁO MÓJ STAN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakabala
Ja chodzę do doktora Grzegorza Hille. Przyjmuje na królowej jadwigi. Prowadził moje dwie ciąże i jestem z niego bardzo zadowolona. Ważne że u niego w gabinecie można wykonać wszystkie badania i usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthhha
Ja tez musze potwierdzić ze ten ginekolog jest naprawde godny polecenia http://neomed.pl/ Ja jestem bardzo zadowolona i chodze tylko tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chodze do pani Magdy Łabody do przychodni Ludwin&Ludwin na Rakowicką i serdecznie polecam W końcu wizyty u ginekologa nie są koszmarem! Jest profesjonalna i miła,pracuje też w szpitalu na Kopernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzy Jakubowski - bardzo dobry lekarz. Leczyl mnie przez ponad 3 lata i dzięki jego wiedzy mam dzisiaj 2 letniego syna. Jest moim lekarzem do dzisiaj i każdemu polecam. Moje kolezanki tez sie nie zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była kiedyś w scanmedzie taka lekarka - nazwisko trudne jakieś Bom...... ale mam do niej numer 501 223 778 przyjmuje prywatnie i jest super. nawet w niedzielę przyjechała jak miałam pilny problem - do 72 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mnie to ja mogę z czystym sumieniem polecic doktora Jerzego Jakubowicza.Poznałam tego lekarza jeszcze jak leżałam w Centrum Onkologii w Krakowie z takim niemiłym dla mnie problemem nadżerki.W sumie wybór lekarzy jest naprawde duży,ale jak raz spotkasz na swojej drodze lekarza,który pomoże i do tego jeszcze okaże sie naprawde dobrym człowiekiem to jednak do niego wracasz.Przyjmuje na ul.Cybulskiego w Krakowie.Mam nr telefonu jesli chciałbyście zadzwonic i umówic sie na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wychodzi na to że wizyty u lekarza specjalisty powinny stac sie dla nas normą. Zwłaszcza własnie jesli takie dolegliwosci sie nasilaja. Jesli mieszkacie w Krakowie albo okoliczach to szczególnei polecam ten gabinet www.neomed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo polecam dr Andrzeja Bałasza. Przyjmuje w klinice Arka na Królowej Jadwigi 15 ( www.nzoz-arka.eu ). Ja u niego w Arce miałam histeroskopię operacyjną. Po zabiegu mialam kontrolę USG też w tym samym miejscu. Mialam usunięte mięsniaki macicy, polip oraz przegrodę. Obecnie jestem w ciąży i prowadzi ją dr Bałasz, termin porodu niebawem. Jest to ciaza wysokiego ryzyka po takim zabiegu ale przebiega prawidlowo. Mam już wyznaczony termin CC. Przy okazji sprawdzi jak wygląda moja macica przy operacji. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiś lekarz który przyjmuje na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mieć z NFZ i prywatnego, bo na NFZ nie wszystkie badania i zabiegi da się zrobić. Ja najwyżej cenię sobie dr.Sobiesława Kaszowicza, który z racji swojej specjalizacji jest doskonałym diagnostą w sprawach ciąży.Wg. mnie w Krakowie to on najlepiej robi USG. Przyjmuje na ul. Kluczborskiej,niedaleko Szpitala Jana Pawła. Jak chcesz, zapisz się przez telefon: 607 261 197

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Ja polecam z własnego doświadczenia lekarz ginekolog Sobiesław Kaszowicz , prowadził mi całą ciąże i teraz też poradzi. Jestem z niego zadowolona. Moim zdaniem podchodzi indywidualnie do każdej Kobiety z pozytywnym nastawieniem. Możecie się z nim skontaktować nr telefonu 607 261 197

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do anny totko, do ultragenu. jest bardzo sympatyczna i pelna zrozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki jest ten dr Kaszowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila_róż23
potwierdzam - dr Kaszowicz dba przede wszystkim o pacjentkę. Fajne jest to, ze spokojnie można do gabinetu wejść z partnerem lub przyjaciółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×