Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna szukajaca

DOBRY GINEKOLOG KRAKÓW-poradzcie prosze...

Polecane posty

Gość ula8787
Dr Jadwiga Masior - super lekarz i super kobieta, przyjmuje w 3 miejscach w krk - na Kaziemierza Wielkiego w osteomedzie, na rynku podgórskim, i na pleszowskiej - tam mozna isc na NFZ, tyle ze terminy przynajmniej 3miesiace, a w chwili obecnej nie daja nawet nowych, zeby sie wyrownalo troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppelargonia
Ja znam bardzo dobrze dr jerzego Jakubowicza, jeszcze kiedy lezałam w szpitalu,ale jesli chodzi o to jakim jest lekarzem , to bez najmniejszych watpliwości mogłabym go równiez polecić jako świetnego specjalistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomojadres0
Dzień dobry, ja chcialam się dowiedzięc czy któraś z was chodzi do Pani doktor Magdaleny Malinowskiej. Ostatni raz widziałam się z nią parę lat temu niestety tylko na wykładzie który prowadziła, Niestety nie wiem gdzie przyjmuje a chciałabym sie do niej zapisać. z góry dziekuję za jakiekolwiek informacje :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a___la
pelargonia a napisz mi tylko w jakim miesjcu w Krakowie przyjmuje doktor Jakubowicz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppelargonia
To co mozna przeczytac na stronie gabinetu ul. Cybulskiego 12, 31-117 Kraków tel./fax 012 422 72 58 tel.kom. 0 602 211 449 Warto wcześniej zadzwonić i po prostu zapytać o terminy wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssswiftka
Ja sama wiem po sobie ze nie jest tak łatwo trafić na dobrego specjalistę. Wiekszość z lekarzy ma takie dziwne podejscie jak przy kasie w sklepie- nastepny, nastepna... To rzeczywiscie wielkie szczeście dziewczyny ze trafiłyście na naprawde dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucccjola
Zapisałam sie na wizytę do tego lekarza. Własciwie to przeszłam juz prawie przez wszystkich specjalistów, zobaczymy jeszcze z tym, mam nadzieje ze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppiwolka
Ten lekarz ma sporo pozytywnych opini wiec rzeczywiscie warto jest sie do niego udac. Zwłaszcza ze teraz jest tylu specjalistów, a tak naprawde nie wiadomo komu zaufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddamska
Ja nigdy nie chodziłam do ginekolog kobiety. Jednak wolę facetów. Oni zawsze sa konkretniejsi, zlecaja konkretne badania, nie bawią sie w kotka i myszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
Czy chodzicie do ginekologa tylko po to zeby przepisał Wam tabletki ? Czy wówczas płaci sie tak samo za wizyte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjolka
Ja chodze po tabletki, bo teraz nikt nie wypisze Tobie recepty. Ale warto tez isć i przy okazji sie przebadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuncjjja
Dzieki dziewczyny za namiary na dr Jakubowicza. Zdecydowanie jest jednym z lepszych specjalistów i już wiem gdzie teraz bede chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlldonka
Wybierz tego lekarza, którego dziewczny polecaja, bo znaczy to że jest dobry i mozna mu zaufac. I mysle ze najlepiej jest już sie trzymac jednego lekarza, a nie co wizytę wybierać kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flutter
Poda mi ktoś adres strony na której można się zarejestrować do ginekologa w ramach nfz? Wszystko jedno jaki lekarz, zależy mi tylko na tabletkach anty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaarkson
Takiego nie znam, ale wspomniany dr Jakubowicz jest naprawdę świetnym specjalistą.U niego tez nie zapłacisz nie wiadomo ile za wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia_brach
Dzięki dziewczyny za namiary na tego lekarza. Własnie zapisałam sie na wizytę, mam nadzieje ze pomoże mi w mojej dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaseb05
ja polecam dr Dziechciowskiego młody i bardzo konkretny lekaż ja miałam cysty na jajnikach i 3 gin nie było w stanie ich wykryc mimo iz badali i robili usg i jak poszłam do niego od razu to wykrył tylko ze stan był juz taki ze operacja nieunikniona i załatwił mi ja w ciągu tygodnia abym nie musiała sie stresowac konsultował z 4 inntmi i sam przeprowadził operacje laparoskopem pod okiem profesora w szpitalu na kopernika bo tam pracuje jako chirurg patologi.Cały czas miałam z nim kontakt telefoniczny bo dał mi swój prywatny numer i bardzo dobrze sie mna zajmował przez cały pobyt w szpitalu i potem teraz przyjmuje w prywatnym gabinecie na azorach jest troszke drogi ale wary swojej ceny i każdy komu go poleciłam był zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllllemka
Oliwia daj znac jak jest po wizycie, bo w sumie tez jestem bardzo ciekawa, sama szukam dla siebie dobrego lekarza, wiec moze i ja zapisze sie na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też długo szukałam ale znalazłam w końcu dr Paweł Blecharz , przyjmuje na Norymbeskiej w Sofimed , trudno się do niego dostać ale warto poczekac , a jak nie chcesz do mężczyzny to dr Jedrzejczyk tez tam pracuje i jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horkowssska
Jakubowicz jest rzeczywiscie swietnym lekarzem i jesli musicie wykonac np. zabieg krioterapii to spokojnie mozecie własnie sie tam udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokkiki
A co ile tak kontrolnie chodzicie na wizytę do ginekologa ? Czy spokojnie raz na pół roku wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ialta
Polecam Volumed - nie że konkretnego lekarza, ale cały gabinet. Bardzo nowoczesny, a na dodatek mają program darmowej antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssobilkowa
Ja mam swojego lekarza dr Jakubowicza i w sumie chodze do niego juz naprawde od dłuższego czasu, wiec nie mam nawet zamiaru zmiany na kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooominnnika
Sama słyszałam duzo pozytywnych opinii o tym lekarzu i rzeczywiscie warto jest wybrać sie do niego na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukuruku
Ja chodzę na Długą, do dr Filipiaka. Jest w porządku. Nie jest co prawda bardzo gadatliwy, trochę zgryźliwy bywa, ale takich lubię, a nie przesadnie sympatycznych;). Ale ja nie chodzę z jakimś konkretnym problemem - brak chorób, nie staram się o dziecko (wręcz przeciwnie!). Mogę go polecić z czystym sumieniem jako lekarza do wizyt okresowych, bo szybko i sprawnie załatwia co trzeba (na miejscu usg, pobierają krew do badania i cała reszta). Ale wizyty prywatne, więc kosztowana zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmyy
Z tymi kosztami to nie jest az tak tragicznie, bo tak naprawde przecież teraz 100-120zl za wizyte to nie jest duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówwwwczanka
Dokładnie sie z Wami zgadzam, a zreszta przeciez 100 zł to taka norma jesli chodzi o wszelkie koszty związane z wizyta u lekarza ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukuruku
No tak, to fakt, ogólnie to niewielki koszt, szczególnie biorąc pod uwagę, że jest się miło i profesjonalnie obsłużonym... to tylko dla mnie jest jakiś tam większy koszt, bo nie pracuję, tylko studiuję:).. No i przy pierwszej wizycie o wiele więcej zapłaciłam, bo badanie krwi zlecił, usg zrobił, cyto i coś tam jeszcze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.l.
Polecam dr Zofię Wasiniewską, która pracuje w ProCreative na ul. Czystej. Trafiłam do niej przez przypadek i okazało się, że jest to świetna lekarka a w dodatku bardzo miła. Mam dwoje dzieci i przez obydwie ciąże chodziłam do dr Wasiniewskiej. Nie wyobrażam sobie chodzić do kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczzkowa
To chyba wlasnie dobrze jesli juz na pierwszej wizycie lekarz podejdzie tak kompleksowo do pacjentki i zrobi tyle badań. Ja uwazam ze tak powinno byc zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×