Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna szukajaca

DOBRY GINEKOLOG KRAKÓW-poradzcie prosze...

Polecane posty

Gość gość
a gdzie on dokładnie przyjmuje? ile wcześniej trzeba się umawiać na wizytę i czy przyjmuje na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam swojego ginkologa w ultragenie, pana doktora piotrowskiego. bardzo mily, wyrozumialy i z poczuciem humory. polecam zwlaszcza na pierwsza wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałęczowianka3
Na razie na Kluczborskiej - ja nigdy nie czekałam długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panka
tak też chodziłam do dr kaszowicza jak jeszcze mieszkałam w KRK...bardzo fajny lekarz, delikatny i rzeczowy. na prawdę mi pomógł i w sumie bez obaw chodziłam do niego na wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mieszkasz w Krakowie lub okolicach,to moim zdaniem jako pierwsza wizyte mozesz wybrac to miejsce http://www.neomed.pl/ Nie masz sie tez czego obawiac,wiadomo ze pierwsza wizyta u takiego lekarza nie jest czyms co mozna porównac do wizyty u internisty,ale trzeba isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hraderaaaa
Poleciłabym zdecydowanie dr KAszowicza. Prowadził moja ciaze, chodze do niego na badania. Jest mily i do tego ma duza wiedze, dobry specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też Kaszowicz prowadził :) super jest to, że bardzo dobrze podchodzi do pacjentek, dla tych, które mają pierwszą ciążę i milion pytań to jest ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Kaszowicz przyjmuje na fundusz czy niestety jak za wszystko trzeba płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj chyba raczej nie przyjmuje na NFZ, ale ceny nie są wcale wysokie, powiedziałabym standardowe :) możesz zarejestrować się do niego przez jego profil na znanym lekarzu :) o tu: http://www.znanylekarz.pl/sobieslaw-kaszowicz/ginekolog-polozna-poloznik/krakow cała lista wolnych terminów w jednym miejscu i można sobie wybrać ten najbardziej pasujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda k
Potwierdzam, doktor Kaszowicz - bardzo cierpliwy i wyrozumiały człowiek. Odbiera telefony o każdej porze. Ja sama do niego dzwoniłam spanikowana o jakiejś chorej porze i mi pomógl, doradził. Jest bardzo zaangażowany w prowadzenie ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkot
osobiście polecam dr Krystynę Turaczyk, wiem że przyjmuję w larmedzie na lwowskiej...godziny przyjęć mają na stronie http://larmed.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddyn
Widze,ze nie tylko ja pomysłałam o doktorze Kaszowiczu:) Godny polecenia specjalista! Czulam sie dobrze przez ciaze nie mialam zadnych problemow, ale mimo wszystko dobrze bylo miec obok taka osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie nie jest wcale latwo wybrac lekarza prowadzacego ciaze ;/ mi akurat Kaszowicza polecila znajoma i jestem poki co bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit 4
Co do doktora Kaszowicza to się zgodzę. Dobry specjalista. Jak mieszkałam w Krakowie to do niego chodziłam. Teraz zmieniłam lekarza. Czuję różnicę. Kaszowicz jest niezastąpiony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewefina
dr Kaszowicz to dosc mlody i sympatyczny specjalista,wiec moge go polecic. chodze do niego na konsultacje,ale wiem,ze jak cos to ciaze u niego tez poprowadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej Bałasz - rewelacyjny lekarz, swietne podejscie do pacjentek, bardzo kompetentny a przy tym bardzo ludzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVmarta
Hej dziewczyny, Przeprowadziłam się do Krakowa i potrzebuje lekarza (nfz) , który robi szereg badań przed przepisaniem antykoncepcjii. tam gdzie mieszkałam brałam kilka lat antykoncepcje dobrze dopasowaną lecz niestety choroba zmusiła mnie do zaprzestania.. wiem , że moge juz zacząć brac ale potrzebuje kompetentnego lekarza :) Proszę o rady:) Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółciutka
Ja chodzę do dra Sobiesława Kaszowicza, ale prywatnie. Jest spoko. Zrobi badania i póki nie bedzie pewien ze moze przepisac tablety, to nie przepisze. Bardzo odpowiedzialnie podchodzi do sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVmarta
Dziekuje ale potrzebuje tez nfz ponieważ dość często chodzę do wielu lekarzy i bym zbankrutowala..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kufaka
Wiadomo, zrozumiałem. Natomiast podtrzymuję to, co pisały dziewczyny przede mną, dr Kaszowicz jest bardzo fajny i w porządku, rzeczywiście poważnie podchodzi do spraw pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kufaka
zrozumiałe miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka 90
I doktor Kaszowicz cieszy się dużym "wzięciem"szczególnie wsród pań w ciąży, właśnie z tego względu, że traktuje swoją prace i pacjentki z poszanowaniem i niezwykle priorytetowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a orientujecie sie moze, czy mozna u niego wziac meza na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannarosa1
męża, narzeczonego, koleżankę - kogo tylko potrzebujesz mozesz wziąć. Pan doktor nie robi nigdy problemu, zresztą wiadomo - młodzi tatusiowe chcą wszystko wiedzieć i widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Potrzebuje ginekologa najlepiej mężczyznę. Chodzi mi o wizytę wyłącznie na NFZ. Fajnie by było żebym mogla sie dostać jak najszybciej. Kiedyś na jakiejś stroni czytałam że gdzieś jest lekarz, który przyjmuje bez zapisów od ręki. Ale kurcze teraz nie mogę znaleść gdzie to było. Pomóżcie bo to dosyć ważne, a i nie jestem w ciąży. Raczej chodzi mi o zwykłą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gorąco polecam dr Masior Przyjmuje w Kovmedzie na Pleszowskiej Byłam niedawno, super atmosfera w gabinecie, ale i dobry specjalista. Fakt.. ma dużo pacjentek i ciężko się szybko dostać, ale warto czekać. I co najważniejsze na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Sobiesława Kaszowicza, naprawdę porządny i bardzo dokładny ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farka
Kaszowicz jest spoko lkarzem - miłym, profesjonalnym i dobrze leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarrka
a do Kaszowicza da się umówić przez znanegolekarza? bo to jest bardzo fajna opcja z której co raz częściej korzystam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×