Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna szukajaca

DOBRY GINEKOLOG KRAKÓW-poradzcie prosze...

Polecane posty

Gość gość
Bardzo polecam dr jakubowskiego. Super podejście do pacjentki. Prowadził moją całą ciążę i nie moge się przyczepić. Robi kompleksowo wszystkie badania usg łącznie z prenatalnymi - ma odpowiednie certyfikaty i doświadczenie. Ja chodziłam do jego gabinetu na Królowej Jadwigi, wprawdzie przyjmuje jeszcze w innych miejscach ale w Arce na Królowej Jadwigi ceny są najniższe bo to jego gabinet. Dodatkowo pracuje tam ze świetnymi położnymi co też jest bardzo ważne w ciąży. Ja rodziłam siłami natury bo tak chciałam więc nie wiem co w przypadku cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankarudzka
Bardzo cenię pana doktora Andrzeja Bałasza. Oprócz niesamowitej wiedzy medycznej i poczucia humoru, które pozwala kobiecie się chociaż trochę odprężyć na tym przeklętym fotelu grozy, robi bardzo dokładne badania USG, które są o niebo lepsze od innych. Naprawdę fajny facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasd
Mi pomógł doktor Tomasz Łabiak. Miałam wyjątkowe problemy zdrowotne podczas ciąży związane ze sprawami kardiologicznymi, ale dzięki rozwiązaniom jakie zaproponował pan doktor córcia urodziła się cała i zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colla0
Bardzo polecam dr Grzegorza Hille z Krakowa. Bardzo doświadczony i kulturalny lekarz. Badanie robi bardzo szybko i sprawnie tak aby pacjentka odczuwala jak najmniejszy dyskomfort, do tego delikatny. Lekarz na prawdę na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa3
Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to ja bym doradzała pana Tomasza Łabiaka. Świetny specjalista z doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Zleca badania, zleca konsultacje u innych lekarzy. Ja mogę śmiało powiedzieć, że to tylko dzięki panu doktorowi urodziłam zdrowego chłopczyka. Bo ciąża była z problemami. Przyjmuje w szpitalu uniwersyteckim na Kopernika w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalkka
Aktualnie się leczę ginekologicznie u dr Tomasza Łabiaka w gabinecie przy Podkowińskiego 4. Jest dobrze, efekty terapii są coraz większe. Musiałam zmienić gina, bo mój wcześniejszy to na żadne badania nie chciał kierować, raczej zgadywał co mi jest, niż rzeczywiście chciał ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu moim ginekologiem jest pan Tomasz Łabiak. Ma gabinet na Podkowińskiego 4/4. Dobry fachowiec, nie wydaje mi się, żeby wizyta kosztowała szczególnie drogo, zwłaszcza, że lekarz stara się poświęcić maksimum czasu na pacjenta. Nie ma u niego systemu taśmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z bliskich okolic krakowa smialo moge polecic CI www.lekarze-kolber.pl zawsze ze swoimi problemami tam chodzilam i nigdy sie nie zawiodlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaa33
Od jakiegoś czasu moim ginekologiem jest pan Tomasz Łabiak. Ma gabinet na Podkowińskiego 4/4. Dobry fachowiec, nie wydaje mi się, żeby wizyta kosztowała szczególnie drogo, zwłaszcza, że lekarz stara się poświęcić maksimum czasu na pacjenta. Nie ma u niego systemu taśmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy byłam w ostatnim czasie w gabinecie na Podkowińskiego u Tomasza Łabiaka. Jestem pozytywnie zaskoczona podejściem pana doktora. Nie ma problemu z wysłaniem na dodatkowe badania, woli sprawdzić, niż działać pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przychodnie ginekologiczną Arka na Królowej Jadwigi 15. Mają bardzo doświadczony personel, dobry sprzęt i szeroką gamę świadczonych usług. Ceny przystępne w porównaniu do niektórych krakowskich gabinetów. http://www.nzoz-arka.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoloa90
Od zeszłego roku jestem pacjentką dr Tomasza Łabiaka. Jak na razie sobie chwalę kontakt z lekarzem. Jest kontaktowy, nie ma problemu, żeby o coś podpytać, żeby wyjaśnił. Nie śpieszy się podczas wizyty, także można o wszystko wypytać, porozmawiać jak człowiek z człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla firmy pozycjonującej dr Łabiaka - za chwile zaczniecie wypisywać farbą jego nazwisko na murach krakowskich kamienic :)) Linkujcie jeszcze bardziej ultramedice co by się strona dobrze pozycjonowała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje znajome narzekają że trudno znaleźć naprawdę dobrego ginekologa z powołaniem a ja miałam to szczęście że od razu na takiego trafiłam w Polmedzie na Jasnogórskiej www.polmed.pl. Bardzo podoba mi się w nim to że wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Jest też delikatny przy badaniu i pilnuje tego żeby wszystkie były robione regularnie a jak się jakieś zaniedba to jest reprymenda ;-). Przede wszystkim doprowadził do tego że mojego mięśniaka udało się leczyć farmakologicznie a nie chirurgicznie. A i jeszcze zawsze jak do niego przychodzę to jest uśmiechnięty co wprawia i mnie wprawia od razu w lepszy nastrój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam jednego takiego skutecznego szamana z krakowa co leczy wszystko i wszystkich :) ludzie odpuście sobie pierdoły które wypisują tu opłacone trolle. Jeśli chcecie znaleźć dobrego lekarza zasięgnijcie opinii rodziny lub znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam doktora Łabiaka ze szpitala uniwersyteckiego na Kopernika. Pracuje tam w poradni patologii ciąży, tak że jego pacjentki mają dostęp do konsultacji klinicznych na miejscu. Jest też prywatny gabinet na Podkowińskiego. Nowoczesne warunki, pełen komfort. Jestem zadowolona z tego jak pan doktor poprowadził mnie przez cały okres ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam lekarzy z Kopernika. Miałam nieprzyjemność prowadzić ciąże i rodzić w tym miejscu. Spotkałam się z totalnym brakiem szacunku, arogancją i brakiem empatii. Niestety lekarze tam pracujacy zachowują sie tak jakby pozjadali wszystkie rozumy i żyją w przeświadczeniu o swojej nieomylności. Tymczasem w niejednym szpitaliku powiatowym jakość obsługi i troska o pacjenta przerasta o lata świetlne standardy Kopernikowskie. Pozdrawiam zadufane w sobie towarzystwo wzajemnej adoracji ze szpitala uniwersyteckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście to jest takie badanie o którym w żadnym wypadku nie powinnyśmy zapominać a na pewno nie możemy go lekceważyc.Jesli chodzi o mnie to ja raz w roku u dr Jerzego Jakubowicza robię własnie takie badania w jego ganinecie - www.neomed.pl Urodziłam juz 3 dzieci i nie mogę pozowlić sobie na omijanie terminu pobrania cytologi.Kazda z nas powinna o tym pamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam u kaszowicza bodajze w gabinecie na ulicy pilsudskiego. Powiem tyle - wizyta ani na plus ani na minus. Taka jak u innych ginekologow z kturymi mialam do czynienia. natomiast ceny to maja jak z kosmosu chyba najwyzsze w krakowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja chodzę do ginekologa tutaj http://cmp.krakow.pl/ . Przyjmuj***ardzo przyjazna Pani doktor :) Ja jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pacjentką przychodni ginekologicznej Arka i jestem bardzo zadowolona. www.nzoz-arka.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam że niestety trudno trafić na prawdziwego specjalistę jeżeli chodzi o ginekologa. Często nie informują wystarczająco o badaniach które należy wykonywać czy o potencjalnych chorobach. Bywają też mało delikatni i bez empatii i co smutne tyczy się to też ginekologów kobiet które w końcu drugą kobietę powinny rozumieć najlepiej. W każdym razie ja polecam swojego doktora Tomasza Banasia z Centrum Medycznego Unicardia i Unimedica www.unicardia.pl. Mam do niego absolutnie pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą decyzją było zgłoszenie się z ciążą do Tomasza Łabiaka. Pracuje między innymi w poradni patologii ciąży na Kopernika. Bardzo nam pomógł, żebym urodziła zdrowe dziecko. Zaangażowany, dyspozycyjny, nie było problemów z kontaktem, miałam dużo pytań a dr zawsze miał czas żeby mi wszystko wyjaśnić i wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmella
Dziewczyny, jeśli szukacie dobrego ginekologa, który przyjmuje w rozsądnych cenach i nie ma problemu z przepisaniem antykoncepcji, to polecam Andrzeja Bałasza z przychodni Arka. Jestem jego pacjentką od paru lat i go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, cześć. Dobrym ginekologiem jest pan Łabiak, kontakt do niego jest na www.facebook.com/GabinetLabiak Otwarty, życzliwy człowiek, potrafi dobrze doradzić. Jestem dopiero na początku ciąży, ale póki co wszystko przebiega wzorcowo. Lekarz jest dyspozycyjny, w Ultramedica można się umówić na bardzo precyzyjne USG, ogólnie – pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam jakiś czas temu w gabinecie na Podkowińskiego u pana Łabiaka i wspominam pozytywnie. Akurat to była jednorazowa sprawa, udało się wszystko załatwić przy jednej wizycie, tabletki okazały się skuteczne, leczenie poszło gładko. Wiem, że dr ma swojego facebook (tutaj link - www.facebook.com/GabinetLabiak ) tam można się wszystkiego o gabinecie i całej ofercie dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno urodziłam synka i przez cały okres ciąży byłam pod opieką dr Łabiaka (jego FB - www.facebook.com/GabinetLabiak ). Ma gabinet na Podkowińskiego, ale pracuje też w poradni przy szpitalu uniwersyteckim. Kulturalny lekarz, nie traktuje pacjentki jak jednej z wielu, potrafi poświęcić czas na wizytę, nie ma takiej sytuacji, że po 5 minutach rozmowa się kończy i do widzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FarmElla
Sądząc po stylu wypowiedzi posty odnośnie doktora Łabiaka wypisuje jedna i ta sama osoba. Ciekawe czy to sam pan doktor we własnej osobie czy tez ktoś specjalnie do tego zatrudniony? Dziewczyny jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ostatnio trochę problemów ze zdrowiem i znajoma mi poleciła dr Łabiaka. Pozytywnie. Lekarz z wiedzą, kompetentny, ale też po prostu sympatyczny, co od razu się przełożyło na to, że cała wizyta była dla mnie mniej stresująca niż zazwyczaj jak idę do gina. Kontakt do gabinetu, telefon i inne informacje są na stronie www.facebook.com/GabinetLabiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×