Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna szukajaca

DOBRY GINEKOLOG KRAKÓW-poradzcie prosze...

Polecane posty

Gość gość
A była może ktoras z Was dziewczyny lub słyszała opinie o dr Piotrze Jaworowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze jesli ten czas się przeciąga warto iśc do lekarza.Jesli jestes z Krakowa lub okolic mogę polecić Tobie świetnego specjalistę dr Jerzego Jakubowicza.Przyjmuje w Neo-medzie na Cybulskiego.Moja koleżanka własnie też miała taki problem-pierwsza miesiączka po 17 roku życia.Ale grunt to właśnie trafić do dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulska
do Kaszowicza da się przez znanegolekarza i całkiem sprawnie to idzie!! polecam taką formę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna opinia
Czy może ktoś coś napisać o Dr. Radeckiej. Przeszukałam wszystkie fora i znalazłam zaledwie 2 słabe opinie- aż ciężko uwierzyć. Potrzebuję naprawdę kompetentnej osoby ponieważ męczę się z powracającą grzybicą od 2 lat a studiuje obecnie w Krakowie także nie mam żadnego sprawdzonego tutaj lekarza. Bardzo proszę o opinie na temat Pani Radeckiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie z usług ginekologa korzystam wyłącznie u http://www.sofimed.pl/ mają świetny oddział, pełen nowoczesnego sprzętu a lekarz jest doświadczony i zna się na swoim fachu. Dzięki niemu przekonałam się do regularnych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam doktora Orawca z Kobierzyńskiej! Partacz jakich mało, zaledwie 2 minuty byłam w gabinecie. Nie było wywiadu ani badań, po prostu dał i receptę i koniec wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poszukuję ginekologa w Krakowie godnego polecenia. Kobieta lub mężczyzna, choć wolałabym kobietę, bo do mężczyzn chodziłam i mam niemiłe wspomnienia. Czy któraś może coś napisać o pani dr Annie Nawrockiej-Mleczko z gabinetu na Estery? Co możecie powiedzieć o Kov-medzie i tamtejszych lekarzach? Albo o Promedzie? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z klinik mogę Ci polecić ProCreative na ul Czystej, mają świetnie wyposażone gabinety i naprawdę profesjonalną kadrę, ceny mogą trochę porażać, ale ich mogę polecić. Byłam tam parę razy, później przeniosłam się do dr Kowalczyka, przyjmuje na KrowoderskiEj, co prawda to bardzo specyficzny lekarz z nietypowym poczuciem humoru, ale w życiu bym na innego nie zamieniła. Wyciągnął mnie z 3 na 1 gr cytologii, zwalczył onkogennego hpv, do tego jest seksuologiem, można bez ogródek o wszystkim z nim porozmawiać. Mam nadzieję, że trochę pomogłam. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wpisu n/t poszukiwanego ginekologa w krakowie chciałabym dodać, że interesuje mnie wizyta na nfz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jesli jestescie z Krakowa to polecam tego lekarza http://neomed.pl/ Moja mama chodziłatam własnie keidy miała probelmy z okresie przekwitania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie możesz zainteresować się www.sofimed.pl posiadają świetny oddział ginekologiczny, który moim zdaniem jest jednym z lepszych w Krakowie. Dobry sprzęt i doświadczeni lekarze, bez zbędnego gadania i wypisywania tabletek na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka11
Witam,bardzo proszę o namiary na dobrą Panią ginekolog w Krakowie, ktora robi kolposkopie. JA lecze się u dr Trojanowskiej w Kowmedzie ale zaczynam miec juz watpliwosci. Pani doktor wyleczyla mnie z poteznej nadzerki , natomiast problemem jest pękajace naczynko przy wspolzyciu z ktorym nie umie sobie poradzic. Ostatnio proponowala mi juz drugi zabieg laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamalowana1
A ja osobiście aż tak dr Kaszowicza bym nie polecała.... Prowadził moją ciążę i nie byłam zachwycona. Na wizytach niewiele się działo. Krótkie USG i za każdym razem to samo - wszystko OK, zapraszam za 4 tyg. Poza tym prowadzenie u niego ciąży to na prawdę spory wydatek. Drogie wizyty, osobno płatne KTG i wszystkie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzawww
Na pewno jesli zauważymy pierwsze niepokojące objawy to od razu powinnyśmy sie zgłosić do specjalisty. Jesli chodzi o dobrego lekarza to polecam tego specjaliste http://neomed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też szukam dobrego ginekologa który potrafi operować a nie paprać co sądzicie o dr Macieju Bodzek?? podobno pracuje w Rydygierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Kudłata, ja jestem pacjentką dr. Bodzka. Polecam w 100%. Profesjonalny, z dużą wiedzą. Informuje o wszystkim, chętnie rozmawia. Na wizytach nie spieszy się kompletnie. Przy tym bardzo miły, sympatyczny i ciepły, delikatny podczas badań. Ja do niego poszłam na jednorazową konsultację, a wywarł na mnie tak dobre wrażenie, że już zostałam ;) Dr wykonywał u mnie też operację, wszystko ok poszło. Jedyny minus, że niestety nie pracuje już w Krakowie. Od kilku miesięcy jest ordynatorem w szpitalu w Chrzanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beniaszum
Zdecydowanie polecam dr. Kaszowicza. Byłam u różnych lekarzy, więc mam porównanie. Kompetentny, rzetelnie odpowiada na każde pytanie, miły, delikatny. Sprzęt w gabinecie wysokiej klasy. Ceny nie są wysokie. A ja czuję że w końcu jestem pod właściwą opieką. Mam pełne zaufanie do tego lekarza. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa Róża - chciałam napisać do Ciebie na priv ale nie wiem jak zrobić to przez forum :( jeśli chodzi o dr Bodzka to chcę się dodzwonić do niego do gabinetu gynomedica w krk ale nikt nie odbiera :( A wiesz może jakie on stanowisko miał w szpitalu Rydygiera w krk? Bo ktoś polecił mi z tego szpitala zastępcę ordynatora ale to było jakieś 2 lata temu i nie wiem czy to był on czy nie. Jeśli teraz pracuje on w Chrzanowie to dla mnie nawet lepiej bo miałabym bliżej. Odpisz proszę, to dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Kudłata, możesz do mnie napisać na red.rose@onet.eu :) Do gabinetu (na tel. stacjonarny) można się dodzwonić tylko wtedy, kiedy dr przyjmuje, tj. w pon. i śr. od ok 16. W pozostałym terminie dzwoń śmiało na tel. komórkowy podany na stronie internetowej, rejestratorka jest bardzo miła :) Tak, dr był do lutego br. zastępcą ordynatora w krakowskim Rydygierze, a później został ordynatorem w Chrzanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmb013
Ja od kilku lat jestem pacjentką kliniki ginekologicznej Arka na Królowej Jadwigi. Prowadziłam tam ciążę u doktora Bałasza i od tego czasu jestem pod stałą opieką ginekologiczną. Mają doświadczony personel i nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Wykonują również operacje ginekologiczne. Zaglądnijcie na www.nzoz-arka.eu. Mają naprawdę szeroki zakres usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wiele pozytywnch opini o dr Kaszowiczu..a ktos moze sie orientuje jak on podchodzi do opcji planowanej cesarki?jest otwarty czy odradza..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia18
Raczej odradza cesarkę, chyba, że są wyraźne wskazania. Zarówno mi jak i koleżance najpierw mówił, że nie ma problemu jak się chce cesarkę, a potem jak ona dalej chciała to stwierdził, że lepiej naturalnie itd. Ja akurat musiałam mieć cesarkę, więc nie było rady, ale u niej był wybór i on nie bardzo ją w tej decyzji wspierał. Zresztą koniec końców też skończyło się na cięciu, ale po 12h cierpień. Można było tego uniknąć, gdyby ustalił jej planowany termin. Aha i chyba sporo u niego to kosztuje. Kilkaset grubszych złotych za wskazania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Lalunia.to juz nie ma nawet co pytac czy sam robi cesarke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaMM
Polecam doktora Grzegorza Hille. Bardzo dobry i doświadczony lekarz. Pracuje w szpitalu wojskowym na wrocławskiej ale ma też prywatny gabinet na królowej jadwigi. Jestem jego pacjentką od lat (w tym czasie prowadził mi dwie ciąże). Ostatnio operował mnie w związku z problemem nietrzymania moczu i znowu mnie nie zawiódł. Operacja i opieka na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula napisz coś więcej o tej operacji. Po ciąży niestety też mam spory problem z nietrzymaniem moczu. Kończę robić siusiu, wstaję a tu dalej mi leci - nic nie czuję :-( Rozumiem, że prywatnie robiłaś tę operację? Jaki był koszt? Jak samopoczucie po takiej operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaMM
Robiłam prywatnie i nie jest to tania operacja niestety... Ale miałam do wyboru odległe terminy na NFZ i zdecydowalam sie na miejsce polecone przez znajomą. Miałam naprawdę świetną opiekę w Arce i bardzo szybko doszłam do siebie. Teraz czuję się bardzo dobrze, objawy całkowicie ustapiły. Najlepiej znajdź w internecie stronę Arki, to jest klinika ginekologiczna na Królowej Jadwigi. Zadzwoń na recepcję do położnej i popytaj o ceny. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria p
Dziewczyny ! spokojnie, naprawdę nie warto się śpieszyć ja też byłam u kilku topowych ginekologów krakowskich i nic oprócz pustego portfela z tych wizyt nie wyniosłam. Zlecają dużo badań i naciągają klientów. Ale ostatnio byłam w babim lecie na Kazimierzu - koleżanka mi poleciła i trafiłam - całkiem przypadkiem na młodą lekarkę Rita Tomczyk. Było miło i sympatycznie i przede wszystkim rzeczowo. Nie słuchałam pochlebstw tylko jak kobieta z kobietą porozmawiałyśmy i wiele moich wątpliwości okazało się niepotrzebnych. Ja polecam, naprawdę nie mam już wątpliwości i wiem gdzie jest mój ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita 86
Masz rację ja też byłam u Pani Rity Tomczyk tylko w wital med w Niepołomicach z Wieliczki bliżej i dobre ceny. U nas w okolicy niema lepszego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny ja chodzę do Rity Tomczyk na Kazimierzu. Polecam każdej - a moją koleżankę z niepłodności wyleczyła. Miła atmosfera przy wizycie i czuję się usatysfakcjonowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktos moze to prosze o opinie dr Jerzym Jakubowskim, zwlaszcza czy wykonuje cesarke i jakie ma podejscie do tych planowanych,szukam lekarza ktory nie robi problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×