Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adi=eGo

Superniania- reaktywacja

Polecane posty

Gość Adi=eGo

Mam na mysli Wiktorię w wannie. Ja rozumiem ze dla potrzeb programu trzeba było to pokazac ale jakie to moze miec konsekwencje??? Co bedzie jak kolezanki za kilka lat obejża czy koledzy w szkole.....Ciekawe czy nie ucierpi jej psychika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam
A co się stało??? niestetyostatnio nie oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi=eGo
6 letnia Wiktoria kąpiąc się dostała ataku złosci. a oni ja filmowali . nie dosc ze nago to w histerii.Dosc długo. W zyciu nie pozwoliłabym tak upokorzyc moja córkę. a Mamusia z Niania stały i nie reagowały..........zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie ten program
WŁAsnie z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszka77
TO JEST FAJNY PROGRAM ALE TROCHE KONTROWERSYJNY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo maatko
moja corka oglada razem ze mna ten program ma 5 lat niekiedy pyta czy tez tak robi jak jej odpowiem ze tak to mowi o boze to ja juz nie bede bo to brzydko wyglada. i wiecie juz tak nie robi pozbylysmy sie wszystkich fochow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateaTTA
własnie to co mnie wkurza to takie parcie na szkło tych matek- za wszelka cene pokazac sie w programie ..... no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-908756
ogólnie program OK ale-----------to nie wychowywanie - to tresura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to nie jest żadne parcie na szkło. Moja koleżanka ma nieznośne dziecko, była z małym u psychologa, stosowała kary, jest świetną matką, ale na to dziecko nie ma sposobu. Koleżanka też zgłosiła się do tego programu, ale nikt się nie odezwał. Mało, która matka decyduje się na udział w tym programie tylko dlatego, żeby pokazać się w telewizji, te matki zazwyczaj chcą zmienić swoje dzieci, które notabene trzeba zmieniać teraz, bo za kilka lat może być na to za późno. Jeśli chodzi o to ujęcie w wannie, ja jako dziecko też śmigałam nago, chętnie pozowałam do zdjęć i miałam tzw. parcie na szkło. Dla dzieci golizna jest naturalnym zjawiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tresura to jest chyba jak sie dzieci za wszytko co niedobrze karze pasem a jak ladnie zje zupke to sie daje lizaka. moim zdaniem superniania to fajna sprawa. nie mam wlasnych dzieci ale chcetnie ogladam. nie zaszkodzi cos podpatrzec, zeby potem swoje wlasne wychowac na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nad*Ja
Ta Wiktoria nie latała nago po domu bo tak chciała ,tylko ona sie kąpała i zła była na coś tam...i wtedy własnie nie powinni byli kręcić. Własnie z szacunku do tego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicole - pisałam o tym już w innym wątku. Piszesz, że te matki chcą zmienić swoje dzieci i to właśnie ich największy problem. Dzieci nie są złe z natury tylko rodzice mają coś nie tak ze sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem niedobra
Wiecie co, ja tam nic nie mam do tych metod, bo zauważyłam na własnym dziecku, że niektóre dają dobre efekty. Oczywiście wszysko zależy od dziecka itp. Ale nie podoba mi się, że w tym programie pokazują te dzieciaczki czasami nago. :( Mało to się teraz słyszy o pedofilstwie itp. A tu po ekranie epatują najintymniejszymi częściami ciała. Przestępcom zamazują twarze, to i tutaj powinni troszeczkę pozakrywać tej dziecięcej nagości. Ona tam nie jest do niczego potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalanaaaaaaaaa
Boze, ludzie, przestancie szaleć. Czy oni robili jakies najazdy kamera, zblizenia, pokazywali ją caly program czy co...:O To Wy macie problem skoro nagie kilkuletnie dziecko uwazacie za cos niestosownego. A ta mała -jestem wstanie dac głowę- "za kilka lat" na pewno nie bedzie przezywać traumy psychicznej:O:O:O Nagie dziecko to nic nienaturlanego! A pozniej dochodzi się do paranoi, kiedy tatusiowie myjąc swoje dzieci albo trzymając takiego golaska na kolanach, pocą się i stresują, czy to aby nie jest NIESTOSOWNE:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem niedobra
Ale mi się to nie podoba. I nie ma tu o czym dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalanaaaaaaaaa
A mi się nie podoba Tomasz Lis. Niech go zdejmą z wizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
normalanaaaaaaaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama trójeczki----> Szymon, Tymon....... Miron? Wiem, że Miron nie każdemu się podoba, ale pasuje idealnie. Martyna......Katarzyna, Michalina, Antonina?? Chociaż najbardziej podoba mi się właśnie Kalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis było o tej Wiktorii
rzeczywiście , nie powinni pokazywac. Ja osobiscie szanuje swoje dzieci i nie pozwoliłabym na pokazanie ich w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanie choc nie jestem za
a ja bym jej tak przylała w gołe dupsko ze po 2 minutach mialaby umyte wlosy i nikt zadnej golizny by nie widzial. A swoja droga to przetrzymywanie histerii dziecka to najlepsza metoda. Co do upokarzania to chyba jestescie przewrazliwone! bo gorsze bylo plucie i szczypanie tej malej i sposob w jaki sie odzywala do rodzicow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje dzieci
jakos nigdy w histerie nie wpadały. To ewidentna wina nieumiejętnego wychowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De Bergerac
jak oglądam ten program to mam ochotę przywalic rodzicom za ICH głupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też rękami i nogami się podpisuję pod stwierdzeniami, że Ci dorośli mają nie równo pod sufitem, skoro ich dzieci się tak zachowują. Makabra :o Oglądam coraz częściej te odcinki z niedowierzaniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh najlepsza matka
była ta od trojaczków:Dpampersy, przewijak karmienie przecieranymi zupkami z kubeczków ????4,5 latki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam
ale trojaczki byly za to baaaaardzo grzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
to superniania nie wychowuje dzieci, tylko durnych rodziców, którzy pozwalają rządzić kilkulatkom. Uczy rodziców konsekwencji, stawiania, rozsądnych granic, POŚWIĘCANIA DZIECIOM CZASU rzetelnie i prawdziwie, uczy kultury bycia z sobą i dziećmi, wspólnego jedzenia posiłków i odmawiania, kiedy się nie chcą się na coś zgodzić mimo protestów dzieci. Nareszcie program o dorosłych zachowaniach dla dorosłych ludzi, szkoda tylko, że ten program ukazuje smutną rzeczywistość nieporadności i nieudolności wychowawczej, a tyle poradników na rynku... Wiktoria została potraktowana tak jak należało: KONSEKWENTNIE, dowiedziała się, że istnieją granice. A "wstydliwe" części jej ciała były rozmyte w obrazie telewizyjnym, więc co was gorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my nie byliśmy
Mnie najbardziej przerażało jak ta matka trojaczków upychała te kanapki dzieciom. Przypominało mi to tuczenie gęsi na wątróbki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch2345
Też widziałam co ta matka robiła z tymi kanapkami ja to bym tej matce wp***********ła za takie zachowanie,ta baba ma nierówno pod sufitem,to było straszne dla tego dziecka, które prosiło:mamo nie wpychaj....tez przypomniałomi się tuczenie gęsi a to przeciez znęcanie się nad zwierzętami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i rzygały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosZeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×