Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Ja też w waszym gornie dla pocieszenia :) Jak już wspomniałm daleko w ciemnym lesie ze wszystkim :P No ale od wczoraj poczyniłam duze postępy bo: załatwiłam wodzireja (DJ + wodzirej) i zadzwoniłam do wybranej sali i sie umówiłam na spotkanie we wtorek i planuje iść do ksiedza w tygodniu, wiec uważam że dużo. :) A i koleżanka (ma ślub też w lipcu) mnie już straszy że czas sukienki szukać jak ja nie mam ważniejszych rzeczy pozałatwianych :( Kurczę jak zaczynam o tym myśleć (a nie mogę przestać) to się dekoncentruję a jutro egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fas-olka to rzeczywiście duzo wczoraj załatwiłaś. Mam pytanie - za tego dj\'a to jak placisz, za godzine określona stawkę czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia na egzaminie! Tak mnie też już straszą, że czas szukać sukienki - a ja nawet nie mam wyobrażenia o tyk jaka ma być (na pewno nie \"bezowata\") i martwię się, że nie załatwię w Kościele na czas, bo pojadę do domu dopiero za 3 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myśle, że do czasu mojej obrony tj. gdzieś czerwiec, to nie będę miała niestety czasu na nic :-( Koszmar, tak juz chciałabym sie obronić 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotko da DJ płacę za usługę, ale właściwie jeszcze o kosztach nie rozmawiałam, to mój kolega z pracy tym się zajmuje. Prowadził wesele koleżanki z pracy i wziął od niej jakieś 1000zł wiec, pewnie u mnie będzie podobnie. Koleżanka jest osobą wymagającą i była zadowolona więc ufam jej opinii a kolega zresztą bardzo fajny, puszcza świetną muzę i dla starszych i dla młodszych, mam pewność ze nikt nie zafałszuje bo z CD, nie robi przerw nie wiadomo jak długich, poza tym prowadzi nieco inaczej bowiem schodzi do gości i razem z nimi się \"bawi\" bo prowadzi poloneza na początku i inne tańce, konkursy nie głupawe, ma super sprzęt, ma światła kolorowe a nawet ma maszynę do robienia baniek mydlanych i puszcza jak sie wchodzi na salę. uff ale się rozpisałam Alice dzięki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrony wbrew pozorom nie są takie złe :) Ich podstawową wadą jest zatruwanie życia przed ... ach - kiedy to było. Na ale do września jest jeszcze troszkę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice ---No tak, tyle, że jeszcze nie zaczęłam robić mojej pracy. Jakoś nie mogę się zabrać. Fas-olka --- dzięki za odp. To masz fajnego dj. Prawie jak orkiestra, tyle, że muza puszczana. Spoko, że będzie wam robił konkursy, to +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotka - wiem z autopsji, że pracę pisze się zawsze na ostatnią chwilę i jakoś to jest... A co ciekawego studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę się kurować, bo u mnie fatalnie dziś ze zdrówkiem. Pa laseczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - ja mam orkiestrę i jednego czego nie chcemy to długich i obleśnych oczepin (bylismy już świadkami czegoś podobnego - ohyda). Ale pomysł z Dj jest bardzo fajny. Jaki \"pierwszy taniec\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem jaki pierwszy taniec ale ten DJ jak mi wiadomo (siłą rzeczy opowiada czasem wrażenia z prowdzonych wesel itp) jest zwolennikiem walców... a ja nie bardzo umiem tańczyc takie cudo, ale czasu troche jest. Choć wolałabym normalną romantyczną pisenkę, pościągałam trochę ich i coś wybiorę i będę z nim negocjować :) ps. Ja też jestem po studiach i rzeczywiscie więcej straszenia do obrony niż to warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tyle z gadania na dzis bo ja naprawdę muszę się w końcu pouczyć niestety... To mój drugi kierunek powiedzmy. Całuski i do usłyszenia po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa Paskudka
hej dziewczyny no to ja się dopiszę termin:07.07.07 (kontynuacja rocznicy ślubów: rodziców 06.07 i teściów przyszłych 05.07 :-) ) gdzie: Kraków liczba gości ok 100 bo oboje mamy duże rodziny kasę na wesele dają rodzice reszta czyli alkohol ubrania fotograf etc to my załatwione: kościół, sala, świadkowie, dj, fotograf, obrączki się robią (mamy własny złomik więc poszliśmy do jubilera z wzorem i zobaczymy co wyjdzie), alkohol kupiony, krawcowa zamówiona, zostal garnitur, kwiaty, samochód etc. chciałabym aby ten dzień został w naszej pamięci jako coś bardzo szczególnego i jedynego ... i umieć kiedyś napisać to co w sercu noszę dla tego wbranego człowieka :-) i żeby ten lipiec byl już ;-) niechciałabym Bóg wie czego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Kolejny dzień, który zbliża nas do ślubu! Acha -czy któraś zna może w warszawce fajną szkółkę tańca - chcemy się poduczyć przed ślubem Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugis777
dziewczyny ponawiam moja prosbe o linki sukien fryzur obraczek zaproszen itp. razem cos szybciej znajdziemy niz w pojedynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam do Was biore slub 6 pazdziernika, wesele 2 dwudniowe i w czwartek 2 dni prze tradycyjne u nas czaskanie szkla mamy zalatwiona sale zespol i kamarzyste wszystko zalatwione w 2 dni pozostala resztza, goscio okolo 70 - 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie slyszalas o czaskaniu szkla mlodym na sczczesie? dzien lub 2 przed weselem wieczorem znajomi przychodza czaskac mlodyn szklo i porcelane przebieraja sie smiesznie a mlodzi musza to zamiatac razem odbywa sie to przy muzyce ludzie czaskaja ta porcelane bawia sie jest ciasto grill i zabawa pan mlody polewa troszke alkoholu wszystko na szczescie dla mlodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa Paskudka
co do obrączek to my już mamy swoje wybrane ale duży wybór mają na www.wec.com.pl to też sklep internetowy ale sam sklep w rzeczywistości mieści sie za rogiem właściwie mojego domu a opinie mają dość dobrą i wybór duży więc zobaczcie suknie to hmmm polecam www.suknieagnes.pl bo ciekawe mają wzory choć sukienki drogie :-( reszty to nie znam (znaczy fryzurki makijaże itp.) i to by mi się przydało bo włosięta raczej mam krótkie i wiele do lipca nie urosną a pomysłów brak w dodatku Pan Młody jest równy ze mną więc poszaleć nie moge zbytnio coby mi nie znikł za zwałami welonu i obfitej kiecki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa Paskudka - a obrączki dobieraliście do pierścionka zaręczynowego? Nam marzą się łączone z białego i żółtego złota... ale wybór jest duży i jeszcze się nie określiliśmy. Co do sukni, fryzury, itp to nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa Paskudka
nie obrączki mamy z żółtego złota mimo że pierścionek mam z dodatkiem białego złota to zostaliśmy przy tradycyjnych ... te podobno raz że z mody nie wychodzą a dwa że potem praktyczniejsze są gdy przyjdzie zmienić ich rozmiar czy "odremontować" jedyna zmiana jaka różni je od tych najbardziej klasycznych to dwa rowki biegnące po obwodzie tak jak tu: http://www.wec.com.pl/product.php/1,22/705/Obraczki-Titanum-Ti-11-7.html, poza tym tak na moje skromne zdanie złote obrączki całkiem ładnie pasują do białego złota również ... a jeśli Wam się podobają z łączonego złota to czemu nie ... ja osobiście polecam że jeśli macie swoje złoto to poszukajcie u siebie w mieście dobrego jubilera i zróbcie sobie własne obraczki ... mają swój urok i wzór możecie sami sobie wybrać łącząc np. elementy kilku które się Wam podobają no i cena jest zdecydowanie niższa niż za parę kupioną choćby u tego samego jubilera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wróciłam z Torunia ze szkoły, trzy egzaminy do przodu ufff, nie było tak źle, raczej formalność. Pochwaliłam się o naszych planach, a ponieważ na 12 osób w grupie jest 10 panów (średnia wieku 35 lat) wiec zapowaidają huczne oblewanie :) Co do linków stron ślubnych to dołączam te które znalazłam, ale to takie ogólne: http://www.wesele.com.pl/ http://www.mlodejparze.com/ http://www.firmyslubne.pl/ http://www.olsztyniak.pl/twoje_wesele.php (dla woj. warm.-maz) http://www.wesele.olsztyn.pl/ (j.w.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×