Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Cześć kobietki Jak ja CIę fas-olka dobrze rozumiem ja mojego już tydziń nie widzę i strzela mnie...............a Ty jeszcze dłużej nie widujeszcz swojego mężczyzny ciężkie faktycznie takie życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety takie życie, no ale ktoś musi zarobić na to wesele skoro się na nie zdecydowaliśmy. A z mojej pensyjki to raczej nie da rady :P Dziś jedziemy na salę żeby I. ją pierwszy raz zobaczył, jedzie z nami DJ żeby spojżał okiem czy sala jest \"wymiarowa\" i da sie prowadzić zabawę. I dziś też załatwiamy kamerzystę. A z innej beczki to wczoraj urodziła moja siostra cioteczna śliczną małą Zosieńkę. Cała rodzina szczęśliwa:) Nie mogę sie doczekać kiedy ich zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super zawsze kiedy dzidziuś malutki przychodzi jna świat jest wiele szczęścia:) JA sama chciałabym mieć malutkiego naszego bobaska ale jeszcze rzeba na to troszkę poczekać:) chociaż mam zamiar po ślubie nie zabardzo uważać:) to taka premedytacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, wlasnie znajoma mi cos przeslala- zobaczcie koniecznie!!! i zrobcie sobie probna fryzure jesli idziecie do fryzjera!!!!!!! www.youtube.com/watch?v=10VmJ-8XGA4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy mi ta stronka nie wchodzi niestety ale jak przyjdę do domu to zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie, że nasz topik w końcu na górze. Dziewczyny sie wczoraj cos rozpisały, ciekawe jak będzie dzisiaj??? Alice -dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie wczorajszego temat - to ja mam typowo ścisły umysł, lubie przedmioty ścisłe, chodziłam do typowo męskiej szkoły z samymi facetami i na typowo męskie studia z prawie samymi facetami! Zero zawiści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj musiałam zniknąć bo szliśmy do kościoła umówić mszę. A dzisiaj idziemy do dj\'a, także tez na chwilę potem zniknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam dziwną zależność. Tu są same \"baby\" i jakoś brak zawiści. Cudowny Internet! Jednak jak kobiety się widzą to łatwiej im skakać sobie do oczu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby znowy wszystkie laski uciekły? No nie, jak ja sie pojawiam to nie mam z kim pogadać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ochotka msza jednak na 16...no i dobrze, miejmy nadzieje ze sierpnien bedzie dla nas laskawy jesli chodzi o pogode:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Tylko przez chwilę kafe mi nie działało. Myślałam że internet mi znowu nie działa, ale juz wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieję że sierpeiń będzie ładny, bo jak nie... to chyba będę płakać :-( Poza tym ja chcę iść w sandałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×