Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Wasze wołania pomogły - JESTEM. :classic_cool: Niestety dziewczęta nie mam internetu w domu więc nie mogłm do was dołąćzyć wczoraj. Pracuję do trzeciej więc tylko do tej godziny pojawiam się na necie. Wcześniej pracowałam popołudniami więc wieczorem mogłam z Wami \"porajdać\".... :-( Cóż, zaczynam czuć, że jestem troszkę z tyłu za Wami, rzadko tu bywam ale staram się czytać wypowiedzi na bierząco. Poza tym to trochę moja wina. Muszę przyznać, że ostatnio nic nie pisze co u mnie. Więc może nadrobię choć troche zaległośći. ( mam nadzieję, że nie zanudzę i że czegoś sie o mnie więcej dowiecie) Zacznę może od czasu kiedy zaczęłam pracę. No więc wcześniej pracowałam z moim kochanym, on prowadzi działalność. Tak więc w pracy czasem widzieliśmy sie razem. Teraz pracuje w biurze projektowym, robię to co kocham i jestem zadowolona. Do tego mam świetnego szefa. * Alice - jakbyś potzrebowała jakiejś porady budowlanej, w sprawie zakupu domu to służę pomocą, oczywiście w miare tego co sie znam :-) Poza tym jestem na końcówce robienia mojej pracy. Za tydzien musze oddać. Przegapiłam juz jeden termin obrony. Byłam wściekła jak niewiem. Bo na mojej głupiej uczelni o niczym nikogo nie informują. Ciesze się, że juz skonczyłam te studia, ale z drugiej strony tęsknię za nimi. Nie moge sie doczekać kiedy otworza magisterkę. Na pocieszenie robie podyplomówkę- studia za pedagogiki, żebym mogła uczyć w szkole. Bardzo bym chciała. Ciągle miotam się pomiedzy tym czy powinnam byc nauczycielką i pracowac za grosze czy projektowac domki co jest moją pasją i zarabiać więcej... I co jeszcze? Mój W. remontuje mieszkanko. Pokój jest juz skonczony. Jeszcze tylko kuchnia i łazienka. I mam nadzieję, że do slubu sie wyrobi :-) :-) Musi! Jeśli chodzi o sprawy związane ze ślubem to stoimi w miejscu i wcale się tym nie przejmuję. Tylko moj kochany panikuje, że nie zdążymy. A ja jestem spokojna. W naturze mam robienie wszystkiego na ostatnia chwilę :-) Najgorsze, że sandałkoów do ślubu nie mogę nigdzie znaleźć :-( Trochę się kłócimy ostatnio, ale po Waszych wypowiedziach widzę, że to standard przed ślubem. No dobra rozpisałam się. Mam nadzieję, że nadrobiłam choć troche zaległości. Musze juz kończyć bo trzeba w koncu zacząć pracę Buziaki for all 👄 🌻 A ha jesli chcecie pogadać to między 8 a 15 jestem na necie. Przynajmiej staram się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotko - cieszymy się, że nadal jesteś z nami. :) Co do domu to dziękuje za propozycję. Jednak nie wiem czy da sie coś zrobić z \"klockiem\", który się nam trafia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli myślę o tym samym co ty czyli dom klocek, a dokładnie sześcian, taki jakie sie kiedyś budowało, to da sie go \"upiekszyć\". Te domki przewaznie są bardzo funkcjonalne.To jest ich duzy plus. Tylko nie wiem czy mislimyy o tym samym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój \"klocek\" ma piwnicę, mało praktyczny parter i poddasze użytkowe do wykończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice wszystko da sie zrobić :-) Mogłabym Ci cos podpowiedzieć, ale musiałabym widziec rzut domu. Maz może jakieś pytania z tym związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotko - bardzo dziękuje - skorzystam ale pytaniami zamęczę Cię jak juz sfinalizujemy transakcję domu. :) (Nie chce zapeszać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co za intensywne rozmowy, jestem w szoku :) Podaje mojego maila w razie co jakby ktoś by chciał mi wyslać jakieś fotki :) olusia0@buziaczek.pl i na górze też on jest :) Siebie wam też mogę wysłać jak znajde adresy to się \"poznamy bliżej\" :D U mnie bez zmian... no może są jakieś drobne. Nie odzywam się. On wczoraj puscił mi dwa sygnałki, a dziś napisał \"co słychać\". Na nic nie odpowiadam. Pewnie chce uspokoić wyrzuty sumienia. A ja chce konkretów. Zazdroszczę wam - i typ po i tym przed. 07.07 się zbliża i w sercu ściska... To miał być nasz dzień a tak będzie bo będzie... zwykły powszedni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebrałam chyba wszystkie adresy mailowe...oprócz Tasi. Więc czekam na zdjątka od Ciebie Tasiu i w zamian odeślę siebie - co prawda nie w bieli ale ja w całej codzienniej krasie :) I proszę laseczki wyślijcie mi też siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki fas-olka za zdjecia:) milo poznawac was dziewczyny:) Wszystkie takie ladne laseczki:) Przesle ci maile od Tasi i wysle twoje zdjeia do niej:) Dzis padam z nog wiec pozdrawiam was tylko goraco papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam twoje zdjecia do Tasi, ale do ciebie zadne nie dochodza masz przepelniona skrzynke...sprobuje jutro papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fas-olko - dzięki za zdjęcia. No proszę - kolejna śliczna dziewczyna. Ola - czy ja widziałam u Ciebie klatkę na małe zwierzę futerkowe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe opinie na temat mojej osoby. Zawsze dobrze być podbudowanym :P Alice mam w domku świnke morską długowłosą i psa. Klatka zdecydowanie jest świnkowa :) Sierpniowa dzięki za wysłanie zdjeć do Tasi i za jej zdjecia (doszły z podróży poślubnej). Nie wiem czemu zdjecia nie szły, bo mi się od razu do Outlooka ściaga poczta więc teoretycznie cały czas jest wolna. Chociaż mam 2 jeszcze adresy w zapasie wrazie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu - pytałam - bo mój \"już prawie maż\" śmieje się ze mnie, że jestem jak - Elmirka i kocham wszystkie zwierzątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!~ Jestem tutaj nowa, mam nadzieję, że jak już wszystkie wasze wpisy poczytam... to dołączę do dyskusji :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe żony :) http://abcslubu.pl/suwak/06_14_2007_18_8_2007_48.png"%20alt="ślub,%20wesele"%20border="0">

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu. Pewnie, że dołączaj do nas na pogaduchy :-) Czy Ty masz ślub 18 sierpnia jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
Hej Tak, mam ślub 18 sierpnia o godz. 12:00... Za każdym razem jak jestem na przymiarce sukni i widze że jest coraz więcej zrobiona, uświadamiam sobie KURCZE, CZAS LECI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu! Ja o dziwo jestem spokojna. Jadę dziś do domku bo jutro jeszcze kilka rzeczy do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nic nie załatwiem, bo nie mam czasu. Jestem daleko, daleko w tyle. I jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję :-) Tylko mój W. cos strajkuje że nie mam czasu niczym się zająć. A ja na "lajciku" podchodzę. Narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zdążysz \"złapać stresa\" ;). Ha a ja juz dawno będę po tym całym bałaganie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa27
Widzę, że toczy się rozmowa o stresie... Powiem wam, że mój facet jest bardziej tym wszystkim przejęty niż ja :D hehe Ja wychodzę z założenia "spokojnie" a on "czas nas goni, na co czekać" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×