Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Hej dziewczyny Ja właśnie czekam przy komputerze i zcekam na mijego kochnanie aż wróci do domku bo gdzieś sobei poszedł....W sumie dzisiaj to tylko na skaypie możemy pogadać ale dobrze że chociaż to jest:) Jeżeli chodzi o zaproszenia to w lesie codziennie robie coś innego i sama nie wiem które wybrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisze wam tytuły na pierwszy taniec jakie uzbierałam szperając po necie: Moje ulubione: 1. Beata Bartelik - Sen na pogodne dni - to chyba będzie u mnie 2. Grzegorz Tomczak - Niebieska piosenka 3. Kancelaria - Zabiorę cię 4. Sumptuastic - Kołysanka Polskie: 1. Anna Jantar- Przetańczyć z tobą chcę całą noc 2. Kindla - Z kimś takim jak ty 3. Kostek Yoriadis - Wszystko to co mam tylko tobie dam 4. Seweryn Krajewski - Czekasz na tę jedna chwilę 5. Magda Femme - Rozmowa z aniołem Zagraniczne: 1. Anne Murray - Can I Have This Dance For You 2. Bryan Ferry - Slave to love 3. Chris De Burgh - The Lady in Red 3. Gereth Gates - Anyone of us 4. Mariah Carey, Luther Vandross - Endless love 5. Monica - Far you I will 6. Roberta Flack - Tonight, I celebrate my love for you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam dziewczyny Ja znowu dzisiaj w pracy:( na szczęście tylko do 14 a później czym prędzej do mojego niuńka:) Wiesz fas-olka nie wiedziałabym szczerze mówiąc który utwór wybrać w sumie to wszystkie są bardzo ciekawe:) Masz trudy wybór ale skoro podałaś swoje ulubione to oże wybieraj z tych jak jest za duży wybór też jest nie dobrze:) Pozdrawia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja zerkam dzisiaj od czasu do czasu ale jakoś nie mam weny i pomysłu co pisać. U nas śnieży. Mój ukochany wraca jutro lub pojutrze z ponad 3-tygodniowej trasy i będzie zaledwie parę dni więc będę musiała sie w tym czasie nim nacieszyc i pozałatwiać sporo rzeczy oraz ustalic z nim szegóły ślubne żeby nie czuł że jest odtrącany od tych sparaw. A jutro moze z siostrą pojedziemy na wyciąg narciarski który nie daleko Olsztyna otworzyli. Ja co prawda nie umiem jeździć ale weźmiemy też sanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! Ja już na nogach w niedzielny poranek. Wczoraj dłużej pospałam :P No ale wczoraj dostałam super wiadomość, moja druga połowa juz w kraju :D Mogę więc z nim nawijać przez komórkę do oporu. Już zaczełam rozmowy ślubne i coś czuje mamy odmienne zdania co do szczegółów... On jest z zawodu kucharzem i niejedno wesele obskoczył i uważa że 50 osób to mało i chce wiecej i chce dzieci żeby biegały a ja wręcz przeciwnie. I jestem troche zła bo ta sala była zamawiana na małą ilść osób bo myślałam ze tak było ustalone. Ale wiecie co, i tak go ustawie po mojemu :P Miłej niedzieli Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasloka...bierzemy slub tego samego dnia i nawet o tej samej godzinie :-) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mystica! Myślę że nie tylko my tę datę wybałyśmy bo dużo o niej mówią w radiu i TV. Choć sie nie spodziewałam że tylu osobom \"wpadnie w oko\". Napisz jak idą ci przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta. Jestem już w \"domku\". Nadrobiłam zaległości jednym tchem. A teraz zaczynam komentarze :) Ochotka - super rysuneczki. Sierpniowa - miło wiedzieć, że pod tą uroczą ksywką kryje się Kasia. A na opryszczkę to raczej zovirax. Tasia - masz niesamowite imię... i fajnie można je pozdrabniać. A jak z projektami zaproszeń? Fas-olka - czy już Twoje kochanie wróciło? (bo minął 3 tydzień). co do sukni to chyba najważniejsze abyś Ty się dobrze czuła. Agucha - a raczej Aga - ja też jeszcze nie wybrałam sukienki... A teraz w trzech zdaniach o moim pobycie w DOMU. Sukienki owszem oglądałam, ale nie przymierzyłam żadnej :( zapewne zrobię jakieś podejście jak pojadę następnym razem. Jestem zdecydowana na Agnes, która, to życie zweryfikuje jak w przypadku Fas-olki. Pojawił sie nam za to problem z Kościołem. Ja byłam przekonana, że ślub będziemy mieli w mojej parafii, ale byłam zobaczyć maleńki Kościółek, przylegający do kościoła w parafii mojego Kochanie. I mnie powaliło. Jest śliczny, mieści się w nim ok 100-150 osób i wszystko jest tak blisko. Bardzo chciałabym teraz aby nasz ślub był tam, ale problem w tym czy zgodzi się ksiądz, bo ten kościółek jest sporadycznie udostępniany na takie imprezy :( Ale będę walczyć! To na tyle. Buziaki bo muszę zajrzeć do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Alice:-) Piekny mały Kosciólek na pewno doda duzo uroku waszej uroczystości także walcz dzielnie walcz!:-) A czemu jednak nie zdecydowałas sie przymierzyć jakiś sukienek ? Ja czekam aż mgły opadną i wsiadam na mojego odrzutowca-rowerowca i pomykam pozałatwiac troche spraw...poki co czekam jeszcze na wiesci od was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sierpniowa. 🖐️ okazało się, że mam trochę mało czasu, nie udało mi się przez paskudną pogodę zgrać wszystkich bab (siostra, mama i przyszła teściowa). ale co się odwlecze to nie uciecze ;)ca.ła frajda przede mną. Zorientowałam sie w cenach. suknia, która mi się podoba 1900 PLN. To nie aż tak żle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to super, to masz juz rozeznanie to powinno pojsc gładko;-) Ja tez zamierzam na przymierzanie zabrac mame, świadkowa i kuzynke jeszcze, tesciowej nie dam rady bo w innym miescie mieszka...to chyba musi wyglądac tak troche smiesznie jak wpada taka gromada bab do salonu...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczę na każą w innej dziedzinie. Poczucie humoru mamy podobne więc obawiam się, że będziemy zaśmiewały się do łez. Zresztą każda spojrzy na suknie i ta jak w niej wyglądam innym okiem, co może się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bedzie zabawnie prz czym ja jeszcze dodatkowo jako zwierze z natury swej zupelnie niezdecydowane stawiam na ilosc glosów , ktore przekonaja mnie o słuszności mojego wyboru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to mi sie przypominalo, ze z opryszczka to byl jednak falszywy alarm, huurraaa!!!!! co nie zmienia faktu ze czasem sie zastanawiam co sie robi w takiej sytuacji na slubie, hehe;-) czasami to mi taka wyskakuje na cala warge doslownie, brrr...no ale mysle ze sila woli to sie powstrzymuje takie rzeczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie was wszytskie wywiało? fas-olka no to wiadomo w tym tygodniu to jej raczej tu nie spotkamy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wlasnie na etapie poszukiwania fotografa, ale nie jest łatwo:-( W Kielcach za wielu artystow fotografilow nie ma a nie mozemy sobe pozwolic na dodatkowe koszty noclegu czy dojazdu dla fotografa:-( Jednak sie zdecydowalismy na plener po slubie nastepnego dnia, chcialabym zeby byl taki na łace, w trawie, w kwiatach, na boso, itp, hehe:-) takze przed slubem odpada, poza tym tak dziwnie na zdjeciach slubnyw bez obraczek jeszcze, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nasz topik upada :-( Aga-- a czy wszystkie sukienki udała Ci się otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo - trzymam. Byłam w pracy a potem na "upiększaniu". Ale juz jestem. Ochotka a mogłabyś podesłać mi te sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie ktoś się odezwał :-) Pewnie tylko na jaki adres? Zaraz Ci wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslę na ten przy nicku. Tylko one długo idę , bo maja sporą pojemność. Ale za jakies poł godziny możesz sprawdzić skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten jest ok. Z góry serdeczne dzięki. Właśnie ostatnio zostałam uświadomiona, iz na drugi dzień muszę jakoś wyglądać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wysyłam na serwer. Jak juz sie wyślą to zaraz Ci tu napiszę. A ja dzis maiłam pecha. Chciałam kupić zaproszenia, ale było zamkniete już. Potem poszliśmy do księdza zaklepać termin i tez było juz zamknięte. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie wypadałoby jakoś fajnie wyglądać. W czerwcu jest ładna pogoda, sukienka była by akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotka - w poniedziałki często spotykam się z tym, ze coś jest wcześniej zamknięte. Spróbuj jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×