Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Dzieki dziewczynki za dobre słowo,ale już mam dość tych sprzeczek i kłótni,bo to taki ważny dzien i zamiast sie cieszyc i być szczęśliwym to my sie kłócimy...ale to głupie ten cały stres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, dzieki tasienko za zdjecia, jaki szybki odzew:)pieknie pieknie a z ta rura to moze cos blizej opowiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam sierpniowej i dalej nie mogę :( jakis błą wyskakuje nawet nie wiem czy do sierpniowej doszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa takie tam ja po prostu szalona jestem i tyle:) oj mąz ma ze mną ciekawie.. B.A.R.D.Z.O CIEKAWIE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bo mnie jakiś bąd wyskakuje próbuje cały czas:( i i nie wychodzi..... taka juz jestem rotrzpana.....rozkojarzona.....i wogóle życie ze mną przynosi mojemu mężowi chybaduużo niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak powinno byc Tasiu, zycie z druga kochana osoba powinno byc pelne niespodzianek oczywiscie najlepiej tylko tych pozytywnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tasia i sierpniowa doszły te z podróży,a poproszę jeszcze te wcześniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłyście, że to pierwszy wieczór od dłuższego czasu, kiedy jest nas więcej niż jedna sztuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroti a ty postaraj sie nie zamartwiac i moze troche odpuscic to zapinanie wszystkiego na ostatni guzik, nigdy nie bedzie idealnie, a tylko bardziej sie zestreujesz jak cos was zaskoczy...:) Bezie dobrze, pieknie i uroczyscie , skoncentrujcie sie moze na ogole a nie na szczegolach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie właśnie stres odszedł. Pomógł mu co prawda \" mały\" wafelek - ale jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie bardzo ciesze ze udalo nam sie w koncu \"spotkac\" , faktycznie brakuje Fas-olki i ochotki halloooo?????moze nas uslysza, hhaaalllooo???????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiu nie masz za co przepraszać a ja sama sie upomniałam :)....zaraz oglądam...a mój M sie nie odzywa,chyba za bardzo na niego naskoczyłam....buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja też powołam HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLOOOOOOOOOO FASOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLKA OOOOOOOCHOOOOOOTKA JJJEEEEEEEEEEEEST TAAAAAAAAAAAAAAAM KTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOO???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? TU CZEKAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie MĄŻ odciąga od komputera..... i chyba juz sobie popisałam:( muszę iśc:( moze jeszcze sie uda na chwilkę zarze jeśli będziecie:) a tym czasem trzymajcie sie ciepluto i miłej nocki jeżleli już nie zajrzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ale arabski, raczej tam nic nie kupuje, nie to zebym byla rasistka ;), ale jak sie mieszka trzy lata we Francji to mozna miec juz troche wyrobione zdanie na temat Arabow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiu to uciekaj do męża i spokojnej nocki....i jeszcze raz dziekuje za zdjecia,sa naprawde śliczne... Ja też powolutku uciekam bo rano do pracki...już nie mogę sie doczekać urlopu,ale to juz od poniedziałku....wiec jeszcze 3 dni pracy i wtedy to dopiero bedzie stres.... Dobranoc laseczki....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×