Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość mana.mana
Wszystkie macie super cycusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż mamyejo
Niewiem czy Zdajesz sobie sprawę z tego że normalnie BLUŻNISZ Pobawił bym się takimi mizerotami.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Każdy by się pobawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno jak dla mnie to Ty masz miseczke B, wiec nie wciskaj sie w A tylko dlatego, ze masz uwazasz, ze male piersi! Po drugie jezeli Ty masz male, to ja jestem plaska! Sorry, ale jakos nie chce mi sie czytac, jak dziewczyna z normalnym biustem pisze, ze jest plaska. To w takim razie jaka ja jestem, skoro KAZDY stanik jest na mnie za duzy? Mam prawie 23 lata i nie licze, ze biust mi urosnie. Czasami zalapuje dola z tego powodu np. kiedy czytam cos takiego... Ale coz, taka jestem i nie pojde sobie zrobic operacji tylko dlatego, ze nie wygladam jak gwiazda filmowa! Poza tym sama przekonalam sie, ze nawet najmniejszy biust moze sie podobac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiacz piersi
A kto ci powiedzial ze tylko duze sa ladne male a ksztaltne sto razy ladniejsze niz duze po kolana:) Maszbardzo ladne kraglutkie piersi i nie ma sie czego wsydzic a wrecz przeciwnie szczycic sie ze takie jedrniutkie i kraglutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksjomattt
Dziewczyno.Jesli chcesz sluchac ochow i achow na temat swojego biustu to zatytuluj topik inaczej a nie wciskaj kit ze masz kompleksy na punkcie piersi ktore wygladaj normalnie,tzn ani nie sa duze ani male.Juz naprawde zle z toba jesli musisz takie rzeczy na forum wypisywac zeby sie dowartosciowac tudziez zaspokoic swoja proznosc,wciskajac jeszcze ludziom ze robisz zdjecia nagich piersi i umieszczasz na necie zeby sie przemoc.Ja niewiem,niektorzy naprawde maja nasrane w glowkach,poczytaj sobie ksiazke,obejrzyj film albo zajmij sie znalezieniem kogos kto bedzie je podziwial w realu zamiast sciemniac n aforum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
Mnie tam się bardzo podobają te twoje piersi. Ściągnąłem se je z internetu i teraz oglądam podniecony. Może jeszcze parę wkleisz. A może fotka twojej ślicznej pupy. Tylko bez spodenek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
Brzanka a Twoje jakie są. Może masz jakąś fotkę. Chętnie zobaczymy, ocenimy, dowartościujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
Może jeszcze któraś z pań pokaże nam swoje śliczne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murfonek
piersi masz śliczne. musisz w to uwierzyć, że takie właśnie są najbardziej pożądane, a nie obwisające do prawie do kolan !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
Fajnie jakby panie zamieszczały tu fotki swoich piersi. Moglibyśmy je oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malae ---> mam miseczkę A jak nie AA ale w życiu B nie miałam i raczej miec nie bede ;) Aksjomat --> no ok Ty lepiej wiesz, że nie mam kompleksu ;) i nie mam zamiaru Cię przekonywac bo i tak pewnie nie uwierzysz a dzisiaj zrobiłam zdjęcie jak leżę na plecach :O ehh teraz to na prawdę jestem płaska ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cfcc7d9dbf939e7c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak masz wieksze ode mnie ;) I to sporo! A jaki nosisz rozmiar stanika? Moze po prostu zamiast np. nosic 75a powinnas kupic 70b?? U mnie to i tak nie przejdzie, bo 70a jest za duze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Hey a wrzucisz to zdjęcie do netu. Wtedy mozna by ocenić z innego punktu widzenia jak sama napisałaś , na plecach. Wafelek wyzdrowiał i już nie zagląda tutaj. Chyba sama nie sądziłaś że ten twój topik bęzie tak często odwiedzany przez ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Szczerze ci powiem że wyglądają z tego ujęcia na bardzo duże. Tylko szkoda że nie ma dalszej części zdjęcia w dół. Bo tam dalej to chyba tez niczego nie było co by zakrywało twoje ciało. Ale mi się zrymowało. Ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co ci w nich przeszkadza. Dla mnie są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
no i jeszcze ten pieprzyk na lewej piersi. mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
płaska a może zrobisz zdjęcie w pozycji pochylonej sutkami w dół i wtedy zobaczymy jakie są duże. Dało by radę zrobić i wrzucić do neta. Spróbuj. Już jesteś i tak sławna i rozpoznawalna (mówię oczywiście o piersiach). Jestem jednym z ich wielbicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malae ---> noszę na pewno A chyba 75, kiedyś mierzyłam B ale był za duży ;) mana.mana --> reszty mojego ciała nie pokaże bo nie o tym jest ten temat Musztarda niby czemu sie lansuję ?? przeciez ani twarzy nie pokazałam ani nie napisalam jak sie nazywam i gdzie mieszkam i ze chcialabym byc nie wiem modelka i czekam na propozycje pokazalam tylko piersi i to wcale nie jest lans bo i tak nikt nie wie kim jestem a lansowanie sie polega na tym , ze robie cos aby miec z tego jakies korzysci a ja nie mam zadnych oprocz tego, że przestaje miec tak powazny kompleks na punkcie moich piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sprobuj kupic 70b np. w h&m. Oni tam maja zanizona rozmiarowke i powinno byc dobre :) zajrzyj na allegro :) Ja w sumie tylko tam moge kupic 70a wzglednie pasujace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Wiem że to dotyczy tylko piersi. Ale może masz jeszcze jakieś kompleksy na punkcie innych twoich ślicznych części ciała. Możesz założyć inny topik w innym także miłym temacie. Ale trochę się wylansowałaś. Myślę że twój nik jest już rozpoznawalny i twoje piersi też. No i ten pieprzyk. A zrobisz fotkę z sutkami w dół. Takiej jeszcze nie było. Kiedyś trzeba było całych agencji żeby się lansować. Teraz wystarczy tylko aparat i internet. Ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
Płaska fajne to nowe zdjęcie. Fajnie byłoby się przyssać do tych twoich suteczków. Szkoda że masz faceta bo mi się podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda ---> ej no ok może przesadziłam z tymi mikroskopami ale na prawdę uważam, że są za małe może nie maleńkie ale za małe do moich proporcji przynajmniej marzy mi się duże B albo małe C i może masz rację, że potrzebowałam tych opinii bo pewnie tak jest ale widocznie sama nie umiałam się dowartościować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do musztarda
popieram w 100% Twój wpis - już kiedyś pisałam, że autorka tak naprawdę nie ma kompleksu małych piersi, tylko się tu nam chwali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszkiii
Jak dla mnie to sa bardzoo ladne , ciesz sie ze nie masz jakis brzydkich sutkow albo brodawek Napoczaktu myslalem ze naprawde jestes deska nie ma nic a tu jest co calowac i piescic , chetnie bym to zrobil i z wielka przyjemnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
płaska nic nie zmieniaj. własne prawdziwe to największy skarb. a jak je zoperujesz to zawsze będziesz miła uraz że nie jesteś w 100% kobietą. pamiętaj o tym. w wielu sprawach moga być one twoim atutem. i widzisz jak wielu facetów je lubi i podziwia. pomyśl jak by kazdy mógł ich dotknąś przez ekran monitora to dopiero miałabyś przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
to się nazywa ekshibicjonizm :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×