Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Ergane --> no ja na Fotosik wrzucałam i nie musisz się rejestrowac tylko jak dasz dodaj to potem daj KONTYNUUJ MIMO WSZYSTKO p.s swój swojego zrozumie ;) ja nie wiem dlaczego nikt mi nie wierzy, że ja uważam, że mam za małe i każdy twierdzi, że chce sobie ego podnieść i się dowartosciowac i jak wklejałam zdjęcia to na 200 % wiedziałam, ze każdy mi powie jakie to mam fajne cycki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
Plaska bo to taka mentalnosc ludzi na forum. Mi moga powiedziec ze mam beznadziejne, jakos mnie to tutaj nie rusza. W pewien sposob sie przelamie bo tak naprawde to nikt moich piersi nie oglada,a i tak nikt nie bedzie wiedzial czy jestem jego sasiadka kuzynka czy moze byla dziewczyna, pozatym chyba to bez sensu dowartosciowywac sie opinia ludzi ktorych nie widzialas na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki12
ja tez mam male i moj chlopak jest zachwycony!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam male piersi.absoluytnie to nie jest dla mnie zaden problem,wrecz przeciwnie.latwiej o nie zadbac,dluzej beda jedrne i piekne.mam kolezanki z duzym biustem,fakt przyciagaja spojrzenia panow,ale narzekaj na bole plecow,garbia sie,szaleja juz z kosmetykami,kremami,maja rozstepy i ine cuda,a co bedize po ciazy?poca sie latem,slady na bluzkach.ja wiem ze duze piersi maja swoje zalety,tak jak i male wady.kazdy niech doceni to co ma.jak ci sie nie doaj twoje piersi znajdz inny atut w wygladzie,moze nogi?tak jak u mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniainia ---> wiesz ja nie chcę miec takich wielkich ale chociaż duże B mogłoby być :D :D innym atutem nie wiem co u mnie może byc, zresztą nie mnie to oceniać :D już się dowiedziałam, ze jestem puchniutka i że mam bladą skórę heheh wiec chyba nieprędko znalazłabym jakiś atut :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no lepiej zebys byla chuda szkapa i zesmazona w solarium na murzyna.no teraz niestety taka moda panuje,ty sama masz znalec ten atut a innymi sie nie przejmuj,wazne ze twoj facet sie toba zachwyca i na niego dzialasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie jakieś dziewczyny, ktore rozumieją nasze dylematy. Pozdrawiam. :) Pedro-->Nie wiem czemu mi zarzucasz, ze sie boje. Widze, ze wiekszosc chwali takie piersi, nikt by mnie przeciez nie poznał, to czego mialabym sie bać? Nie wklejam, bo po pierwsze nie mam technicznych mozliwosci, a po drugie mam piersi zupelnie podobne do płaskiej, no moze cere ciemniejszą i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
kurcze naprawde nie mam pojecia czemu nie wchodzi:/ wklejam z tym enterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoto
Płaska jak deska kiedy dodałaś te zdjecia ?? Bo ich już nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoto
nie wchodzi, ponieważ osoba wstawiajaca jest anonim (nie zarejstrowana) a zdjecia takich osob są usuwane przez system :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
e tam wcale nie, plaska tez dodala jako anonim, sprobujcie wykasowac koniec i ze srodka to %20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie no laski Wy sobie jaja ...
... jak chcecie to załóżcie temat "Pokazujemy cycki do oceny" i spoko, a nie kłamiecie, że macie małe i brzydkie. Ergane - są super, tak samo jak i płaskiej. Ale oczywiście Wy to wiecie. Jakby były brzydkie, to byście ich tu nie dały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoto
Ergane chciałabym mieć takie piersi jak ty ;) Są śliczne !!!!!!!! A nie jak moje wielkie, wycycane i do pasa ;P az dziwie, że połowica to jeszcze wytrzymuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoto
ergane twoje zdjecie wchodzi tylko trzeba wykasowac spacje, ale plaskiej juz nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoto ---> na stronie nr 1 sa moje zdjęcia i ja je jakoś widzę do tej pory ;) Ergane --> spokojnie :) wchodzisz na fotosik.pl , dajesz przeglądaj, wybierasz zdjęcie jakie masz na komputerze, dajesz otwórz, dodaj, kontynuuj mimo wszystko i czekasz zdjęcie się załączy i pokaze się kilka linków wybierasz ten pierwszy, kopiujesz go, wklejasz go tutaj po linku dajesz enter i wysyłasz wypowiedź i juz spróbuj jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno!!!! Czego Ty chcesz od swoich piersi???? Ja mam mniejsze i nie placze z tego powodu. Masz fajne, normalne piersi, zaakceptuj je i przestan sie wstydzic. Zreszta male jest piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
wiecie co Wam powiem? jest mi bardzo milo ale naprawde trudno miec wysoka samoocene jak moj chlopak czesto podczas sexu nie chce nawet zebym zdjemowala bluzke! zauwazylam ze nie chce tego jak w jakiejs bluzce i staniku wygladaja na wieksze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
naprawde przez to wydaje mi sie ze bez stanika jestem aseksualna, mowi ze mu sie podobaja a jak przychodzi co do czego to woli jak podczas sexu jestem w bluzce. Wreszcie do z siebie wyrzucilam:( ulzylo mi troche, dziekuje za mile slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoto
a u mnie plaska nadal twoje zdjecia nie wchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce ale Ty na prawdę nie masz małych piersi ;) ;) jak mi napisali, że nie mam małych to Ty masz kurczak wielkie :D masz B co nie ?? zobaczysz jutro przyjdzie Pedro i A.Man i zobaczysz jakie komplementy usłyszysz ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod tym co napisała płaska. Masz Eragne naprawdę śliczne piersi, rozmiar chyba pelne B. Moje sie powiekszyły o jakies 3 cm /wlaśnie zmierzyłam/ ale to wiadomo przed czym kobitki ;) i bolą niemiłosiernie przy najlżejszym dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoto ---> hmm dziwne bo jak ja wchodze na pierwsza strone i otwieram linki to działają :D jeszcze chyba na 7 stronie coś wklejałam i na 15 bodajże sprawdź tam, mooże te się otworzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane a może on po prostu ...
... jest fetyszystą? Nie pomyślałaś o tym? Mnie np. bardziej kręci dziewczyna ubrana w długą, obcisłą suknię, niż naga. Coś takiego jak na tym jpg'u: http://img17.imagevenue.com/img.php?image=76380_EveSmall_122_111lo.jpg Po prostu taki strój mnie z nieokreślonych przyczyn bardzo podnieca (a jeszcze lepiej byłoby, jakby pod tą suknią nie miała bielizny - no, może oprócz tych pończoszek ;) ) i nie jest to kwestia urody modelki, czy też braku owej urody. Chodzi o coś zupełnie innego: o to, że sam widok Ciebie w koszulce może Twojego faceta bardzo podniecać. Nie tłumacz sobie tego wyglądem piersi - zgodnie z tym, szpilki podniecają facetów, bo większość kobiet ma brzydkie stopy!? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×