Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość tralalalalalalalalalalalalalla
gdzież one tam małe? normalne, w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Halo Wafelek no fajnie że się pojawiłaś. Czy teraz bedziesz częściej tu zaglądała. A jak tam sprawy sercowe. Wszystko wróciło do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Ja wiem wafelku ale chyba spytać mogę bo kiedyś coś wspominałaś. Szkoda że nie jesteście tutaj już tak często z Carol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazioo3
Najpiekniejsze chwile przezylem z pania o bardzo malych piersiach. Sa bardzo namietne.Gdybym mogl wybierac panie o takiej samej twarzy,osobowosci i charakterze wybralbym z najmniejszym biustem.Wiec piers do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazioo3
Wlasnie je obejrzalem.Dla mnie sa za duze....Chetnie zobacze mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
No tak. Jedni narzekają że za małe a inni że za duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Płaska żyjesz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuan
nic dziwnego, ze facet oglada sie za dziewczynami, ktore nie wstydza sie pokazac biustu, wielkosc nie ma tu znaczenia i jezeli kiedys Cie zostawi, to na pewno nie z powodu piersi, tylko twoich kompleksow, powiekszysz biust i co dalej? bedziesz sie cieszyc, ze ludzie chichocza ci za plecami i pokazuja palcami, mowiac "patrz jakie cyce", albo stwierdzisz, ze tylek ci za bardzo odstaje. wiem jedno, ja bym 7 lat nie wytrzymal i byc moze juz ktos to napisal, niechcialo mi sie tego wszystkiego czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnn
ej sa super takie bardzo mi sie podobaja i w dłon sie zmieszcza a to tez wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendy11
Mnie tam się podobają. Fajnie byłoby się do nich przytulić. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycony
to sa jedne z najpiekniejszych piersi jakie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża szparka
Fajne piersi. Chciałabym mieć takie. Zazdroszczę ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzik taty
cycuszki miodzio.nic nie zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendy11
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanka
Fajne te twoje piersi. Możesz dać jakąś aktualną fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE WIDZE PROBLEMU Masz piękne piersi. Wiele kobiet ma mniejsze i nie powinno nażekać (aż zaskoczyło mnie że woogóle napisałaś ten temat) Są doskonałe. Nie za duże, nie za małe. (no i ich kształty bardzo harmonijnie wkomponowują się w zgrabne ciało. Ty nago musisz się prezentować niczym żywe dzieło sztuki) Ja osobiście chciałbym żeby moija przyszła żona miała właśnie takie. Raz że mają w sobie więcej motywu delikatności, a tą cechę bardzo lubię w kobiecej cielesności (duże tego w sobie nie mają) a dwa że za 20 lat dalej będziesz miała ładne piersi, podczas gdy te z dużymi będą miały mocno wiszące ku dołowi. Więc to Ty będziesz mogła śmiało opalać się toples, one nie specjalnie. (a ta moda się rozpowszechnia) Są naprawdę piękne. Masz się czympochwalić, a nie powody do narzekań Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet altacet
Moim zdaniem też są bardzo sexy. Chociaż szaleje za piersiami mojej dziewczyny (są troszkę większe - 75C) to uwazam, że masz się czym pochwalić. Twój przyszły lub obecny facet ma szczescie - uwierz mi. Roczni 78 ma pełną rację. Na pewno bym się na Twoim miejscu nie wstydził pokazac je na plazy. Są na serio ładne i na pewno wielu facetów zwróciło by na Ciebie uwagę. Ja niestety z tej konkurencji już odpadłem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) znaczy wiecie miesiąc temu odstawiłam tabletki anty i tak jakby troche mi zmalały znowu :D ale już sie tak tym nie przejmuje w dużej mierze dzieki waszym opiniom za krtore raz jeszcze dziekuje :) Wafelek witaj:) ja bede sie bronic w okolicach czerwca lub lipca tak wiec bedziemy obie paniami mgr z małymi ale ładnymi piersiami :) bo mam nadzieje, ze Twoje nastawienie tez sie poprawiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie że Ci się spodobalo. Miło mi było móc napisac coś szczerego i miłego jednocześnie. ps: motyw z publikacją jest fajny, Jak to Eliot Aronsson słusznie stwierdził: bardzo pociągający facetów jest motyw ładnej sąsiadki biorącej prysznic. I te zdjęcia mają właśnie ten urok ;-) ps: nadal mnie dziwi że wogóle założyłaś ten temat przy braku podstaw do narzekań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć płaska. Rzeczywiscie, dwie panie mgr z malymi krągłymi biuscikami. Nastawienie i owszem, zmieniło się. W życiu tez sie zmieniło-faceci to jednak świnie. Przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet.rocznik1978 -- pewnie nie uwierzysz ale 3 miesiące temu tzn kiedy założyłam ten topik moje nastawienie było zupełnie inne niż teraz wiem, wiem pewnie pomyslisz, że ściemniam ale tak było :) i aż mi wstyd jak sobie pomyślę, że potrzebowałam kilkunastu pochlebnych opinii, żeby zmienić swoje nastawienie ale coż widocznie mam coś nie tak z psychiką :) zdarza się :) Wafelku eeee nie każdy, nie każdy :) zdarzają sie wspaniali faceci tylko musisz na takiego trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowana
na zdjeciu piersi ok,ale ja mam prawie identyczne i wiem jak one wygladaja w rzeczywistosc tzn zdjecie zrobione bardziej od doly piersi a z tej strony to i moje wygladaj nwet lepiej a zrob zdjecie normalnie z gory to wtedy te cycuszki beda wygladaly duzo duzo gorzej wiem co mowie bo mam identyczny problemik kroic sie nie dam a zal dupcie sciska ze nie mam takiego fajnego C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×