Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość Pedro_17
Oreli - zaginiona w akcji? Jesteś tam czy cię nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz xyz.xyz xyz
Dziewczyny macie naprawdę zaje fajne cycusie. Przyssać się do którychś muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilke:) jakbym miala duze i mleczne to bym pokazala;) poki co sie wstydze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczyłam te piersi to normalnie pomyslałam że jaja sobie robisz....nawet nie wiesz ile bym dała żeby mieć takie jak Ty!! Podobają mi się...są takie fajne okrągłe...ja to dopiero mam małe! i naprawde nie masz sie czym martwić! pozdrwaiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Oreli ale my tu duzych i mlecznych nie chcemy. My chcemy normalne i "małe" piersi. Bo takie nam się podobają. Przeciez nic nie tracisz a wiele możesz zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 476
ty jestes pojebana jkas bez kitu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliszka
jejku...wcale jakies male nie sa...a poza tym...sa kszałtne a to sie liczy najbardziej na prawde....co z tego ze duze jak brzydkie....a oza tym teaz moda na mniejszy biust....zresza kazda modelka ma jeszcze mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
bog cie nie pokral malym biustem ale malym mozgiem, to sa normalne pirsi, nie ublizaj dziewczyna ktore maja naprawde miale biusty,juz i tak czujemy sie zle, to tak jakby osoba miezaca 165 i wzaca 45 kg mowila ze jest gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Cze wafelku. Jak tam minęła noc. Wyspałaś się. Myślisz wciaż o tym czy to ja hahaha. Cze Carol. Nie przejmuj się tym gadaniem. Te wszystkie inne baby ci poprostu zazdroszczą. Same nie pokażą ale innych oczerniać mogą. Niech pokażą jakie są płaskie jak deska. I wtedy pogadamy. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
Witam wszystkich. no wlasnie Pedro ma racje, moze w takim razie pokazecie jakie jestescie plaskie bo jak narazie to kazdy duzo mowi, a ublizac jest bardzo latwo. Na zdjeciu samych piersi moga Wam sie wydawac wieksze jesli sa ksztaltne ale w konfrontacji z calym cialem i innnymi piersiami sa naprawde niewielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
No właśnie Ergane ma rację. Najlepiej pokazać a nie tylko biadolić "ty to masz wielkie przy moich". A ja mam słonia w domu tylko nie pokazuję nikomu. Jesteśmy jeszcze daleko za innymi cywilizowanymi krajami. Tam golizna nie jest żadnym tabu. Faceci już od dawna nie zakrywają piersi i jakoś żyją. A kobiety tylko patrzą. A same to nie chcą. Tylko jedna oczernia drugą na temat tych piersi. dlaczego kobiety jesteście takie zawistne wobec siebie. Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona...123
przynajmniej ci plecy nie siądą. a rozmiar masz ok kiedyś czytałam sąde że facetom najbardziej odpowiada rozmiar 75-80 B lub małe C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
ona 123 - jak ktoś może w kolorowym czasopiśmie z pewnością wypisywać takie brednie. To tak jakby powiedzieć że większość ludzi lubi noscić buty w takim to a takim rozmiarze. Dlatego bo takich stóp jest najwięcej. A mnie się wydaje ze każdy nosi takie buty w jakich mu wygodnie. I ci co mają z tym problem bardziej doceniają te buty które nosza niż tacy przeciętniacy. Tak samo jest z piersiami. A poza tym jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
A mazrenia ma każdy ale to nie oznacza że opd razu trzeba się rzucać na wielkie piersi bo tego się chce. Co to by wtedy było. Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
Pedro to moze TY tez wkleisz zdjecie swoich piersi co?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Moje piersi w lato, na basenie, na majówce itp są odkryte i nie mam z powodu nich kompleksów. więc nie musze jeszcze na siłę się dowartościowywać. Ale też z drugiej strony nikomu nie zarzucam że robi tu coś na pokaz lub dla podniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Ergane - kumasz. Ja nie rzucam pierwszy kamienia bo wiem że nie jestem bez grzechu. A nie tak jak inni(e) tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam 35 cm ...
... wkleić ??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
wklej wklej, Paris hilton z tego co wiem to juz dawno sobie piersi powiekszyla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała tyle kasy co Paris Hilton już dawno miałabym małe C :classic_cool: ale kasy nie mam :O a tego 35 cm penisa z miłą chęcią obejrzymy :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
madziahejjjj sama sobie tam idź, my tu mamy już zgraną paczkę i dobrze się rozumiemy, co nie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhm
Pedro chłopie, idz zrob coś pożytecznego, a nie cały dzień na forum o piersiach przesiadujesz:D juz naprawdę nie masz innych ciekawych zainteresowań poza głupim ględzeniem na temat, który ewidentnie Cie podnieca w chory sposób?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz niech lepiej siedzi na topicu o piersiach-wkoncu to facet niech ocenia:) a tak w ogole to troche nie rozumiem calego oskarzania autorki ze pokazala piersi..i co z tego? przynajmniej ma co pokazac a wam krytykantom nie przeszkadzaja dziewczyny topless na plazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazi kotek
Dziewczyno!!!Masz śliczne piersi...czego od nich chcesz?!Rany...sama bym chciała takie mieć(mam chyba o połowę mniejsze,heh)Poza tym na piersiach świat się nie kończy:P Skoro Twojemu chłopakowi sie podobają,to jest super! A opinia innych?Olej i tyle. Acha,no i małe cycuszki nie "oklapną"tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko, a lle Ty masz lat? Zobwczysz , jeszcze Ci urosną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad Świetlik
Małe piersi, duży temperament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×