Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość argos
- są śliczne , chyba że chcesz wyglądać jak sex lalka z bliznami, pomyśl . Sztuczne cycki są aseksualne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UwielbiaczTychPiersi
Sa sliczne i chcialbym poznac ich wlascicielke Caluski w oba cycuszki PIEKNE!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAN2000
Jeżeli koniecznie chcesz mieć troche większe to proponuje Ci zacznij brać tabletki antykoncepcyjne. Gwarantuje, że urusną o jeden rozmiar, Najlepiej weź Jasmin, bo po nim raczej się nie tyje, ale najlepiej pogadaj z lekarzem na ten temat. A te piersi, które masz i tak są naprawde całkiem spoko, a co mają powiedziec dziewczyny co sa całkiem płaskie albo mają totalne zwisy. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx582
eeeeeeeeeeeeee..... Fajne sa male ale jare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assi
Nigdy nie decyduj się na operację.Dużo z tym problemów i takie sztuczne silikony wcale ładnie nie wyglądają.Ja też mam takie piersi jak ty i nie wstydzę się ich pokazywać chłopakowi. On ciągle powtarza że są piękne, bardzo mu się podobają. Piersi nie muszą być przecież duże, ważne aby były jędrne, kształtne i takie co to się do ręki zmieszczą;) W końcu.."Dobrze się pieści co się w ręce mieści":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyton
plaska jak deska,szczerze to masz sliczne piersi,ksztaltne,i seksowne sutki,nie wstydz sie swoich piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanzlalka
Julek daj spokój nie podniecaj się tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To mnie zdołowałaś...
Dziewczyno, masz piekne piersi. Ja o takich marzę. Sama mam trzy razy mniejsze piersi, a w dodatku jeszcze takie stozkowate...masakra. Twoje są śliczne... takie kształtne i okrąglutkie. Naprawdę masz piękny biust i nie powinnas na niego narzekać. W ten sposób dobijasz tylko dziewczyny, które rzeczywiście nie mają co wlożyć w stanik. Posłuchaj mnie, a mowię to jako prawdziwa malobiuściasta, nie narzekaj. Ciesz się z tego co dała Ci natura, a dała Ci naprawdę piekne piersi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muza piekna i urocza
dziecko powiem ci ze jestes p o p i e r d o l o n a nie jedna laska chcialaby miec takie piersi jak ty!!!! ja mam połowę ledwo 70 A a ty narzekasz wez sie lecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muza ma racje
Dziewczyno jeszcze deko i zaczna ci wisiec !!!!! A takie sa mniam mniam . Akurat do raczki i do buzi :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logitech
masz bardzo ładne wcale nie są za małe (są akutat) takie jędrne i bardzo piękne suteczki. Bym chciał mieć dziewczyne z takim biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyytyttyyy
glupia jestes ( to moja subiektywna opinia) zalosne gdy dziewczyna narzeka na siebie tylko po to zeby inni ja pocieszali. przyznaj, tylko czekalas na to, zeby wszyscu Ci mowili jakie ona ladne i zgrabne i w ogole nie przejmuj sie. sorry, zajmij sie innymi rzeczami niz tworzenie sobie problemow. FACECIE NIE LUBIA DZIEWCZYN KTORE NA SIEBIE NARZEKAJA BEZ POWODU!!! A TY TAKA JESTES !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyytyttyyy
i zgadzam sie z muza piekna i urocza. pozdrawiam ta pania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkątny
mi sie podobaja :) jak ktos wyzej napisal: Są Śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały1
masz bardzo ładne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi_
zgadzam się i wydaje mi się ze na pewno nie masz rozmiaru A albo moje A wydaje sie o wiele mniejsze;) no ale trzeba z tym życ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssamczyk
na codzień mam do czynienia z dużo większymi i czasami mam ochotę zeby były twardsze,jędrniejsze ,twoje własnie takie się wydają,ładne jędrne cycuszki aż by się chciało podotykć,miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacza Gugu
Nie masz małych piersi, ale za to krutką szyję, - a tego nie można już zoperować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka z DUZYMI problemami
hej mam 14 lat mam D8o i mam zadluze (chyba)piersi. jestem chuda (waze ok. 45 kg) wygladam jak warjatka z sylikonami i KTO TU MA PROBLEMY ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabla19
Pfff, a ja mam nierowne, jedna wieksza, druga mniejsza.. a z okresu bycia nastolatka wlasnie wyrastam ;/ I co ja mam mowic?! PS tez uwazam,ze piersi plaskiej sa fajne.. (i nawet przebrnelam przez cale 32 strony tematu :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belice
Dziewczyno, zdenerwowałam się. Jesteś po prostu podła i ubliżasz tymi zdjęciami dziewczynom z mniejszym biustem. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppplaaa
Ja mam trochę mniejsze z tego co zauważyłam... i co.. zyć musze... mój facet jakos specjalnie nie narzeka, zachwyca sie nimi.. mówi ze sa moje i to sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚwiatSięCiągleMyli
ja bym chociaż takie chciała mieć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm.............
płaska jak deska? to ty chyba deski nie widziałaś. Masz normalne piersi. Ja mam mniejsze i to ja powinnam mieć kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna30
płaska.... nie przejmuj się wyglądem swoich piersi...naprawdę są bardzo ładne, takie jędrne i kształtne (nie jestem less dla wyjasnienia ;o))po prostu mówie z pozycji kobiety.ja na twoim miejscu nie powiększałabym ich choćby z tego względu że jak je powiększysz to po pewnym czasie plecy zaczną cie boleć i pożałujesz swojej decyzji a jeszcze nie wiadomo jak silikon sie przyjmie...a co do twojego chłopaka ..ktoś dobrze napisał,że normalnym zachowaniem jest że luka czasem na inne kobiety...mój facet też czasem zerknie pomimo że mam czym odetchnąć i na czym usiąść (lubi krągłości tu i ówdzie ;o)).piszesz że sprawia ci tym zachowaniem przykrość...a rozmawiałaś z nim o tym??? może powinnaś z nim o tym porozmawiać i powiedzieć co czujesz gdy on sie tak zachowuje. życzę powodzenia i głowa do góry a PIERŚ do przodu ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexa24
...ja mam mniejsze :-/ push up jest rozwiazaniem i wyrozumialy maz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×