Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość Gdański chlop
Sa piękne,ja lubie taki cycuszki.A Twoje mi się podobają,są jedrne. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie uwazam ze masz małe Persi ja mam 75 b i mi sie podobbaja facetom tez.. wcale sie nie wstydze ze sa male male jest piekne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolina. W końcu dałaś znak życia. no a jak tam ta sesja. Ciekawe co porabia Wafelek? Strasznie fajnie że zajrzałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agivp
nie sa takie zle! nie przesadzaj! moze troche male ale calkiem zgrabne ja mam miseczke c. duze piersi , ladne... ale wcale nie wygodne. tyle ze faceci sie slinia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
No faceci się ślinią na ich widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rydzykowa
Ruja i porubstwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście ze tego topika nie wykasowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Karolina odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto sa dziewczyny ktore mja jeszcze mniejsze i zyja a te twoje wcale nie sa taki miroskopijne.Ja tez mam 23 lata a gdybym obok twojego zdiecia pokazała swoje zdiecie z moimi piersiami uwierz mi ze kazdy wybtrałby twoje.Ja przez 8 mies.karmiłam corke teraz nie dosc ze mam małe piersi to na dodatek nie sa ona wcale a wcale jedrne wiec ciesz sie z tego ca masz bo kiedys mozesz stracic to co posiadasz.moj maz zawsze mi mowił ze mam piekne piersi i nadal mi to mowi a ja mu wiezre bo mnie kocha i nigdy by mnie nie okłamał.Jemu sie podobaja i to jest najwazniejsze!!!!głowa do gory!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12347
Madzia a możesz pokazać nam swoje pirsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saddam
Prawda jest taka, że większość kobiet mam kompleksy na punkcie swojego biustu. Taka natura, nikt tego nie zmieni.Niestety. Pozostaje mieć nadzieję, że wasi mężczyźni zdołają wam uświadomić jak bardzo im się wasze piersi podobaja - małe, duże czy średnie. Bo ładne jest właśnie to co się komu podoba :) Pozdrawiam was Kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmala
Witam ja z kolei mam za duze piersi 75 D( chcialam zaznaczyc ze mam 17 lat) Czasami mnie tak kregoslup boli ze nie wyrabiam;/ Chcialabym troche mniejsze ale nie pojde na operacje nie jestem glupia!! A te twoje piersiczki sa bardzo ladne i wcale nie takie male.......widzialam o wiele mniejsze i bezksztaltne twoje sa ladne i maja taki ksztalt jaki powinny miec;p Wedlug mnie nie masz sie czym martwic ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivka12345
jak mnie coś takiego denerwuje! masz śliczne piersi i wyolbrzymiasz,serio:) ja mam jednego duuuużo większego i to dopiero jest załamka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAaaaaa
===> madzia232323 Małe i mało jędrne?? FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan.De Marco
Malmala a masz może zdjęcie swoich piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glicerol
Wcale nie masz małych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty masz strasznie male piersi to co ma powiedziec moja kolezanka ktora ma jeszcze mniejsze??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasciwie wyglada jakby wcale ich nie miala... Nie jedna marzy zeby miec takie cycki jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że nie jest tak źle, gdybys nosiła push-upy (takie staniki które zbieraja piersi do srodka) wygladalabys bardzo dobrze. a pozatym jestes jaka jestes i powinnas sie polubic ale jesli myslysz o operacji i ta mialaby poprawaic ci samopoczucie popieram cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looosinka
Skoro ci z tym zle to pomysl o operacji,zacznij zbierac pieniadze, wlasnie z mysla o takich kobietach jak ty operacje piersi wymyslili:)A co do samych piersi to faktycznie masz malutkie,wiec skoro naprawde ci z tym zle to jedynym wyjsciem naprawde sa implanty,taki life:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O LOL
KOBIETO !! Twoje piersi są piękne !! Masz ochote na cybersex ?? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12347
looosinka a ty jakie masz piersi. czy ty miałaś operację powiększenia piersi? może w takim razie nam o tym trochę opowiesz. Przybliżysz temat bo pewnie mało kto wie jaki to jest ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istotka2345
tez mam ten problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabita_językiem_chłopaka
płaska jak deska: ty chyba głupia jesteś!!! Masz ładne piersi, no i nie aż takie małe. Nie wiem, czym ty tu się zamartwiasz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meminka
Daj spokój twoje cycki są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że topik jeszcze żyje. Pozdrawiam. Zapracowany wafelek a niedlugo magister wafelek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj laski laski. Faceci sie martwią o mięsnie i \"mięśnia\" a laski o celulit i piersi. Jedni i drudzy nie mają widocznie co z czasem zrobic. Komunikat do dziewczyn z małymi piersiami. Dzieki malym piersiom wygladacie bardzo młodo. Jak nastolatki jakies a to dziala na faceta jak płachta na byka. Argument dwa. Stoi grupka facetow. Idzie dziewczyna z wielkim biustem. Jakie lecą komentarze?! \"Ale ma doje\", \"Krowa mleczna\", \"Mleczarnia\"... Argument trzy. Kiedy dziewczyna biegnie.. zgadnijcie ktory widok wygląda śmiesznie.. dziewczyna z malymi piersiami, czy laska z piersiami D, ktore obijaja sie jej o brode... Ja w malych piersiach widze same zalety. Wy tez powinnyscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnica
twoje piersi sa tak piekne ze wygladaja jak silikonki :) ja ci zazdroszcze ;) co chcialas sie dowartosciowac 😠 to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobne
i uważam że są super,nie mam zamiaru ich poprawiać,chyba że kiedyś,np.po dzieciach zrobia mi się "uszy jamnika",durna jesteś,że ich nie lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×