Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość boshe
pierdyknięta jesteś - czy ty masz równo pod sufitem. A w rodzine wszyscy zdrowi? Plaska wypnij te piersi porządnie. I walnij fotę. I pokaż jak ci się zwiększyły po tych wszystkich głosach pocieszenia. I tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie zalozycielko topiku dowiedzialas - prowokacja. :) Czesc A.Man, czesc Pedro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Cześć Wafelku. No widzisz jakie ludzie rzeczy wypisują. Prowokacja. Ale jaka skoro zamieściła swoje zdjęcia z piersiami. Dla niektórych są one małe. więc dobrze dziewczyna myslał. A może "pierdyknięta jesteś" pokaże nam swoje i swojej siostry piersi. A my wtedy - to prowokacja. Hahaha. Niektórzy ludzie są śmieszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto te
piersi są całkiem całkiem. Mogę się nimi zaopiekować jeżeli tylko chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshe
ale masz kobieto problem. zobacz na inne topiki. tam dopiero mają problemy (w większości wymyślone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12346
no fajne masz te piersi. mnie się podobają. możesz wrzucić jeszcze kilka fotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłeee
moze faceci nam teraz cos zaprezentują??czekamy z niecierpliwością:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej98b
nie sa zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
andrzej 98B to twój rozmiar staniczka? he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej98b
hehehehee, nie, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshe
andrzej ale o co chodzi z tym 98B - a jednak to podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej98b
Przyznaję to rzeczywiście rozmiary moich piersi. Właśnie przechodzę terapię hormonalną. Niedługo będę kobietą. Ale swojej fotki nie wrzucę nie zmuszajcie mnie do tego. Może kiedyś jak już będę kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny co z wami. Płaska, Wafelek - czy wy jeszcze żyjecie. Nie zaglądacie tutaj już wogóle. Dajcie jakiś znak, sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malycyc
kurcze zobaczylam foteczki autorki i zlapalam dola, twoj jest bardzo zgrabny i ogromny w orownaniu z moim na dodatek moj sflaczal po ciazy i wyglada jak dwa baloiki bez powietrza. yba zaraz sie poplacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malycyc - nie płacz. wrzuć swoje fotki to zaraz podniesiemy cię na duchu. każde piersi znajdą swojego amatora. mozesz być pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malycyc
nie mam kabelkow do zrzuenia fotek, nie nadaja sie do ogladania nawet ja na nie nie patrze ale mozecie sobie wyobrazic co sie z nimi stalo gdy z romiaru A rosly do rozmiaru D i tak przez kilka miesiecy, skore mam poorana od roztepow. nie marzy mi sie duzy biust lecz jedrny, niestety mozna go naprawic tylko chiruricznie tylko ze nie bardzo mam ochote na wkladki silikonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak były D to pewnie byłąś cała w skowronkach co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malycyc
d za duze nie pasowaly do reszty, jdnak myslalam ze beda wieksze niz przed porodem a tu klops. Moja mama niedowierzala u nas w rodzinie wszystkie babki maja czym oddychac a tu taki feler. Jakas wybrakowana jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów tak. no co ty. a jaką masz rodzinę. masz męża? dziecko? jakie? przecież to jest najwazniejsze w życiu. twoim życiu. ile masz lat? pewnie jeszcze całe życie przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa18
jejjjjj!!!!!!!!!!!!! czubku kochany!!! te piersi nie sa maleeeee! ja mam o wiele mniejsze... nie zalamuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa18
to do plaskiej jak deska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Olu a czy ty możesz nam pokazać swoje śliczne małe piersi. Wszyscy czekamy i byłoby nam miło je obejrzeć i docenić. Z góry dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malycyc
boshe ty jestes facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja tego nigdy tutaj nie ukrywałem więc w czym rzecz. Myslę normalnie, mówię normalnie, zachowuję się normalnie i grzecznie więc w czym rzecz? Jeżeli cię uraziłem to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malycyc - czyzbyś się wystraszyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malycyc
do strachliwych nie naleze, musialam pare rzeczy w domu zrobic hihi moje ptanie bylo z czystej ciekaosci myslalam przez chwilke ze dziewczyna jestes hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaska ty nie jesteś ale pusta zdaje sie strasznie bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malycyc - rozumiem, wiem jak to jest. W domu zawsze znajdzie się coś pilnego do roboty co nie może czekać. Tylko w pracy można odpocząć, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem zaaaaa
one nie są małe!!!!!!! dziewczyno mozesz byc z nich dumna, moze nie są największe ale za to jakie ładne i jędrne,poprostu cudeńka!!!! uwierz mi moje kumpele mają o wiele mniejsze, ba same brodaweczki tylko i nie wstydza się ich!!!!! główka do góry!!!!! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×