Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Hej:D My uciekamy na wycieczke:) Narazie :) Pozdrawiamy i buziaki[ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jestem- znowu nie było netu:O ale juz jest- zawsze dzwonie haha. Oni juz mnie dosyc maja:D A co do piesków to heh , co tu gadac- dzisiejszy dzień juz sie nie liczy. Alicja i jej cała klasa mówia o Dusi:) Na wycieczce było pieknie. Muzeum najwieksze w Europie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:D Bedziemy snic o Dusi🌼 , bo jak Alicja gada o niej cały dzień to musi sie przysnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki wszystkim... Ja po oczyszczaniu... Dzięki laski za zdjęcia z wycieczki..:Dfajne..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Niech zyje wiosna:D🌼 Jest pieknie na dworze- u nas napewno , bo nie wiem jak dalej w Polsce:P Alicja w szkole a ja jakies porzadki musze zrobic. Wczoraj wycieczka to sie nie chciało. I jak zdarze to do lekarza wpadne:) Miłego Dnia i buziaki👄 od Ali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam z obiadkiem na Alicje. Pogoda piekna , ale bardzo wieje:O I zamówione legowisko dla Dusi mamy- oczywiscie jak zawsze mogłysmy liczyc na ludzi o wielkim SERCU❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była burza:D ale teraz słońce piekne swieci. ładnie pachnie i idziemy na spacerek:) Temat sie nie zmienił- dalej Dusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ciesze sie z Wami dziekuje za fotki :D od razu sie mi pieska zachcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:D Jak na dworze jest tak pieknie to chce sie życ🌼 bierzemy sie za porzadki i potem na specerek:) Alicja ledwo oczy otworzy to juz o piesku mówi- jakos trzeba przeżyc te trzy dni:D Zyczymy Wam miłego dnia.❤️ Odpowiedzi z NFZ jeszcze nie mam , ale kurier juz mi przyniósł wnioski do wypełnienia na świadczenia rodzinne. Złóżyc mam 20-go czerwca a dzień predzej juz jade na turnus wiec musze isc termin zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pogoda juz sie nacieszylismy:O Zachmurzyło sie i zrobiło duzo chłodniej , wiec ze spaceru nici. Ale poćwiczymy na piłce i potem bedzie powtórka tańca z gwiazdami wiec Alicja jak co sobote bedzie ogladała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomniałam..ale jak mam chwilkę to albo allegro,albo gg.,, albo coś innego... ufff. na legowisko już chyba sie uzbierało.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej Nocki:) U nas jest piekna tecza:D Cztery razy lało i potem słońce świeciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka:D Dzisiaj to na deszcze sie nie zapowiada:) My juz uciekamy do Kościółka :) Zyczymy miłej niedzieli🌼 I przygotowania do przyjecia nowego członka rodziny trwaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech trwają,trwają:)I wyśpijcie się dobrze przez następne 2 nocki bo później może stanąć to pod wielkim znakiem zapytania:DKupcie kaszę mannę:)Mleko:DPłytką miseczkę:DI schowajcie żarcie kota:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika - gratulacje waga juz super:D Isia kupimy kupimy haha - takie miseczki mamy , bo nowe to ma wielkie haha na potem:) Dzisiaj był u nas tato Ali:) I było dość miło , a Alicja nie pusciła pary z ust na temat pieska haha. Teraz sobie herbatke zaparze i odpoczywam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... nie powiedziałam dobranoc...bo miałam gosci... ale moze wybaczycie... idę lulu...ale mówie już wam ..,,dzień dobry,,,.. ech...i człowiek znów starszy...👄 aja,...,,DZIĘKUJĘ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:)🌼 Alicja pojechała juz do szkoły. A ja padnieta:) Tak przeżywa tego pieska , ze pół nocy sie kreciła. A jak otworzyła oczy to zapytaa ile jeszcze godzin haha:D do czasu przyjazdu Isi i Dusi:) Duszku a Ty nie dziekuj:) jesli juz ktoś ma dziekować to ja:D🌼❤️ Zycze milago dnia. Bo ja mam do załtwiania duzoooo. Wpierw urzad, potem po Alicję , bo dzisiaj muzykoterapia ,a na końcu musze sie wrócic na wywiadówkę do Ali szkoły:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff,ale upał:) A ja na zebranie do szkoly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochani:) Ja padnieta jestem:O Tyle zajec dzisiaj,ale jutro juz luzy. Rano tylko do dentysty i juz gotowe.Potem czekam na przyjazd Isi:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja do dentysty dziś:O Ale na pocieszenie bedzie DUSIA od popołudnia juz z nami:D Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od dentysty fujjjjj:O A teaz biore sie za zwijanie chodnika haha:) przyjedzie dzisiaj mała sikawka:D i przez dziesiec dni nie moze na dwór iśc, bo jest po szczepieniu- Dusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) Cieszę się, że już od dziasiaj Dusia będzie z Wami :D :D :D :D :D U mnie wszystko po staremu ;) Pozdrawiam i przesyłam 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się za Aję bo nie ma neta:) Dzxiewczyny są cudowne:)Super babki:)Żałuję tylko,że nie poznałam babci Alusi:(:) I mam nadzieję ,że będą z Dusią szczęśliwe:) Powiem wam jeszcze ,ze syn włascicielki mamy Dusi dawał swojej mamie(ale namieszałam)500zł za to zeby Dusia została u nich a Demon(ich piesio)poszedł na \"sprzedaż\"Ale Pani się nie zgodziła bo wiedziała że Dusia będzie najlepsza dla Alicji:) Pozdrawiam i czekam na sprawozdanie od dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dzień dobry:) Ale się cieszę że Dusia już z wami:D:D:D:D teraz kochane czekamy na fotki Aluni i Dusi👄 Miłego dnia i dużo uśmiechu na słodkich buźkach:D:D Z tym uśmiechem to pewnie nie będzie trudno;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×