Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Yupiiiiii:D witam wszystkich i wreszcie maoge napisac , ze u nas jest czym oddychac:) W nocy lało i teraz swieci piekne słoneczko , a powietrze takie super świeże:) Alutka w szkole, ale juz zmeczona jest :O Chce wakacji:) Ja tez zreszta. To było ciezkie pół roku:O We wtorek za tydzieńn wyjeżdzamy to i odpoczniemy, bo juz ksiazek ze soba nie bedzie musiała brac i robic lekcji, tak jak w Rusinowicach. Bedziemy okropnie za Duska tesknic:( Ale od przyszłego roku jak tylko bedzie mozliwosc, to bedziemy wybierac Osrodki , w których mozna pieska miec z soba:) Zycze milego Dnia 🌼 Ja po Alicje jade dzisiaj , bo ostatni raz ma muzykoterapie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzielne dziewczynki trzy.... ćwiczcie, a ja dzisiaj będę miała kotka, już nie możemy się z córcią doczekać.... taka malutka puchata, śliczna. Też dziewczynka. Już ją kochamy.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kolejny dzień i kolejne wyzwania:) Czekamy Mariolla na zdjecia kotka oczywiscie:) Zyjemy juz wyjazdem prawde mówiac:D Najbardziej Alicja:) No ja tez, bo 400km do przejechania to dla mnie kosmos:O Ale dam rade- wyjscia nie ma:) Milego Dnia i buziaki👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu my:D Miłego Dnia]kwiatek] Szkoda , ze temat sie opatrzył:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam w szkole z Alicja, bo mieli tzw.Popisy pierwszakow:D Tak pieknie spiewała:)❤️ A teraz zmeczone idziemy do łóżka:) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... cieszę się że Alutka taka dzielna śpiewaczka... całuski na wieczór. 🌼 prześlijcie mi wasze zdjęcia i oczywiście pieska też... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...Ja o was pamiętam tylko ciągle czasu brak... Skończyłam wykłady , od dziś zaczynam jazdę. Buziaki wszystkim.I miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śliczne dziewczynki w ten słoneczny piękny dzień....🌼 ............................. Śmiejąc się ryzykujesz, że wezmą cię za głupka. Płacząc ryzykujesz ckliwość i czułostkowość. Wyciągając rękę ryzykujesz zaangażowanie. Zdradzając uczucia ryzykujesz odkrycie siebie. Mówiąc o swoich marzeniach ryzykujesz poniżenie. Miłością ryzykujesz odrzucenie. Życiem - śmierć. Nadzieją - niespełnienie. Podejmowaniem prób - niepowodzenie. Musimy ryzykować. Największym niebezpieczeństwem jest nieryzykowanie niczego. Dla tych, którzy nic nie ryzykują, nie robią, nie mają - przeznaczone jest nic. Życie mimowszystko jest piękne........... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra:D Mamy internet po burzy i zaczeły sie odwiedzinki na naszym topiku:) Dzieki wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:D Nowy piekny dzień:) A ja dzisiaj taka jakas spiaca:O Musze sie poruszac troche:) pójde na rowerek:) Alicja juz w szkole. Dusia spi po sniadanku. A jaka duza juz:D I ciezka, a ze schodów boi sie zejsc:) Biedna ta babcia jak pojedziemy:D Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witajcie, ale skwar dzisiaj, jestem ledwo żywa... caluski na cały dzień, jak możesz to prześlij mi swoje, Alutki i pieska zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Dzisiaj zachmurzone i chłodniej:O Ale mozna odsapnac:) Dusia wykapana wczoraj była i taka sliczna teraz:) Alicja sniadanko je:) Wczoraj był jej ostatni dzień w szkole. Mariolla wysle Ci a jakze, ale nie mam meila:O Pod moim nickiem jest mój wiec napisz , a ja sie odezwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem gapa haha:D Juz Mariolla wysłałam:) Dobrej nocki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dopiero teraz:) Było kilka gosci u ali , bo w piatek ma urodziny a nas nie bedzie:O Dlatego dzisiaj sie zwalili:D Teraz szykujemy sie do kapieli i do snu:) Pozdrawiamy wszystkich i przesyłamy buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz gotowe do drogi:D Z kwiatemi dla Pani bylysmy rano w szkole, potem u ortopedy a teraz było wielkie pakowanie:O ale juz ok. Dusia biedna cos czuje , bo nie odstepuje Ali na krok. Spała z nami cała noc:) Jestem padnie ta jakby sie ktos pytał:D Dzisiaj idziemy spac o siódmej, bo wstajemy o trzeciej nad ranem:O Kupiłam sobie red bulla haha. Utrzymujcie kobiety topik.Nie wiem czy tam bedzie dostep do internetu. Odezwiemy sie zaraz jak wrócimy do domu. A do Duszkaska smsy bedziemy pisały:) Kochamy was i buziaki przesyłamy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jest net tutaj i wogóle jest pieknie:D zabiegów aicja ma az piec dziennie. Jak tylko bedzie czas to bede wpadać:) Hipoterapia, masaż wodny całego ciała, ciepłe okłady zelowe, masaż reczny kończyn dolnych i ćwiczenia indywidualne. Przesyłamy Wam buziaki i pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo!!Ale tu pustki heh:O U nas ok wszystko tyle , ze przez weekend nudy haha. ca ly dzień człowiek chodzi tylko. ale duzo pozwiedzane mamy:D Alicja teskni za Dusi i dziennie dzwoni do babci i pyta co słychac i jak ona rosnie:) Cwiczenia intensywne i duzo:) Kąpiel w zalewie juz zaliczona tez i woda ciepła. Dzisiaj tutaj maj wianki puszczac i fajerwerki beda haha to drzwi dłuzej otwarte i mozna zobaczyc:) zdjecia wysle jak wróce do wszystkich , których adresy mam. I musze sie zajac ta aukcja charytatywna po powrocie , bo bedzie czas. Teraz to bez sensu było jak w domu mnie nie ma. I do informacji wszystkich dobrych serduszek❤️ pieniazki z wpłat 1% zaczynaj na konto Alicji wpływac:D Nie mogli sobie poradzic z ksiegowaniem:O Ale zaczyna sie ruszac do przodu. Sala komputerow ajest do dyspozycji dzieci wiec musze spływac powoli haha. Zajrze jak bedzie mozna i bedzie wolny komputer:) Teraz kolejka i dzieci czekaja juz w kolejce. Buziaki ciepłe przesyłamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczasowiczki.... ale wam zazdroszcze, rozumię że wypoczywacie i ćwiczycie... całuję ciepło ...pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy na chwilke:D Pogody za ciekawej nie ma haha , ale sie człowiek nie nudzi , bo bez przerwy cos do roboty jest:) Ale weszłam , bo wiadomosci mam dobre:) W poniedziedziałek wracamt do domu , ale 30 wsrzesnia wracamy z powrotem:D Kasy z tvn starczy na kolejny turnus:) Pozdrawiamy Was wszystkich cieplutko. U Ali postep widac- wszystkie napiecia pusciły:D Oby tak dalej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×