Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Dzień Dobry:) ja juz po szkole. Pogody Dzisiaj nie ma:O < ale wczoraj alicja była na chodziku:) Poszło jej super. Miłego popołudnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry , jestem po egzaminie z angielskiego:O Jak poszło to nie wiem, ale z pracy semestralnej dostałam 4:D Zaraz uciekamy z Alicja na spacer, a potem na chodzik:) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny , słoneczny poranek. :) Temperatura jeszcze nie za wysoka, ale bedzie dobrze. Alicja w szkole juz. Ja kilka urzedowych spraw mam do załatwienia. Jutro jade z nia do alergologa i dermatologa. Wiec od szkoły wolne. Cały tydzien taki bedzie zakrecony. W piatek znów do oropedy na Katowice:) Zycze miłego dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kolejny piekny wiosenny dzien. trochr spraw załatwiłam , a o siedemnastej jedziemy do Koscioła na przeglad chórow:) Alicja uwielbia jak spiewaja. Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jestesmy po wizycie u alergolaga i okazuje sie ,ze wszystko ok:D Alicja sie cieszy bardzo ze zdrowa jest. I dostała dzisiaj przesyłke- nowy wałek do ćwiczen i materac. wszystko juz wypróbowane:) Pozdrawiamy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Pogoda nie ciekawa, ale humor ok. Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) My jedziemy dzisiaj do ortopedy do Katowic - Ligoty. Przeswietlenie Alicja bedzie miała biodra. Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja miała badanie KTG. Wynik za tydzień i znowu do Katowic:O I wtedy ustalenie terminu operacji wydłużenia sciegna kolanowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nie mialam wczoraj czasu tutaj zajrzec. Ale to nie znaczy ,ze zapomniałam. Pozdrawiam wszystkich,którzy moze czytaja:) Pogoda nie ciekawa, ale wróciłaysmy z koscioła i teraz po obiadku odpoczywamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry🌼 Juz myslałam, ze wiosna w pełni a tu guzik:( Od rana leje jakby ktoś wiadrem lał. Zimno i ogólnie nieprzyjemnie. Wczoraj mielismy troche zwariowany dzien. Mój wnuk cała noc płakał , wiec do szpitala go wziełam na badania. Okazało sie ( co zreszta przewidywałam), ze trzeba mleko zmienić:) Juz jest dobrze. Alicja bardzo sie przejmowała- dumna ciocia:D Miłego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wreszcie pogoda sie robi. Ja dzisiaj obchodze urodzinki , nie chwalac sie:) pisze to , bo jestem o rok starsza. Moja córeczka kochana ledwo oko otworzyła juz życzenia mi składała:D Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Tak sie zastanawiam gdzie sie podziali wszyscy??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aju...nawet nie pytaj, nie wiem jak reszta ale ja jestem zarąbana nauką i praca nad kondycją i rzadko wpadam na forum...jakiekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszku, jak dawno Cie nie było. Super , ze wpadłaś:) Ja tez ucze sie pilnie, egzaminy teraz:O Damy rade❤️ Miłego wieczoru i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkaek
Doranoc kochane.:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) My sie zbieramy do Katowic do ortopedy:) Miłego Dnia🌼 Dzisiaj juz napewno bedziemy znały termin operacji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiemy, operacja w sierpniu:O Teraz auto myłam, a ciocia Alicja na dworze huśtała Roberta:D , ale dumna była haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Dzisiaj zdałam egzaminy z przedsiebiorczosci i polskiego na 5:) Jestem szczesliwa. Alicja ze mnie dumna,była na chodziku dzisiaj i tak pieknie szła:D Dobrej nocy i miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Wiosna w pełni, to i spacerki sa. Alicja z małym i ja. Jutro jedziemy na przedstawienie do teatru do Bytomskiego Centrum Kultury. Potem jeszcze sroda i tyle dni wolnych, bedzie mozna sie wyspac:) Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×