Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Gość jhghft
witam🖐️ aja33 , ja mam synka z porazeniem mózgowym. ma 22miesiące, czyli niecale 2 laa.jestem jeszcze zagubiona w tym temacie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhghft
chętnie z toba pogadam, jak masz ochote, bo nie mam nikogo z podobnym problemem. teraz jedziemy na rehabilitacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogórek:) I witam nową osobe.:) Jesteś mama dziecka takiego jak Alicja, to długa droga przed toba i cieżka:O Musisz byc silna i to bardzo. Poczytasz ten topik w wolnych chwilach to dużo rzeczy sie dowiesz:) Pozdrawiam wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) My po wycieczce w zoo. Było pieknie. Pogoda dopisała. jestesmy zmeczone,ale zadowolone:) Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Alicja juz w szkole. Koniec laby haha. Powiem, ze taki wypoczynek tez meczy. Pogoda dopisała tylko wczoraj nie za bardzo, ale i tak było fajnie. Zyczymy miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Dzisiaj jedziemy na hipoterapie:) Termin operacji jeszcze nie znany- dowiem sie w piątek:O Pogoda piekna wiec miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzien:) Wczoraj koniki były,dzisiaj rehabilitacja, a jutro znów koniki:) Zyczymy miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) dzisiaj znowu koniki:) miłego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Ciepło, pieknie i coraz mniej czasu. Duzo cwiczeń z Alicja:D.Doszła nam hipoterapia dwa razy w tygodniu. Wiec szkoła obiad i cwiczonka. Duzo pracy mamy, ale warto. Zyczymy miłego dnia i pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Zmeczone , ale szczesliwe:) Pozdrowienia dla wszystkich, choc chyba zostałam tu sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Dzisiaj czas nauki . Przedemna egzaminy z chemii i matematyki:O Jak to przezyje to nie wiem. Pozdrawiamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Popadało troche:D , ale dobrze. My po intensywnym weekendzie. Duzo Cwiczen i szkoła. Zyczymy miłego wieczoru i dobrej nocy:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Duszku witaj:D Leje u nas okropnie i zimno jest. No , ale znowu za trzy dni wolne. Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Kolejny wolny dzien , ale nie dla nas. Zaplanowane mamy cwiczenia. Koniki nam wypadły z racji tego weekendu, ale jedziemy w poniedziałek. Zyczymy miłego Dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie chodzim mi o zdrowie jestem w leczeniu i czy bedzie dobrze .A i chodzi mi o syna czy dostanie sie do tej szkoły co chce.Moja data 18,06,1972 syn 28,11,1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy plan zrealizowany:) Teraz ja kuje chemie do egzaminu:O Ale nie jest zle:) Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) Uciekam na egzamin z chemii:D Sama radosc. Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ogórek:) Egzamin zaliczony- jestem szczesliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×