Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Witamy:)My sie powoli pakujemy. wyjazd tuz , tuz i bardzo sie cieszymy. Oby pogoda dopisała:D Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) Jurto wyjazd:D Wiec ostatni raz tutaj zagladam. jak bedzie dostep do netu to napisze z Krasnobródu. Pozdrawiamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Własnie wróciłysmy z turnusu do domu:D Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamelio:) Dzieki za zaproszenie. Jak tylko bedzie czas to zajrze. Jak widac wakacje to i obowiazki. Trzeba czas dzieciom zajac:D Pozdrawiamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z wami
Witam pewnie już śpicie. Mam syna 14 lat z porażeniem. Jak przypominam sobie te lata ćwiczeń to nie mogę uwierzyć że dałam radę. Efekt jest - biega, w szkole średnia 4.9. Teraz wiem, że to się nie kończy z wiekiem, wręcz przeciwnie należy ćwiczyć bardzo intensywnie bo mięśnie nie nadążają i robią sięprzykurcze. Syn jest po prywatnej operacji (5 tysięcy- bez dojazdów raz w miesiącu) ale warto było, Jesteś silna i zdeterminowana uda Ci się jak nam. Naprawdę w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Jestem z Wami- dziekujemy za ciepłe słowa. Dałas(es) nam jeszcze wiecej wiary:D To niesamowite. Alicja w sierpniu idzie na operacje. Beda przecinali sciegno pod kolanem lewej nogi. Tylko ono ja tak trzyma. Prawa noga pusciła:) My tez wierzymy,ze bedzie dobrze. Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z wami
Witam zawsze w nocy - aja 33 jestem mamą (jak zwykle). Mój synek też miał podcięte ścięgno pod lewą nogą i oderwane przyczepy pięty (chodził tą nogą na palcach). Profesor Jóżwiak z Poznania to czarodziej. Przełożył mu też ścięgno w lewj ręce zeby miał obrót (w naturze takie coś nie występuje) efekt niesamowity - syn po 13 latach zobaczył wewnętrzną stronę dłoni. Dziękuję Ci, że założyłaś tę stronę nawet nie wiedziałam jak wielką radość sprawi mi powiedzenie o tym. Aja wszystko się uda - desperacja (którą masz) i konsekwencja w działani- całuję Was mocno. W Zgorzelcu jest świetny ośrodek z hippoterapią i super kadrą fizykoterapeutów, jest możliwość dwóch turnusów pod rząd na koszt NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Jestem z Wami- jak widze jestes niesamowita. I nie potrafisz spac w nocy:)?? Widzisz ta sama noga i ta sama reka- lewa. Alicja juz stara sie lewa reka pracowac. Otwiera dłon i bije brawo:D wysiłku ja to kosztuje , ale daje rade. Jest dzielna. Dziekujemy za informacje o Ośrodku. Moze maja strone internetowa ?? Podaj adres jak mozesz. Ja z Alicja jezdze na hipoterapie u nas - mamy blisko. 3km od domu. Sama juz na koniku siedzi:D Zreszta kazdy mały sukces to wielka radosc:D- sama wiesz. Wczoraj z moja pomoca weszła na 1 pietro po schodach:D Ja zmeczona, ona tez, ale sukces wielki:D Pozdrawiamy Cie serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z wami
Cześć nie mam strony internetowej, jestem nocnym markiem, świty oglądam od tyłu za to rano dochodzę do siebie tak koło 9.30. Cieszę się, że Ala chce pracować mój syn nie chciał wszystko z oporami albo coś za coś i tak do dnia dzisiejszego. Całuję waa mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Miłego Dnia wszystkim:) I po wielkiej burzy świeci słonce🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam
chciałam ci powiedzieć, że jestem pełna podziwu twojej determinacji i wiary :D Jesteście naprawdę dzielne i wierzę, że obie dacie radę. Ja mam 10,5 miesięczną zdrową córeczkę która czasami doprowadza mnie do szaleństwa. Ale Bogu dziękuję, że mam ją. Twoja córeczka ma wielkie szczęście, że "trafiła" jej się tak kochana mama która dba o to aby była sprawna, która troszczy się o nią pełnym sercem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Ze wzruszeniem sie czyta takie ciepłe słowa. Dziekuje❤️ Jestem matką , a to bardzo odpowiedzialne:) Robie co moge ,aby było dobrze. Pozdrawiamy wszystkich🌼i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nie było nas kilka dni, ale jestesmy juz ! Pozdrawiamy ciepło- dzisiaj była wycieczka po zoo w Chorzowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Zyczymy miłego dnia. skierowanie na operacje juz mamy. Jedziemy 24 sierpnia w niedziele po południu do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy, pozdrawiamy i idziemy na spacer:) Zapowiada sie piekny dzien. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał mamy jak trzeba:) ,jeszcze troche lata i dobrze:) Miłego popołudnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aja! właśnie zastanawiałam sie, gdzie zniknęłaś, bo znam cie z tematu adiego... Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha witaj z tamtego topiku zniknełam, bo to historia, ale tutaj jestem:) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. My szykujemy sie do chrztu mojego wnuka. jest w niedziele. Pozdrawiamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja- historia, bo tak schudłaś, czy- historia, bo nie masz głowy do tego? Ja w sumie też machnęłam ręką na odchudzanie, do adiego nigdy w życiu już nie wrócę... próbuję jakoś inaczej... Jak sie trzymasz? Pozdrawiam i trzymam za was kciuki! bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) No schudłam i czuje sie swietnie:) Wage trzymam i jem sobie wszystko:D Zaczyna nam sie układac w zyciu! I to wazne. Teraz zostało juz dwa tygodnie do operacji Alicji. Nerwówke juz mam, jak zawsze. Jeszcze szkoła sie zacznie i z gipsem bede ja woziła i siedziała na lekcjach. Za duzo zaległosci by miała. Zyczymy miłego Dnia🌼 i pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×