Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Gość ola22
co z tymi facetami jest???????????tatuś mojej córki jak miała 3latka to złożył pozew do sądu o zwolnienie go z alimentów bo nie ma "biedak"z czego płacić.Smiechu warte.......Aja życzę szczęścia.Mnie jak dotąd to sie nie udało......i mam coraz większe wątpliwości czy uda się kogoś znaleść,kto potrafi pokochać mnie z moją córką.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola na pewno ktos taki jest na tym swiecie:) trzeba wierzyć, że Was znajdzie. Zycze Wam szczescia. Buziaki. A faceci no co powiedziec haha, to my podobno ta słaba płeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
dzięki Aja za słowa pociechy....Cóż płeć to może i słaba,ale resztę to i tak mamy DUŻO SILNIEJSZĄ.....np.3lata temu życie zmusiło mnie do zrobienie prawka,teoria bezbłędnie na egzaminiepraktycznym byłam tak przerażona,że zakręciłam się na łuku,,,,,zdałam dopiero za 5razem.Ale jaka byłam z siebie dumna.....Gdyby nie myśl o córce to nie wiem jak by się potoczyły dalsze losy prawa jazdy.rozpisałam się a jest już póżno. Dobranoc kolorowych snów.Zrobiła bym "buzkę"ale nie mam pojęcia jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ma prawko od dwóch lat:) Tez mnie zmusiło zycie. Choroba taty,który mnie i Alicje woził wszedzie. I tak byłas lepsza:D ja zdałam za szóstym razem. Czepiali sie wszystkiego i tez byłam dumna. teraz jezdze z córka po całej Polsce na turnusy!!!! I uwielbiam prowadzic. Damy rade!!! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
Wspaniale z tymi prawa jazdy macie, ja zapisałam się w styczniu tego roku, byłam tylko raz na wykładzie, nie poszłam do tej pory na zadna jazdę bo nie mam z kim córki zostawić, nie miałam, jestem zupełnie sama, mieszkam u mamy ale nie moge liczyc na pomoc mamy w zaden sposób, wrecz przeciwnie, mnie mama sama wychowywała i chyba miała pretensje o to do mnie że sie urodziłam, teraz tylko słysze od niej że " będę tak samo zapier... jak ona musiała, jak sobie posłałam tak sie wyspie i ona sie całkowicie odcina ode mnie", dzis zwróciła sie do mnie okresleniem " że jestem gównem", cieżko jest mi , to była jedyna moja rodzina, nie mam zupełnie nikogo, próbuje gdzies znalezc pokój u kogos ale nie mam zadnych srodków do zycia, złozyłam sprawy o alimenty do sądu, adwokat powiedział mi ze najwczesniej sprawa bedzie na poczatku 2009 roku , jestem załamana, chce to zycie skonczyc, ciezko mi przetrwac każdą godzine to dla mnie wielkie i trudne wyzwanie ale jak popatrze na moje malęństwo to taki żal w sercu mnie ściska bo jest mi mojego malutkiego skarbka żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Dzień dobry,no proszę jaki zbieg okoliczności?!mam na myśli prawko,Aju jażdzisz po całej polsce na turnusy a ja mam taki strach,najbliższe duże miasto to Poznań a ja się boję tam jechać....no i nie mam forsy na turnusy....Oliwia też jest w fundacji ale kasy niestety nie ma.Napisz proszę jak zdobywasz forse (o ile to nie tajemnica) no i gdzie jeżdzisz na turnusy,ja chciałam do "Zabajki"w Złotowie,ale 3.800 kosztuje turnus......astronomiczne koszty.......może masz już jakieś sprawdzone miejsca,to proszę napisz może i my skorzystamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Witaj mkm,przykra sprawa z Twoją mamą nie powinno tak być,moja mama,też mieszkam tylko z nią,stara się pomóc ile tylko może,mimo że nie może zrozumieć choroby Oliwii,jak twierdzi ona urodziła czworo i "jakoś"same zaczęły mówić i chodzić a wnuczka nie...ale mkm sama piszesz,że jak patrzysz na swój skarb to serce Ci się kroi,ale też na pewno dodaje Ci sił.Jeśli to nie tajemnica to napisz z jakiego miasta lub wioski piszesz,bo ja lilam z wioski koło Grodziska wielkopolskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Mkm a co do środków na życie,to chyba masz te wszystkie świadczenia z Opieki Społecznej jako samotna matka z niepełnosprawnym dzieckiem ja mam w sumie 717zł,jest w tym rodzinne i pięlęgnacyjny zasiłek córki i jeszcze ja dostaje w tym 420 z tytułu rezygnacji z pracy,nie jest tego dużo,ale da się przetrwać.Mkm odzywaj się częściej jak możesz,może takie klikanie na odległość nie jest najlepszym rozwiązaniem,ale zawsze coś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Jej tak mi przykro MK z powodu Twojej mamy. Ja z mama tez mieszkam, ale jest wspaniała:D Dzieki Bogu. Pomaga jak moze choc sama jest chora. Nie wiem co Ci poradzic , pogadaj z nia. jej przeciez to matka- musi miec serce! I nie poddawaj sie. Kazdy usmiech naszych dzieci jest wart wszystkich poswieceń.Jak tak mysle i wierze w to.❤️ Jesli chodzi o moje jazdy to majac prawko trzy miesiace jechałam juz 400 km na turnus do Krasnobródu. a pieniadze zdobywam róznie. znajomi oddaja na Alicje jeden procent podatku. apele wysyłam do firm róznych i albo wpłaca cos albo nie. troche zawsze sie uzbiera. I przez NFZ jezdze do Rusinowic koło Lublinca. super osrodek. Ja dopłacam 600 zł ale warto. tez nie mam nic oprócz tych swiadczen , które daja. Wszyscy maja tyle samo. To moało , ale trzeba sobie rade dawac. Ja w kazdym razie walcze i nie mam zamiaru sie poddac. Pozdrawiam was dziewczyny🌼 My z Alicja padniete po pierwszym dniu w szkole hahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
To znowu ja,dziewczyny jak robicie te bużki?? moja Oliwia przyjechała padnięta z ośrodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Bużki normalne dwie kropki i nawias, albo dwie kropki i duze D . a jak kwiatek to kwadratowy nawias w nim napis kwiatek i nawias zamknac wszystko bez spacji.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Dziewczyny tak sobie pomyślałam,szkoda,że nie mieszkamy bliżej siebie,mogły byśmy(pisze się razem czy osobno?)pomagać sobie nawzajem-jedna idzie na zakupy w tym czasie druga opiekuje się dziećmi i odwrotnie,byłoby fajnie. Mkm a może wTwojej miejscowości też są osoby takie jak Ty potrzebujące wsparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
DZIĘKUJĘ AJA mam komputer od niedawna i nie raz robi coś co nie powinien🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
udało się !!!!!!!!!!Jeszcze raz dziękuję..(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
o rany!!! zamiast kwiatek to napisałam.....to co widzicie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha dojdziesz do wprawy:D jak chcesz serce to w kwadtatowym nawiasie wpisujesz po prostu to słowo-serce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
No tak:D błędy się nam wszystkim przytrafiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Trzeba wysłać żeby zobaczyć co wyszło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
ale się cieesze znowu coś nowego umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
o....nie ta minka wyszła:D wcale nie pokazuje radości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz:D, a na dobranoc wpisujesz w kawdratowy nawias słowo śpioch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Wielkie dzięki Aju:) już się odmeldowuję,bo może nie masz ochoty tyle ze mną klikać a ja się narzucam. To do wieczora albo do jutra....Ciekawe co u Mkm....Pa pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
Witajcie, ja z córeczka razem z opieki społecznej dostaje 190 zł miesiecznie, jest w tym zasiłek rodzinny i pielegnacyjny, złozyłam pozew do sądu o rozwód i alimenty ale sprawa pierwsza ma byc dopiero w 2009 roku, mąż jest obojetny na nas, wybrał siebie, ja studiowałam, musiałam przerwac nauke juz nie wróce bo nie mam mozliwosci, mąż sie uczy dziennie, nie zrezygnował i nie podjął pracy, nie interesuje go czy mamy gdzie mieszkac , co jesc , czy córcia jest chora czy zdrowa, zupełnie nic, wciąż wysyłam mu maile z prosba o pomoc, ale zupełnie nic, na gg tez nie odpisuje, rozmowy telefoniczne porzucał , bedzie co ma byc, mam nadzieje ze nagle los sie odwróci, ze cos sie wydarzy i znajde jakies rozwiazanie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
a co do prawa jazdy to ja umiem całkiem dobrze jezdzic samochodem , miałam takie dosc trudne zycie od dziecinstwa i przyznam ze wykorzystywałam znajomych jak byłam młodsza zeby mi dali poprowadzic, to zaowocowało tym ze na drogach swietnie sobie radze, i to jest w zyciu piekne, ze czasami spotykamy takich ludzi aniołów albo ktos nam ich zesyła na moment zeby naładowac akumulatry i przetrwac trudny czas, nie tracic do końca nadziei. Jestem z małopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MKm złoz wniosek o siadczenie pielęgnacyjne! Te 420 zł Ci si e nalezy. Nie masz mozliwosci podjecia pracy a sprawa rozwodowa w toku. Napewno Ci go daja. kserokopie pozwu rozwodowego z pieczatka sadu , w którym go składałas do wniosku dołacz z orzeczeniem córki. dostaniesz- zobaczysz. I bądz dzielna. Ola ha mam ochote klikac i nie narzucasz sie wcale. Tez tylko wpadam i zerkam tutaj jak chwilka wolna. Pisz ile chcesz:D Napewno poczytam. Fajnie, ze zagladacie tutaj- dzieki i miłego wieczoru. Ja juz do mycia i łóżeczka-dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkm1984
Dzięki aja33, złożę. A z tym prawkiem to wierze ze zrobie, mimo wszsytko zrobie jak tylko malutka podrosnie, zacznie chodzic i pojdzie do przedszkola to znajde prace, a póki co moze bede miała jeszcze okazje posiedziec za kółkiem no ale to juz na pocznych drogach zeby mnie policja nie zobaczyła , nie no zartuje, ale chciałabym, zeby nie zapomniec jak sie prowadzi.Szukałam dziewczyn z okolic z bobaskami w podobnej sytuacji ale nie znalazłam na internecie, pytam czasami znajomych jak mam mozliwosc sie skontaktowac ale narazie nic, zadnych wiesci o innej mamie tez samotnej.pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
Dzień dobry o poranku:D Orany Mkm przecież Tobie się to wszystko należy,dlaczego baby w opiece nie powiedziały,że możesz składać wnioski.Mnie właśnie same powiedziały,że na to i na to mam złożyć.Nie 190zł.tylko jak pisałam w sumie musisz dostać 717zł.idz i się zapytaj tych pań,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×