Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Uporałam sie ze wszystkim:) Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ale ja dzisiaj do tyłu jestem:O Pogoda czy co?Synowa ma angine:( Alicja zdrowa i tryska energia:D Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry. My dzisiaj miałysmy wizyte u ortopedy. I...szykuje sie chyba kolejna operacja:OTym razem chodzi o wydłuzenie sciegien kolanowych. Dowiemy sie wszystkiego po wizycie w Górnoslaskim Centrum Dziecka i Matki w Katowicach. Wiec Alicja była dzisiaj w domu. Lezy teraz w łuskach , to ja na chwile przy komputerze usiadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietypowa prosba
Może mi ktoś napisać KRS Fundacji Zdążyć z pomocą? Wiem, ze link jest w stopcem ale mi ta strona z nieznanego powodu nie do końca wchodzi. Pokazuje się napis ''404 Not Found The request /pozytekpubliczny.html was not found on this server.'' Gdyby ktoś skopiował tam gdzie jest dokładna nazwa OPP i numer KRS byłabym wdzięczna :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSIMY, przekaż swój 1% Fundacji Dzieciom \"Zdążyć z Pomocą\" KRS 0000037904 Jesli pieniazki chcesz przekazac na jakies konkretne dziecko - to jego imie i nazwisko tez musisz wpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietypowa prosba
Wielkie dzięki 🌻 W pracy otwierała mi się ta strona bez problemu, widziałam nr KRS, a w domu nie otwiera :O a właśnie wypełniam Pita ;) 🌻z podziękowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej :D Mytez witamy. Samochód myłam i odkurzałam- masakra:O Ale juz po wszystkim:) Pachnace i czysciutkie. Było takie brudne, ze nie szło wsiasc:) Alicja w szkole , a ja na zakupy. Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stało sie cos strasznego:( Własnie pochowałam Dusie:( Potracił ja samochód i zwiał:( Alicji powiedziałam inna wersje, bo byłby to dla niej szok:( Dopiero teraz zasneła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:O Nie spałam pół nocy. Tak mi zal psiaka. Trzeba zyc dalej. Człowiek sie przywiazał. Dzisiaj do lekarza od rehabilitacji jedziemy. Do Radzionkowa. I musimy sie zapisac do GCDiM w Katowicach. Po ósmej bede dzwoniła. Zycze miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuukkkk
❤️ trzymajcie sie ciepło:) I szacunek wielki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak mi przykro....biedna psinka...słów brakuje. Aluniu i Aju trzymajcie się...miłego dnia..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin do Katowic mamy na 7marca- czyli jeszcze przed wyjazdem do Warszawy. I dziekuje Wam wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę bardzo mi przykro z powodu psa.Bo każdy kto kocha zwierzęta traktuje ich jak członków rodziny:( Pozdrawiam was gorąco buźka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc- jutro napiszemy o wizycie u lekarza. Nie mam siły dzisiaj juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Troche lepiej spalam. Alicja gada o Dusi non stop. Jak sie narodzi jej bratanek to bedzie lzej. Zapomni. U lekarza wczoraj ok. mamy zaswiadczenia do wniosków o likwidacje barier architektonicznych i o turnus. Jak kosztorys bede miała w rece to wniosek oddam. No i czekamy na 7 marca co ortopedzi z katowickiego centrum powiedza. Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry. U nas biało i -7 stopni:O A człowiek juz przywyknął do wiosennej aury. Mam nadzieje , ze to nie na długo. Zyczymy miłego dnia- my bierzemy sie za odrabianie lekcji i ćwiczenia z Alicja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie też biało a ja już się nastawiłem na wiosnę :-) cóż pogoda jak kobieta-zmienną jest :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×