Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

aju Witaj...i ucałuj ode mnie Alę ...jak wróci ze szkoły...oj...my z Martuśka też już chcemy wiosny!!!!!!!!!!!!!!!!!wołajmy ją może w końcu przyjdzie w końcu jutro 1.marca:D:D:D:D:D:D WIOSNO CHODZ:)buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie- wiosno chodz:) Nie mozna nawet na spacer wyjsc:( A ile mozna chodzic po marketach- katastrofa:O Mogłoby chociaż nie padac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja juz w domku:) Zadania domowego duzo dzisiaj nie ma:D Zrobilam jej trzy zdjecia przed klatka jak wróciła. Syn jak bedzie w domku to wrzuci je nakompa to wysle do tych , których adresy mam:) Moj e-meil jest pod nickem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie dostałam sms-a. i jestem w szoku:) Ale milym. Ktoś napisał, ze mam takie piekne i pełne dobra serce❤️ Numeru nie znam, ale ten ktoś napisał, za napewno sie nie pomylił:) Przy tym podał mój adres i nazwisko oraz imie:D Było to naprawde miłe. Może troche prawdy w tym jest??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruchu to tu nie ma dzisiaj:O ide do łóżka :0 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki,jak zdrówko? specjalne całuski dla Ali w sobote siądę do rozliczenia podatkowego brata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo - to znowu my:D Dzisiaj pare spraw do załatwienia mam, ale potem zajrze:) Zycze miłego dnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak codzień-ostatnio nie zapominam o Was...pozdrawiam cieplutko i rozmyślam nad siłownią....buziaki gorące:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja - jak tam allegro, masz juz tę odpowiedź z fundacji? dlaczego to tak długo trwa :??? Ja muszę sie pochwalić sporo pieniażków z allegro trafia na mleczko dla niemowlaczkó z Zambii, chociaż dla wszystkich i tak pewnie nie wystarcza. Ale głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwilke:) KasiaL jak zawsze podpisana:D MAMA- wlasnie wczoraj im sie przypomniałam tzn. Fundacji:) Zobaczymy co napisza. Czekam na Alicje, bo zaraz ze szkoły wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam :) Dziękuję za zdjęcia :) Ucałuj Alunię - jest śliczna :) 👄 Nie wiem kto napisał Ci sms-a, ale uważam, że ma rację :D:D 🌻 Jak już będziesz miała odpowiedź, to ja nadal piszę się do pomocy :D Właśnie przygotowuję coś dla Dusi ;) Pozdrawiam Was gorąco i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - fajnie , ze wpadłaś:D Kurcze a co dla Dusi przygotowujesz?? Alicja buziaka dostała:D Pozdrawiamy Cie cieplutko. U nas rano było pieknie , a teraz leje i strasznie wieje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dopiero teraz przyjechałam. Byłam na zakupach i u Alicji w szkole. W srode mam zebranie u niej z pedagogiem i psychologiem:) Teraz szybko obiadek. Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurraaaa:0Dostałam odpowiedz z fundacji. Wysłali mi juz wszystkie potrzebne dokumenty aby otworzyc aukcje charytatywna na allegro:D Wiec teraz czekam na listonosza:) Potem to wysle na Marcelińska do Poznania do siedziby allegro. Wiec Paula szykuj sie na pomoc:) buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku :O Wzielam Ale na spacerek dzisiaj i jak zaczeło lać to masakra. Wróciłysmy jak nurki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja!!!!!cieszę się!!!!!!super!!!!!!!!! Podaj mi adres na gg.(wasz adres) ,,,,,,koniecznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Aja :D dzieki za zdjecia. Gdyby nie wozek mozna by pomyslec, ze na fotkach calkiem zdrowa sliczna dziewczynka :) jest naprawde piekna :) wierze, ze bedzie chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry- Moi Drodzy dzisiaj u na s piekny dzień(narazie)haha:) Wiec rano ćwiczonka a potem spacerek. MY mieszkamy blisko lasu.Jakby liczyc na przełaj to jakies 150 metrów tylko:) I jeszcze Alicja chce odwiedzić dziadka na cmentarzu.Szczerze mówiac to od pogrzebu tam nie była. Jak chce to pójdziemy. Zyczymy miłego I słonecznego dnia:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!! witam Was cieplutko...przepraszam że wczoraj nie podpisałam listy ale najpierw z Martą na kontroli pozniej w drodze no i w domku już nie miałam czasu więc dziś piszę za 2 dni na raz:) ❤️ super że się udało z tą aukcją i ja coś na pewno znajdę... na tą aukcję...tylko musze jeszcze pomyśleć co...a wogóle to dziś mąz zaniesie nasze PITy do sąsiadki żeby rozliczyła...i chcemy w poniedziałek zanieść...ale...jak to się robi jeszcze raz z tym podatkiem napiszcie mi na maila...bo ja nie bardzo wiem czy dobrze zrozumiałam...że muszę wpłacić na konto Fundacji-tu zaznaczyć że to na Alę...i co dalej????proszę niech ktoś mi odpisze żebym źle nie zrobiła chcę żeby Alusia dostała pieniążki od nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem tyle kasiu , ze jak to na Alicje wpłacisz to urzad Ci to zwróci. Ale najlepiej sie Duszkaska zapytac.Ja sie nie znam. Tyle , ze przy wplacie należy dopisac na jakie dziecko. Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nie mogłam sie do kompa dostac dzisiaj:) Syn ma wolne wiec kamputer okupowany. Teraz juz ide do łózeczka. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie wpisalo sie
Jejku aja33 masz swój topik to na nim wypisuj swoje banialuki:o huta katowice dreamer2006 Kamelio - jak wiesz, części z nas nie przekonuje ta księga, tym bardziej jej interpretowanie - jedno z ogromnej masy. dremer pomyliłeś topiki bo tu pisze sie o Bibli, a skoro nie przekonuje cie ta księga to idz podłub w nosie z nudów i umów sie z dziewczyną .Z pewnością wiecej na tym zyskasz niż nudząc sie tu cały czas, ale cóż brak twórczego myślenia to twoja domena. Załóż inny topik i wypisuj swoje banialuki razem z innymi grzesznik wierzacy Kamelia serdecznie pozdrawiam dzięki za pamięć i dobre słowo które dziś mało kiedy mnie spotyka wierze w BOGAa za razem czuje się jakiś odstawiony na bokod kościoła z powodu ze nie mam ślubu kościelnegojestem grzesznikiem i nie jestem godzien żeby o cos prosić PANA BOGA bo na nic nie zasługuję nie posiadam takiej wiedzy o BOGU jak Tymodle się jak umiem Ps. przepraszam za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kto to napisała i dlaczego akurat tutaj niestety nie wiem jak to wywalić, no trudno a co tu się dzieje Aju...jeszcze śpicie...??trzymajcie się ciepło miłego dzionka...:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wstałam wczesnie , ale coś z komputeram sie działo. A tak to dobrze wszystko. Byłysmy w kosciółku. a teraz juz po obiedzie:) idziemy na familiade. A też nie wiem kto to wpisał. Hmmmm i jak to było \"banialuki\" hahaha. Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Jutro mamy wizyte u ortopedy:) Alicja ma. jade po nia do szkoły o 11-tej. Pozdrawiamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Aja,Alusia.Sorki kochane że nie wchodzę do Was ale remont,remont i remont.Miał sie dzisiaj skończyć a tu ...jeszcze jutro zejdzie.Później sprzatanie.To najgorsze.Masakra.Aja,fotki Alicji sa super:)Taka uhahana na nich:)Postaram sie zaglądać częściej.Buziaki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale miałam problem z netem :( Cieszę się, że już dotarły papiery z Fundacji :D:D:D Oczywiście, jestem przygotowana :D Daj znać tylko na kiedy :) Pozdrawiam Was i ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×