Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

Witam:) Dzisiaj dla Alicji zaczynaja sie ferie.Dwa tygodnie w domu bedzie. Moze i dobrze , bo ochłonie po wszystkim. Teraz siedzi i myje zeby -juz po sniadaniu:) zaraz sie bierzemy do pracy. Milego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJA...... nie było mnie trochę więc jestem do tyłu, dopiero teraz przeczytałam że Twój Tato jednak nie poradził sobie z chorobą. Tak mi przykro, uściski... uściski...uściski.Życie daje nam wszystkim w kość. Ja Tatę straciłam 18lat temu. To był wtedy młody człowiek a ja byłam w 7miesiącu ciąży. Nigdy tego nie zapomnę.... Taty mojego też.Myślę że moje życie byłoby inne(czytaj lepsze) gdyby tato żył. Był dla mnie kimś niesamowitym...... tęsknię za nim ciągle. Trzymajcie się ciepło dziewczynki, uściskaj Alutkę i życz jej wesołych ferii. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja33,przedłużona aukcja smyczek bo się nie sprzedały (jeszcze 8sztuk jest) ,ale postaram sie ,zeby się sprzedały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja i wszyscy zainteresowani.Właśnie wpłaciłam na Ali konto 50zł.-dochód ze sprzedaży smyczek. Smyczki zakupiły dziewczyny z forum ,,Adipex-wymiana doświadczeń,zakaz ofert handlowych,,-niech im Bozia da zdrówko. Kolejne pieniądze wpłyną po zakończeniu sprzedaży.:D:D:D http://www.allegro.pl/item165782696_jaskrawe_jasnozielone_smyczki_od_ali_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranny ptaszek
duszkasek - Zerknełam na stopkę i ...gratuluje wyników w odchudzaniu :-) Miłego dnia dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Tyle spraw do załatwiania:( Dziekuje wszystkim dziewczynom z forum\"adipex\" Jestescie kochane❤️ Wszystkim, ktorzy tu zagladaja i pomagaja nam🌼 Buziaki od Alicji👄- mimo tej ciezkiej sytuacji Alicja jest szczesliwa.Wie, ze jestescie i moze na was liczyc:) Jutro posiedze dłuzej- bedzie wiecej luzu. Duszkasku , a Tobie duzo serc❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo- no co jest??:) Podpisywac liste i podnosic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aja Hej Aluniu🌻🌻🌻🌻👄 Fajnie!Czytałam,że kaska ze smyczek do was poszła,a ja chora i w pracy...Napisz do mnie na gg jak masz chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aja ❤️ Jak tam nasza kochana feriowiczka?:):) Całuski dla Ciebie Alunia👄 Spóźnione życzenia urodzinowe dla syna🌻🌻🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje listę, przytulam mocno do serca i znikam na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tyle bo nastrój zupny ... wracam dalej spac .. podobno nie ma jak przespac problemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Aja, wczoraj jakaś pani Agnieszka kupiła smyczkę i mówiła,że pieniązki wpłaci ale prosiła,żeby nie wysyłać jej-żeby puścić do dalszej licytacji. Dziękuję tej pani .:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, w dzień zakochanych :D podpisuję listę ściskam aję i Alę przytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszkasku:D - słyszałam , ze tak ludzie robia:) Wiadomo, ze to Ludzie wspaniali❤️ a ja biedna załatwiam, załatwiam i załatwiam:( Plakac mi sie juz chce. Człowiek umrze a tyle spraw do rozwiazania:( No cóz jak mus to mus:) Buziaki dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję listę:) ściskam baaaardzo gorąco Was w walentynki....kurcze Aju kochana nie wiedziałam że dziadka Aluni nie ma już tutaj...orzez ten szpital z Martą...kurcze...taki jakiś markotny tamten tydzień był...jeszcze raz ogromny przytulas od zakochanej na maxa:):D trzymajcie się ciepło...mam nadzieje ze w tym tyg bedziemy sie już rozliczac ze skarboym to wreszcie i od nas alunia cos dostanie...mądra kochana:D buziaki wielkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uciekam do łóżeczka z Alunia:) Przeczytałam jej wpisy . Jestesmy padniete:O Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam- załatwiania spraw ciag dalszy:( Cóż byle do przodu:) Milego Dnia Dla Wszystkich:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja,Alicka,buziaki wielkie dla Was.Nie było mnie bo robiłam format chyba w poniedziałek czy wtorek i dopiero teraz znalazłam ponownie Waszą stronkę.Ale już jestem i podpisuję listę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Jutro juz znajde wiecej czasu dla wszystkich. to całe zalatwianie juz sie prawie kończy:) Duszkasku , a dla Ciebie to mi brak słów- JESTEŚ WIELKA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmeldowuję się i pozdrawiam serdecznie:)Aja ,sorki ,że tu ale pamiętasz co mi kiedyś na meila przesyłąłaś??Mogła byś jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moi drodzy:) Tak Was malutko , ale i tak sie cieszymy , ze jestescie:) Pozdrawiamy cieplutko🌼 Ferii ciag dalszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zycze miłego Dnia. Ja nie moge nawet siedziec ,tak mnie glowa boli. Buziaki od Alicji👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aja,Alicka:)Jak samopoczucie?Ajusia,napisz nam coś o postępach Alicji:)Nie piszesz nic ostatnio.Napisz czy i kiedy wyjeżdżasz na turnus:)A może masz już zdjęcia z balu Alicji:)??Buziorki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×